Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Działka nr 3

3 posters

Strona 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 5:06 pm

-Nie przeszkadzaj sobie, widziałem już dużo takich jak ty- nie kłamałem. W ciągu chyba dwóch lat przeminąłem przez tyle związków że sam już niczego nie pamiętam, ale rozumiałem dlaczego tak reaguje, w końcu skoro jeszcze był dzieckiem, i do tego człowiekiem, to nowością mogło być dla niego to, że ktoś starszy widział go nago. Stałem w progu tak nadal i czekałem na dalszy ciąg.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 5:12 pm

Sięgnąłem po ręcznik z szafeczki, i zacząłem się wycierać, dokładnie. Wziąłem, także mniejszy ręcznik, i zawiązałem go na głowie jak " turban ", gdy już byłem cały wtarty, odłożyłem rącznik, jak na razie na bok, i ubrałem się w to co miałem. próbowałem unikać jego wzroku. Ale co jakiś czas na niego napotykałem.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 5:15 pm

-Trzeba będzie do sklepu pójść...- nie miałem zamiaru wracać po swoją torbę więc podróż owa była nieunikniona. Gdy już skończył się ubierać znowu wziąłem go na ręce i zaniosłem do pokoju, miał iść spać, był zmęczony, i miałem nadzieję że nie znajdzie sobie kolejnej wymówki. Położyłem go na łóżku i znowu usiadłem obok.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 5:23 pm

Skuliłem się, leżąc tyłem do niego, i zamknąłem oczy. Bo męczarniach z zaśnięciem, zasnąłem i pogrążyłem się w krainie Morfeusza. Jak zawsze otwarta buzia, ale mnie niż wcześniej. A ręcznik? Ręcznik spadł, jego włosy krążył po jego twarzy jaki poduszce.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 5:33 pm

Gdy już zasnął wziąłem ręcznik który wcześniej używał i zaniosłem go do łazienki. Po powrocie usiadłem pod ścianą i myślałem o sensie istnienia do momentu gdy się już obudził.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 5:42 pm

Zacząłem kręcić się po całym, łóżku aż w końcu spadłem. Momentalnie wstałem i przestraszony, usiadłem na środku, łóżka rozglądając się  po całym pomieszczeniu. Zacząłem gryźć się nerwowo po wargach. I szczypać delikatnie po dłoniach, zły nawyk.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 5:46 pm

Automatycznie wyciągnęło mnie z zamyśleń to że spadł z łóżka, najwidoczniej coś musiało mu się śnić, chociaż o czymś takim jak sny wiedziałem tylko z książek, nie miałem okazji czegoś takiego przeżyć.
-Już się wyspałeś? Masz jeszcze dużo czasu- spojrzałem na okno, noc trwała nadal, jakoś nie wiadomo dlaczego nie było dnia, albo noc była na tyle długa że nie zdążyłem niczego zauważyć.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 5:49 pm

-T-tak wyspałem się.-mruknąłem cicho, i usiadłem na skraju, łóżka i przewiesiłem nogi zaczynając od razu nimi machać. Poprawiłem odruchowo włosy, i się za nimi schowałem. Ah, takie puszyste i tak ładnie pachną. Uśmiechałem się sam do siebie, i merdałem tymi swoimi króciutkimi nóżkami.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 5:51 pm

-Na pewno nie chcesz iść spać?- usiadłem obok niego i spojrzałem na niego z góry, jakby chcąc przestrzec przez czymś, chociaż nie miałem sam jakichś złych zamiarów, po prostu się pytałem.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 5:57 pm

-Na-na pewno.-przestałem machać nogami odruchowo, i spojrzałem na niego, dając spadający mu kosmyk włosów za ucho. Jego włosy były takie delikatne w dotyku, widać, było , że mu siał o nie bardzo dbać. Uśmiechnąłem się do niego delikatnie, i dałem dłonie pod uda, i zerkałem na niego non stop.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 6:01 pm

Uśmiechnąłem się do niego i dłonią zasłoniłem mu oczy aby go niepotrzebnie nie stresować, po czym zacząłem muskać ustami jego szyję, tam gdzie nadal była rana po ugryzieniu. Na szczęście nie byłem już głodny bo za drugim razem już tak fajnie nie jest. Objąłem go wolną ręką i przyciągnąłem do siebie tak, aby po chwili siedział na mnie okrakiem.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 6:07 pm

Zamruczałem przeciągle, i położyłem jedną dłoń na jego na tą, którą zakrywał mi oczy, a drugą wplótł w jego włosy. Szyja, była jego bardzo czułym miejscem, właśnie do tak zwanych " pieszczot ". Ale starałem opanować jakoś pomrukiwanie.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 6:12 pm

Nie trudno było mi wywnioskować że mu się to podoba, ale nikt normalny nie sądziłby że na czymś takim wszystko się kończy, co najmniej nie dla demona. Nadal wolną ręką zacząłem ściągać z niego górną część ubrań, nadal robiąc wszystko niełagodnie, po prostu chciałem trafić w swój ulubiony moment. kiedy zacznie się sprzeciwiać.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 6:17 pm

Przełknąłem głośno ślinę, i wyplotłem paluszek z jego włosów, i dałem dłoń na jego tors, nie pozwolę, by z łatwością, dobrał mi się do spodni. W końcu, byłem nienaruszony. Chciałem na niego spojrzeć, i nie pewnie, uścisnąłem delikatnie jego dłoń, i zsunąłem ją z swoich oczu, i uścisnąłem ją mocniej, nie chciałem puścić, jego dłoni.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 6:20 pm

Mruknąłem coś zły i rzuciłem go na podłogę. Sprzeciwił mi się, wiedział że nie może.
-Czyli mam Cię ukarać?- nie wiedziałem po co zadałem akurat takie pytanie ale jakoś musiałem pokazać to, że nie spodobało mi się to co zrobił i ma za swoje zachowanie zapłacić, to chyba najlepsze wytłumaczenie.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 6:26 pm

Spojrzałem na niego przerażony, lądując na podłodze, zdarłem naskórek z łokci, byłem przyzwyczajony. Opierałam się bez silnie na tych łokciach, i wpatrywałem w niego. Cholera.. Wpatrywałem się w niego zaciekawieniem. -Z..zasłużyłem..-ale po pewnej chwili wyjąkałem, i usiadłem na łydkach, kładąc dłonie na kolanach.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 6:30 pm

-Sam sobie karę wymyślisz, masz pięć minut.- poprawiłem swój płaszcz przyglądając mu się i czekając na jak najszybszą odpowiedź. Wymyślanie kary dla własnej osoby według mnie było czymś najgorszym, w końcu to tak jakby samemu się zabijać, ale dla niego była to wystarczająca kara na czas obecny, kiedy już znudzą mi się jego pomysły sam zacznę wymyślać, a wtedy nie będzie miał fajnie.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 6:33 pm

-N..nie wiem.. Z-zawsze byłem katowany... Za coś, co źle zrobiłem.. Albo, rzucany o ścianę..-mruknąłem cicho, i objąłem się ramionami, mocno, zacząłem mocno się gryźć po wargach, i schyliłem się, zatrzymując łzy.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 6:36 pm

-Mało mnie to obchodzi, obudź szare komórki i coś wymyśl, czas leci.- wiedziałem już co zrobię jeśli niczego nie wymyśli, mogłem przecież go nawet oddać jeśli nie będzie robił tego, czego chcę, więc musiał godzić się również na kary, które musiał albo wytrzymywać albo wykonywać. Powinien wziąć na siebie odpowiedzialność.
-Aha, i jeszcze to że nawet nie pozwoliłem Ci mnie odtykać, dzięki temu ukażę Cię podwójnie gdy już coś wymyślisz- mruknąłem cały czas na niego patrząc
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 6:40 pm

-Ale ja na prawdę nie wiem!-pisnął przestraszony.. I skulił się bardziej. -J..ja nie wiem..-spojrzał na niego zapłakany.. -Jak już musi być kara.. To, wolę byś mnie gdzieś zamknął.. Tylko mnie nie bij...-pociągnął mocno nosem. I znów się skulił.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 6:43 pm

-Nigdzie nie będę Cię zamykał, wymyśl coś innego.- nie wiem jak mógł myśleć chociaż o tym że bym go bił, przecież skoro już się za niego brałem to po co miałbym go krzywdzić akurat w taki sposób, przestałby być mi przydatny i prędzej czy później i tak bym go oddał, z zamknięciem to samo. Gdy zaczął płakać przestałem rozumieć o co mu chodzi, takie zachowanie tylko mnie wkurzało i powoli zaczynałem mieć chęć aby zrobić to, czego nie chce.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 6:48 pm

-A-a na co Pan ma ochotę?- wstał niepewnie i ocierając oczy jaki policzki, spojrzał na niego. -Moją największą karą, będzie stracenie cnoty.-mruknął niewyraźnie, i zaczął gryźć się po wargach, i spojrzał w okno.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 6:51 pm

-Akurat to będzie nagroda, dla Ciebie idealna. Myśl dalej, masz dwie minuty, potem robię co chcę i wątpię że przeżyjesz.- uśmiechnąłem się i zapaliłem kolejnego papierosa nadal mu się przyglądając. Jakby nie zauważył wcześniej chciałem go rozebrać, ale nie po to aby zrobić jakąś seks-sesję tylko po wiadome, więc raczej to nie powinna być dla niego kara, ja bym się cieszył.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Sob Gru 14, 2013 6:58 pm

-Ale ja... Na prawdę nie wiem..-mruknął cicho, i zaczął szczypać się po rękach. Na prawdę nie wiedział, jak może być ukarany. Nigdy nikt mu na takie coś nie pozwalał. -Nie lubię bólu.-mruknął poważnie, i wyłonił niebieskie oczy zza grzywki.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Sob Gru 14, 2013 7:01 pm

-Nie mówiłem nic o bólu, jest dużo innych niemiłych czynności- westchnąłem powoli tracąc cierpliwość. Ustanowiłem że jego czas skończy się gdy do końca spalę papierosa, których paczkę zawsze miałem przy sobie, tak na wszelki wypadek. Dziwiłem się że wolał abym sam coś z nim zrobił zamiast wymyślenia czegoś, z czym może mieć problem ale zrobi i będzie po sprawie.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 2 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach