Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~~Strych~~

2 posters

Go down

~~Strych~~ Empty ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Pią Lip 26, 2013 9:20 am

Bardzo duże i przestronne pomieszczenie pełne różnych, użytecznych i tych nie zbyt, przedmiotów. Czas spowodował że wszystko jest pokryte warstwą pajęczyn i kurzu. Kiedyś prawdopodobnie znajdowała się tu mała księgarnia która kilka lat po otwarciu została obrabowana. Dzięki temu czasem można znaleźć stare papiery, książki i niezwykle cenne przedmioty.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Sro Lip 31, 2013 12:27 pm

Po wyjściu z pokoju poszedłem na strych, byłem bardzo ciekawy tego co tam znajdę. Wszedłem do pomieszczenia i rozejrzałem się. Wszędzie był kurz, na szczęście dawna alergia minęła i mogłem spokojnie sobie siedzieć. Podszedłem do jednego z regałów i wyciągnąłem pierwszą lepszą książkę. Czerwona książka bez okładki, trochę dziwne. Usiadłem pod ścianą i zabrałem się za rozszyfrowanie tekstu, ponieważ książka ta była pisana w trochę zapomnianym języku trochę przeze mnie znanym.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Sro Lip 31, 2013 4:28 pm

Błądził dość długo po korytarzu, aż nagle jakimś dziwnym trafem lub cudem znalazł się na strychu. Powoli i po cichu wszedł, po czym szybko rozejrzał się czy nikomu nie będzie przeszkadzał. Spostrzegłszy inną osobą w pomieszczeniu, speszył się dość mocno obawiając że przeszkadza w czymś ważnym. Przez chwilę stał tak i nie mógł wydusić z siebie żadnego słowa, lecz po jakichś pięciu minutach wypowiedział pierwsze słowa. -B-bardzo przepraszam. Ja nie chciałem przeszkadzać, chyba lepiej już pójdę- podrapał się z tyłu głowy i stał tak dalej jakby czekając na pozwolenie że może opuścić to pomieszczenie.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Sro Lip 31, 2013 4:32 pm

Dalej rozszyfrowywałem książkę, do czasu gdy usłyszałem dźwięk otwierania drzwi. Patrzyłem chwilę istocie stojącej w progu a następnie z powrotem powróciłem do czytania. -Nie przeszkadzasz...- Mruknąłem do niego i lekko wkurzony starałem się uspokoić, nawet nie chciało mi się sprawdzać czym jest ta istota, choć od początku wszyscy są interesujący.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Sro Lip 31, 2013 4:38 pm

Po chwili paraliż strachu minął, a chłopak starając się nie przeszkadzać drugiej osobie w czytaniu, podszedł do jakiejś starej skrzyni i uniósł delikatnie oraz powoli jej wieko. Jego oczom ukazały się sterty starych fotografii, dokumentów, książek a nawet innych rzeczy. Ale nic nie przypominało mu o jego domu, ani na szczęście nic nie przypominało o najbardziej znienawidzonej przez niego organizacji.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Sro Lip 31, 2013 4:41 pm

Cały czas wodziłem za nim wzrokiem. Przypominał mi coś w rodzaju człowieka, byłem nawet pewien że to akurat ta rasa. -Co taki dzieciaczek ma zamiar robić w takim miejscu i w takim czasie?- Zakpiłem i odłożyłem książkę. Najwidoczniej złość już zniknęła a na jej miejsce weszło coś co szukało ofiar.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Sro Lip 31, 2013 5:07 pm

Odczuwał od niego coś niepokojącego, ale nie wiedział dokładnie co to takiego. -Mam zamiar znaleźć swoje miejsce na ziemi, a chwilowo jestem tutaj. Straciłem swoją rodzinę i muszę odnaleźć inne miejsce dla siebie- powiedział ciągle przeszukując w spokoju kufer. -A tak na marginesie to kim lub czym jesteś?- zapytał cicho, na chwilę przenosząc wzrok na drugą osobę.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Sro Lip 31, 2013 5:11 pm

Słysząc te głupie wytłumaczenie zacząłem się śmiać. Przestałem dopiero gdy usłyszałem te okropne pytanie którego nienawidziłem od kiedy spotkałem tamtego gościa z pokoju. -Nie dacie mi spokoju...- Westchnąłem. -Jeśli chodzi ci tylko o rasę to jestem demonem, może nie do końca ale jestem. Po za tym jeśli mogę to przesyłam pytanie do ciebie, jestem ciekawy kim jesteś skoro przypominasz człowieka ale nie mogę cię jako jednego z nich rozpoznać.- Patrzyłem na niego zaciekawiony, cały czas zastanawiałem się co on może tu robić.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Sro Lip 31, 2013 5:22 pm

Słysząc to samo pytanie zachichotał cicho i spojrzał ponownie na niego -To raczej normalne że nie możesz mnie rozpoznać jako człowieka skoro jestem wampirem. A raczej wampirem z namiastką demona, ale to dość skomplikowane- przyznał spokojnie, patrząc na podłogę z rozkojarzeniem Czemu akurat takie pytanie? Powiedziałem coś nie tak? -I tak na marginesie to....przepraszam za to wcześniejsze pytanie- ukłonił się.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Sro Lip 31, 2013 5:25 pm

-Jeny...nie musisz się jak jakiś świętoszek zachowywać.- Mruknąłem. -Chodź.- Pokazałem aby do mnie podszedł i wróciłem do książki. Udało mi się rozszyfrować gdzieś tak jedną trzecią całości ale jakoś nadal nie mogłem zrozumieć o co w tym chodziło, chociaż po treści wnioskowałem że to był jakiś stary pamiętnik.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Sro Lip 31, 2013 5:32 pm

Wedle jego prośby a raczej rozkazu spokojnym krokiem podszedł bliżej. -Dobrze, i jestem...- Spojrzał na książkę którą chłopak trzymał w rękach i zaczął się jej uważnie przyglądać z każdej możliwej strony. -Co to jest?- wodził jeszcze chwilę wzrokiem po starej księdze i zamyślił się dość głęboko w oczekiwaniu na odpowiedź od jedynej oprócz niego osoby na tym starym strychu.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Sro Lip 31, 2013 5:38 pm

-Nie wiem...- Zamknąłem książkę i rzuciłem ją gdzieś tam. Następnie podniosłem ''to coś'' i posadziłem sobie na kolanach. -A więc jesteś wampirem...Mogę znać twe imię dziecino?- Spojrzałem na niego i lekko się uśmiechnąłem, głównie z zadowolenia pochodzącego z odejścia złości.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Sro Lip 31, 2013 5:49 pm

-K-Kinto...Nazywam się Kinto- powiedział, lekko zawstydzony że siedzi komuś na kolanach, nigdy nikomu oprócz mamy tak nie siedział. Czuł jednak że chyba nic mu się nie stanie, ale zawsze jakaś niepewność jest i zawsze będzie jak to w życiu niestety bywa. -Nie jestem przypadkiem za ciężki?- to było zbędne pytanie, choć i tak je zadał prawdopodobnie dla przedłużenia tej całej konwersacji.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Sro Lip 31, 2013 6:00 pm

-Nie, nie jesteś.- Mruknąłem i pogłaskałem go po policzku. Wydawał się być niegroźną istotą, jednak po przeżyciach związanych z wampirami i tak wolałem trochę uważać, mimo to nawet gdyby próbowałby mnie zaatakować od razu padłby sparaliżowany wskutek moich umiejętności. -Słodki jesteś, wiesz?- Szepnąłem mu do ucha i wplotłem palce w jego włosy.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Sro Lip 31, 2013 6:38 pm

Siedział na jego kolanach jak skamieniały i jedynie wzdrygnął się na jego słowa -J-ja? Nie, pierwszy raz słyszę taki komplement- zarumienił się mocno wypowiadając to zdanie i powoli przeniósł wzrok na podłogę, starając się w tym momencie myśleć o czymś innym niż jego miłe słowa. Kinto szybko podniósł głowę i zbliżył ją do dłoni chłopaka jakby nastawiając się do tego co właśnie robił.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 8:21 am

-Grzeczny...- Mruknąłem, objąłem go i przyciągnąłem do siebie. Następnie podniosłem go i zrobiłem tak aby siedział na mnie okrakiem. Spojrzałem na niego i się zaśmiałem, cały czas wydawało mi się że widzę człowieka. Patrzyłem na niego chwilę i trochę zapomniałem co chciałem zrobić, wcześniej wiedziałem ale teraz już nie za bardzo. Pogłaskałem go po policzku i starałem sobie przypomnieć to o czym myślałem.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 8:40 am

Był dość mocno rozluźniony i latał na wszystkie boki bez najmniejszych oporów -D-dziękuję...- powiedział cicho chowając głową na wszelakie sposoby. Uśmiechnął się pod nosem i pokazał znowu twarz teraz już spokojną -Coś się stało?- spojrzał na zamyśloną osobę przed siebie. Ciekawe o czym tak intensywnie myśli.....No cóż, lepiej nie będę przeszkadzał za bardzo bo znowu będę przepraszał... Rozejrzał się jeszcze raz po pokoju wampirzymi oczyma.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 8:44 am

Westchnąłem. -Nie, już nic.- Zdjąłem go z siebie i wstałem, od razu wziąłem z ziemi swoją katanę. -Może gdzieś się przejdziemy? Co o tym myślisz?- Uśmiechnąłem się do niego. Odłożyłem jeszcze tą książkę na półkę i podszedłem do drzwi. -Nie chce tu siedzieć...- Mruknąłem i otworzyłem drzwi. Stanąłem jeszcze na moment aby zadać ostatnie pytanie. -Wiesz gdzie można się wybrać? Jeszcze nie zdążyłem zwiedzić wszystkiego...-
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 8:49 am

Stanął spokojnie na własnych nogach i zdziwił się na te pytania -Możemy się przejść, tylko gdzie? W drodze tutaj widziałem kilka miejsc na mieście, ale nic więcej....Szczerze, to całkowicie się tutaj zgubiłem więc jeśli chodzi o drogę nie należy mi ufać zbytnio..- podrapał się z tyłu głowy i ruszył powoli w jego kierunku -Przepraszam ponownie na swoje wścibstwo, ale nie poznałem nawet pana imienia a to ciut dziwne moim zdaniem- powiedział cicho, dość mocno zawstydzony i nakreślił nogą małe koło na ziemi.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 9:00 am

Próbowałem uspokoić się zakrywając sobie usta dłonią ale śmiech sam wyszedł. Uderzyłem głową o ścianę i się uspokoiłem. -Jeśli masz tak do mnie mówić to nie mów do mnie w ogóle. Nie lubię jak ktoś jest taki.- Mruknąłem lekko wkurzony. -Mojego imienia na razie nie musisz znać. Nie będzie ono ci potrzebne. Gdybyś po prostu zapytał o moje imię to bym ci powiedział, ale jako że nie rozumiem zdań które wypowiedziałeś niestety nie mogę udzielić ci na to pytanie odpowiedzi.- Zaśmiałem się jeszcze raz i na niego spojrzałem. -Ehh...gdzie można iść. Słyszałem że niedaleko stad są jakiejś działki, podobno ładne i można sobie jedną wynająć. Masz chęć wybrać się tam ze mną?-
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 9:07 am

Z czego on tak się śmieje? Przecież to dość normalne pytanie było przecież.... Na jego słowa speszył się jeszcze bardziej niż przedtem, zawsze starał się być miły i nikomu nie zawadzać. -Z chęcią się z panem wybiorę na te działki- powiedział pewniej i zacisnął delikatnie piąstki. -Jestem jaki jestem....Nic nie zmieni tego że jestem dość oficjalną osobą, ale postaram się nie mówić w taki sposób jak wcześniej- uszczypnął się w ramię, bo to już z lekka zaczynało znowu zachodzić na zbyt oficjalny tryb rozmowy. Mimo to w odpowiednim momencie ugryzł się w język. -To idziemy?- zapytał wesoło i w sekundę znalazł się przy nim, a potem przeciągnął się bo dość mocno już zdrętwiał od siedzenia.
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 9:15 am

-Nie możesz mówić normalnie? Nie jesteśmy na stypie...- Jęknąłem cicho. -Skoro tak to idźmy.- Nie czekając od razu poszedłem w stronę schodów prowadzących na zewnątrz budynku.

[z/t]
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Kinto Czw Sie 01, 2013 9:33 am

Westchnął cicho i uszczypnął się ponownie -Mogę mówić normalnie....- powiedział innym tonem głosu niż wcześniej, ten brzmiał już całkowicie normalnie. -Ej, zaczekaj na mnie- pobiegł za nim w stronę schodów prowadzących do wyjścia.

[z/t]
Kinto
Kinto

Liczba postów : 178
Join date : 31/07/2013

Powrót do góry Go down

~~Strych~~ Empty Re: ~~Strych~~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach