Mieszkanie nr 1

Strona 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 08, 2013 4:19 pm

- Jesteś tak blisko, że zaraz dotkniemy się ustami, lub jak wolisz, pocałujemy. Możemy być jeszcze bliżej? - spytał cicho, próbując zignorować piekące policzki. Mimo, że nawet nie minął dzień odkąd się poznali jego serce gwałtownie przyśpieszyło bicie, co nie umknęło uwadze Hikaru. Cholera, chyba wolał nie wiedzieć, co właściwie się z nim dzieje.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 08, 2013 4:22 pm

- Skoro tak prosisz - mruknąłem spokojnie, niby od niechcenia wzruszając ramionami. W jednej chwili oparłem rękę o parapet z drugiej strony Hikaru, uniemożliwiając mu ucieczkę, po czym niemalże przywarłem do niego ciałem i złączyłem nasze usta w pocałunku. Mogło być różnie, ale tak szczerze, to było wspaniale. Oczywiście nie dałem tego po sobie poznać, co to to nie. Ja nie wyrażam zbytnio emocji.
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 08, 2013 4:25 pm

Nie odpowiedział nic, bo chłopak mu to skutecznie uniemożliwił. Jego usta były tak przyjemne w dotyku, że ledwo powstrzymał się przed objęciem go i przytrzymaniem, żeby to uczucie nigdy się nie skończyło.
- Myślisz, że to w porządku? Znamy się niecały dzień- spytał, gdy po chwili się od siebie oderwali. Zerknął na niego niepewnie, nie wiedząc co o tym myśleć.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sro Gru 11, 2013 1:03 pm

Powoli odsunąłem się, wracając na swoją uprzednią pozycję i odetchnąłem cichutko. Podniosłem bystro spojrzenie na Hikaru i postarałem się uśmiechnąć.
- Co z tego, że dzień... przecież nie zaciągam cię od razu do łóżka - stwierdziłem z nutą obojętności w głosie. Akurat teraz ta obojętność była mi całkiem nie na rękę! Chciałbym, żeby Hikaru mógł lepiej wiedzieć, co czuję. Szkoda, że nie umiałem tego tak po prostu przekazać.
- No ale... było miło, prawda? - zapytałem cicho po chwili ciszy.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sro Gru 11, 2013 2:17 pm

- No tak, racja. Przepraszam, po prostu nie wiedziałem, co powinienem o tym myśleć - uśmiechnął się, starając się nie zwracać uwagi na jeszcze lekko piekące policzki. Przygryzł swoją wargę, na jakiej czuł jeszcze smak ust Gilberta i skinął gorliwie głową.
- Oczywiście, że było miło. Świetnie całujesz - stwierdził, zaraz nieco poszerzając swój uśmiech. Znowu chyba powiedział coś zupełnie głupiego, ale przynajmniej wyjawił swoje uczucia odnośnie tego pocałunku.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 2:49 pm

Zdawszy sobie sprawę, że delikatnie otwieram usta, natychmiast je zamknąłem. Pewnie wyglądałem jak idiota. Na słowa Hikaru, po chwili zastanowienia, skinąłem lekko głową i zamrugałem szybko.
- Dzięki - rzuciłem lakonicznie. Mógłbym dorzucić coś w stylu, że to mam już opanowane, ale brzmiałoby to conajmniej dziwnie. Zamiast tego uśmiechnąłem się delikatnie do Hikaru i mruknąłem nieco niewyraźnie:
- Cieszę się, że nie tylko mi to sprawiło choć trochę przyjemności.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 2:56 pm

- Gdyby nie sprawiło mi to przyjemności, od razu bym cię odepchnął zamiast walczyć z chęcią objęcia cię i przytrzymania przy sobie - oznajmił z łagodnym uśmiechem, machając lekko swoimi nogami, w dość nerwowym geście. Nie wiedział, co powinien zrobić.
- Teraz przytul - niemalże rozkazał w końcu chłopakowi, wyciągając do niego ręce. Odezwała się jego władcza natura, za co zbeształ się w myślach.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 3:01 pm

Uniosłem z lekka jedną brew, dosłyszawszy jego rządanie. Bo inaczej tego nie można było nazwać, jak tylko rządaniem właśnie. Nawet nie prośbą. To ja tu jestem od rządzenia innymi.
- Dobra, ale zrobię to nie dlatego, że mi każesz, a dlatego, że chcę - odpowiedziałem powoli i ostrożnie znowu się do niego zbliżyłem. Wyciągnąłem ręce i objąłem go delikatnie, przymykając delikatnie powieki. Chociaż nie mógł tego zauważyć, uśmiechnąłem się.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 3:04 pm

- Przepraszam. Będziesz musiał mnie uspokajać za każdym razem, gdy zbiera mi się na rządzenie - stwierdził z cichym chichotem i sam go objął, wtulając się. Właśnie o to mu chodziło. Odetchnął cicho zadowolony.
- Wiesz, teraz czuję się o wiele lepiej. Jakby... bezpieczniejszy - stwierdził po chwili ciszy, jaka przez chwilę trwała między nimi.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 3:10 pm

Delikatnie przesunąłem w dół dłonie, trzymane cały czas na jego plecach. To było tak przyjemne i tak niedawno jeszcze odległe. Ciepło, zapach, bliskość drugiej osoby.
- Znamy się dzień - przypomniałem mu szeptem, ale mi samemu po części nie chciało się w to wierzyć.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 3:14 pm

- Wiem. Ale przytulenie się zwykle daje poczucie bezpieczeństwa. Poza tym, niby jeden dzień, ale już tak dużo się stało jakby to były minimum dwa tygodnie - stwierdził z cichym pomrukiem zadowolenia, przymykając oczy. Pozwolił sobie oprzeć czoło na ramieniu chłopaka.
- Przeszkadza ci to, że znamy się dopiero jeden dzień? - spytał, w dalszym ciągu nie otwierając oczu.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 3:18 pm

- Wcale mi nie przeszkadza - odparłem bez chwili wahania, dopiero po momencie zdając sobie z tego sprawę. Delikatnie odsunąłem się i popatrzyłem mu z bliska w oczy. W te dwukolorowe oczy z takimi niezwykłymi, trudnymi do zidentyfikowania iskierkami.
- Bo mam wrażenie, że tak powinno być. Że ty tu powinieś być, że ja ciebie powinienem tak jak teraz obejmować.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 3:22 pm

- A może masz po prostu rację? Nie mówię, że to od razu miłość, bo takie uczucie rodzi się po jakimś dłuższym czasie, ale przy tobie czuję się bardzo dobrze. Czuję, jak gdybyśmy znali się od wieków i nie chciałbym za nic tego zmieniać - oznajmił w końcu, uciekając nieco zażenowany wzrokiem gdzieś w bok. Rzadko kiedy mówił tak otwarcie o tym, co czuje, takie rzeczy zwykle zostawiał tylko i wyłącznie dla siebie.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 3:26 pm

Postarałem się znowu złapać jego spojrzenie, ale Hikaru chyba zbytnio się teraz zawstydził. A jak się zawstydzał, wyglądał tak słodko, że wręcz nie potrafiłem powstrzymać łagodnego uśmiechu. Rozbolą mnie mięśnie mimiczne, jak tak dalej pójdzie.
- Bardzo mnie cieszą twoje słowa - powiedziałem cicho. - Czyli, że... jesteśmy przyjaciółmi. Z nutką zauroczenia.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 3:29 pm

- Tak, na razie tak. A co będzie potem, zobaczymy - oznajmił z lekkim uśmiechem, wreszcie odsuwając się od niego na tyle, żeby mógł zobaczyć jego twarz. Pierwsze zawstydzenie całą sytuacją minęło, zastąpione przez wyjątkowo dobry humor, co rzecz jasna było mu na rękę. Aż nie mógł przestać się uśmiechać.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 3:32 pm

- Zobaczymy - powtórzyłem niemal bezgłośnie, nadal nie odrywając od niego spojrzenia. Chrząknąłem i zerknąłem krótko w okno.
- Całkiem już... późno. W dobrym towarzystwie czas szybko leci.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 3:39 pm

- Masz rację. Pewnie jesteś zmęczony - uśmiechnął się do chłopaka, zeskakując z parapetu. Sam nawet nie poczuł się śpiący, spędzając z nim czas.
- Więc ten... Powinienem wracać do siebie. I tak zająłem ci cały dzień, pewnie masz ochotę na trochę prywatności - stwierdził radośnie, rozprostowując nogi. W końcu prawie cały czas siedział, miały prawo nieco zdrętwieć.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 3:42 pm

Zsunąłem się gładko z parapetu i powiodłem za Hikaru wzrokiem.
- No tak... Ale tego, jutro też masz tu przyjść. - powiedziałem odrobinę zbyt ostro, sam dopiero po chwili to sobie uświadamiając. Uśmiechnąłem się przepraszająco. - O ile... masz ochotę.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 3:45 pm

- Rozkaz kapitanie - zachichotał i zasalutował chłopakowi.
- Więc dobranoc. Do jutra - oznajmił, jeszcze puszczając mu oczko. Skierował się do wyjścia z jego pokoju, a zanim zniknął za drzwiami zerknął jeszcze na chłopaka, przed czym nie mógł się powstrzymać. Zamknął za sobą drzwi, kierując się korytarzem do własnego pokoju.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 3:53 pm

Chwilę stałem bezczynnie, gapiąc się w drzwi. Wreszcie zrobiłem parę kroków, usiadłem na łóżku i odetchnąwszy głęboko, przeanalizowałem cały przebieg dzisiejszego dnia w myślach. Cudny to był dzień. Po prostu cudny.
Przerzuciłem w walizce swoje rzeczy obiecując sobie, że jutro zrobię z nimi porządek. Zamknąłem się w łazience, wziąłem szybki prysznic, po czym przebrałem się i położyłem do łóżka. Z pewnym trudem wreszcie udało mi się zasnąć.

Obudziłem się wyjątkowo wcześnie, bo niemalże skoro świt. Założyłem szybko spodnie i - dla odmiany - białą koszulkę, po czym boso usiadłam na łóżku, oparty o ścianę i wyciągnąłem szkicownik. No właśnie, ściana. Ścianę trzeba rozplanować!
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 4:02 pm

Stanął przed drzwiami już dobrze znanego sobie pokoju, niepewny co powinien zrobić. W końcu odważył się połączyć dwie możliwości; zapukał do drzwi i lekko je uchylił, zaglądając do środka. Widząc Gilberta, jaki już nie spał, zupełnie bez zaproszenia wszedł do środka.
- Cześć. Przepraszam, że musiałeś tak długo czekać. Z natury jestem śpiochem - przyznał się, zaraz jak zwykle przybierając na twarz uśmiech.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 4:06 pm

- To ja zbyt wcześnie wstałem.
Mimowolnie uśmiechnąłem się na jego widok i na chwilę zostawiłem w spokoju wymęczoną ostrymi kreskami kartkę szkicownika. Przez sekundę w moim umyśle zaświtała myśl, aby podejść i przytulić go na powitanie, ale rozmyśliłem się prędko. I to chyba dobrze.
Poklepałem miejsce na łóżku obok siebie.
- Chodź, usiądź sobie. To, że będziemy na łóżku nie oznacza, że się do ciebie dobiorę - stwierdziłem z nadzwyczajnym spokojem.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 4:08 pm

- No wiesz? Nie boję się tego - stwierdził z rozbawieniem i zaraz zajął miejsce obok chłopaka, zaglądając mu przez ramię do szkicownika. Widocznie ciekawy lekko przekrzywił swoją głowę.
- Co ciekawego rysujesz? - spytał w końcu, nie potrafiąc rozeznać się z samych kresek, jakim jeszcze Gilbert nie zdążył nadać odpowiedniego kształtu.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Czw Gru 12, 2013 4:12 pm

- Eee... staram się wymyśleć, co takiego powinienem namalować tutaj - wyciągnąłem rękę do tyłu i poklepałem ścianę. Zaraz zamknąłem szkicownik i odłożyłem go na bok. Odwróciłem głowę w stronę Hikaru, zdając sobie naraz sprawę z jego bliskości. Odruchowo cofnąłem się lekko, mając nadzieję, że tego nie zauważył.
- To... jak dzień? Frywolne myśli na temat mojej osoby pozwoliły ci zasnąć?
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 4:20 pm

- Szczerze mówiąc spałem lepiej niż zwykle - przyznał szczerze i sam się lekko odsunął, żeby nie naruszać strefy prywatności chłopaka. Odruchowo zerknął kątem oka na ścianę, o jaką właśnie się opierał.
- To ciekawe zajęcie. Masz już jakiś pomysł? - spytał, odwracając głowę w stronę chłopaka.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics