Rodzice lubili Mozarta...

Go down

Rodzice lubili Mozarta...

Pisanie by Amadeusz on Sob Lis 23, 2013 12:54 pm

Imię: Amadeusz

Nazwisko: Montcrieffe

Wiek: 19 lat

Gatunek: wampir

Typ: seke z naciskiem na seme

Stan cywilny: w szczęśliwym związku z Akihito

Swoboda: wolny

Charakter: Spokojny i nieco powściągliwy młodzieniec, od pewnego czasu jednak odrobinę pewniejszy siebie, niż dawniej. Z lekkim trudem przychodzi mu zawieranie nowych znajomości. Dla obcych może wydać się bardzo zamknięty w sobie i spokojny, ale niewątpliwie jego najbliżsi znają jego ciemną stronę. Nad wyraz inteligentny i oczytany, logiczne myślenie to tylko jeden z jego atutów ścisłego umysłu. Wydaje się być uzdolniony w każdej dziedzinie sztuki, od pianina, po rzeźbę.

Zainteresowania: Głównie literatura dziewiętnasto- i dwudziestowiecznych mistrzów, gra na pianinie, spacery w otoczeniu lasów.

Wygląd: Wysoki i smukły młodzieniec o niemalże przeźroczystej, pergaminowej cerze. Proste, kasztanowe włosy opadają mu gładko na ramiona. Ma pociągłą twarz o niezbyt ostrych rysach, prosty nos i delikatne usta. Oczy, dawniej zielone, teraz mają barwę dojrzałych wiśni. Czasami ich spojrzenie zdaje się jakby zamglone i nieobecne. Amadeusz ma wyprostowaną sylwetkę i odrobinę muskularne ciało. Zwykle ubiera się całkiem skromnie – w białą koszulę i proste spodnie. Jego ulubionym ubiorem jest jednak ciężki płaszcz, ale chyba tylko on i jeszcze jedna osoba wiedzą, skąd ta sympatia do brązowego prochowca.

Lubi: książki, zapach trawy, miód, poezję, stare filmy i muzykę klasycznych mistrzów

Nie lubi: srebra, upałów, odrzucenia, nieufności

Fetysze: …koty

Ciekawostki:
- Nosi imię po Wolfgangu Amadeuszu Mozarcie.
- Kiedyś kolekcjonował pocztówki z reprodukcjami dzieł sztuki.
- Nienawidzi fryzjerów.

Historia: Urodzony w okolicach Paryża, dziewiętnaście lat temu. Chociaż w istocie jest wampirem, to dopiero od całkiem niedawna. W młodości kształcił się w szkole prywatnej, mając dostatek wszystkiego, co zechciał. Ukończył szkołę muzyczną drugiego stopnia. Przez długi czas mieszkał z rodzicami, w wieku lat osiemnastu stwierdził, że jest na tyle dojrzały, by móc wyprowadzić się z rodzinnego gniazda. Szybko decyzja ta przyniosła pozytywne skutki. Pewnego wczesnojesiennego popołudnia danym mu było poznać cudnego młodzieńca o kocich cechach fizjonomii, imieniem Akihito. Połączyło ich piękne uczucie, którego nie da przerwała nawet pozorna śmierć Amadeusza, tudzież jego wampiryczna przemiana.

Umiejętności: Niepojęcie silny i szybki, obdarzony nieprzenikliwym umysłem i szalony wirtuoz pianistyczny.


avatar
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Rodzice lubili Mozarta...

Pisanie by Barlar on Sob Lis 23, 2013 1:05 pm

Wszystkie kryteria spełnione. AKCEPTUJĘ.

MIESZKANIE NR 3 NA PIERWSZYM PIĘTRZE
avatar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach