Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Działka nr 1

2 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Działka nr 1 - Page 3 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 08, 2013 1:34 pm

Znowu zmiana pozycji? Czuję się jak figurka którą można przestawiać z kąta w kąt.... Na pocałunek nie mógł zareagować inaczej jak oddaniem, ale to było coś normalnego. Ale przyznam, że pilnuje mnie...Nawet bardzo... Jego myśli przerwał kolejny głośny jęk, nawet przy pierwszym nabicie mógł czerpać z tego przyjemność dzięki swoim genom.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 3 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Sob Sie 17, 2013 5:36 pm

Nagle poczułem że robię źle. Czułem że nie powinienem tego wszystkiego zaczynać. Westchnąłem. Pogłaskałem go po głowie bo nie mogłem jakoś niczego powiedzieć. Położyłem go na łóżku a sam ubrałem spodnie i od razu wyszedłem z domku. Coś we mnie uznało że nie taki powinien być mój los. Coraz bardziej oddalałem się od działki.

[z/t]
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 3 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Sob Sie 17, 2013 6:24 pm

Chłopak leżał tak w niemocy i obserwował poczynania mężczyzny obok. Czyli teraz chyba powinienem się poczuć jak dziwka....Do tego odtrącona dziwka Pomyślał smutny i skulił się delikatnie na łóżku, poczuł się można by rzec....opuszczony byłoby chyba dobrym określeniem. Leżał tak dość długo i po chwili w smutku okrył się kołdrą, nie wiedząc co ze sobą zrobić. I co ja mam teraz zrobić? To jest beznadziejna sytuacja...Mamo, a co Ty byś zrobiła? Uniósł dłoń w stronę sufitu, ale jego celem nie był sufit a niebo. Chwilę leżał tak zamyślony, lecz podniósł się ubrał i straszliwie głodny wyszedł z domku. Na zewnątrz rozpostarł swoje skrzydła i wzbił się w powietrze. Bardzo szybko znikając z terenu działki, zarówno w strefie powietrznej jak i naziemnej.

[z/t]
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 3 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach