Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Księgarnia

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Księgarnia - Page 2 Empty Re: Księgarnia

Pisanie by Gość Czw Sie 22, 2013 2:43 pm

- Zawsze możemy wrócić do jakiegoś pokoju i wspólnie tam siedzieć - uśmiechnął się.
Spojrzał w niebo, uwielbiał deszcz..

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Księgarnia - Page 2 Empty Re: Księgarnia

Pisanie by Shikono Czw Sie 22, 2013 2:45 pm

-Jakiegoś? Który dokładniej masz na myśli? Jest dużo pokoi.- Rozejrzałem się i zatrzymałem się, skoro nie wiedziałem do którego pokoju nie wiedziałem gdzie dokładniej mam iść.
Shikono
Shikono

Liczba postów : 218
Join date : 14/08/2013

Powrót do góry Go down

Księgarnia - Page 2 Empty Re: Księgarnia

Pisanie by Gość Czw Sie 22, 2013 2:48 pm

- Albo Twojego albo mojego. To dość logiczne - zmarszczyłem czoło. Dziwne pytanie zadał..

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Księgarnia - Page 2 Empty Re: Księgarnia

Pisanie by Shikono Czw Sie 22, 2013 2:50 pm

-Trochę dziwnie mi się to kojarzy...gadanie o chodzeniu do pokoju, nie zwracaj uwagi.- Uśmiechnąłem się i ruszyłem w stronę bloku, chciałem jak najszybciej być już na miejscu.
Shikono
Shikono

Liczba postów : 218
Join date : 14/08/2013

Powrót do góry Go down

Księgarnia - Page 2 Empty Re: Księgarnia

Pisanie by Gość Sob Sie 24, 2013 4:09 pm

- Nie narzekaj.. - mruknął i spojrzał na niego. Trochę przyśpieszył by szybko wejść do budynku - to może do Ciebie pójdziemy?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Księgarnia - Page 2 Empty Re: Księgarnia

Pisanie by Shikono Sob Sie 24, 2013 4:11 pm

-Jak chcesz.- Zaśmiałem się. -Poza tym ciemno się robi i jak coś to mogę cię przenocować czy jak to tam było bo na razie sam mieszkam.- Dogoniłem go i zatrzymałem się tuż przed drzwiami głównymi.
Shikono
Shikono

Liczba postów : 218
Join date : 14/08/2013

Powrót do góry Go down

Księgarnia - Page 2 Empty Re: Księgarnia

Pisanie by Gość Sob Sie 24, 2013 4:16 pm

- Dzięki. Może skorzystam - zaśmiał się również i uśmiechnął. Wszedł do budynku i czekał aż Shi zaprowadzi go do pokoju.

z/t

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Księgarnia - Page 2 Empty Re: Księgarnia

Pisanie by Mai Pon Lis 25, 2013 12:04 pm

Gdy doszedł do pierwszego miejsca gdzie chciał się zatrzymać zdziwił się iż jest to właśnie biblioteka, których nie lubił bo jako dziecko często gubił się pomiędzy regałami. Chociaż... nawet mu się tu spodobało, zwłaszcza to że prawie nie było tu innych osób którym się nudziło, bo w tych czasach nikt normalny nie przychodzi do bibliotek aby czytać książki, znajdują sobie lepsze zajęcia.
Przysiadł gdzieś pod ścianą i chwilę myślał. Nie chciał od razu iść tam do siebie, jednak po pewnym czasie i tak zrobi się ciemno więc będzie musiał tam jednak powędrować.
Taka cisza... spokój... samotność... dzięki temu wiedział że biblioteka ta będzie pierwszym miejscem które odwiedzi po zaaklimatyzowaniu się w tej krainie.
Po chwili jednak wstał i ruszył do drzwi wejściowych, po drodze "pożyczył" jedną z płyt, które także tu były, bo jednak czasem przydałoby się czegoś posłuchać, a po co kupować jak wszyscy są tacy mili i zawsze chętni pomocy. Gdy wyszedł zmartwił się, zaczął padać deszcz.
"Deszcz o poranku..." - pomyślał i ruszył w stronę budynku do którego powinien iść już na początku. [z/t]
Mai
Mai

Liczba postów : 18
Join date : 24/11/2013

Powrót do góry Go down

Księgarnia - Page 2 Empty Re: Księgarnia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach