Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogłoszenie dotyczące mnie, czyli jednego z już 2 głównych adminów.

Go down

Ogłoszenie dotyczące mnie, czyli jednego z już 2 głównych adminów. Empty Ogłoszenie dotyczące mnie, czyli jednego z już 2 głównych adminów.

Pisanie by Barlar Sob Lis 30, 2013 1:49 pm

Może mnie trochę ponieść ale no cóż... jednak kolejne załamki coraz bardziej łamią mi psychikę.

Chciałbym pozdrowić jednego ze starych użytkowników, który jak się okazał, miał wyjebane na to forum, i na mnie, i postanowił że zmusi mnie do usunięcia mu konta tym że złamie regulamin.
Nie jestem samolubny więc nie będę komuś żałował usuwania, no proste. Tylko nie rozumiem jak można zakładać konto w takim miejscu, niczego nie chcieć zrozumieć, a potem robić takie coś? To forum traci sens.

Ogłaszam więc tymczasowe zawieszenie forum. Możecie oczywiście moi ukochani użytkownicy dalej pisać, jednak swoje rządy przekazuję użytkownikowi 'Nmuro' ponieważ chyba tylko on sobie z tym radzi.
Ode mnie więcej informacji już nie uzyskacie, no chyba że stanie się coś co poprawi mi humor i jednak tu wrócę. Wiem, jestem głupi bo takie rzeczy przenoszę w sprawy forum jednak dużo już tu raczej nie zrobię. Oczywiście będę pomagać innym adminom rządzić jednak mnie tu już raczej nie zobaczycie.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach