Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mała zmiana w regulaminie dotycząca prowadzenia fabuły

2 posters

Go down

Mała zmiana w regulaminie dotycząca prowadzenia fabuły  Empty Mała zmiana w regulaminie dotycząca prowadzenia fabuły

Pisanie by Barlar Wto Lis 12, 2013 2:33 pm

Jest to jedna, malutka regułka która nie zostanie wpisana do ogólnego regulaminu, więc lepiej od razu to zapamiętać.
Zauważyłem że mimo ilości nadal pisze tu mało osób, i to po części dlatego że nie ma np z kim pisać, bo ktoś tam nie wchodzi, nie może, nie chce, a po za tym są nowe osoby które też mogą mieć z tym problemy.
A jako że staram się aby każdy miał tu jak najlepiej, ponieważ dopiero po 100 użytkowników pomyślę o diametralnemu zmienieniu regulaminu (nie ma tak łatwo), więc postanowiłem dać pozwolenie na prowadzenie dwóch fabuł jednocześnie.
Polegałoby to na tym że zaczęło by się od jakiegoś momentu (lub od początku) i po prostu pisało, a na końcu jakoś połączyłoby się obie fabuły, przy czym postać pamiętałaby wszystko w określonej kolejności.
Oczywiście wiem że w pewnym sensie coś takiego łamałoby regulamin, więc osoby które to przeczytają niech wiedzą że przed rozpoczęciem wcześniej wymienionego powinny napisać o tym do mnie, aby nie było nieporozumień, ponieważ jeśli nie dostanę owej wiadomości będę zmuszony usunąć wszystkie posty które łamią regulamin.

Mam nadzieję że ktoś doceni moje starania oraz pracę i nie będzie się czepiać.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Mała zmiana w regulaminie dotycząca prowadzenia fabuły  Empty Re: Mała zmiana w regulaminie dotycząca prowadzenia fabuły

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 2:50 pm

Z chęcią skorzystam.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach