Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~Kawiarnia~

+5
Amadeusz
Ziz
Erin
Shikono
Barlar
9 posters

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 2:47 pm

- Daj spokój - rzuciłem mechanicznie, upijając łyk swojej kawy. Pewnie była cholernie gorąca i zapewne jeszcze bardziej gorzka, ale jakoś mi to nie przeszkadzało! - Wiesz, że boję się ciebie skrzywdzić. Najbardziej na świecie.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 2:49 pm

- Ej, może i wolę chłopaków, do tego jestem uke, ale dalej pozostaję mężczyzną! - nadął mocno swoje policzki.
- Nie jestem słabą panienką, tak łatwo mi nic nie zrobisz - stwierdził, popijając gorącą czekoladę.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 2:51 pm

Uśmiechnąłem się i wbiłem w niego rozbawione spojrzenie.
- No dobrze, dobrze... Wybacz, że zwątpiłem w twoje zdolności przetrwania - odpowiedziałem szybko. Odstawiłem na moment kawę, nachyliłem się i cmoknąłem go w policzek.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 2:53 pm

- Masz szczęście, że przeprosiłeś - wymamrotał cicho, chociaż nie był na niego jakoś specjalnie zły. W sumie troska Amiego była cholernie miła i cieszył go fakt, że chłopak stara się nim opiekować.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 2:56 pm

- Ale wiesz, żeby potem nie było, że boli - powiedziałem cicho. - Chociaż wizja ciebie, mdlejącego po jakimś ciekawszym numerze, jest wyjątkowo kusząca... Rany, chyba zaczynam mieć sadystyczne skłonności.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 2:58 pm

- Kocham cię, dlatego chcę, żebyś miał pod dostatkiem wielu przyjemności - uśmiechnął się do niego uroczo i zaraz zachichotał.
- Może nie będzie aż tak, że zemdleję, chociaż kto wie - zastanowił się, biorąc kolejnego łyka gorącej czekolady.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 3:00 pm

- Właśnie, kto wie, co się może wydarzyć, gdy sobie odpuścimy przyzwoitość i pójdziemy na całość - rzuciłem nieco rozmarzonym tonem, teatralnie spoglądając w dal.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 3:01 pm

- Nie wyobrażaj sobie za dużo, przynajmniej nie tutaj - zażartował, patrząc z rozbawieniem na rozmarzonego Amiego. Dopił swoją czekoladę.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 3:02 pm

- Nie, tutaj nie - odpowiedziałem powoli, znowu przenosząc na niego wzrok. - Ale później zabiorę cię do mojego mieszkania, a tam mogą dziać się różne niestworzone rzeczy.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 3:05 pm

Mimowolnie zadrżał, słysząc Amiego. Poczuł uderzające ciepło w policzkach, więc bazując na tym wywnioskował, że spalił niezłego buraka.
- Powiedziałbym, że jesteś zboczeńcem, ale to zaczyna mi się podobać.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 3:08 pm

- Toż ja doskonale wiem, że jestem zboczeńcem - rzuciłem swobodnie. Zamilkłem na moment, żeby opróżnić do końca filiżankę po kawie. - Ale tylko przy tobie i tylko dla ciebie. Tak poza tym świętoszek ze mnie.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 3:09 pm

- To dobrze. Cieszę się, że akurat mi pokazujesz swoje prawdziwe oblicze - uśmiechnął się do niego szeroko, łapiąc chłopaka za rękę.
- Powoli przyzwyczajam się do tego zimna i stwierdzam, że ono też jest całkiem fajne - stwierdził po chwili.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 3:13 pm

- Jestem teraz jak marmur. Chłodny, biały, ale jednocześnie dostojny i twardy - rzuciłem spokojnie. - Szczególnie niektóre mnie części bywają twarde jak głaz. W sensie... na przykład mięśnie - dodałem szybko.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 3:15 pm

Zaczął się śmiać, gdy chłopak tylko skończył swoją wypowiedź. Zasłonił usta dłonią, próbując się uspokoić.
- Nie wiem, czy to ja jestem taki zboczony, czy ty wywołujesz u mnie świadomie skojarzenia - wysapał w końcu, gdy przestał się śmiać.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 3:18 pm

- Ja. I robię to umyślnie - odpowiedziałem, uśmiechając się szeroko. - Bo uwielbiam patrzeć, jak się tak słodko rumienisz.
Wyciągnąłem rękę i pogładziłem go wierzchem dłoni po policzku.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 3:20 pm

- Mówiłem, że jesteś zboczeńcem - zachichotał cicho, zaraz udając, że się na niego złości za świadome wywoływanie rumieńców.
- Bo dam ci szlaban - wtulił policzek w jego dłoń.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 3:21 pm

- Niby na co? Aaa... dobra, już będę grzeczny - obiecałem, pokornie opuszczając wzrok. - Te twoje szlabany to najgorsza z możliwych forma kary.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 3:23 pm

- Widzisz, jednak ukesie mają jakąś władzę - zachichotał cicho rozbawiony, widząc jego pokorę i zaraz cmoknął go prosto w nos.
- Spokojnie, jeszcze nie przeskrobałeś sobie aż tak, żebym był zmuszony dawać ci szlabany- pocieszył go.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Sro Lis 27, 2013 2:33 pm

- Ale mimo wszystko, znając moc twojej zemsty, pozostanę w miarę możliwości grzeczny. Nie chcę się narażać na gniew mego lubego - zachichotałem cicho, nie odrywając wzroku od jego twarzy. Co prawda nie minęło tak znowu dużo czasu, od kiedy się ostatnio widzieliśmy, ale Aki wydawał mi się teraz... ja wiem? Ładniejszy?
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Sro Lis 27, 2013 2:38 pm

- Jestem mistrzem, podporządkowałem sobie nawet wampira - zażartował, przeczesując palcami swoje włosy, jakie jednak zaraz wróciły na swoje miejsce zasłaniając oko.
- Ale mimo wszystko mam nadzieję, że względem innych nie będziesz taki uległy. W końcu jesteś groźnym dzieckiem nocy - wytknął mu język.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Sro Lis 27, 2013 2:41 pm

- No ba, że jestem. Wszyscy dookoła mogą zacząć się lękać - poruszyłem zabawnie brwiami i jestem pewien, że moje tęczówki mignęły szkarłatnym poblaskiem. Ach, piękna sztuczka. Można bajerować niewinne dziewice, a potem dobierać się do ich gardeł.
- Zacząłem studiować historię wampiryzmu - powiedziałem nagle. - Nie pozwalam sobie porzucić książek, tymbardziej, że mam na nie teraz naprawdę mnóstwo czasu.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Sro Lis 27, 2013 2:44 pm

- Masz bardo ładne oczy - wymamrotał cicho, widząc szkarłatny błysk. Zaraz się szeroko uśmiechnął, słysząc że Amiś nie zrezygnuje z książek.
- I coś ciekawego tam wyczytałeś? - spytał, patrząc na niego z zainteresowaniem.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Sro Lis 27, 2013 2:49 pm

- Aa, podstawowe rzeczy. Wiesz, zaczęło się niby od Vlada Palownika, a potem takie tam... Napoleon Bonaparte, królowa Wiktoria, różne dziwne rzeczy z przeszłości - machnąłem lekceważąco ręką, jakby wielcy przywódcy po mrocznej stronie "życia" nie byli specjalnie ważni.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gość Sro Lis 27, 2013 2:51 pm

- Nie wiedziałem, że takie nazwiska znajdą się w tego typu książce - stwierdził z nieukrywanym zdziwieniem.
- Ale kto tam wie, co kiedyś się działo - mruknął, na chwilę odpływając myślami.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Amadeusz Sro Lis 27, 2013 2:56 pm

- A już tym bardziej, kto wie, co się dzieje dzisiaj, teraz - rzuciłem filozoficznie, nie tracąc uśmiechu. Zerknąłem na pustą filiżankę Akiego.
- Chcesz jeszcze gdzieś iść?
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~Kawiarnia~ - Page 5 Empty Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach