Mieszkanie nr 1

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Mieszkanie nr 1

Pisanie by Barlar on Sob Lip 13, 2013 4:57 pm

Tuż po wejściu mieszkańców witają duże okna przez które do pokoju zagląda światło słoneczne. Ściany pomalowane są na biało a podłogę stanowią panele wykonane z jasnego drewna. Po obu stronach pomieszczenia znajdują się dwa łóżka z czarną pościelą, każde z nich ma własną półkę przytwierdzoną do ściany. W rogu pokoju jest duża szafa zrobiona z ciemnego drewna. Pod każdym z łóżek jest coś w rodzaju podłużnej wysuwanej szafki w której jest pusta drewniana szkatułka.
W tym mieszkaniu znajduje się również dosyć duża łazienka, a w niej obszerna wanna, prysznic i umywalka a nad nią duże lustro. Jest tu także mała szafeczka wypełniona różnymi ręcznikami.

~Erin Satsujin Ekimatsu von Althann
~Maegengripthyrel Firistian
Barlar
Admin

Liczba postów : 160

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Vincent on Nie Lis 10, 2013 11:21 pm

-Też jakoś niespecjalnie w to wierzę. - zaśmiałem się. - Dziwny koleś, nie ma co ukrywać.
Nie zamierzałem udawać, że przepadam za moim "kolegą" z pokoju. Z uśmiechem na twarzy wszedłem do środka i zasłoniłem okno. Aż korciło, żeby zakleić jakąś taśmą, co miałem ostatnio w zwyczaju robić ze wszystkim. Rozejrzałem się po pokoju. Jego współlokatora chyba jeszcze nie było.
- Całkiem miło tu masz. Pomóc ci z rozpakowaniem? - o dziwo miałem dość miły dzień i aż chciało mi się komuś pomóc.
Kolejny raz przyjrzałem się chłopakowi.
-Właśnie, nie przedstawiłem się. Vincent. - wyciągnąłem do niego dłoń z delikatnym uśmiechem.
Dopiero teraz zauważyłem, jaka jest różnica wzrostu między nami. Myślałem, że będą tu wyższe osoby. Przeczesałem delikatnie dłonią włosy i grzecznie czekałem na odpowiedź.
Vincent

Liczba postów : 12

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Pon Lis 11, 2013 10:21 am

-W tych czasach już chyba każdy demon jest dziwny, no oprócz mnie, ale ja z tej ery nie jestem- po co miałem ukrywać to, kim jestem, skąd jestem i jaką mam przeszłość, przecież chciałem aby każdy, dosłownie każdy mnie tu pamiętał.
-Rozpakowaniem? Nie trzeba- uśmiechnąłem się i rzuciłem torbę na pierwsze lepsze łóżko, mało mnie obchodziło które, i tak przecież chwilowo sam tu byłem.
-Ehh...pozwól że przedstawię się pełnym imieniem... Erin Satusjin Ekimatsu von Althann- trochę niepewny podałem mu dłoń, nadal się trochę dziwnie czułem, i chyba nie wiem nawet jak się tu dostałem, przecież na zewnątrz jest dzień a ja kilka minut temu już tu byłem, dziwne. Usiadłem na drugim łóżku i chwilę zastanawiałem się nad tym co będę tu robić za dnia.
Erin

Liczba postów : 77

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Nie Gru 01, 2013 12:32 pm

Fabuła zostaje zablokowana z powodu długiej nieobecności jednej z osób piszących.

Właściciel Vincenta razem z nim zostają odesłani do swojego pokoju, Erin może, ale nie musi, tu zostać.
Uznajmy że nic się tu nie działo, wszystko dla dobra fabuły...
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 2:56 pm

Wszedł z nim dalej na rękach do chyba swojego pokoju. Ucieszony widokiem braku użytkowania tego pokoju przez kogoś innego, położył dziecaka na łóżku. Dopiero teraz sobie zdał sprawe z tego, że pozostawił swój plecak w parku, ale nie miał chcęci aby się po niego wracać, głównie przez deszcz.
Maegengripthyrel

Liczba postów : 34

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 2:58 pm

Jakby nigdy nic, tak spokojnie, bez problemu, ułożył się na nieswoim łóżku i spał dalej, mimo tego że to coś to wcześniej było ubraniem samo się na nim rozpadało. Nie mógł o tym wiedzieć więc nawet nie chciałby wiedzieć co mogłoby, ale nie musiałoby się stać, a tego raczej by nie chciał, bo po co. Ale i tak był w myślach szczęśliwy że nie musi siedzieć już na deszczu.
Karen

Liczba postów : 37

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 3:02 pm

Patrzył się tak na niego przez chwilę i usmiechnął się pod nosem, jednak nie miał zamiaru nic mu robić. I tak był już zmęczony. Opadł więc obok niego, zapominając o swych mokrych szatach. No cóż, wszystko można wysuszyć, także pościel.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 3:04 pm

Obudził się może po godzinie, cały mokry, po prostu jakby ledwo z wanny wyszedł. O dziwo obudził się obok tego który go tu zabrał, a wiedział że to nie jego pokój. Nie wiedząc co zrobić oparł się o ścianę i czekał aż się obudził, miał nadzieję że chociaż coś na zmianę mu da, aby mógł spokojnie wrócić do siebie.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 3:13 pm

Obudził się zaraz po nim. Zdziwił się, że nie ma obok siebie nieznajomego. Usiadł więc i dopiero wtedy dostrzegł, że nie śpi.- Już sie wyspałeś, jak widzę...- Mruknął do niego, chociaż sam by teraz z chęcią kontynuował swój sen.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 3:22 pm

-Tak, wyspałem się i chciałbym wrócić do siebie...- od razu gdy się podniósł zasłonił się kołdrą, jej kawałkiem. Nie chciał aby ktoś obcy chociaż mógł widzieć go w takim stanie, zwłaszcza gdy jeszcze zaczął czerwienić się na samą wiadomą myśl. Naprawdę chciał jak najszybciej wrócić do swojego pokoju i zapomnieć o tym co się stało.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 3:28 pm

-Dlaczego zatem czekałeś aż się zbudze? - Ten elf, nie wyglądał mu na kogoś, kto by chętnie czekał na i tak niepotrzebną odpowiedź. Spojrzał w okno. Pogoda chyba miała gorsze dni.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 3:32 pm

-Bez ubrań do pokoju przez korytarz iść raczej nie będę...- nie chciał pokazywać dlaczego tak mówi, ale miał nadzieję że chociaż trochę zrozumie. Nie miał pojęcia o czym myśleć, wszystkiego było zbyt dużo, chciał jeszcze raz to wszystko zacząć ale to niestety nie była jego rodzinna wioska która każdego dnia była taka sama, i w każdym momencie można było wyobrazić sobie swoje nowe życie, które wyglądałoby tak samo jak te, a ono drugiego dnia by się zaczynało.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 3:36 pm

-W takim razie jesteś skazany na ten pokoj...widziałeś, że mialem tylko torbę...a jej akurat przy sobie nie mam...- westchnął cicho, pod nosem. Wedlug niego to były rzeczy, który każdy normalny człowiek powinien był sie domyśleć. No, ale to dziecko...i to jeszcze elfa...
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 3:38 pm

Spojrzał na niego przestraszony jakoś nie wyobrażając sobie tego że on - bez ubrań, i tamten - z nim... tego było za dużo. Postanowił że zrobi tak, jak kiedyś. Po ułożeniu sobie planu z powrotem się położył, spokojniejszy.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 3:49 pm

-Jaka zmiana...wstydzisz się, zapewne...- Odmruknął do niego. Dobrze wiedział o tym, że nie zostal z nim dla przyjemności, po prostu nie miał sie w co odziać. Ale za fatyge podziękować by mógł, na pewno nic złego by mu sie nie stało.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 3:51 pm

Odwrócił się do ściany i zakrył kołdrą po czubek głowy, nie chciał pokazywać swoich reakcji, wystarczyło mu to że ubrań już prawie, prawie nie ma, bo bieliznę na szczęście miał suchą, co ratowało go przed wszystkim, dosłownie.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 3:56 pm

-Muszę Ci przyznać, że urocze z Ciebie dziecko.- Usiadł na krześle tak, aby tamten nie czuł się jakoś niekomfortowo. Jednak śmieszyły go jego zachowanie, wyglądały tak jakoś kreskówkowo.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 4:00 pm

-Nie mów tak...- znowu prawie płakał, nie chciał sam siebie narażać na niebezpieczeństwo, chociaż to o czym myślał dla niego powinno być najważniejsze, w końcu skoro wyglądał jak dziewczyna i dalej wygląda to żaden facet stąd go nie zechce.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 4:09 pm

-Dzieci są fajne...- Wzruszył obojętnie ramionami. Przecież nie będzie kłamać bez powodu. Bo po co? W sercu nie uważał go zbytnio za dziecko, ale gdyby się podzielił swymi myslami to chyba wyglądał by jak ktoś, kto wlasnie przeciał z planety Wenus.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 4:12 pm

-Nie jestem dzieckiem...- już się uspokoił, myślał że to jakiś zboczeniec który będzie przystawiać się do niego w wolnych chwilach, ale on przecież nawet widząc że jego obecność mu przeszkadzała mimowolnie odszedł, nawet nie pytając się dlaczego się tak podnieca samym tym że prawie nie ma ubrań.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 4:16 pm

Nie wiedział o co mu chodzi, ale nie zatrzymywał go. Nie może przecież nikomu niczego zabraniać. I nawet nie chciał, nie kręciło go to zbytnio.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 4:19 pm

-Oby ten deszcz przestał padać...- mruknął przed ponownym zaśnięciem. Dziś był już strasznie zmęczony, najpierw przybycie tu, potem to siedzenie na deszczu, nie dziwił się że mógł już drugi dzień spać.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 5:38 pm

Zamknął oczy, nie myśląc już o niczym innym niż o spoczynku. Taki glupi deszcz potrafi zmeczyć, to dziwne.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 5:48 pm

Spał długo, bardzo długo. Śniły mu się niewyobrażalne sceny które miały miejsce jakiś czas po tym jak się obudził, więc się nie budził i dalej, cały czerwony, leżał sobie i słodko spał, jakby nic się nie stało.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 6:02 pm

Po kilku godzinach spania i najdziewniejszych pozycji leżących, zsunął się z krzesła, uderzając się dotkliwie w głowę kolejny raz, tylko tym razem przy pomocy podłogi. Rozbudziło go to skutecznie, zaklnął w myślach.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics