Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pierwszy mutant~

2 posters

Go down

Pierwszy mutant~ Empty Pierwszy mutant~

Pisanie by Ikoni Czw Sie 08, 2013 10:39 am

Imię: Ikoni

Nazwisko: Nieznane

Wiek: 16

Rasa: Mutant

Typ: Uke

Swoboda: Wolny

Charakter: Zawsze uśmiechnięty [no prawie...], zawsze stara się być w dobrym humorze. Jest dosyć miły. Kieruje się zasadą którą wymyślił, brzmi ona: ,,Jak ktoś jest dla mnie miły to ja tez jestem ale jak ktoś nie jest miły to ja robię się 2 razy gorszy''. Jak jest zły to się ze wszystkimi kłóci. Wiecznie promieniały i gotowy do zabawy choć czasem może trochę posyczeć i plunąć jadem.

Zainteresowania: Zabawa, bieganie, malowanie, śpiewanie, wymyślanie śmiesznych rzeczy, rozmawianie, spanie, muzyka i granie na kompie.

Wygląd: Posiada bardzo jasną, prawie białą cerę. Ma krótkie biało-szare włosy i złote, kocie oczy. Mierzy około metr sześćdziesiąt centymetrów. Zawsze ubiera się na luzie przy czym bardzo dokładnie dobiera różnorodne dodatki. Na lewym biodrze ma słabo widoczną bliznę a na karku znamię. Jest bardzo szczupły.

Lubi: Jadowite zwierzęta, nachalność.

Nie lubi: Naiwności.

Fetysze: Długie gry wstępne,kajdanki, czuły dotyk, przytulanie.

Historia: Ikoni posiada dosyć spokojną przeszłość. Urodził się w rodzinie mutantów, więc nie miał problemów przez swoją rasę. Gdy tylko poszedł do szkoły zaczął trenować swoje umiejętności, szło mu nawet nieźle. Kilka lat później był znany w całej wiosce w której mieszkał. Od strażników dowiedział się że niedaleko jego wioski, która znajdowała się w okolicach Nimvoru, ma powstać nowa kraina. Ikoni porzucił rodzinę, powiedział im że idzie za swoim przeznaczeniem, i wyruszył aby zobaczyć czy to prawda. Nie był pewny ale jednak dobrze myślał i trafił tu.

Ciekawostki:

Ma szare skrzydła [ale bardzo rzadko je ujawnia].

Ma alergie na pyłki chryzantem.

Boi się igieł...i ciemności.


Umiejętności:

Kontrolowanie ognia.

Przyśpieszanie wzrostu roślin.

Wysysanie energii z otoczenia.
Ikoni
Ikoni

Liczba postów : 27
Join date : 08/08/2013

Powrót do góry Go down

Pierwszy mutant~ Empty Re: Pierwszy mutant~

Pisanie by Barlar Czw Sie 08, 2013 11:35 am

ZAAKCEPTOWANE MIESZKANIE NR 2 na drugim piętrze.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach