Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Działka nr 1

2 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Działka nr 1 Empty Działka nr 1

Pisanie by Barlar Sro Lip 31, 2013 5:57 pm

Działki zostały stworzone dla osób które chciałyby mieszkać gdzieś indziej niż w przypisanym im mieszkaniu, oraz dla tych którzy chcieliby zamieszkać z kimś kto mieszka w innym miejscu.
Działka ta jest bardzo zadbanym i porządnym miejscem. Przed budynkiem mieszczą się grządki gotowe do zasadzania roślin, warzyw lub też drzew. Sam domek, jeśli można to tak nazwać, pomalowany jest na biało, w drewnianych oknach powiewają błękitne firanki. Wnętrze jest podobne. Ściany korytarza również pomalowane są na biało i kontrastują z ciemnymi deskami na podłodze. Następnym pomieszczeniem jest mały salon. Ściany są pokryte błękitną tapetą. Na samym środku mieści się stół dla dwóch osób wykonany z ciemnego drewna a obok niego dwa ratanowe krzesła. Ściany dekorują różne kolorowe obrazy. Jeszcze kolejnym pomieszczeniem jest skromna kuchnia. Domek ten ma dwa piętra, na tym drugim jest łazienka i sypialnia, a prowadzą na nie strome schody na korytarzu. Łazienka jest jeszcze mniejszym pomieszczeniem niż kuchnia. Ściany również są białe a na podłodze wyłożone są jasno-błękitne kafelki, reszty chyba nie muszę opisywać. Sypialnia nie różni się od reszty domu. Ściany są błękitne, na podłodze leży błękitna wykładzina. Pod frontową ścianą jest duże, dwu-osobowe łóżko z błękitną pościelą. Pod jedną ze ścian znajduje się duża szafa, a w niej pościele, poszwy, ręczniki i firanki różnych kolorów.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 9:36 am

Gdzieś tak dwadzieścia minut później stałem już pod furtką działki, czekałem jeszcze aż 'to coś' do mnie dobiegnie, bo po co mi dorównywać? -Idziesz czy nie idziesz?- Krzyknąłem do niego i otworzyłem bramę po czym wszedłem na, jeszcze pusty, teren niby-ogrodu. Zamknąłem tuż po tym jak wszedł. -Mam nadzieję że ci się podoba...- Spojrzałem na niego i chwilę stałem przy ogrodzeniu.


Ostatnio zmieniony przez Barlar dnia Czw Sie 01, 2013 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 9:49 am

Chłopak dobiegł dopiero chwilę po nim, cały zdyszany i zmęczony -A mogłem polecieć za tobą....- powiedział między głębokimi, ołowianymi oddechami. Dopiero po chwili w miarę uspokoił oddech i podniósł głowę widząc teren działki, na którym jeszcze nie było niczego podobnego do ogrodu -Ładnie tu jest....Ale trochę brakuje czegoś...Tak na marginesie to w jakim celu powstały te działki?- zapytał spokojnie, dołączając do chłopaka w środku.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 10:02 am

-W jakim celu...Bo przydzielane są mieszkania, co nie, i są osoby, na przykład ja, które nie chcą tam mieszkać. No i działki zbudowano po to aby te osoby mogły jednak gdzieś przebywać i móc odpocząć czy coś takiego.- Mówiąc to cały czas na niego patrzyłem. Gdy skończyłem tłumaczyć wziętymi wcześniej kluczami otworzyłem drzwi domku i wszedłem do środka. Od razu przeszedłem do sypialni, było to moje ulubione miejsce w każdym mieszkaniu. Rzuciłem się na łóżko i chwilę tak leżałem.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 10:14 am

Chłopak chwilę jeszcze stał przy ogrodzeniu i rozglądał się z zachwytem. Czyli coś takiego istnieje, fajnie.... Po czym spojrzał na trawę pod sobą i ruszył za drugą osobą do środka. Było to dość trudne, gdyż co kilka kroków zatrzymywał się i rozglądał z nieukrywanym zachwytem. Minęła dość długa chwila zanim dotarł do sypialni. Stanął w progu jak wryty i nic nie robił, nie chciał nawet odetchnąć. Sama budowa sypialni przypomniała mu jego dzieciństwo i padł na ziemię załamany, gdyż wróciły demony przeszłości.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 10:17 am

Podniosłem się słysząc że upadł. Nie byłem pewien o co chodzi więc wstałem i do niego podszedłem. -Wszystko dobrze?- Usiadłem na ziemi i znowu posadziłem go sobie na kolanach, a widząc że coś jest nie tak przytuliłem się do niego. Coś na pewno musiało się stać, nikt tak po prostu nie pada na ziemie i nie leży jak kłoda. I chyba w tym momencie ukazała się moja dobra strona której wolałbym nie pokazywać.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 10:26 am

Leżał tak na podłodze i cały się trząsł, a gdy chłopak do niego mówił nawet tego nie słyszał. Jego wzrok stał się pusty i przepełniony przerażeniem. Wszystko zaczęło do niego wracać w postaci wizji. Dom, rodzina, dni, nawet całe lata i ten feralny dzień gdy znalazł mamę martwą....To było nieludzkie, przeżywać coś takiego kilka razy..... -M-mamo, co się stało?- zaczął po chwili majaczyć, a z jego oczu pociekło kilka srebrnych łez które spłynęło szybko po policzkach Kinto.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 10:32 am

-Uspokój się...- Objąłem go mocniej, następnie podniosłem i razem z nim usiadłem na łóżku. Widziałem w jakim jest stanie ale nie wiedziałem co mam zrobić, i jeszcze zaczął płakać. Nie miałem pojęcia o takich rzeczach, przecież zostałem stworzony sztucznie, można powiedzieć że nie mam uczuć i nie rozumiem uczuć innych. Wplotłem palce w jego włosy i czekałem aż się uspokoi.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 10:38 am

Po pewnym czasie ten jakże dziwny atak minął a ten otrząsnął się -Przepraszam....To miejsce.....Strasznie kojarzy mi się z sypialnią w moim starym domu....Właśnie tam znalazłem mamę która już wtedy nie żyła....- powiedział zachrypniętym głosem i wtulił się mocniej w niego. -Nie chcę więcej tego przeżywać ani do tego wracać.....To zbyt trudne- stwierdził smętnie, i po chwili znowu zamarł w ciszy.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 10:41 am

Zastanawiałem się chwilę i próbowałem zrozumieć to o czym mi mówił. -Nie rozumiem o co ci chodzi ale okej. Ja na przykład nie wiem o co chodzi z tym czymś co wszyscy nazywają 'rodziną' czy o co tam chodziło, i nie przeszkadza mi to...- Powiedziałem już spokojny i trochę osłabiłem objęcia, trochę bałem się czy nie zrobię mu krzywdy czy coś. -Więcej coś takiego się nie zdarzy, prawda?- Spytałem go i 'odłożyłem' na miejsce obok siebie.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 10:46 am

Gdy siedział już obok niego szybko się odezwał -Nie, już raczej nic takiego nie powinno się zdarzyć...To pewnie był tylko jednorazowy atak- uśmiechnął się do niego i wyciągnął ponownie. Naprawdę nie wie co to rodzina? To kim on jest skoro nie wie co to rodzina? Zamyślił się głęboko i rozłożył na łóżku, myśląc nad jego słowami i tym czyja opowieść jest smutniejsza i bardziej poruszająca, choć nie było tu powodu do śmiechu -Naprawdę nie wiesz co to jest rodzina?- zapytał dla pewności.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 10:49 am

-Nie, nie wiem. Zostałem stworzony sztucznie więc nie mam krewnych.- Mruknąłem i przyjrzałem mu się. Chyba wszystko było dobrze, choć nie byłem pewien. -Skoro już wszystko dobrze to mogę przestać się martwić...- Wstałem i wyszedłem z sypialni. Poszedłem do kuchni aby zrobić sobie kawę, bardzo mi tego brakowało. Chwilę później siedziałem już na krześle w salonie i popijałem napój ze szklanki. Jak dobrze że wszystko tu już było i nie musiałem martwić się o to że czegoś nie będzie lub szybciej się skończy.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 10:59 am

Sztucznie....Ale....Jak to? Nigdy o czymś takim nie słyszałem, nawet w świecie demonów nie było przypadku żeby dusza i ciało czyjejś osoby zostało "stworzone". To trochę a raczej bardzo ekscentryczne i niespotykane... Chłopak wstał z łóżka i powolnym krokiem poszedł za nim do salonu, czuł się trochę jak rzep, ale no cóż....Nic nie mógł na to chyba poradzić... A zawsze tak bardzo starałem się nie zawadzać nikomu.... -Co robisz?- zapytał cicho, wchodząc do salonu gdzie siedział drugi chłopak który był teraz jakby przyjaźniejszy.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 11:03 am

-Nie widzisz? Kawę piję.- Trochę z niego zakpiłem ale wolałem nie ciągnąć rozmowy. -Pozwól że sobie pójdę. Jak chcesz to możesz tu zostać bo za chwilę wrócę.- Odłożyłem kubek na stół i wstałem. Od razu po tym wyszedłem z domku i skierowałem się w stronę miasta.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 1:39 pm

Błądził po domku bez celu, szukał dla siebie jakiegoś "zabijacza czasu" bo chwilowo nudziło mu się na potęgę. Chwilkę jeszcze chodził tak aż w końcu poszedł do sypialni i położył się na łóżku, czekając na powrót chłopaka. Kiedy on wróci? Nie da się rozmawiać samemu ze sobą, a nie mogę sobie znaleźć żadnego kreatywnego zajęcia....
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 1:42 pm

Jako że ręce miałem zajęte to musiałem otworzyć drzwi nogą, nie zamykałem ich więc od razu mogłem wejść do domku. -Wróciłem!- Krzyknąłem i rzuciłem torby na podłogę. Chyba czekałem na jakieś uroczyste powitanie czy coś takiego. Ziewnąłem i razem z torbami wszedłem do sypialni. -Co se tak leżysz?- Spytałem widząc 'to coś' na łóżku.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 1:49 pm

-Nudziłem się jak ciebie nie było.....Strasznie.....Nie można mnie zostawiać samego bez zajęcia bo się nudzę...- stwierdził podnosząc głowę z łóżka i po chwili całkowicie wstając -Coś się stało? Mam z czymś pomóc?- zapytał spokojnie i przeciągnął się, cicho ziewając. Nie wiem o co chodzi....Ważne żebym słuchał, to jest święta prawda której muszę przestrzegać cały czas....
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 1:52 pm

-Nie jestem inwalidą! Poradzę sobie!- Razem z torbami podszedłem do szafy. Nie chciało mi się tego wszystkiego teraz rozpakowywać więc położyłem je obok szafy a sam rzuciłem się na tą wolną część łóżka. W końcu łaziłem po centrum handlowym więc miałem powód aby być zmęczonym i chcieć odpocząć.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 2:04 pm

Chłopak wstał i poszedł do salonu, i tam położył się dopiero na kanapie. Niech odpoczywa, pewnie jest zmęczony, ja mogę leżeć wszędzie więc mi obojętne wszystko....Ciekawe jak on ma naprawdę na imię.... Zamyślił się znowu głęboko i położył na brzuchu, oddychając spokojnie i myśląc ciągle o tym co się dzisiaj działo a było co o tym myśleć....
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 2:08 pm

Pięć minut później uznałem że już odpocząłem. Wstałem i zabrałem się za sprawdzenie tych wszystkich ubrań. Najbardziej ze wszystkich ubrań podobały mi się spodnie, nigdy nie lubiłem górnych części ubioru. Ze sklepu wyniosłem kilka sztuk, oczywiście czarnych, dresów które spodobały mi się od momentu gdy je zobaczyłem. Nie zwlekałem z ich założeniem. Jak sądziłem tak było pasowały idealnie. Nie chciało mi się sprawdzać reszty więc zszedłem na dół. -Co mi uciekłeś?- Spytałem i usiadłem obok niego na kanapie. Akurat nie był na tyle duży aby nawet na leżąca zająć całą kanapę, więc się zmieściłem.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 2:16 pm

Podniósł ponownie głowę i spojrzał na niego -Myślałem że jesteś zmęczony więc dałem ci tylko spokój żebyś mógł odpocząć...To źle?- zapytał dla pewności i położył się na plecach. Tak szybko odpoczął? Nie, to niemożliwe....Chyba nikt tak szybko nie potrafi odpocząć...Minęło przecież zaledwie pięć minut, ja przez ten czas nawet bym nie odpoczął w dziesięciu procentach... Spojrzał na niego z pod lekko przymrużonych oczu i uśmiechnął się delikatnie.
-Coś się stało że tak szybko odpocząłeś? Huh, tego chyba wcześniej nie było, nie?- wskazał palcem na jego spodnie a potem na dres.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 2:23 pm

-No chyba że wolisz abym w szmacie zamiast spodni chodził...- Spojrzałem na niego i się zaśmiałem. Przecież chyba można chodzić w ubraniach, tego jeszcze nie zabronili, a po za tym zawsze chciałem kupić sobie jakiejś spodnie. -Przeszkadza ci że tak szybko odpocząłem?- Byłem trochę zdziwiony ale rozumiałem to pytanie.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 3:04 pm

-Nie, tak jest dobrze- uśmiechnął się znowu i słysząc pytanie zdziwił się -Nie, oczywiście że nie przeszkadza...Nawet się cieszę, tylko jestem zdziwiony, nic więcej- zachichotał cicho i przeciągnął się po raz kolejny. Co się ze mną dzieje? Ciągle się przeciągam, to dziwne. Nawet bardzo dziwne, ale cóż....
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 3:06 pm

-Nudzi mi się. Masz pomysł na coś czym można się zająć?- Spojrzałem na niego i zamyśliłem się na chwilę. Nie miałem zamiaru siedzieć tu do końca dnia tylko po to aby pójść spać, obudzić się, wstać i znowu tu siedzieć. Równie dobrze mógłbym się kimś zająć ale najpierw wolałem spytać o opinię.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 3:13 pm

-Niestety....Nie mam żadnych pomysłów czym można się zająć- powiedział smętnie i spojrzał na niego z uśmiechem -Coś cię zastanawia?- zapytał spokojnie i nie przerywając uśmiechu, zachichotał cicho kładąc łapki luźno na kanapie bez celu. Ciekawe o czym tak intensywnie teraz myśli....Ale lepiej nie będę wnikał w to wszystko...
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach