Samo imię kojarzące się z wiosną...

Go down

Samo imię kojarzące się z wiosną...

Pisanie by Mai on Nie Lis 24, 2013 3:14 pm

Imię: Mai
Nazwisko: Tsuren
Wiek: Skończy dwadzieścia trzy lata w maju
Gatunek/Rasa: Demon, jednak on sądzi że od kilku lat jest duchem
Typ: Seke
Stan cywilny: Wolny
Swoboda: Wolny
Charakter: Wydaje się być normalną, cichą i miłą istotą, która raczej nie widzi co się wokół niej dzieje. Mai tak właśnie ma, a oprócz tego przejawia zachowania antyspołeczne i aspołeczne, czasem nawet uważany jest za socjopatę. Ogółem czasem innym wydaje się że tak naprawdę nie istnieje, głównie przez tą wieczną ciszę, spokój, opanowanie. Czasem staje się nawet agresywny, bez litości, ale najczęściej nie zwraca na nikogo uwagi i dalej idzie swoją drogą. Jest zupełnie sceptycznie nastawiony do świata, to się nie uda, tamto się nie uda, i to że świat jest bezsensu, a jego istnienie też jest bezsensu, i miliardy innych powodów dlaczego miałby umrzeć, zrobić sobie krzywdę, albo się z kimś pokłócić. Znany jest z tego że podobno nie ma uczuć, sądzi że nikt nie zasługuje na na przykład widok jego zawstydzonego, wkurzonego. Przez swoją rodzinę został znienawidzony za nieodróżnianie dobra i zła, kiedy potrafił zabić kogoś bez mrugnięcia okiem, ale kiedy ktoś potrzebował pomocy tylko stał z uśmiechem na ustach i jakby niemo mówił że nie rozumie. Osoby którym jednak udało się jakoś do niego dotrzeć sądzą że to zwykły, nieśmiały chłopiec który potrzebuje kogoś kto by się nim zajął, albo kogoś kim sam mógłby się opiekować, troszczyć, martwić. Często też robi coś źle, nie znosi gdy ktoś go poucza. A gdy jednak zrozumie co źle zrobił to i tak tego nie naprawi. Kiedy jeszcze był dzieckiem wszyscy mówili mu co ma zrobić i jak, bo jak zrobi źle to będzie to złe, a jak dobrze to będzie dobrym dzieckiem i pójdzie do nieba, ale on i tak wszystko niszczył a potem zrzucał winę na pierwszą lepszą osobę, a nie mógł być osądzany ponieważ tam gdzie mieszkał był uważany za osobę niestabilną psychicznie, i z jakąś wrodzoną chorobą genetyczną, głównie spowodowaną zmieszanymi wieloma genami. To iż jest zamknięty w sobie nie zmienia faktu że jest demonem, a jego główną demoniczną cechą jest złośliwość, której nie da się stłumić prawdopodobnie niczym jeśli chciałoby się odnieść pozytywne skutki. Jest on również często zazdrosny, o wszystko, od przedmiotów po uczucia, zwłaszcza przyjaźń i miłość, które chce zniszczyć w jak najbliższym czasie, nie zwracając uwagi na konsekwencje.
Zainteresowania: Karmienie bezdomnych zwierząt. Wymyślanie i tworzenie mikstur, zwłaszcza jadów.
Wygląd: Tak jak zawsze chciał nie wyróżnia się zbytnio w tłumie. Jego często nieme, patrzące się przed siebie bezsensu, szkarłatnoczerwone oczy zasłania gęsta grzywka ciemnych, długich włosów często związanych w luźną kitkę. Są one uczesane najczęściej niechlujnie, byle jak, aby tylko były. Na jego jasnokremowej twarzy bardzo często widnieje delikatnie złośliwy uśmiech, który dodaje mu trochę uroku. Jest on średniego wzrostu i ma dosyć ładne, zadbane ciało, które skrywa pod grubymi ubraniami, których i tak nie ma dużo. Najczęściej zakłada na siebie luźne ciuchy które nie blokują mu ruchów, między innymi ciemne bluzy, trochę jaśniejsze spodnie, czasem trochę dodatków które i tak dokładniej niczego nie zmieniają. Więc sam styl jego jest ubogi. Z zewnątrz ani z wewnątrz niezbytnio się wyróżnia, dzięki czemu może prowadzić spokojne życie w samotności.
Lubi: Melony. Książki, zwłaszcza dramaty. Słodycze. Deszcz i grad, najlepiej podczas burzy.
Nie lubi: Prawie wszystkiego.
Fetysze: Słodkie pocałunki, zwłaszcza gdzieś gdzie dociera światło księżyca, takie romantyczne. Romantyczność. Lekka nachalność.
Ciekawostki: Od kilku dni zajmuje się on małą, białą żmiją rogatą, którą opiekuje się bardziej niż kimkolwiek kogo spotkał. Zazwyczaj siedzi ona w kieszeni jego bluzy lub płaszcza. Dla Mai'a jest ważniejsza niż cała rodzina, miasto, kraj, po prostu kimś kim się zajmuje i widzi że dobrze robi. Jako iż nie jest ona największym ze swojego gatunku wężem (ma około piętnaście centymetrów długości) musi być karmiona, więc Mai'a często można spotkać w lesie, gdzie jest dużo małych ssaków które łatwo można schwycić.
Historia: Nie miał pięknego, kolorowego życia. Jakimś cudem narodził się demonem, mimo iż został stworzony z połączenia się demona (ojca który i tak zostawił wszystko po narodzinach Mai'a) i człowieka (matki ćpunki, która zamiast pracować wolała się prostytuować i wykorzystywać swoje dzieci do prac, najczęściej takich samych jak ona). Urodził się w dosyć bogatym miasteczku nieopodal wschodniej granicy kraju w którym owe się znajdowało. Rodzinę miał dziwną, matkę która go nienawidziła, grupkę rodzeństwa która uważała go za potwora, ojca który nie zważał na jego los, i wiele innych którzy nawet nie wiedzieli o jego istnieniu. Za czasów gdy był jeszcze uznawany za człowieka miał chyba najgorzej. Jako najstarszy z braci i sióstr musiał pracować najciężej, a gdy mu się coś stało matka tylko go biła i kazała pracować jeszcze ciężej. Ona zamiast zachowywać się dziećmi łaziła po mieście, ćpała, robiła za dziwkę, kradła, a resztę miała za dobre źródło pieniędzy. Na początku nie wiedziała że ta jej przygoda z pierwszym napotkanym demonem będzie równała się demonicznemu dziecku, więc wpadła w szał dowiadując się że to właśnie Mai narodził się demonem, jednak na tyle słabym że nie było tego na początku widać. Dopiero po skończeniu osiemnastu lat zaczął robić się taki... spokojny, smutny... i to właśnie wtedy uaktywniły się jego moce, za które został wygnany z miasteczka, ponieważ gdy dostał rozkaz aby pomóc armii wojskowej ponieważ nadchodziły wrogie wojska wroga, Mai ich z nimi pomylił i zabił wszystkich. Matka specjalnie nie zgadzała się na wygnanie go, wolała wymyślić coś aby go ukarać i postanowiła wysłać go do nowej krainy, o której słyszała od kochanków, gdzie podobno miały zebrać się wszystkie rasy, a jako że Mai był dosyć samotny to najlepszą karą było wysłanie go do miejsca gdzie nigdzie nie będzie sam.
Umiejętności: Aerokineza i aportacja, obie na dosyć niskim poziomie.
avatar
Mai

Liczba postów : 18
Join date : 24/11/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Samo imię kojarzące się z wiosną...

Pisanie by Barlar on Nie Lis 24, 2013 8:02 pm

Wszystkie kryteria spełnione, nawet trochę bardziej...

AKCEPTUJĘ, MIESZKANIE NR 01 NA STRYCHU
avatar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach