Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Restauracja

+3
Nmuro
Zenoox
Barlar
7 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Gilbert Wto Gru 24, 2013 2:56 pm

- Mogę spróbować, ale zawsze jest szansa, że wywalę coś w powietrze. - stwierdziłem cicho, podnosząc na niego lekko rozbawione spojrzenie.
- Widzisz, mam wiele sekretów. Jedne mroczne, inne mniej. - wzruszyłem ramionami. - Ty pewnie też coś tam sobie ukrywasz.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Hikaru Wto Gru 24, 2013 2:58 pm

- Każdy ma swoje sekrety. Ale nie wyjawiajmy wszystkich, bo dopadnie nas prawdziwe znudzenie - oznajmił w końcu, chyba pierwszy raz zarzucając jakąś mądrością. Wrócił do jedzenia, dopiero teraz dobrze czując, jaki wcześniej był głodny. No cóż, po wyczerpującym wieczorze nie ma co się dziwić.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Gilbert Wto Gru 24, 2013 3:02 pm

Uniosłem jedną brew, słysząc jego słowa, ale obecnie byłem zbyt zajęty jedzeniem, żeby odpowiedzieć. W każdym razie, Hikaru u mnie zapunktował. Po raz pięć tysięcy dwieście trzydziesty siódmy.
- Naprawdę mam cię dzisiaj nosić? - zapytałem nagle. - Do restauracji jakoś udało ci się dojść.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Hikaru Wto Gru 24, 2013 3:06 pm

- Nie, radzę sobie jakoś. Poza tym, już prawie nie boli, myślałem że będzie gorzej - stwierdził z rozbawieniem, patrząc na niego z lekkim uśmieszkiem.
- Chociaż nie pogardzę, jeśli raz czy dwa przeniesiesz mnie przez próg pokoju - zażartował.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Gilbert Wto Gru 24, 2013 3:08 pm

- Jak nowożeńcy - stwierdziłem. Momentalnie przed oczami stanęła mi właśnie scena, w której przenoszę Hikaru przez próg.
- Wychodzi zatem na to, że dziś wieczorem idziemy po prostu spać. Bez niepotrzebnych, ee... wstępów. - ściągnąłem brwi, wymawiając ostatnie słowo. - No ale jak nie dziś, to jutro.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Hikaru Wto Gru 24, 2013 3:18 pm

- Skoro nie chcesz, nie musimy. Przecież do szczęścia nie jest potrzebny codzienny seks - oznajmił z rozbawieniem, patrząc z lekkim uśmiechem na chłopaka. Dokończył jeść swoją porcję.
- Było pyszne, dobrze wybrałeś.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Gilbert Wto Gru 24, 2013 3:19 pm

- Ja zazwyczaj dobrze wybieram - stwierdziłem wspaniałomyślnie, zaraz sam kończąc jeść swoją porcję. Odruchowo ułożyłem starannie sztućce na talerzu, za sam zaraz sam się zganiłem. Głupie nawyki z dzieciństwa.
- To co teraz? - zapytałem, ocierając jeszcze usta chusteczkę. Spojrzałem na Hikaru.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Hikaru Wto Gru 24, 2013 3:22 pm

- Nie wiem, możemy się gdzieś jeszcze przejść. Przecież nie będziemy ciągle siedzieć w tej restauracji - oznajmił, drapiąc się nerwowo po potylicy.
- Nie mam zielonego pojęcia. Może tobie coś przychodzi do głowy? - uniósł lekko brew w górę.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Gilbert Wto Gru 24, 2013 3:25 pm

- Niby wielkie miasto, a trudno coś znaleźć... - westchnąłem, zasępiając się lekko. Zabębniłem rytmicznie palcami w blat stołu. Nagle coś przyszło mi do głowy. Uśmiechnąłem się ledwo widocznie i podniosłem na niego wzrok.
- Jeszcze jest ten sex shop, tak w razie czego. - mruknąłem, niby mimochodem.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Hikaru Wto Gru 24, 2013 7:22 pm

- Oo? Chciałbyś coś z niego? - zapytał i zaraz z cichym chichotem poruszył lekko swoimi brwiami. Wytknął mu zaczepnie język.
- Nie znałem cię od tej strony - zażartował, odchylając się na krześle nieco w tył. Mało brakowało, a zacząłby się na nim bezczelnie huśtać, jednak się powstrzymał.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Gilbert Sro Gru 25, 2013 10:14 am

- Może bym coś chciał, musiałbym przejrzeć asortyment - stwierdziłem, wzruszając lekko ramionami. Uśmiechnąłem się zadziornie.
- A no widzisz, to właśnie są te sekrety, o których ci wspominałem. Wiesz, niby wczoraj to był nasz pierwszy raz, ale na przyszłość możnaby zainwestować w jakieś, ee... umilacze. - odchrząknąłem. - Mógłbym wtedy zacząć być agresywny.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Hikaru Sro Gru 25, 2013 10:39 am

- To trochę zawstydzające, wiesz? - zachichotał cicho, patrząc na niego uważnym wzrokiem.
- Nie mam nic przeciwko. Może wtedy we mnie też obudzi się całkowicie inna strona, niż dotąd znałeś? - zażartował, podpierając swój podbródek na dłoni. Nie odwracał wzroku od Gilberta ani na chwilę.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Gilbert Sro Gru 25, 2013 10:42 am

- Czyli co, ustalone, dokąd idziemy dalej? - wyszczerzyłem zęby, zarzucając odruchowo grzywkę do tyłu ostrym ruchem głowy. - Jak tak teraz myślę, to tu jest jeszcze dużo rzeczy poza miastem, ale... chyba jest za zimno, żeby tak łazić.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Hikaru Sro Gru 25, 2013 10:46 am

- Skoro naprawdę chcesz, to chyba tak - oznajmił, bawiąc się nieco zażenowany swoimi palcami. Zaraz spojrzał na niego i zaśmiał się.
- Nie przeżyję tej wizyty, ale przynajmniej dowiem się mniej więcej, co cię jara - oznajmił podnosząc się z krzesła.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Gilbert Sro Gru 25, 2013 10:50 am

Odrobinę nie wierząc, że się zgodził, podniosłem się z krzesła i zaraz wyprowadziłem go z restauracji.
- Nie powinno być tak źle. Wulgarnych ciuszków nie będę ci raczej kazał przymierzać - powiedziałem, wyraźnie uradowany całą sytuacją. Zacząłem prowadzić nas mniej więcej w stronę, w którą - jak sądziłem - należało pójśc, żeby dotrzeć do naszego celu.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Hikaru Sro Gru 25, 2013 10:52 am

Mruknął coś niewyraźnego pod nosem o zakazie kupowania tego, na co Hikaru nie wyrazi zgody. Wyczłapał z restauracji za wyraźnie ucieszonym chłopakiem. No, przynajmniej tyle dobrego, że udało mu się go zadowolić. Poza tym, pewnie będzie ciekawie.

[zt]
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Restauracja - Page 3 Empty Re: Restauracja

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach