Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie nr 0

3 posters

Strona 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Mieszkanie nr 0

Pisanie by Barlar Sob Sie 10, 2013 6:20 pm

Tuż po wejściu mieszkańców witają duże okna przez które do pokoju zagląda światło słoneczne. Ściany pomalowane są na biało a podłogę stanowią panele wykonane z jasnego drewna. Po obu stronach pomieszczenia znajdują się dwa łóżka z czarną pościelą, każde z nich ma własną półkę przytwierdzoną do ściany. W rogu pokoju jest duża szafa zrobiona z ciemnego drewna. Pod każdym z łóżek jest coś w rodzaju podłużnej wysuwanej szafki w której jest pusta drewniana szkatułka.
W tym mieszkaniu znajduje się również dosyć duża łazienka, a w niej obszerna wanna, prysznic i umywalka a nad nią duże lustro. Jest tu także mała szafeczka wypełniona różnymi ręcznikami.


~Nmuro Kagarishma
~Zenoox Tokage


Ostatnio zmieniony przez Barlar dnia Pon Sie 12, 2013 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Sob Sie 10, 2013 6:31 pm

Zadowolenie nie było widoczne na mojej twarzy, jednak byłem szczęśliwy że tak szybko zostałem przydzielony do mieszkania. Ze wszystkich moich bagaży przeżyła tylko moja ukochana torba, niestety nie ta z ubraniami a tylko kilkoma sztyletami, paczką chusteczek, telefonem, książką i swoim pamiętnikiem w którym zapisywałem wszystko co się działo w ciągu mojego długiego życia. Dowiedziałem się że było tylko jedno mieszkanie na strychu co jeszcze bardziej mnie ucieszyło. Nikt nie będzie tam chodził i mi przeszkadzał. Swoim wolnym krokiem wchodziłem po schodach i zastanawiałem się co Zemsta dziś mi przekaże. Nie zdążyłem zauważyć kiedy byłem na miejscu. Nacisnąłem klamkę, otworzyłem cicho drzwi i wśliznąłem się do pokoju. Nie zwracałem uwagi na to jak mieszkanie to było urządzone, po prostu pokój w którym miałem spać, nic więcej. Położyłem torbę w szafce pod łóżkiem i rozejrzałem się po pomieszczeniu. Kolory nie były najgorsze, czerń i biel kojarzyła mi się z Zemstą, ale to nic. Usiadłem na łóżku i niemo począłem patrzeć się przed siebie.
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Gość Sob Sie 10, 2013 6:41 pm

Dowiedziałem się,że ktoś nowy wprowadził się na strych, więc od razu tam poszedłem, z małą nadzieją,że może tam będą jakieś kwiaty. Chwilę błądziłem po strychu aż znalazłem mieszkanie z nr 0. Zapukałem,jednak nie czekając na lokatora otworzyłem drzwi, ale nie wszedłem.
- Czeeeść,jest tu ktoś?! - krzyknąłem - Ma sąsiad trochę wiertarki pożyczyć?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Sob Sie 10, 2013 6:44 pm

Słysząc taki hałas wolno, bardzo wolno odwróciłem ku temu głowę. Zauważyłem coś co nie było człowiekiem, krzyczało. Pokręciłem przecząco głową chcąc jakoś odpowiedzieć na pytanie. Chciałem mieć spokój a już kilka minut później miałem gości, chociaż czasem lubiłem posiedzieć z kimś, w ciszy. Hałasy...krzyki...darcie ryja...trochę za dużo jak dla mnie, ślepłem i jeszcze miałem ogłuchnąć?
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Gość Sob Sie 10, 2013 6:47 pm

- Mogę wejść? - spojrzałem pytająco i po chwili znalazłem się już w pokoju.
- Nie obchodzi mnie odpowiedź
Zmierzyłem wzrokiem nowego lokatora, był dość tajemniczy. I jeszcze się nie odezwał.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Sob Sie 10, 2013 6:50 pm

Nie zwracałem na niego uwagi, był zwykłym ssakiem, niczym ważnym, niczym lepszym, silniejszym ni mądrzejszym ode mnie. Popatrzyłem na niego i uznałem że nie mam się czego bać. Wolno, tak jak zawsze wstałem i podszedłem do okna, zajęło mi to ponad minutę, otworzyłem je aby wpuścić do pokoju choć odrobinkę powietrza, były tu już dwie oddychające istoty więc powietrze przestało być takie czyste. Usiadłem na łóżku i cicho westchnąłem.
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Gość Sob Sie 10, 2013 6:57 pm

- Skąd jesteś? - delikatnie się uśmiechnąłem.
Strasznie cichy i spokojny. Pozwoliłem sobie usiąść na wolnym łóżku. Poprawiłem sobie grzywkę. Postanowiłem go ocenić.
- Dziwny,cichy,tajemniczy - zamyśliłem się - oschły, nietowarzyski..


Ostatnio zmieniony przez Lusutien dnia Sob Sie 10, 2013 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Sob Sie 10, 2013 7:00 pm

Spojrzałem na niego najzimniejszym wzrokiem jakim umiałem. Nie mogłem odpowiedzieć, wolałem nie odpowiedzieć, nie umiałem. Rozmawiałem tylko z bliskimi, czyli ostatnią bliską mi osobą a dokładniej oczywiście matką, Zemsta nie był mi bliski, w żadnym wypadku. Siedziałem jak zamrożony i gapiłem się przed siebie, według mnie była to najszybsza strata czasu...odłączenie się od rzeczywistości.
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Gość Sob Sie 10, 2013 7:04 pm

- Mógłbyś odpowiedzieć - westchnął.
Nienawidziłem być ignorowanym. Uważałem to za brak szacunku do mnie,którego wymagałem. Trochę się rozłożyłem na łóżku i czekałem na to,czy coś odpowie.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Sob Sie 10, 2013 7:07 pm

-Nie.- Powiedziałem najszybciej jak umiałem, mój głos miał podwójną szybkość od czasu gdy nie mogłem biegać. Nie lubiłem osób gadatliwych jak i tych które czepiają się o to że ktoś nie odpowiada. Proste było że albo nie odpowiem, albo odpowiem najkrótszą odpowiedzą jaką się da. Przeniosłem wzrok na okno, zaczął padać deszcz. Nie zwróciłem uwagi na swojego gościa i wstałem, chciałem się gdzieś przejść. Podszedłem do drzwi i otworzyłem je, nie zamykałem, zszedłem na dół po schodach aby po chwili móc się cieszyć deszczem.
z/t
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Gość Sob Sie 10, 2013 7:16 pm

- Nie odpuszczę - zaśmiałem się - Sam lubię deszcz. Pożyteczny dla całej flory..
Wstałem i poszedłem za nim na dół.
z/t

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Wto Sie 13, 2013 1:13 pm

Postanowiłem podprowadzić go pod same drzwi, jeszcze by się na piętrach zgubił. Wchodziłem po schodach z wyrzutami sumienia, gdybym został z tamtym w księgarni to miałbym spokój, na jakiś czas ale miałbym, a teraz muszę odprowadzać coś do pokoju bo się zgubiło. Wszedłem do pokoju i usiadłem na swoim łóżku.
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Zenoox Wto Sie 13, 2013 1:16 pm

(Poszedł za nim. Trochę głupio, że poznali się w taki sposób, ale cóż... większość ludzi poznał właśnie przez to, że się zgubił. Rozejrzał się po swoim nowym pokoju) Łooo, ale tu fajnie! (Rzucił torbę na wolne łóżko i uśmiechnął się do chłopaka szeroko, czochrając go lekko po włosach.) Dzięki, za pomoc. (Przestał i zaczął się rozpakowywać)
Zenoox
Zenoox

Liczba postów : 176
Join date : 01/08/2013
Skąd : Z Królestw Mrocznych Wiśni =w=

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Wto Sie 13, 2013 1:16 pm

Nie miałem pojęcia co mam teraz zrobić, albo robić więc tak samo jak na początku siedziałem i patrzyłem się w ścianę. Był chyba jeden, jedyny plus tej całej sytuacji, w końcu mogłem po pierwsze, z kimś posiedzieć, po drugie, odciąć się od tamtego gościa, po trzecie, nie wiem co. Mimo że chciałem znowu udać się do księgarni to uznałem że trochę nieładnie byłoby zostawiać współlokatora, jeszcze by się w pokoju zgubił.
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Zenoox Wto Sie 13, 2013 1:32 pm

(Dość szybko się rozpakował. Nie miał zbyt wielu rzeczy, trochę ciuchów, stary, zardzewiały nóż, trochę dragów i kostkę do gitary... już dawno nie grał. nie było czasu, a przecież kiedyś tak to lubił... torbę rzucił gdzieś w kąt i rozłożył się wygodnie na łóżku) Whoh, fajnie tu... no, Nmu, powiesz mi coś o sobie? Jak mamy zostać przyjaciółmi, powinniśmy trochę o sobie wiedzieć, prawda? (uśmiech)
Zenoox
Zenoox

Liczba postów : 176
Join date : 01/08/2013
Skąd : Z Królestw Mrocznych Wiśni =w=

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Wto Sie 13, 2013 1:34 pm

-Przyja-ciółmi?- Trochę nie rozumiałem co chciał mi przekazać więc czekałem na wytłumaczenie. Chęć wyjścia z tego budynku z każdym momentem się nasilała, ale nie chciałem być niemiły, co z tego że ja mogę godzinami siedzieć nad notatnikiem jak inni mogą być smutni że są sami. Oparłem się o ścianę, wyciągnąłem notatnik i zacząłem coś w nim pisać, albo rysować...
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Zenoox Wto Sie 13, 2013 1:53 pm

-No. (Szczerz) Przyjaźń to ewolucja lubienia się. Wiesz, ja cię znam, ty mnie znasz, dużo o sobie wiemy, ufamy sobie, lubimy się i wgl... hej, wiesz, czy w tym mieście jest jakiś sklep muzyczny? mam w planach kupić sobie gitarkę. (Podniósł się na łokciach. Podszedł bliżej niego i usiadł na skraju jego łóżka) Co tam piszesz?
Zenoox
Zenoox

Liczba postów : 176
Join date : 01/08/2013
Skąd : Z Królestw Mrocznych Wiśni =w=

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Wto Sie 13, 2013 1:55 pm

-Ewolucja...- Od razu zapisałem to w notatniku.
-Informacje.- Nie chciałem więcej mówić, pokręciłem przecząco głową aby pokazać że nie mam pojęcia o tym czy wiem gdzie jest taki sklep, nie widziałem dokładniej mapy więc proste że nie wiedziałem, poza tym byłem tu dopiero...pół dnia?
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Zenoox Czw Sie 15, 2013 1:02 pm

-Huh, spoko, to sam sobie poszukam. (Uśmiechnął się do niego. Zaciekawił go ten chłopak. Niemal nic o nim nie wiedział, ale już postanowił sobie zaprzyjaźnić się z nim. Intrygowała go w nim ta małomówność i tajemnicza aura wokół niego. Może to właśnie przez to, tak bardzo chciał go poznać. W końcu, jak już mu ktoś kiedyś powiedział "Chyba lubił cichych mężczyzn" .... )
Zenoox
Zenoox

Liczba postów : 176
Join date : 01/08/2013
Skąd : Z Królestw Mrocznych Wiśni =w=

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Czw Sie 15, 2013 1:07 pm

Westchnąłem. Wydawało mi się że trochę niebezpiecznie jest łazić po mieście kiedy jest burza ale raczej nie miałem zamiaru pokazywać że się martwię. Przeniosłem wzrok na okno, dalej padało, chciałem jeszcze gdzieś pójść ale zapomniałem że nie mam ubrań a mój płaszcz jest na tyle cienki abym po chwili był cały przemoczony, choroby były okropne, a zwłaszcza te związane z przeziębieniami. Chociaż i tak niedługo powinienem pójść do jakiegoś sklepu z ciuchami, niczego ze sobą nie wziąłem, oprócz kilku najważniejszych rzeczy bez których nigdzie bym nie wyszedł.
-Noc idzie...- Szepnąłem i zamknąłem oczy, chciałem iść spać no ale jak mam niby to powiedzieć aby przekazać to co chcę przekazać.
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Zenoox Czw Sie 15, 2013 1:29 pm

-Noc...? -Przekrzywił głowę w bok i uniósł lekko jedną brew w górę. Widząc, że chłopak zamyka oczy, zamilkł i wstał z łóżka. Podszedł do okna... leje jak z cebra. Nie przepadał za wodą, wolał poczekać, aż burza się skończy i będzie mógł bezpiecznie wyjść na zewnątrz. Co prawda, siedzenie w jednym miejscu go denerwowało, ale co poradzić. Przyglądał się chłopakowi. Ciągnęło go do niego. Choć do końca nie wiedział czemu.
Zenoox
Zenoox

Liczba postów : 176
Join date : 01/08/2013
Skąd : Z Królestw Mrocznych Wiśni =w=

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Czw Sie 15, 2013 1:39 pm

Jak mógł nie zauważyć że jest noc? Przecież jest ciemno. Wzdrygnąłem się słysząc piorun, lubiłem burze, ale tylko deszcz. Rozejrzałem się. Byłem już zmęczony, tak bardzo zmęczony. Wstałem, poszedłem do łazienki i szybko zamknąłem drzwi. Po chwili zapaliłem światło i westchnąłem. Przydałoby się coś ze sobą zrobić. Chwilę się zastanawiałem. W końcu wiedziałem co chcę zrobić, albo raczej co fajnie byłoby znowu zrobić. Napuściłem wody do wanny i wszedłem do niej tuż po tym jak się rozebrałem. Nie kąpałem się od ostatniego pobytu w domu, czyli bardzo dawno, i zdążyłem trochę zapomnieć to uczucie.
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Zenoox Czw Sie 15, 2013 1:51 pm

(Co bardzo by chciał zrobić - podglądać. Czego nie zrobi - nie będzie podglądał. Nie chce zaczynać znajomości od postawienia mu opinii zboczeńca. Nie miał też ochoty na żadne przelotne romansidła, ani przygodny seks. Chciał w końcu znaleźć kogoś odpowiedniego i w miarę się ustatkować. Dlatego właśnie nie podszedł do drzwi łazienki i tylko sobie znanym sposobem nie zaczął chłopaka podglądać. Stał oparty łokciami o parapet i wpatrywał się w padający deszcz, czekając, aż burza się skończy.... choć tak naprawdę oczekiwał momentu, aż Nmu wyjdzie. Chciał się z nim lepiej poznać.)
Zenoox
Zenoox

Liczba postów : 176
Join date : 01/08/2013
Skąd : Z Królestw Mrocznych Wiśni =w=

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Nmuro Czw Sie 15, 2013 1:59 pm

Kiedy tak sobie siedziałem myślałem o wszystkich rzeczach które do dnia dzisiejszego zapisałem w notatniku, było ich sporo, większości nawet nie pamiętałem, ale te które trzymały mi się w pamięci były dosyć...dziwne. Niektórych nie rozumiałem bo po prostu nie miały związku z życiem ludzi, dużo osób stąd czasem dokładniej nie wie o co z ludźmi chodzi bo są innymi rasami, co czasem mnie denerwowało. Nie znalazłem wytłumaczenia na żadne swoje pytanie więc zamknąłem oczy i wczułem się w sytuację. Brakowało mi tego.
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Zenoox Czw Sie 15, 2013 2:08 pm

(Coś długo z tej łazienki nie wychodził... coraz bardziej miał ochotę podejrzeć to i owo. Tylko zerknie i zaraz przestanie. Zrobił krok w stronę drzwi, a po chwili już był przy nich i podglądał sobie Nmu z szerokim uśmiechem na twarzy. Oj, nie dowie się... a nawet jeśli, jakoś się wykręci, przecież już nie w takich sytuacjach się znalazł)
Zenoox
Zenoox

Liczba postów : 176
Join date : 01/08/2013
Skąd : Z Królestw Mrocznych Wiśni =w=

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 0 Empty Re: Mieszkanie nr 0

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach