Instrukcje dla niewolników i 5 punkt dotyczący regulaminu, dokładniej nie ucinania czasu

Go down

Instrukcje dla niewolników i 5 punkt dotyczący regulaminu, dokładniej nie ucinania czasu

Pisanie by Barlar on Czw Gru 12, 2013 7:09 pm

Postanowiłem że tak trochę pomogę więc napiszę taki... sposób na to jak pisać gdy jako postać jest się niewolnikiem, ponieważ z tym mógłby być najpierw problem.

Dobra, koniec gadania, napiszę to w planie:
1. Nie można, trzeba, napisać posta w wyznaczonym miejscu (TU)
2. Najlepiej poczekać tam sobie na osobę która uzna że niewolnik by się przydał i tam przyjdzie (tu nie ma czegoś takiego że nie nie zaakceptuję kp czyli nie można pisać, można ale tylko gdy kp zostaje w połowie zaakceptowana. Nie pozwalam na coś takiego jak zajmowanie sobie niewolników, znaczy że ustali się wcześniej i już tak jest, kto pierwszy ten lepszy, ale zezwalam na wymienianie się.)
3. Nie pozwalam przyprowadzać niewolników do swoich pokoi, po coś stworzyłem np. działki.
4. Oczywiście niewolnicy mogą uciekać od właścicieli, ale jest wtedy tak jak z bójkami, można 'zabić' postać do 99,9% ale nie ma czegoś takiego jak śmierć
5. Rozkazuję, he he, pisać posty dodatkowe, bo np gdy właściciel albo inna postać sobie gdzieś pójdzie i nie będzie jej kilka dni w ich czasie to aby dla tej pierwszej osoby nie trwało to kilka minut, bo to bez sensu. Pozwalam więc na pisanie posta pod postem, ale tylko gdy już ktoś na serio idzie i wraca po kilku dniach-postach.
avatar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach