Mieszkanie nr 3

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mieszkanie nr 3

Pisanie by Nmuro on Nie Gru 01, 2013 12:16 pm

Tuż po wejściu mieszkańców witają duże okna przez które do pokoju zagląda światło słoneczne. Ściany pomalowane są na biało a podłogę stanowią panele wykonane z jasnego drewna. Po obu stronach pomieszczenia znajdują się dwa łóżka z czarną pościelą, każde z nich ma własną półkę przytwierdzoną do ściany. W rogu pokoju jest duża szafa zrobiona z ciemnego drewna. Pod każdym z łóżek jest coś w rodzaju podłużnej wysuwanej szafki w której jest pusta drewniana szkatułka.
W tym mieszkaniu znajduje się również dosyć duża łazienka, a w niej obszerna wanna, prysznic i umywalka a nad nią duże lustro. Jest tu także mała szafeczka wypełniona różnymi ręcznikami.

~Ikkuren
~Hikaru Aoki

Ostatnio zmieniony przez Nmuro dnia Czw Gru 05, 2013 4:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Karen on Wto Gru 03, 2013 9:02 pm

Po kilku godzinach chodzenia w tę i z powrotem po mieście Karenowi udało się znaleźć to, czego szukał, czyli dosyć duży budynek o którym słyszał od miejscowych, których jednak nie jest tu zbyt dużo. Nie wiedział co dokładniej o tym miejscu myśleć więc bez zastanowienia wszedł do środka, potem po schodach, a następnie przez korytarz by po chwili móc stanąć pod drzwiami swojego już pokoju.
-Mam nadzieję że dobrze trafiłem.- nie był do końca pewien jednak dziwnie byłoby gdyby pomylił pokoje, zwłaszcza że w środku nikogo jeszcze nie było. A jeśli pokój był pusty to znaczy że można sobie go zająć. Uradowany rzucił swoją jedyną torbę, zdjął płaszcz który nosił na sobie odkąd opuścił rodzinne miasto aby nikt go nie rozpoznał, rozejrzał się, pouśmiechał i postanowił rozpakować swoje rzeczy, ponieważ za jakiś czas może nie mieć już czasu. Ucieszył się widząc szafę, w końcu będę miał swoje miejsce. Wziął więc torbę, podszedł do niej, otworzył i zrobił to co miał zrobić z jak największą dokładnością. I tak nie miał zbyt dużo rzeczy. Oprócz ubrań które były mu potrzebne i tego co należało do jego, bo darmowych prezentów się nie daje, wziął również łuk który dostał na ostatnie już urodziny, aby mógł swobodnie ćwiczyć. Gdy już skończył zaśmiał się i położył na łóżku, takie życie zaczynało mu się podobać, nawet bardzo, tylko teraz czekał na to aby z kimś pogadać, dawno z nikim nie rozmawiał.
Karen

Liczba postów : 37

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 05, 2013 5:58 pm

Zaczął kląć pod nosem, gdy taszczył po schodach wszystkie swoje rzeczy, próbując jakoś w całości przetransportować je do własnego pokoju. Dopiero po kilku minutach stanął w drzwiach zdyszany, ze słuchawkami na uszach i gitarą na plecach, wciągając za sobą wszystkie bagaże. Większość miejsca zajęły jego gry i dwa duże głośniki, które zabrał ze sobą, żeby umilać czas sąsiadom gdzieś o 2 w nocy rockowymi kawałkami. Do chłopaka, jaki leżał na łóżku uśmiechnął się lekko dopiero po chwili, ściągając z uszu słuchawki. Mimo wszystko dobry humor jeszcze z niego nie uleciał.
- Yo, jak widzę mam współlokatora. Hikaru, do usług - wyrecytował, kładąc swoją gitarę na łóżku, a całe bagaże obok. Teraz trzeba będzie to rozpakować. Cholera, na samo wyobrażenie układania ubrań w szafie zrobił się głodny i aż zbyt leniwy. Wręcz zanurkował w największej torbie, wyrzucając z niej piłkę do kosza i kilka ciuchów, w poszukiwaniu swoich ukochanych słodyczy, jakie gdzieś powinien mieć.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Czw Gru 05, 2013 7:47 pm

Dopiero po chwili zrozumiał że ktoś coś do niego mówił, i to w tym dobrym sensie. Podniósł się więc i przyjrzał temu który do niego mówił.
-Jam Karen, fajnie że ktoś w końcu przyszedł, chociaż nie czekałem zbyt długo.- był trochę śpiący jednak uznał że to tak nieładnie lekceważyć kogoś kto się do niego odezwał, było to dla niego coś nowego od czasu typowej ucieczki z domu. Jeszcze raz mu się przyjrzał, nie wyglądał na kogoś specjalnego więc ucieszył się na myśl że nie będzie tu żadnych niemiłych sytuacji typu gwałt, kłótnia kończąca się bójką i tym podobne, miał w głowie już możliwe scenariusze w których też było trochę dziwnych rzeczy, ale miał nadal nadzieję że będzie im się dobrze rozmawiać, o ile ten...Hikaru z tego co pamięta nie pójdzie sobie i nigdy nie wróci, jak to się już często zdarzało, bo nie chciał znowu zostawać na szarym końcu listy osób z którymi się rozmawia.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 05, 2013 7:53 pm

- Wybawiciel przybył, padaj na kolana~ - wymruczał, w końcu znajdując upragnioną paczkę żelek. Oczywiście od razu wsunął sobie jednego do ust, zaraz wyciągając rękę ze słodyczami w stronę nowego znajomego. Uniósł jedną brew nieco w górę.
- Częstuj się - oznajmił, z niemal nabożną delikatnością ściągając swoją gitarę elektryczną ukrytą w futerale na ziemię. Usiadł na łóżku, chwilę na nim podskakując, żeby sprawdzić, czy aby jest miękkie.
- Całkiem tu przytulnie - mruknął w końcu, rozglądając się uważnie po ścianach pokoju. Będzie musiał iść zaraz na zwiad, może przy okazji pozna jakiś nowych znajomków.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Czw Gru 05, 2013 7:56 pm

-Chciałbym ale mi się nie chce.- zaśmiał się rozbawiony i znowu padł na łóżko. Dziwiło go to że nadal jest dzień, cały czas patrzył na okno, przecież leżał tak dobre kilka godzin a przybył tu po południu, więc już powinna być noc. Z zamyśleń wyrwało go kolejne zdanie.
-Podziękuję.- uśmiechnął się do niego i rozejrzał po pokoju bez powodu. Czuł się tu zbyt bezpiecznie chociaż wiedział że nie każdy może się tak czuć, w końcu nigdy nie wiadomo kto wcześniej mógł w takim miejscu mieszkać, i co robić... Jednak cieszył się że nie musi już użerać się z całą tą swoją bandą która zwie się rodziną i nie musiał cały czas chronić sam siebie przed wszystkim.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Pią Gru 06, 2013 1:03 pm

- Więcej dla mnie - wzruszył niedbale ramionami, wrzucając sobie kilka żelek do ust. W końcu wstał z miejsca, wiedząc, że same słodycze nie wystarczą, żeby zaspokoić głód. Poza tym nie mógł usiedzieć w miejscu, chciał zwiedzać.
- Idę do kuchni - zdecydował, wsuwając sobie niedokończoną paczkę do kieszeni buzy, w jakiej tu przylazł. Postanowił resztę swoich rzeczy zostawić tak jak były, czyli całkowicie rozrzucone. Jak zwykle włożył słuchawki do uszu.
- Jak ci się będzie nudzić możesz przyjść - mruknął i machnął chłopakowi w ręką, wychodząc z pomieszczenia. Przynajmniej mniej więcej orientował się gdzie co jest.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 1:26 pm

Nie odpowiedział na żadne jego słowo, myślał co by tu robić aby się nie zanudzić. W głowie miał wszystko, od chodzenia po budynku po krążenie w kółko bez celu po mieście. Ale Karen chciał bliskości z naturą, a nie zapachu spalin od których chorował lub obecności osób które chciałyby tylko seksu i krótkich romansów. Był już rozpakowany, wiedział co gdzie jest, zaliczył spotkanie ze swoim współlokatorem którego i tak szybko zapewne znów nie spotka, więc nic go tu już nie trzymało. Przebrał się tylko w jedno z ładniejszych kimon, aby było mu wygodniej, i wyszedł z pokoju. Ruszył w stronę wyjścia z budynku...

(zmiana tematu)
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Czw Gru 12, 2013 3:58 pm

Po wejściu do swojego pokoju za nic nie mógł zasnąć. Jako, że nie było jego lokatora odważył się wziąć do ręki swoją gitarę, ćwicząc zarówno grę jak i wokal, co uwielbiał robić. Ta czynność jednak spowodowała u niego znużenie, więc gdy tylko wziął szybki prysznic, niemal padł do łóżka zasypiając.

Rano, jak zwykle za bardzo nie ogarniał. Po porannej toalecie ubrał się więc w luźne ciuchy, przeczesując palcami jak zwykle rozczochrane włosy. Dopiero wtedy przypomniał sobie, że miał odwiedzić Gilberta, czego za nic nie chciał odpuścić. Wyszedł więc z pokoju w natychmiastowym tempie.

[zt]
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 9:46 am

Wszedł do swojego pokoju, oczywiście zostawiając otwarte drzwi dla Gilberta. Podrapał się z zakłopotaniem po głowie. Powinien tu wcześniej posprzątać. Sprawnie ominął stojące na ziemi głośniki i wzmacniacze, podchodząc do szafy. Wyciągnął dla siebie jakieś cichy i zerknął na wchodzącego chłopaka z lekkim uśmieszkiem.
- Mam nadzieję, że się jeszcze nie przestraszyłeś bałaganu - zachichotał cicho.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 9:51 am

Wszedłem do pokoju, na wstępie lustrując całość spojrzeniem. Nie, żebym był maniakiem porządku, mieszkałem w o wiele bardziej zagraconych miejscach. Ale tam przynajmniej graty był jakoś... ułożone.
- Nie jest najgorzej - stwierdziłem, uśmiechając się lekko. Przesunąłem palcami po stojącym w pobliżu głośniku i mruknąłem coś, co mogło dla postronnego zabrzmieć jak "artystyczna dusza".
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 9:55 am

- Pocieszę cię, że gdybym spędził w tym pokoju nieco więcej czasu, pewnie byłoby gorzej - zachichotał cicho, szybko się przebierając. Wziął swoją gitarę z łóżka i oparł ją o ścianę obok, zaraz siadając na miękkim materacu. Zamachał lekko swoimi nogami.
- Nie stój tak. Musimy pomyśleć, co będziemy dzisiaj robić - oznajmił, zerkając za okno. Trzeba będzie coś sensownego wymyślić.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 9:59 am

- Ach... no jasne - kiwnąłem głową i szybko siadłem obok niego. Przez chwilę milczałem, zerkając co chwilę na Hikaru i myśląc.
- Możemy... Nie wiem, iść do miasta, albo coś. Bo raczej w tym budynku nie ma zbyt wielu atrakcji - powiedziałem po chwili, wzruszając lekko ramionami.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 10:05 am

- Ano, nie ma - przyznał, opierając głowę o jego ramię w zamyśleniu. Odetchnął cicho.
- Wystarczy jeszcze wymyślić, gdzie do tego miasta. Też włóczyć się bez celu nie ma sensu, a przynajmniej mi się tak wydaje - przyznał, zerkając na niego kątem oka. Uśmiechnął się lekko.
- Możemy nawet znaleźć jakieś publiczne boisko, nauczę cię grać w kosza. Oczywiście jeśli cię to interesuje, a jeśli nie wymyślimy coś innego. - zaproponował.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 10:10 am

Zacisnąłem wargi. Nie to, że chciałem być niegrzeczny, ale jakoś tak...
- Ja nie grywam w gry zespołowe - powiedziałem wyjątkowo oschle. Szlag by mnie trafił i te moje zachowania! Odchrząknąłem i opuściłem wzrok.
- Mogę cię zabrać na drogi posiłek do wykwintnej restauracji - mruknąłem, zerkając na niego niepewnie.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 10:13 am

- Nie każdy to lubi, a ja tylko podałem propozycję - przyznał z lekkim uśmiechem, nie mając mu niczego za złe. Przecież nie wszyscy lubią się ruszać i biegać tam i z powrotem za piłką.
- Skoro chcesz, to czemu nie. Możemy iść - zgodził się, wstając z miejsca. Przeciągnął się lekko, zaraz podając mu rękę, żeby pomóc wstać.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 24, 2013 10:16 am

Uśmiechnąłem się do niego leciutko i złapawszy go za rękę, wstałem z łóżka.
- To chodź - powiedziałem, prowadząc go do wyjścia. - Musisz zacząć przyzwyczajać się do faktu, że to ja tu jestem od wydawania na ciebie pieniędzy.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 24, 2013 10:18 am

- Do tego nigdy się nie przyzwyczaję, więc kasę wydajemy po równo - zarządził tonem nie znoszącym sprzeciwu. Kierując się do drzwi chwycił jeszcze chłopaka za rękę, splatając swoje palce z jego i wyszedł z pomieszczenia.

[zt]
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sro Gru 25, 2013 3:34 pm

Jakoś tak całkiem instynktownie zaprowadziłem nas tym razem do pokoju Hikaru. Potrzeba mi może zmian, dwie noce w jednym łóżku to już za dużo!
Otworzyłem mu drzwi, zaczekałem, aż wejdzie i dopiero wtedy sam wkroczyłem do pokoju.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sro Gru 25, 2013 3:41 pm

Wszedł do pokoju, niemal od razu rzucając się na łóżko. Przeciągnął się lekko i zaraz na niego spojrzał z uśmieszkiem.
- Czyli dzisiaj u mnie? W sumie nie mam nic przeciwko, o ile nie zabijesz się o te graty leżące na ziemi - zachichotał cicho rozbawiony, zaraz jednak podnosząc się do siadu.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sro Gru 25, 2013 3:44 pm

- Specjalnie nie będę dużo chodzić po pokoju, żeby się na zabić - powiedziałem, zgrabnie wymijając stojące na podłodze rzeczy i siadając obok niego na łóżku. Siatkę z zakupami położyłem gdzieś na podłodze. W sumie nie zrobiło to różnicy.
- I co, ciągle cię boli tam, gdzie nie powinno? - zapytałem delikatnie i pogłaskałem go po policzku.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sro Gru 25, 2013 3:48 pm

- Nie, już w sumie nie boli. Całkowicie o tym zapomniałem, ale dziękuję za troskę - wymruczał cicho, obejmując go za szyję. Cmoknął chłopaka w usta.
- Nawet nie wiesz, jak przyjemnie jest mieć kogoś, kto się o ciebie martwi. Znaczy, ja też się o ciebie martwię, ale za bardzo nie mam jeszcze okazji - oznajmił cicho.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sro Gru 25, 2013 3:51 pm

- Poczekaj, przyjdzie jeszcze dzień, w którym stanę, by bronić cię przed chuliganami w ciemnym zaułku. Ci sklepię mi michę i uciekną, a ty będziesz miał potem wspaniałą okazję do tego, żeby martwić się o mój stan zdrowia - powiedziałem, przez chwilę patrząc w przestrzeń, jakbym opowiadał o planach na tegoroczne wakacje. Wreszcie jednak natchnienie minęło. Zerknąłem na Hikaru.
- Troszczę się, bo cię kocham. Bardziej nawet, niż siebie. A to graniczy z cudem.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sro Gru 25, 2013 3:55 pm

- No chyba żartujesz. Powinieneś wiedzieć, że jeśli chodzi o bójki, to zwykle w nich uczestniczę. Przecież bójki są faajne - wymruczał cicho, wchodząc na kolana chłopaka. Przytulił się do niego z cichym pomrukiem, pocierając nosem o jego szyję.
- Jesteś taki przyjemne ciepły.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sro Gru 25, 2013 3:59 pm

Objąłem go, przyciągając trochę bliżej do siebie.
- W tym związku to ja jestem od bójek i bronienia ciebie, jasne? - powiedziałem dosyć stanowczo. - A ty jesteś od bycia moim małym szczęściem.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics