Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie nr 3

Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Mieszkanie nr 3

Pisanie by Barlar Wto Sie 13, 2013 11:19 am

Tuż po wejściu mieszkańców witają duże okna przez które do pokoju zagląda światło słoneczne. Ściany pomalowane są na biało a podłogę stanowią panele wykonane z jasnego drewna. Po obu stronach pomieszczenia znajdują się dwa łóżka z czarną pościelą, każde z nich ma własną półkę przytwierdzoną do ściany. W rogu pokoju jest duża szafa zrobiona z ciemnego drewna. Pod każdym z łóżek jest coś w rodzaju podłużnej wysuwanej szafki w której jest pusta drewniana szkatułka.
W tym mieszkaniu znajduje się również dosyć duża łazienka, a w niej obszerna wanna, prysznic i umywalka a nad nią duże lustro. Jest tu także mała szafeczka wypełniona różnymi ręcznikami.


~Lusutien
~Amadeusz Montcrieffe


Ostatnio zmieniony przez Barlar dnia Sob Lis 23, 2013 1:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Barlar Wto Sie 13, 2013 11:19 am

Lusutien napisał:Stanąłem przed gmachem budynku i cicho westchnąłem, wszedłem do środka i chwilę pokręciłem się po pietrze póki nie znalazłem pokoju. Uchyliłem drzwi i wślizgnąłem się do środka. Nikogo nie było. Westchnąłem z ulgą i rzuciłem torbę na łóżko. Rozglądałem się po pokoju.
- Za mało roślin.. Będę musiał coś przynieść.
z/t
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach