Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie nr 3

4 posters

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 12:48 pm

- No ja myślę. Następnym razem pójdziemy na całość, zobaczysz... To był co najwyżej wstęp do prawdziwej jazdy - powiedziałem, uśmiechając się szeroko. Lekko uniosłem głowę i cmoknąłem go w sam czubek nosa.
- Wreszcie zacząłem się komuś na coś przydawać. - mruknąłem po chwili. I wtem, leżąc tak sobie po wspaniałym seksie, dostałem natchnienia i stanął mi przed oczami doskonały projekt tego, co powinienem namalować sobie nad łóżkiem! Ale to potem... jutro... teraz tylko poleżeć.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 12:51 pm

- Tak mówisz? Trzymam cię za słowo - wymruczał cicho, wtulając się w chłopaka mocno. Stłumił ziewnięcie. Dziwne, zwykle po seksie chciało mu się spać. Ale wolał sobie jeszcze poleniuchować z Gilbertem.
- Mam cię walnąć? Przydajesz mi się nie tylko do seksu - mruknął cicho, nadymając mocno swoje policzki. Nie chciało mu się wstawać, żeby delikatnie spełnić swoją groźbę.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 12:54 pm

- Wiem, wiem. To by było jawne wykorzystywanie - stwierdziłem, odrobinę rozbawiony. - Doskonale zdaję sobie sprawę, jak bardzo mnie kochasz. A ten seks to taki dodatek.
Wyszczerzyłem zęby i znowu go pocałowałem, nie mogąc się pohamować.
- Śpiący?
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 12:56 pm

- Taki, żeby nasz związek trwał dłużej - oznajmił z rozbawieniem, pocierając nosem o jego obojczyk. Powoli skinął głową i spojrzał na niego.
- Tylko trochę. Ale jeszcze z tobą posiedzę i cię pomęczę, co ty na to? - zachichotał cicho rozbawiony, rysując przypadkowe wzory na jego klatce piersiowej.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 12:59 pm

- Pomęczysz? Nie ma sprawy - skinąłem głową i przez dłuższą chwilę patrzyłem na niego, uśmiechając się lekko. Dopiero po jakimś czasie zerknąłem na jego palec, sunący po mojej piersi.
- Co robisz? Planujesz mi taki wypasiony tatuaż, jak twój?
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 1:01 pm

- A chciałbyś? - spytał rozbawiony, zerkając na chłopaka z lekkim uśmiechem. Pstryknął go zaczepnie prosto w sutka.
- Robienie tatuaży boli, a mi się marzy smok na całych plecach. Tylko ciekawe co z tego będzie jak już będę stary - zachichotał cicho rozbawiony, zostawiając jego klatkę piersiową w spokoju.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 1:04 pm

- Właśnie. Smok by ci się rozjechał - mruknąłem, podnosząc na niego spojrzenie. - W sumie to mógłbym sobie strzelić jakiś tatuaż, ja tam się bólu nie boję. To aż nie przystoi, żeby mój ukeś miał takiego męskiego skorpiona, podczas gdy ja jestem czysty.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 1:05 pm

- Nie będę miał nic przeciwko, skoro chcesz i się nie boisz bólu. Tylko potem gorzej będzie z przytulaniem się, jak jeszcze będziesz miał świeży ten tatuaż - oznajmił z rozbawieniem i odruchowo zerknął na swojego skorpiona, tykając go.
- Nie jest wcale męski. Taki niewielki tatuaż, nic wielkiego - wzruszył niedbale ramionami.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 1:10 pm

- Ale i tak jest fajny. Dodaje ci... tego czegoś - stwierdziłem, sam przejeżdżając palcami po jego tatuażu. Odetchnąłem cicho, znowu podnosząc na niego wzrok.
- Jesteś taki wyjątkowy. No, przynajmniej dla mnie - mruknąłem, patrząc mu prosto w te niezwykły, dwukolorowe oczy.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 1:13 pm

- I tylko na tym mi zależy. Żeby być dla ciebie wyjątkowym, i tyle. Nic więcej - oznajmił cicho, przymykając swoje powieki. Jak na razie napawał się bliskością i zapachem Gilberta, leżąc blisko niego. Widocznie zadowolony zaczął pomrukiwać, przesuwając dłonią po jego plecach.
- Uwielbiam chwile takie jak ta.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 1:15 pm

Uśmiechnąłem się szeroko. Właśnie, dla takich momentów żyję.
- Kiedy tak sobie leżymy, nagusieńcy i wyznajemy, jak bardzo się kochamy? - upewniłem się, chociaż odpowiedź była raczej niepotrzebna. - Ja też uwielbiam takie chwile. Zwykle idziemy po nich spać.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 1:18 pm

- Właśnie tak. Czuję, że mógłbym z tobą tak leżeć wieczność. Ale koniec tego dobrego, bo ja już zaczynam usypiać - zachichotał nerwowo, przeklinając się w myślach za to, że nie może sobie posiedzieć dłużej z Gilbertem. Chociaż, chyba nie warto. On też pewnie czuł się zmęczony, tak więc chłopak nie chciał mu się narzucać. Oboje, a przynajmniej tak mu się wydawało, potrzebowali odpoczynku.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 1:22 pm

- Jasne. Ja już i tak nie miałbym na nic więcej teraz siły - stwierdziłem, dźwigając się do siadu. Ziewnąłem i poruszyłem lekko ramionami.
- Tylko najpierw... zrobię z tym porządek - sięgnąłem po zostawioną wcześniej żużytą prezerwatywę, zsunąłem się z łóżka i poszedłem do łazienki, żeby ją wyrzucić. Zaraz wróciłem do Hikaru i uśmiechnąłem się blado.
- Śpimy?
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 1:33 pm

- Nie mogłeś sobie odpuścić? - spojrzał na niego rozbawiony. Gdy chłopak wrócił do pokoju, od razu mocno się w niego wtulił i zamknął oczy. Zamruczał zadowolony, napawając się ciepłem z ciała Gilberta. Nie minęła chwila, jak odpłynął, cały czas w niego wtulony.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 3:17 pm

Szybko poszło, przemknęło mi przez myśl. Uśmiechnąłem się czule do śpiącego już Hikaru, po czym powolutku, żeby go nie obudzić, wychyliłem się i nakryłem nas kołdrą. Chyba byłem zmęczony bardziej, niż z początku podejrzewałem, bowiem po krótkiej chwili sam zasnąłem.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 3:35 pm

Tym razem spał dłużej niż zwykle, z wrodzonego lenistwa. Jednak gdy wreszcie wstał, nie chcąc budzić Gilberta szybko musnął jego usta, idąc do łazienki. Rzecz jasna wziął szybki prysznic. Gdy ubrał się w świeże ubrania wyszedł, uważając, żeby przypadkiem nie zabić się na rzeczach, porozrzucanych po podłodze. Usiadł na łóżku czekając, aż jego chłopak wstanie.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 3:38 pm

Ocknąłem się momentalnie, jak w sumie miałem w zwyczaju. Oczywiście Hikaru znowu mnie w tym uprzedził, co było dla mnie raczej zaskakujące. Zwykle wstawałem skoro świt. Otworzywszy oczy, od razu dostrzegłem jego twarz. Uśmiechnąłem się szeroko.
- Dzień dobry - przywitałem się nieco zachrypniętym jeszcze głosem, podnosząc się do siadu.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 3:42 pm

- Dzień dobry, kocie. Jak się spało? - spytał z lekkim uśmiechem, mierząc go uważnym spojrzeniem. Chłopak wyglądał seksownie, z włosami w artystycznym nieładzie i jeszcze uroczo zaspaną twarzą. Mimowolnie, cicho zachichotał.
- Idź pod prysznic, rozbudzisz się przynajmniej - zaproponował.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 3:46 pm

- Cudnie się spało - wymruczałem, rozciągając się i tłumiąc ziewnięcie. Zamrugałem szybko, łapiąc ostrość widzenia i przeczesałem odruchowo włosy palcami.
- Prysznic... tak, to dobry pomysł - skinąłem głową, odkrywając kołdrę i zsuwając nogi na ziemię. Cholera. Zasnąłem nago. Unikając spojrzenia Hikaru (bo się pewnie zarumieniłem!) porwałem z podłogi narazie tylko bokserki i spodnie, po czym zamknąłem się szybko w łazience.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 3:49 pm

Sam nie mając co robić, gdy Gilbert poszedł pod prysznic, zamówił dla nich pizzę. Był głodny, a warto było od czasu do czasu zjeść coś niezdrowego. Nie musieli przecież dzień w dzień chodzić do restauracji, a tak to pomyślą nad rozrywką na dzisiejszy dzień z pełnym żołądkiem. Czekając usiadł na łóżku i oparł się o ścianę, nucąc jakąś przypadkową piosenkę pod nosem. Zerknął na drzwi łazienki. Może powinien przyczaić się z aparatem i zrobić takiemu seksiakowi jak on sesję pod prysznicem. Zaraz jednak się zganił za głupie myśli.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 3:54 pm

Szybko stanąłem pod prysznicem, odkręcając od razu bardzo ciepłą wodę. Przez chwilę tylko stałem bezczynnie, z głową podniesioną do góry, czując jak woda faktycznie pozbawia mnie letargu i dodaje sił witalnych. Skończywszy rozmyślania nad wszechświatem i nad tym, jak mi dobrze, obmyłem się pośpiesznie i zaraz wyszedłem spod prysznica. Wytarłem się dokładnie, osuszyłem w miarę możliwości włosy i wróciłem do Hikaru w samych spodniach.
- Miałeś rację - rzuciłem, podnosząc z podłogi moją koszulkę i szybko ją zakładając. - Orzeźwiający prysznic to jest to.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 4:00 pm

- Widzisz, Hikaru zawsze ci dobrze poradzi - zachichotał, cmokając go na spóźnione "dzień dobry" prosto w usta. Zaraz jednak wrócił na swoje ulubione miejsce na parapecie i spojrzał na chłopaka.
- Zamówiłem nam pizzę. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, prawda? - uśmiechnął się do niego uroczo, zaraz zerkając za okno.
- I musimy pomyśleć, co będziemy dzisiaj ciekawego robić.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 4:08 pm

- Oczywiście, że nie. Umieram z głodu - przyznałem, uśmiechając się szeroko. Siadłem obok niego na łóżku i podrapałem się w potylicę.
- A to, co będziemy robić, to się zaraz wymyśli. Em... Możemy zostać w pokoju i tu coś sobie znaleźć, albo wyjść gdzieś. Pewnie coś tu się jeszcze da znaleźć, prócz sex shopu. - zachichotałem. Nagle coś mi się przypomniało.
- A gdybym tak mógł dzisiaj... popracować troszkę u siebie w pokoju? - zapytałem niepewnie. - Wczoraj dostałem weny twórczej no i tak... Ale nie chciałbym ci zabierać czasu, który poświęcam tylko tobie, dlatego tak pytam.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Hikaru Sob Gru 28, 2013 4:13 pm

- Jasne. Kocie, przecież to, że jesteśmy razem, nie oznacza, że musisz każdą swoją wolną chwilę poświęcać mi. Chcę, żebyś był szczęśliwy, więc nie mam nic przeciwko - uśmiechnął się do niego łagodnie, a słysząc pukanie poszedł odebrać pizzę. Gdy z nią wrócił, spojrzał na niego z zainteresowaniem.
- Więc mówisz, że będziesz coś rysował, o ile dobrze zrozumiałem? - uniósł brew lekko w górę.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gilbert Sob Gru 28, 2013 4:15 pm

- Pomaluję sobie ścianę - odpowiedziałem, uśmiechając się lekko. Po chwili jednak zapach pizzy odebrał mi możliwość jasnego myślenia, więc dodałem tylko:
- Zobaczysz, będzie niesamowicie. A teraz daj mi jeść, bo sam sobie wezmę.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 3 - Page 5 Empty Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach