A oto władca... [!!!] Niczego...

Go down

A oto władca... [!!!] Niczego...

Pisanie by Remisa on Pią Gru 06, 2013 7:30 pm

Imię: Remisa
Nazwisko: Sano
Ksywa: Kiedyś może jakąś tam miał, ale nie pamięta i raczej nie chce.
Wiek: Może z dwieście lat.
Gatunek lub rasa: Demon oczywiście, bo ich mało coś tu.
Typ: Semuś oczywiście
Stan cywilny: Wolny
Swoboda: Wolny, bo jakże by inaczej.
Charakter: Remuś (bo tak czasem się go nazywa) jest jednym z optymistów który nigdy nie zmienia swojego nastawienia. Należy również do osób ambitnych, stawia sobie cele i warunki których i tak nigdy prawdopodobnie nie spełni, ale nawet jeśli się nie uda to nie zamartwia się i idzie dalej. Nie jest on specjalnie charyzmatyczną osobą, mimo iż budzi zainteresowanie to rzadkością jest spotkanie go z osobą której może zaufać, ale także nie zawsze mu można ufać, powierzyć jakieś zadanie czy przekazać coś ważnego. Najbardziej lubianą jego cechą jest ta asertywność, to że nienawidzi się kłócić i stara się zawsze złym chwilom zapobiegać w taki sposób, aby nikogo nie urazić czy też skrzywdzić, ale także to że widzi co robi źle i to czym rani konkretną osobę, jednak jeśli ktoś nie chce przyjąć jego pomocy czy też przeprosin to nadal stara się wszystko naprawić, bo tak jak mówi Nie chce mieć nigdzie wrogów. Remisa jest również osobą energiczną i rozmowną, przy nim raczej trudno się nudzić.
Zainteresowania: Fotografia, modelarstwo (najczęściej zapałczane i figurkowe), kolekcjonowanie kamieni.
Wygląd: Ma on mlecznobiałą skórę i jest dość wysoki, jeśli metr dziewięćdziesiąt można uznać za normalny wzrost. Posiada brunatne włosy do karku o które bardzo dba ale woli mieć je ułożone w dosyć ładnym nieładzie. Remuś ma również równie ładne złote, czasem wyglądające jak zwierzęce, oczy, które przy mocnym wietrze zasłania nielubiana przez niego grzywka. Na jego o łagodnych rysach twarzy wiecznie widnieje złośliwy uśmieszek, który dla niektórych wydaje się interesujący, dla niektórych wręcz przeciwnie. Do niego należy również jego smukłe, muskularne ciało które już nieraz zawróciło komuś w głowie. Nie ma jakiegoś szczególnego stylu ubierania się. Przy tym przeważają zwykłe koszule, luźne spodnie, czasem może założyć jedno ze swoich kimon, jednak to raczej tylko na specjalne okazje. Ogólnie nie chce się zbytnio ubiorem wyróżniać, bo to nie szata zdobi człowieka.
Lubi: Słuchać muzyki; odpoczywać; czasami spacerować; lody... w każdym możliwym sensie; cytować głupie rzeczy lub wymyślać własne cytaty.
Nie lubi: Myśleć o śmierci i o tym że czas ucieka; spokoju i nadmiernej ciszy; osób zamkniętych w sobie, cichych i odosobnionych z którymi nie da się spokojnie pogadać; wywyższania się; osób bez poczucia winy i takich które nie rozumieją tego że czasem można się tylko przyjaźnić (nawet gdy w grę wchodzi seks, bo Remuś jest dobrze nastawiony do czegoś takiego jak przyjaźń dla seksu, aby nie mieszać do tego związku na serio).
Fetysze: Seks bez uprzedzenia; bondage; seks na samym początku znajomości, z osobą którą ledwo co poznał.
Ciekawostki: Jedyną ciekawostką i rzeczą której nie wpisałem wcześniej jest to że zawsze nosi ze sobą albo na sobie łańcuszek z bursztynem, który prawdopodobnie sam zrobił.
Historia: Remisa urodził się w jednej z wiosek gdzieś poza wszystkimi krainami. Należał wtedy do dużej rodziny demonów, która liczyła ponad setkę, jednak on sam znał tylko część rodziny matki, ponieważ ojciec nie chciał dzielić się żadnymi informacjami. Za dzieciństwa był bardzo lubiany dzięki swojemu charakterowi, także przez swoich rówieśników i rodzeństwo, chociaż ci drudzy czasem mieli podejrzenia dotyczące jego osoby. Tam gdzie mieszkał, w tamtej wiosce dorosłość otrzymywało się po skończeniu setki, w tym czasie demon owy musiał uczęszczać do nieprostej szkoły która nie szanowała uczniów, często karała bez powodu i nie zwracała uwagi na cokolwiek, jednak każda osoba która szkołę tą ukończyła była gotowa na rozpoczęcie własnego życia. Ale takich dużo nie było. Remi miał szczęście bo jakimś cudem ukończył ją mimo że jego umiejętności w tamtym czasie nie były na zbyt wysokim poziomie. Po skończeniu dwustu lat uznał że nie będzie dłużej zawadzać rodzinie i wyruszył przed siebie ze wszystkim co było mu potrzebne, a nastawiony tak jak zawsze był pewien że dotrze do miejsca gdzie nie będzie czegoś takiego jak wojny, większe kłótnie, zabijanie się i tym podobne.
Umiejętności: Jedną z najbardziej widocznych umiejętności Remiego jest lewitacja, którą stara się używać jak najczęściej, ponieważ tak lepiej wszystko widać. Potrafi on również kontrolować grawitację i elektryczność, jednak ich nie chce używać, powód nie jest znany.
avatar
Remisa

Liczba postów : 1
Join date : 05/12/2013
Skąd : Szczecin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: A oto władca... [!!!] Niczego...

Pisanie by Nmuro on Pią Gru 06, 2013 8:05 pm

Gdy tak sobie myślałem myślałem że będę mieć zawał podczas czytania tego, jednak jest nawet dobrze, wprawdzie mówiąc nawet ciekawie się czytało. AKCEPTUJĘ

MIESZKANIE NR 1 NA TRZECIM PIĘTRZE
avatar
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 23

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach