Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Działka nr 1

2 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 3:20 pm

-Chodź...- Wyciągnąłem do niego rękę. Miałem jako taki plan i chciałem go wykonać. Nie wiem w jaki sposób ale wiedziałem że lepsze to niż siedzenie i nudzenie się.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 3:23 pm

-Dobrze- podał mu rękę, i czuł się jakoś dziwnie. Jego oczy zmieniły kolor, teraz były bardziej zbliżające się do złotego i patrzyły prosto na ich ręce. Ciekawe co mu chodzi po głowie....Naprawdę ciekawe....Czemu ja nie umiem czytać w myślach?
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 3:27 pm

Gdy podał mi rękę podniosłem go i znowu posadziłem sobie na kolana. Następnie pogłaskałem go po głowie i przez pomyłkę cicho zamruczałem. -Nie wiedziałem że znowu poznam dziecko...- Mruknąłem i polizałem go po policzku. Nawet smakował jak człowiek. Zdziwiło mnie to ale nie zniechęciło.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 3:34 pm

Zdziwiło go całkowicie że nieznajomy polizał go po policzku, ale nie przestraszyło go to -Że znowu poznasz dziecko? Ale o co chodzi?- zapytał spokojnie, z cichym pomrukiem, przyglądał się mu uważnie i wtulił się w niego. Nie wiem co on kombinuje, ale to raczej chyba nic złego....Mam taką szczerą nadzieję że to raczej nic złego dla mnie
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 3:36 pm

-Chodziło mi o to że poznałem już jedno dziecko i to mi wystarczyło...- Poprawiłem go tak aby siedział na mnie okrakiem. Pogłaskałem go po policzku i się uśmiechnąłem. -Mam nadzieję że nie będziesz mnie za to nienawidzić...- Powiedziałem i przyciągnąłem go do siebie aby po chwili pocałować. Drugą ręką trzymałem go tak aby nie mógł mi się wyrwać czy coś takiego.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 3:44 pm

Pokiwał tylko głową na znak że zrozumiał. Gdy posadził go inaczej poprawił się lekko i zarzucił głową, bo grzywka nachodziła mu na oczy -Nienawidzić? Ale niby za c....?- nie zdołał dokończyć gdyż przerwał mu pocałunkiem. Kinto zaczął oddawać pocałunek dopiero po chwili, nie wiedział tylko po co ta ręka z tyłu Dość dziwne zachowanie....Ale może on tak okazuje przyjaźń? Nie wiem, i nie wiem czy chcę wiedzieć...
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 3:49 pm

Zauważyłem że mu się to podoba więc nie czekałem i od razu zacząłem go rozbierać. Próbowałem robić to na tyle delikatnie aby go nie przestraszyć, ale przecież to dziecko wiec niektórych rzeczy jeszcze nie rozumie. Wszystko co z niego zdjąłem rzucałem na podłogę, do czasu gdy skończyłem. Oderwałem się od niego i spojrzałem mu w oczy, a co najmniej starałem się tak patrzeć. Pogłaskałem go po policzku i zamruczałem.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 3:55 pm

Czuł że nieznajomy go rozbiera, ale nie mógł nic powiedzieć póki trwał pocałunek -Mógłbym wiedzieć co takiego robisz?- zapytał niepewnie i przykleił się do jego torsu -Nie mam zamiaru puścić- mruknął i przykleił się jeszcze dodatkowo głową. Mam nadzieję tylko że nic złego mi się nie stanie. Ale jest delikatny, nic złego się nie zapowiada chyba więc nie mam się o co prawdopodobnie martwić... Mruknął, oderwał się delikatnie i odgarnął grzywkę z oczu.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 3:59 pm

-Mam zamiar umilić sobie czas, przeszkadza ci to?- Szepnąłem mu do ucha i postanowiłem że bez sensu jest tu siedzieć. Podniosłem go i zaniosłem do sypialni. Rzuciłem go na łóżko i spojrzałem na niego z góry. Kurwa, czemu wydaje mi się że to człowiek? Pytałem sam siebie i chwilę mu się tak przyglądałem. Od razu mogłem stwierdzić że nie był najgorszy.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 4:07 pm

-Nie przeszkadza....chyba....Tylko nie wiem w jaki sposób chcesz sobie umilić ten czas- powiedział cicho i wzdrygnął się delikatnie. Nie lubił gdy ktoś mówił tuż przy jego uchu, a raczej przez to przechodziły go dreszcze. Gdy upadł na łóżko, stęknął cichutko i spojrzał na chłopaka nad sobą. To jest coraz bardziej dziwne, i coś mi się wydaje że będzie jeszcze dziwniejsze niż jest teraz... Spokojnie zwinął rączki na swoim torsie, przez co wyglądał straszliwie niewinnie.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 4:09 pm

Schyliłem się aby znowu go pocałować. Potem usiadłem i pozwoliłem usiąść mu na sobie tak jak zawsze. Cały czas zastanawiałem się czy to dobry pomysł, przecież to dziecko, po za tym nawet nie wie co chce zrobić. Objąłem go i przeniosłem pocałunki na jego szyję. Z poważniejszymi rzeczami wolałem na razie poczekać.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 4:19 pm

Gdy ich usta ponownie połączyły się znowu musiał oddawać pocałunek, a gdy wargi chłopaka przeniosły się na jego szyję zaczął cicho i słodko pomrukiwać. To jest przyjemne....Chyba miałem rację i on nie ma zamiaru mi nic zrobić Uśmiechnął się cicho, i położył ręce na jego ramionach.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 4:22 pm

-Podoba ci się?- Szepnąłem mu do ucha i zamruczałem. Położyłem rękę na jego udzie i trochę zacząłem się nudzić więc znowu zacząłem całować go po szyi. Miałem ochotę na coś więcej ale młody chyba nie był jeszcze gotowy, nie chciałem aby to wyglądało jak gwałt czy molestowanie.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 4:25 pm

-Podoba...- powiedział cicho i znowu się wzdrygnął. Nie przeszkadzało mu to co robi, ale ciekaw był czy zostawił jakieś ślady na jego szyi. Starał się spojrzeć w dół, ale głowa chłopaka mu to utrudniała i jedyne co mu w tej sytuacji pozostawało to mruczenie z przyjemności jaką mu to sprawiało. Ciekawe.....bardzo ciekawe.... Zachichotał w myślach i łapki przeniósł na plecy nieznajomego.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 4:28 pm

Puściłem go i pozwoliłem aby upał na łóżko. Sam poszedłem w jego ślady aby znów móc go całować. Ręką zacząłem pieścić wewnętrzną stronę jego biodra. Chwilę później postanowiłem zostawić na jego szyi kilka malinek, jakbym chciał go zaznaczyć czy coś takiego, choć również mógłbym go ugryźć ale przecież on sam jest wampirem i to on raczej powinien gryźć innych.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 4:34 pm

Ponownie upadł na łóżko, i tak jak wcześniej jego usta znów były zaszyte przez pocałunek. Nie pozostało więc nic innego jak go oddawać, oraz starać się przypasować. Od pieszczot chłopaka, mruczał mu w usta w dość ciekawy sposób. Jakby próbował coś mówić, ale nie do końca. Delikatnie masował teraz rączkami jego plecki i uśmiechał się w duchu.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 4:39 pm

Trochę wkurzało mnie to że tak po prostu się na wszystko zgadzał. Nie czekałem i wsadziłem w niego dwa palce. Na razie starałem się nie ruszać nimi aby zdążył się przyzwyczaić. Odczepiłem się od jego szyi i podniosłem się na moment aby na niego spojrzeć. Wydawało mi się że wszystko jest okej więc powoli zacząłem poruszać palcami, jednak cały czas na tyle delikatnie aby nie zrobić mu krzywdy, wydawało mi się że jakoś chyba się do niego przywiązałem skoro nie chciałem aby odczuwał ból przy czymkolwiek.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 5:11 pm

Jęknął przeciągle i odchylił głowę w tył -A co ty robisz? Teraz to już jest zbyt dziwne i zawstydzające- stwierdził i starał się wyswobodzić, ale jakoś ciężko mu to szło -Chciałbym się wyswobodzić- gdy tylko zaczął poruszać palcami jęknął ponownie, starając się powstrzymać jakiekolwiek ruchy. Ej....to już nie jest śmieszne, a tym bardziej wykracza poza granice czystej przyjaźni....Nawet bardzo wykracza.... Ledwo mógł myśleć przez to co właśnie się działo z nim.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 5:14 pm

-Jeśli nadal będziesz tak mówił to nie będę miał dla ciebie litości. Ja z moim trzydziestoma pięcioma latami mam prawo się tak wyrażać a i tak tego nie robię.- Teraz nie zwracałem uwagi na to czy coś mu zrobię, po prostu przegiął. Dołożyłem jeszcze trzeci palec i starałem się cały czas nimi poruszać aby sprawić mu jak najwięcej przyjemności, w końcu to nie mogło go boleć, nie ma takiej opcji. Aby nie musieć zwracać na niego uwagi znów zacząłem całować go po szyi, teraz jednak tak bardziej...namiętnie?
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 5:34 pm

Przełknął głośno ślinę i delikatnie podkulił nogi. Nie rozumiem o co mu chodzi....Nic nie rozumiem tak szczerze mówiąc, ale to nic.....Najwidoczniej muszę się chyba podporządkować.... Jęknął głośniej z nieukrywanej przyjemności i zaczerwienił się mocniej na twarzy. Oddech coraz bardziej przyspieszał, a co za tym szło i bicie jego wampirzego serduszka. A po kolejnej porcji pocałunków na szyi z całej skumulowanej przyjemności rozłożyły się jego czarne skrzydła.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 5:39 pm

Wyjąłem z niego palce i trochę się podniosłem. Zamarłem widząc że 'to coś' ma skrzydła. Słyszałem że niby niektóre istoty są podobne do zwierząt ale pierwszy raz coś takiego widziałem. Nie czekając namiętnie go pocałowałem. Uważałem że był już gotowy. Oderwałem się od niego aby ściągnąć spodnie. -Uspokój się a nie zrobię ci krzywdy.- Pogłaskałem go po policzku i lekko się uśmiechnąłem. Złapałem go za biodra i pchnąłem do przodu. -Możesz je potrzymać?- Chyba nie czekałem na odpowiedź, to był bardziej rozkaz. Znowu zacząłem go całować. Nie chciałem aby domyślał się co chcę zrobić więc od razu w niego wszedłem, do końca.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Pią Sie 02, 2013 8:45 am

Co go tak dziwi? Że mam skrzydła? Przecież to raczej normalne, niektóre wampiry mają i jeszcze dochodzą Demonie geny.... Coś dużo było tych pocałunków, lecz to nic. A jedynie dawało mu to większą zabawę -Dobrze- powiedział na jego słowa, a na rozkaz przytrzymania bioder, przytrzymał je w górze. Czyżby to jednak o to mu chodziło? Ten pocałunek zbił Kinto z tropu, lecz gdy wszedł w niego jęknął głośno w jego usta...nawet bardzo głośno. Przez chwilę miał przymknięte oczka i starał się przyzwyczaić... A jednak....To z tego taką tajemnicę robił?... Cały spięty zacisnął się mocno na nim, by dopiero po krótkim odstępie czasu się rozluźnić.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Pią Sie 02, 2013 9:00 am

Oderwałem się od niego i znów trochę podniosłem. Patrzyłem tak na niego kilka minut, nie wiem co mi odbiło. Kiedy już wróciłem do siebie szybkim ruchem z niego wyszedłem a potem powtórzyłem ruch w drugą stronę. Starałem się być delikatny ale chyba nie-za-bardzo mi to wychodziło. Z każdym momentem czułem go coraz bardziej, i chyba coraz bardziej się do niego przywiązywałem, po prostu przyjemność górowała nad chęcią brutalnej dominacji.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Kinto Pią Sie 02, 2013 10:55 am

Pojękiwał słodko, był strasznie mały co dla niektórych mogłoby być problem. Czemu tak się z tym chował? Dla mnie to nic takiego...Przecież zrodziłem się z dwóch wampirów, inkuba i sukkuba....A on....Jest delikatny, chociaż na takiego nie wygląda....  Po chwili splótł swoje palce na jego karku starając się nie spaść za nisko. Miał się trzymać, to się trzymał wedle rozkazu, dość mocno trzymał ale nie miał siły ani ochoty całkowicie się podnieść.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Barlar Czw Sie 08, 2013 1:28 pm

Wyszedłem z niego na chwilę aby móc go pocałować. Objąłem go i przyciągnąłem do siebie. Usiadłem i posadziłem go tak aby siedział na mnie okrakiem, na razie nie chciałem tamtego kontynuować, nie wiem dlaczego. Wplotłem palce w jego włosy aby się nie odsunął, nawet na centymetr. Ręce przeniosłem na jego biodra i nabiłem go na siebie szybkim ruchem.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 1 - Page 2 Empty Re: Działka nr 1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach