Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Informacje 1 + pomoc

Go down

Informacje 1 + pomoc Empty Informacje 1 + pomoc

Pisanie by Barlar Sob Lis 16, 2013 11:15 pm

Co do informacji to w najbliższym czasie planuję nieco zmienić regulamin, jednak potrzebuję czasu więc może to trochę potrwać. Ogólnie zamierzam napisać go jeszcze raz, bardziej zrozumiale, i trochę bardziej jak admin, a nie zwykła, prosta osoba.

+

Mam też w planach stworzenie zupełnie nowych tematów, ale nie mam zbytnio weny ani dokładnych pomysłów przez co potrzebuję taką małą pomoc, ofiaruję możliwość awansowania na moderatora, przy powyżej 50 tematach nawet admina, ale tylko jeśli będę w stanie owej osobie zaufać.
Jak coś to nie gryzę, można pisać, oczywiście jeśli ktokolwiek jeszcze na to forum wchodzi.

+

Wiem też że forum to potrzebuje jakiejś mocnej reklamy, nie mam pomysłu więc pomoc kogoś bardziej 'doświadczonego' przydałaby się, i to bardzo = awans gwarantowany.




Możliwe że w przyszłości wprowadzę więcej poprawek, oczywiście jeśli nie zdecyduję się usunąć tego forum.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach