Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~" To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. "

2 posters

Go down

~" To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. "  Empty ~" To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. "

Pisanie by Sanjuro Pią Gru 13, 2013 4:09 pm

Imię: Sanjuro (Sanuś)
Nazwisko: nie posiada
Wiek: 16 lat
Rasa: Człowiek
Szlachta: (nie wiem)
Typ: uke~
Swoboda: niewolnik
Właściciel: Aamon
Stan cywilny: wolny
Historia: Urodziłem się na południu Francji, ale tylko mój ojciec był francuzem, mama-pochodziła z Anglii. Nie miałem kolorowego życia, mój ojciec nie był zbyt rodzinny, zawsze liczyła się dla niego praca. Dla mamy także. Wychowywała mnie Pani Marta, kochałem tą kobietę. Była ciepła i miła. Robiła przepyszną szarlotkę,z tego co dobrze pamiętam. Byłem jedynakiem, nie miałem z kim się bawić, moim przyjacielem był człowieka, a dla mnie było to pianino. Tak więc.. Moje życię się toczyło.. Nie było kolorowe, ale byłospokojne. W końcu, byłem dla rodziców ciężarem, i chcieli mnie się jak najszybciej pozbyć. Znaleź gdzie mogą mnie oddać, i zebrać za to dość dużo pieniędzy. Tak, udało im się. Nie byłem dla nich ciężarem. Moje życie obróciło się o 180 stopni. Byłęm bity, próbowałem uciekać.. Ale wtedy znów dostawałem mocniej. Zostałem nadal w rodzinnym mieście. Ale iż gdyż, znów zrobiłem się ciężarem dla innych. Postanowili mnie oddać. Bez niczego.. Oddać. Tak po porstu. Zostałem kupiony przez osobę z zagranicy, nie wiedziałem nawet jak się nazywa, ale obiecał on, bo to był on, że zawiezie mnie gdzieś daleko, gdzie nikt mnie nie skrzywdzi. Jednak nadal byłem niewolnikiem, nikt tego nie zmieni. Pewnego dnia obudziłem się na łodzi, wiedziałem że gdzieś ma jakiś cel, nie miałem pojęcia jaki. Okazało się że nie tylko kontynenty nazywa się światami, dowiedziałem się wiele o tutejszych istotach i tym, jak moje nowe życie będzie wyglądać.
Ciekawostki: Jego ulubiona liczba to 9, potrafi jeść czekoladę tonami, nadużywa słowa " yay ".
Wygląd: Jest to smukły, drobny niebieskooki chłopczyk o czarnych włosach sięgających mu do ramion. Jego karnacja jest jak mleko, delikatna. Usta i nos są smukłe, ogólnie jego buzia tak jakby wychudzona, co dawało mu więcej uroku. Najczęściej odziany jest w za duży " płaszcz " z niebieskimi wstawkami, białą koszulę związaną delikatnie krawatem, w czarne rurki. Buty to raczej mniej ważne, ale żeby były ciepłe. I wygodne. Można go również spotkać w jakieś za dużej koszulce i w krótkich spodenkach.
Lubi: dużo słodyczy, wszelkiego rodzaju; koty, spać, czytać książki, spokój jak i czasem samotne spędzanie czasu
Nie lubi: słonych potraf jak i pikantnych, ciemności, nie lubi także burzy ( trauma z przeszłości )  
Charakter: Jestem raczej spokojną i jak i wstydliwą osobą.. Która, często lubi palnąć jakąś głupotę, po której próbuje się zaszyć w jakiś ciemny kąt. Jestem także raczej strachliwy, jakieś głośniejsze puknięcie sprawia, że już podskakuje i szukam, gdzie to można było by się do kogoś przytulić lub schować.. Uchodzę za potulnego "zwierzaczka"


( Przepraszam za formę mojej karty postaci. Yay~ )
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

~" To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. "  Empty Re: ~" To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. "

Pisanie by Barlar Pią Gru 13, 2013 5:14 pm

Trochę krótkawa, ale wszystko spełnione. Proszę zapoznać się z instrukcjami i robić po kolei to, co jest tam napisane.

AKCEPTUJĘ.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach