Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie nr 3

4 posters

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 4:19 pm

- Dobrze, dobrze, głodomorku. Otwórz ładnie usta- wymruczał, podsuwając mu pod usta kawałek pizzy. Usiadł na kolanach chłopaka, z zamiarem pokarmienia go. Uśmiechnął się lekko, opierając swoją głowę na jego ramieniu.
- Polubiłem opiekowanie się tobą, czy nie? - spojrzał na niego.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 4:23 pm

Niczym na komendę otworzyłem usta, od razu odgryzając duży kawałek pizzy i niemalże po sekundzie go połykając.
- Dawno nikt się mną nie opiekował - stwierdziłem. - Więc jest mi to bardzo na rękę. Nie muszę sam o wszystkim myśleć, mając u boku ciebie. Kochany jesteś.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 4:28 pm

- Zaraz tam kochany - zachichotał rozbawiony, muskając go delikatnie w policzek. - To ty tutaj należysz do rasy słodziaków.
Oznajmił, starając się wypaść całkowicie poważnie. Spokojnie kontynuował karmienie chłopaka, siedząc mu cały czas na kolanach. Delikatnie się uśmiechnął.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 4:31 pm

- Niezła scena - powiedziałem po dłuższej chwili milczenia i spokojnego jedzenia pizzy. - Ostatni raz ktoś mnie karmił wieki temu i pewni była to moja opiekunka.
Podniosłem na niego rozbawione spojrzenie i cmoknąłem go w policzek.
- Jaki ze mnie szalony szczęściarz, że ciebie mam.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 4:37 pm

- Czasami warto wrócić do dzieciństwa, nie uważasz? - spojrzał na niego z lekkim uśmiechem. Gdy skończył karmić chłopaka jednym kawałkiem pizzy, sam zabrał się za jedzenie drugiego.
- Teraz przez chwilę musisz poradzić sobie sam, bo ja też jestem głodny - zażartował.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Nie Gru 29, 2013 10:37 am

- Och, jasne. W końcu jeszcze nie zapomniałem, jak sobie radzić z jedzeniem - uśmiechnąłem się szeroko i sam wziąłem kolejny kawałek pizzy. Dawno nie jadłem czegoś, co możnaby swobodnie nazwać fastfoodem, więc była to dla mnie miła odmiana. Zwykle starałem się jednak jadać tak, jak mnie nauczono. Czyli "zdrowo".
- To był dobry pomysł z zamówieniem tej pizzy - skwitowałem, patrząc z uśmiechem na Hikaru.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Nie Gru 29, 2013 10:40 am

- Widzisz, ja mam tylko dobre pomysły. Poza tym, musisz dużo jeść, żeby mieć siłę na rysowanie - oznajmił, pociągając policzek chłopaka jak u małego dziecka. Oczywiście tylko żartował, bo zaraz się roześmiał i wygodnie oparł o jego klatkę piersiową plecami, zajadając pizzę.
- Przynajmniej nie musimy włóczyć się po mieście w poszukiwaniu jakiejś dobrej restauracji -przyznał w końcu.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Nie Gru 29, 2013 10:43 am

- Akurat na trzymanie ołówka to ja zawsze mam siłę - zauważyłem, zerkając na niego z rozbawieniem. Przez chwilę milczałem, kończąc trzymany kawałek pizzy. Z lubością sięgnąłem po trzeci.
- W tym mieście chyba w sumie nie ma zbyt wielu restauracji - stwierdziłem powoli. - A jak są, to pewnie zbyt daleko i zbyt dobrze ukryte.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Nie Gru 29, 2013 10:46 am

- Jak pewnie wiesz, mnie restauracje obchodzą najmniej. Do szczęścia potrzebne mi są tylko gry, kosz no i oczywiście ty - oznajmił z rozbawieniem, zerkając na niego. Sam sięgnął po kolejny kawałek pizzy, przez chwilę w ciszy jedząc.
- A może jeszcze słodycze... - mruknął dopiero po chwili, w ten sposób dokańczając swoją wypowiedź o ulubionych rzeczach.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Nie Gru 29, 2013 10:49 am

- Słodycze? - uniosłem jedną brew a na mojej twarzy zagościł szeroki uśmiech. - No to muszę pamiętać, żeby kiedyś kupić ci wielki kosz cukierków, lizaków, czy czego tam byś zechciał - stwierdziłem pogodnie i lekko poczochrałem mu włosy.
- Muszę cię zacząć rozpieszczać.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Nie Gru 29, 2013 10:51 am

- No tak, nie mówiłem ci o tym. Słodycze są moją wielką manią, mógłbym je jeść całymi dniami. Szczególnie żelki i czekolady - wymruczał cicho, kończąc pizzę. Odetchnął zadowolony i poklepał się lekko po brzuchu z lubieżnym uśmieszkiem na ustach.
- Jestem pełny, teraz czas na chwilę lenistwa - oznajmił, wygodnie kładąc się na łóżku.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Nie Gru 29, 2013 10:53 am

- Jestem za - zamknąłem puste pudełko po pizzy i odsunąłem je na bok. Zaraz położyłem się obok niego na łóżku i popatrzyłem na niego z uśmiechem, zwracając doń twarz.
- Czekaj, mówiłem ci już kiedyś, że jesteś śliczny? - zapytałem leniwie.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Nie Gru 29, 2013 10:56 am

- Że jestem śliczny? Niee, nie mówiłeś - zachichotał nerwowo, widocznie zawstydzony. Zaraz przytulił się do chłopaka, pomrukując cicho z zadowoleniem. Przymknął oczy.
- Jesteś najlepszym, co mogło mnie spotkać, wiesz? - wymruczał zadowolony, przeczesując palcami jego włosy z lekkim uśmiechem.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Nie Gru 29, 2013 11:00 am

- No wiem - odpowiedziałem z uśmiechem, obejmując go ramieniem. Nawet nie zauważyłem, że dotyka moich włosów. Zresztą, on miał prawo. Każdy inny straciłby już dłonie.
- A ty jesteś najlepszym, co mnie spotkało. I mógłbym to powtarzać codziennie, gdy tylko się obudzę.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Nie Gru 29, 2013 11:07 am

- Więc powtarzaj. Wiesz, że ja tylko będę z tego zadowolony, nigdy mi się to nie znudzi - wymruczał cicho, zaczepnie gryząc go delikatnie w czubek nosa. Zaraz jednak zadowolony przytulił się do chłopaka, przymykając oczy.
- Pilnuj mnie tylko, żebym sobie nie zasnął. Jakoś nie mam ochoty na nieprzespaną noc po drzemce w dzień - oznajmił cicho.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Nie Gru 29, 2013 11:10 am

- Ależ nieprzespane noce można spędzać na bardzo ciekawe sposoby! - stwierdziłem niby mimochodem, patrząc z bladym uśmiechem gdzieś w sufit.
- No ale nie dam ci teraz zasnąć. Jeżeli bardzo będziesz chciał, możesz się potem kimnąć w moim pokoju, gdy będę zajęty tą ścianą. To w sumie nic interesującego dla kogoś... jakby z zewnątrz.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Nie Gru 29, 2013 11:14 am

- Ale nie chcę ciebie po nocach męczyć, to byłoby samolubne - oznajmił z rozbawieniem, zerkając na niego. Zaraz jednak kiwnął głową, podnosząc się do siadu.
- Właśnie, chciałeś rysować. Pewnie z moim ADHD nie usiedzę spokojnie w miejscu gdy ty będziesz zajęty, tak więc chyba lepiej gdy zajmę się czymkolwiek, nawet spaniem. A nie będę ci przeszkadzał czy rozpraszał podczas rysowania? - uniósł lekko brew w górę.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Nie Gru 29, 2013 11:17 am

- Przeszkadzał? Coś ty - machnąłem jakby z lekceważeniem ręką. - Potrafiłbym się skupić siedząc na krześle elektrycznym przy ruchliwej autostradzie. Tak łatwo nie da się mnie rozproszyć.
Uśmiechnąłem się po chwili, podnosząc na niego spojrzenie.
- A poza tym nie mam nic przeciwko temu, żebyś męczył mnie po nocach. Możesz mnie męczyć, kiedy ci się podoba.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Nie Gru 29, 2013 11:24 am

- Dobry przykład - parsknął śmiechem, słysząc chłopaka. Lekko się przeciągnął, wstając z miejsca. Wyciągnął w stronę chłopaka rękę, chcąc pomóc mu wstać.
- Więc na co czekamy? Musimy iść zanim twoja wena twórcza minie - oznajmił z lekkim uśmiechem.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Nie Gru 29, 2013 11:27 am

Skorzystałem z wyciągniętej ręki w moją stronę i wstałem z łóżka. Przygładziłem jakoś tak odruchowo koszulkę, uśmiechnąłem się i cmoknąłem go w policzek.
- Jasne, chodźmy - skinąłem głową, po czym otworzyłem mu drzwi i wyszedłem z pokoju tuż za nim.
- Wena twórcza zdarza się raz na miesiąc i trzeba z niej korzystać.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Nie Gru 29, 2013 11:31 am

- Kurs pokój miśka - wymruczał, wychodząc ze swojego pokoju. Jak dobrze, że mieli pokoje na tym samym piętrze, nie trzeba było biegać po schodach tam i z powrotem.

[zt]
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach