Mieszkanie nr 1

Strona 11 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 22, 2013 3:18 pm

- Przydałoby się - zażartował rozbawiony, zaraz wylewając trochę szamponu na włosy chłopaka i dokładnie je myjąc.
- Pochyl się trochę. Muszę dbać, żeby grzywa mojego lwa była zawsze ładna i miękka - zachichotał cicho, jednak ani na chwilę nie przestawał bawić się w mycie włosów chłopaka. Może mu się nie dostanie za ruszanie grzywy samego króla.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 22, 2013 3:23 pm

Delikatnie rozchyliłem usta, widząc jego posunięcie, ale ostatecznie nic nie powiedziałem. Co więcej, schyliłem się nieco, żeby mógł dosięgnąć.
- Rozumiem, że będziesz mi najnormalniej w świecie mył włosy - powiedziałem spokojnie. - Okej. Tylko dokładnie. Mają lśnić jak dzikie.
Przez chwilę pomyślałem, że mógłbym klęknąć, ale powtrzymałem się. Czułbym się odrobinkę dziwnie, z twarzą na poziomie jego pasa.
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 22, 2013 3:27 pm

- Postaram się. A potem może jeszcze mały masażyk i do spania? - zażartował, zaraz każąc mu zamknąć oczy. Spłukał dokładnie pianę z włosów chłopaka starając się, aby nic nie wpadło mu pod powieki.
- Teraz powinny lśnić, tak jak chciałeś - uśmiechnął się do niego szeroko, odsuwając się lekko. Dopiero teraz uświadomił sobie, że chłopak całkiem seksownie wygląda gdy jest cały mokry.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 22, 2013 3:33 pm

- Zgadzam się - wymruczałem, zaraz pozwalając mu się dalej dopieszczać. W końcu przesunąłem dłońmi po włosach, nieco wyciskając z nich wodę i zwróciłem spojrzenie na Hikaru. Usmiechnąłem się blado.
- Co tak patrzysz? - zapytałem, podchodząc do niego bliżej. Pogłaskałem go po policzku. - Wiem, że jestem szalenie seksowny...
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 22, 2013 3:36 pm

- Właśnie tak się zastanawiam jak to możliwe, że tak seksowne ciałko już wcześniej nie miało właściciela? Jestem prawdziwym szczęściarzem, że jesteś mój - uśmiechnął się szeroko, wracając spojrzeniem z jego klatki piersiowej do twarzy. Szybko odwrócił głowę tak, żeby móc musnąć ustami dłoń, jaką chłopak gładził go po policzku.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 22, 2013 3:41 pm

Jego komplement sprawił, że na mojej twarzy pojawił się odrobinę leniwy uśmiech.
- Oczywiście, że jesteś szczęściarzem. Tylko dobrze wykorzystaj fakt, że tobie jako pierwszemu tak bardzo zaufałem i całkowicie się oddałem.
Wyciągnąłem wolną rękę za niego i zakręciłem wodę.
- Ale koniec tego dobrego. Ubieramy się, strzelasz mi ten masażyk i idziemy lulu.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 22, 2013 3:45 pm

- Nie wiedziałem, że będziesz tak na niego chętny, ale w sumie czemu nie - oznajmił pogodnie, wychodząc spod prysznica. Wytarł się dokładnie, zaraz wchodząc do sypialni i naciągając na siebie własne bokserki. Przecież nie będzie ciągle świecił nagością, to byłoby dość kłopotliwe. Usiadł na łóżku, czekając na Gilberta.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Pon Gru 23, 2013 9:23 am

Dołączyłem do niego trochę później, musiałem przecież z nadzwyczajną starannością wytrzeć włosy. Upewniwszy się, że nie jestem już prawie w ogóle mokry, wszedłem do pokoju i szybko założyłem bieliznę. Siadłem na łóżku obok Hikaru i uśmiechnąłem się do niego krótko.
- To co, ja się zrelaksuję, a ty mi w nieco już mniej wulgarny sposób zrobisz dobrze, tak?
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pon Gru 23, 2013 11:05 am

- Tak, o ile nadal chcesz - oznajmił, jednak zaraz usiadł wygodnie za chłopakiem. Zaczął masować jego ramiona, starając się tym samym rozluźnić spięte mięśnie. Oczywiście robił to cały czas delikatnie, nie chcąc, żeby Gilberta cokolwiek zabolało.
- Tak dobrze?
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Pon Gru 23, 2013 11:06 am

- Perfekcyjnie - przytaknąłem, przymykając oczy i oddając się przyjemności płynącej z jego dotyku.
- Masowałeś już kogoś kiedyś?
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pon Gru 23, 2013 11:11 am

- Nie, ale widziałem jak moja koleżanka, jaka chce zostać masażystką to robiła. I czegoś się tam nauczyłem - przyznał, nie przestając masować jego mięśni. Gdy udało mu się wymasować mięśnie jego ramion, zjechał nieco niżej.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Pon Gru 23, 2013 11:13 am

Zamruczałem cicho i uśmiechnąłem się lubieżnie.
- Może ja się na tym nie znam, ale w każdym razie czuję się bosko - powiedziałem cicho. - Jakie to wielkie szczęście, że cię mam.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pon Gru 23, 2013 11:18 am

- Widzisz, ciesz się że ze sobą chodzimy - zachichotał i nachylił się nad chłopakiem, cmokając go w policzek. Gdy rozmasował jego łopatki, odsunął się z lekkim uśmiechem.
- Co za dużo to niezdrowo, koniec tego dobrego - oznajmił w końcu, strzelając lekko swoimi palcami.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Pon Gru 23, 2013 2:31 pm

- Dooobra - mruknąłem, nie do końca w sumie usatysfakcjonowany takim obrotem spraw. Przeciągnąłem się i przewróciłem do tyłu na łóżko. Spojrzałem na niego z dołu.
- Czyli idziemy spać, tak?
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pon Gru 23, 2013 2:36 pm

- Tak. Znaczy ja zrobiłem się zmęczony, nie wiem jak ty - mruknął cicho, zaraz układając się na łóżku obok chłopaka. Wtulił twarz w poduszkę, mrużąc lekko swoje oczy.
- Będę musiał jeszcze wpaść jutro rano do mojego pokoju. Czułbym się bardziej komfortowo, gdybym mógł wreszcie zmienić ciuchy - stwierdził z rozbawieniem.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Pon Gru 23, 2013 2:39 pm

Uśmiechnąłem się szeroko i na moment podniosłem do siadu, żeby wyciągnąć rękę i przykryć nas kołdrą.
- Oczywiście. Nie chciałbym, żebyś musiał z mojej winy chodzić stale w tym samym - mruknąłem łagodnie, obejmując go ramieniem i przyciągając bliżej. - Chociaż jak dla mnie, mógłbyś nawet nie chodzić w niczym.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pon Gru 23, 2013 2:41 pm

- Dlaczego mnie to jakoś nie dziwi? Dla własnego bezpieczeństwa jednak wolę chodzić w pełni ubrany - zachichotał cicho rozbawiony i przytulił się do chłopaka, zamykając swoje oczy. Stłumił dłonią ciche ziewnięcie, jeszcze bardziej zakopując się w pościeli.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Pon Gru 23, 2013 2:45 pm

Cmoknąłem go w czoło.
- Śpij sobie - wymruczałem z uśmiechem, widząc jego stłumione ziewnięcie. W sumie sam też byłem zmęczony, bo dzień, jakkolwiek szybko minął, był raczej wyczerpujący.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pon Gru 23, 2013 2:48 pm

- Dobranoc - wymruczał jeszcze cicho. Zaraz jednak odpłynął, znowu przez sen przytulając się do Gilberta jak do dużego pluszaka. Chyba już aż za bardzo polubił spanie z nim, bo teraz bez tego raczej ciężko byłoby mu zasnąć.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Pon Gru 23, 2013 2:50 pm

Przez chwilę patrzyłem na niego, odrobinę rozbawiony. To było na swój sposób urocze - jak już drugi wieczór z rzędu Hikaru zasypiał, wtulony we mnie, jak w poduszkę. Nie pozwalając sobie na najmniejszy ruch, żeby go nie obudzić, zamknąłem oczy i szybko zasnąłem.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pon Gru 23, 2013 2:54 pm

Już drugi raz wstał jako pierwszy, co graniczyło z cudem przez jego wrodzone lenistwo. Podniósł się do siadu, dopiero teraz boleśnie czując skutki wczorajszego kochania się z Gilbertem. Zaraz położył się na brzuchu, bawiąc kosmykiem włosów chłopaka i spokojnie czekając, aż ten się obudzi. Starał się jednocześnie nie przerwać mu snu bo wolał, żeby chłopak spokojnie się wyspał.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Pon Gru 23, 2013 2:57 pm

Obudziłem się niemalże w jednym momencie, a pierwszym, co do mnie dotarło było to, że ktoś śmie tykać moje włosy. Nie w pełni jeszcze świadomy, pochwyciłem tego kogoś za rękę i dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, że to Hikaru.
- O, dzień dobry - mruknąłem, szybko go puszczając. - Wybacz, myślałem... nie wiem, co myślałem.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pon Gru 23, 2013 3:05 pm

- Nie lubisz, gdy ktoś dotyka twojej grzywy? - uniósł brew lekko w górę, widocznie rozbawiony. Zaraz szybko cmoknął chłopaka w czoło, podnosząc się do siadu. Jęknął cicho.
- Dzisiaj mnie nosisz cały dzień - wymamrotał cicho, nadymając naburmuszony swoje policzki. Odetchnął cicho, przeczesując palcami włosy, jakie pewnie stały na wszystkie strony.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Pon Gru 23, 2013 3:08 pm

- Nie lubię, gdy ktoś dotyka jej znienacka - odparłem, przeciągając się szeroko i wciągając powietrze. Zerknąłem na niego i postarałem się nie parsknąć śmiechem. W końcu to nic śmiesznego, że go boli. Mogłem mu zrobić krzywdę.
- Oczywiście, że cię noszę - przytaknąłem delikatnie, podnosząc się do siadu. Cmoknąłem go w policzek. - Aż tak jest źle?
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pon Gru 23, 2013 3:11 pm

- Nie tyle, że bardzo boli, ale czuję się... dziwnie - mruknął, pocierając nerwowo dłonią swój kark. Zaraz jednak uśmiechnął się szeroko i spojrzał na niego.
- Ale nie ma się czym martwić. Jestem pewien, że równie szybko mi przejdzie - oznajmił w końcu, bezceremonialnie wpychając się na kolana chłopaka.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 11 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics