Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie nr 1

5 posters

Strona 10 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sob Gru 21, 2013 4:05 pm

Uśmiechnąłem się przepraszająco. Pochyliłem się mocno do przodu i pocałowałem go długo.
- Przepraszam - dla mnie samego to słowo dziwnie zabrzmiało w moich ustach. Łagodnie otarłem mu pojedyńczą łzę z policzka, po czym położyłem dłonie na jego biodrach i uniosłem jedną brew.
- Gotowy?
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sob Gru 21, 2013 4:08 pm

- Tak, możesz zaczynać - oznajmił w końcu, gdy przyzwyczaił się do nowego uczucia. Poprzedni ból też był dla niego w pewien sposób przyjemny, ale to było nic w porównaniu do samej obecności chłopaka w jego ciele. Położył dłonie na jego plecach, przymykając swoje oczy, żeby skupić się tylko na czerpaniu przyjemności.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 10:17 am

Skinąłem delikatnie głową, odetchnąłem lekko i wreszcie zacząłem się w nim powolutku poruszać. Cóż, zadanie nie należało do najprostszych, ponieważ: a) nie miałem w ogóle doświadczenia, oraz b) Hikaru najzwyczajniej w świecie był ciasny. Może to tylko na początku, potem pewnie będzie łatwiej. W każdym razie starałem się jakoś sobie z tym radzić. W pewnym momencie moje ruchy stały się nieco głębsze i pewniejsze.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 11:24 am

Zacisnął palce na pościeli łóżka, gdy chłopak zaczął się w nim poruszać. Początkowo pojękiwał cicho, jednak te odgłosy stawały się głośniejsze wraz z coraz to mocniejszymi ruchami chłopaka. Jednym słowem było mu cholernie dobrze, tak że miał ochotę poprosić Gilberta o to, żeby nie przestawał. Nie mógł jednak tego zrobić, bo własne jęki mu przeszkadzały.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 11:26 am

Uniosłem lekko jego biodra do góry, żeby było mi wygodniej i przyśpieszyłem nieco. Cholera, co za uczucie. Mógłbym to robić codziennie. Odgiąłem się do tyłu w lekki łuk, posapując cicho.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 11:28 am

Gdy chłopakowi udało się uderzyć w jego czuły punkt jęknął głośno i przeciągle, wyginając się w lekki łuk. Zaraz nieco zażenowany takimi reakcjami opadł znowu na miękkie łóżko, przyciskając swoją dłoń do ust, żeby jakoś zahamować jęki. W zamian za to wymruczał cicho jego imię.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 11:32 am

Znowu odrobinę przyśpieszyłem i pogłębiłem ruchy, widząc, że wreszcie osiągam to, co powinienem. Żeby w pewniem sposób jeszcze bardziej zadowolić Hikaru, jedną dłonią zaczyłem intensywnie pocierać jego męskość.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 11:34 am

Łapał powietrze przez rozchylone wargi, parząc na chłopaka zamglonymi z przyjemności oczami. Zrezygnował z prób hamowania jęków, bo to i tak nic nie dawało, tylko objął go za szyję, przyciągając bliżej siebie. Po chwili dłonie przesunął na jego plecy, od czasu do czasu przejeżdżając po nich mocno paznokciami, w przypływie większej przyjemności.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 11:37 am

Sam fakt, że dostrzegałem, jak bardzo mu się podoba, dodawał mi pewności, że wszystko robię jak powinienem. W momentach, gdy Hikaru przejeżdżał mi ostro po plecach paznokciami, mimowolnie drgałem, ale ani na moment nie pozwoliłem sobie się zatrzymać. Tylko bardziej zwiększyłem ruchy dłoni na jego członku.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 11:40 am

Czasami, pomiędzy jękami wydawał z siebie ciche "taak" lub coś w tym stylu, żeby podkreślić jak cholernie mu dobrze. Sapnął głośno, zaraz wtulając twarz w jego ramię.
- Mhh... Ja zaraz... - mruknął, jednak nie udało mu się dokończyć zdania i poinformować Gilberta, że długo nie wytrzyma, bowiem wydał z siebie jeden z głośniejszych jęków.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 11:42 am

- To... cudownie - odpowiedziałem beztrosko, nieco stłumionym głosem. Chcąc, żeby w kulminacyjnym momencie wręcz szalał pode mną z przyjemności, przyśpieszyłem ruchy do maksimum, za każdym razem uderzając teraz w jego czuły punkt.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 11:44 am

Chłopakowi udało się dopiąć swego, bo gdy wzmocnił swoje ruchy, Hikaru zaczął wydawać z siebie głośne, urywane jęki i wić się pod nim. Nie potrwało to długo, bo zaraz doszedł, brudząc nasieniem własny brzuch. Dopiero wtedy puścił plecy Gilberta, jakie zdążył porządnie zmaltretować i opadł na poduszki, próbując uspokoić przyśpieszony oddech.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 11:46 am

To pewnie dlatego, że widok mojego dochodzącego chłopaka był tak dziwnie podniecający - w każdym razie sam się długo nie wstrzymywałem i skończyłem w jego wnętrzu dokładnie zaraz po nim. Z moich ust wyrwał się zupełnie niekontrolowany okrzyk dzikiej przyjemności. Powoli z niego wyszedłem i padłem obok Hikaru na poduszki, nie mogąc złapać oddechu.
- Ja pieprzę - zakląłem, zamykając oczy i uśmiechając się słabo.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 11:50 am

- Chyba pieprzyłeś - mruknął tylko, powoli uchylając powieki. Z cichym westchnięciem odwrócił się w stronę Gilberta i uśmiechnął do niego szeroko.
- Jestem padnięty, ale to było niesamowite - przyznał w końcu, jeszcze cicho pomrukując. Wtulił swoją twarz w poduszkę.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 11:52 am

Otworzyłem oczy i popatrzyłem na niego z delikatnym uśmiechem. W jednej chwili mocno się do niego przytuliłem i oparłem mu głowę na ramieniu.
- Masz rację, było niesamowite - przytaknąłem cichutko. - Nie mógłbym sobie wyobrazić stracenia dziewictwa w lepszy sposób.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 11:55 am

- To co dopiero ja mam powiedzieć? - zachichotał cicho i przytulił do siebie chłopaka, wtulając twarz w jego włosy. Pogładził go delikatnie po głowie.
- Mól lewek~ - wymruczał cicho, nie mając zamiaru się od niego odrywać. Takie wspólne leżenie i przytulanie się również było fajne.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 11:58 am

Przez długą chwilę tylko leżałem, uspokajając oddech i bicie serca. Wreszcie podniosłem wzrok na Hikaru i cmoknąłem go w policzek.
- Wiem, że już dzisiaj brałeś prysznic, ale co powiesz teraz na taki wspólny? - zapytałem łagodnie. Chyba coś się we mnie nagle zmieniło, Hikaru zaczął mi się wydawać jeszcze bliższy, niż wcześniej. Mógłbym z nim spędzić całe życie.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 12:00 pm

- Z chęcią. Przyda nam się - oznajmił z rozbawieniem, pochylając się nad nim tak, jakby chciał go pocałować. W ostatniej chwili jednak dał mu pstryczka w nos i uciekł przed chłopakiem do łazienki, nie zamykając za sobą drzwi. Wskoczył pod prysznic, jak gdyby nigdy nic odkręcając przyjemnie ciepłą wodę.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 2:08 pm

Zachichotałem, kręcąc nieco z niedowierzaniem głową. Zsunąłem się szybko z łóżka i w miarę możliwości wpadłem zaraz za nim do łazienki. Ekstra. Nieczęsto ganiam gołych ludzi, sam będąc gołym. Zamknąłem za sobą drzwi i zaraz wskoczyłem razem z nim pod prysznic. Objąłem go i cmoknąłem w czoło.
- Wiesz, musimy sobie częściej pozwalać na takie dzikie zabawy, sam na sam w czterech ścianach - powiedziałem, uśmiechając się lekko. Woda przyjemnie chłodziła moje wciąż rozgrzane ciało.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 2:52 pm

- Nie mam nic przeciwko. Było mi tak przyjemnie, że z chęcią to powtórzę - wymruczał zgodnie z prawda, obejmując chłopaka za szyję. Stanął na palcach i cmoknął go delikatnie w usta.
- Znowu dzisiaj w nocy będziesz miał lokatora. Chyba tak łatwo się nie wyprowadzę - zachichotał cicho.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 3:00 pm

- Żeby tylko nie zaczęło to nikomu przeszkadzać - mruknąłem, patrząc na niego nieco w dół. Mokre włosy odgarnąłem w pewnej chwili do tyłu, żeby nie przyklejały mi się do twarzy. - Wiesz, teoretycznie mam tu jakiegoś... współlokatora. Ale chyba nie często tu w ogóle bywa, także mamy ten pokój tylko dla siebie.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 3:06 pm

- Jak twój współlokator przyjdzie, wiadomo że skończą się tego typu rzeczy. Ale cieszmy się na razie prywatnością, co ty na to? - uśmiechnął się lekko do chłopaka, cmokając go delikatnie w obojczyk. Przytulił się do Gilberta, chcąc jedynie poczuć jego bliskość.
- Wolę nie myśleć na razie o przyszłosci.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 3:09 pm

Zapatrzyłem się na chwilę gdzieś w ścianę ponad jego głową.
- Właśnie. Zajmijmy się momentem obecnym. I może przeszłym, bo ten seks był niezapomniany - uśmiechnąłem się delikatnie i przesunąłem dłońmi po jego plecach.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Nie Gru 22, 2013 3:12 pm

- Właśnie, lepiej bym tego nie ujął. Poza tym, nie zapomnę ci tego, że już na samym początku wykazałeś się brutalnością - nadął policzki, tylko udając złego, bo naturalnie taki nie był. Dźgnął lekko chłopaka prosto w klatkę piersiową.
- Co nie zmienia faktu, że i tak jestem w tobie zabójczo zakochany.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Nie Gru 22, 2013 3:15 pm

- Jeśli to była dla ciebie brutalność, to następnym razem dam ci za wczasu znieczulenie - stwierdziłem z bladym uśmiechem. W momencie, gdy dźgnął mnie w pierś, złapałem łagodnie jego dłoń i przytrzymałem ją chwilę, od tak, dla samego gestu.
- Dobrze wiedzieć - odparłem, słysząc jego wyznanie.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 10 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach