Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~~Kuchnia~~

+4
Amadeusz
Ziz
Erin
Nmuro
8 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

~~Kuchnia~~ Empty ~~Kuchnia~~

Pisanie by Nmuro Pon Lis 11, 2013 1:34 pm

Jest to jedno z większych pomieszczeń w budynku.
Na samym środku stoi sporych rozmiarów stół wykonany z ciemnego drewna, a nad nim lampa dająca dosyć dużo światła, i pomagająca jedynemu tu oknu rozświetlić pomieszczenie.
Po prawej stronie jest wszystko co powinno być w kuchni, lodówka, kuchenka, szafki z przeróżnymi przedmiotami, od sztućców po jedzenie z długim terminem przydatności.
Ogółem przez małą ilość mebli kuchnia wydaje się być większa niż jest, a potęguje kolor ścian, dokładniej jasna szarość, i ciemne deski jako podłoga.
Pomieszczenie to zostało wykonane z myślą aby każdej istocie w tym budynku żyło się lepiej, i też dlatego jest ono takich a nie innych rozmiarów.


Pomysł by Erin
Nmuro
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200
Join date : 10/08/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 2:49 pm

[~Fabuła nr 2~ Uznajmy że Erin dopiero co tu przybył...]

Byłem strasznie zmęczony gdy dotarłem na miejsce, tu słońce grzało mocniej i świeciło jaśniej niż w moich stronach, przez co musiałem bardzo uważać.
-Więc to tu...- westchnąłem i poprawiłem swoją wypełnioną po brzegi torbę, która dla mnie akurat ciężką nie była. Nad moim zmęczeniem górował głód, ten straszny głód przez który oczywiście biedne wioski musiały cierpieć, ale odkąd zacząłem przyzwyczajać się do normalnego, bardziej ludzkiego jedzenia już nie muszę nikogo lękać. A jako że byłem bardzo głodny uznałem że pierwszym miejscem do którego pójdę będzie kuchnia, dopiero potem pobawię się w poszukiwania mojego pokoju. Na szczęście było to pomieszczenie na samym parterze, więc znalazłem je po kilku minutach, a po wejściu od razu odłożyłem swoją torbę gdzieś obok stołu i ruszyłem przeszukiwać lodówkę.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 3:00 pm

Wszedłem powoli do kuchni, uważając na swe kroki. Wolałem stąpać cicho. Zamknąłem drzwi za sobą, i usiadłem na krześle, wodząc swoim wzrokiem za nieznajomym. Nie chciałem zbytnio się narzucać, z powodu niedawnego przybycia na te tereny. Westchnąłem cicho i oparłem mą niewielką głowę na dłoniach znudzony. Odruchowo zacząłem machać ogonem oraz nogami, dalej obserwując jego. Po chwili uświadomiłem sobie, że raczej tak nie wypada, więc odwróciłem dyskretnie swe spojrzenie. Zapatrzałem się tępo w ścianę i przymrużyłem oczy, delikatnie pochylając się zmęczony do przodu.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 3:04 pm

Dopiero po kilku, kilkunastu minutach siedzenia z głową w lodówce w oczekiwaniu na tajemnicze prze-teleportowanie się jedzenia do lodówki zrozumiałem że to bez sensu. Nie wiedząc że nie jestem sam westchnąłem i wróciłem do poprzedniej pozycji. Dopiero po chwili zauważyłem nowego gościa, chociaż kuchnia raczej była dla wszystkich.
-Yy, cześć?- Uśmiechnąłem się do niego i trochę przysunąłem do okna, nie chciałem znowu robić sobie krzywdy jednak niezbyt chciało czekać mi się na zachód słońca, który i tak był już blisko. Wracając do wcześniejszego, dawno z nikim nie przebywałem, nie wiedziałem nawet kogo jeszcze mogę tu spotkać więc nie wiedziałem też jak chociaż starać się rozmawiać z nowo poznanymi tu osobami, z czego część prawdopodobnie nie będzie dla mnie zbyt miła.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 3:11 pm

Hej...- Mruknąłem cicho. Ten gościu był jakiś dziwny, według mnie przynajmniej. Z czego co widziałem ta lodówka była pusta, dlaczego więc stał tam z głową wetkniętą do niej przez kilka minut? Odrzuciłem te głupie myśli od siebie, znowu zaczynałem swoje również głupie rozważania na tematy innych. Nie chciałem zachować się jakoś ozięble, po prostu miałem nadzieje na zapoznanie się z kimś. Spojrzałem ponownie na niego i zmierzyłem go wzrokiem. Wyprostowałem się delikatnie, przypominając sobie że takie "nie ładne" siedzenie nie jest oznaką dobrego wychowania...Że co? Co mi się dzieje? Czy ja zgupiałem już do reszty? Znowu się pochyliłem. Podrapałem się swoimi szponami po głowie, nie wiedząc co o tym wszystkim sądzić.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 3:14 pm

-Nie jestem pewien ale z tego co sądzą moje umiejętności mogę wywnioskować iż też jesteś tu nowy, mam nadzieję że mam rację.- chyba mnie zrozumiał... no bo jak ja to miałem w zwyczaju zawsze, zawsze od razu wiedziałem na jakim poziomie ktoś jest, może nawet po samym tym co czuję, bo umiejętności nie są najważniejsze. Ogółem wydawało mi się że może być znośny, może i był trochę specyficzny ale spotkałem już wiele niedokończonych istot które okazywały się lepsze, i silniejsze, od swych archetypów, czyli najczęściej demonów, którym ten gościu musiał być, po prostu musiał.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 3:20 pm

Chciałem mu zrobić na złość, albo przynajmniej wprowadzić w błąd...Ja? Skądże...- Uśmiechnąłem się delikatnie. Można było to wziąć z pewnością za szczery uśmiech. Miałem ochotę na takie małe kłamstewko, już jakoś nagle stałem się pewniejszy siebie. Przecież przez coś takiego, w sumie taki żart, nikt normalny chyba się nie obraził. Odsunąłem się nieznacznie od stołu szurając krzesełkiem, po czym ułożyłem swe nogi na stole.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 3:23 pm

-Wiedziałem że nikogo mojego pokroju i stanowiska tu nie spotkam...- nie wiedziałem jak można nie mieć manier, no i wiedziałem że kłamie, skoro w tym budynku nie czułem jego zapachu, a nie poznałem istoty która coś takiego potrafi ukryć. Nie chciałem się kłócić, ale wiedziałem że długo sobie z nim nie pogadam. Zauważyłem że słońce zaczęło zachodzić więc już spokojnie stanąłem przy zamkniętym jeszcze oknie. Zupełnie zapomniałem o torbie...ale chyba nic się nie stanie, chyba, bo skąd mogę wiedzieć co może się stać, nie jestem jasnowidzem, ani ciemnowidzem.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 3:29 pm

- A może tak dokładniej?- Spojrzałem na jego torbę, tak jakby od niechcenia, bo w każdym momencie mógł się odwrócić i mnie zacząć podejrzewać o zamiar kradzieży...Nie, nie będę robić sobie takiej złej opinii, tym bardziej, że nie ten...ten ktoś nie wydaje się jakiś zły bądź złośliwy jak większość moich braci i sióstr. Wyczułem od niego tą energie, zapewne on moją też wyczuł, albo przynajmniej miał przeczucie co do mnie. Przestałem machać swym ogonem, i skupiłem się na widoku za oknem, próbując odwrócić swą uwagę od jakże ciekawej zapewne zawartości torby...
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 3:33 pm

Nie usłyszałem go bo na chwilę się wyciszyłem.
-Chociaż nie... przecież demoniczni książęta żyli kilka tysięcy lat temu... raczej na pewno żadnego takiego jak ja nie znajdę...- sam nie wiem po co to mówiłem, może znowu chciałem się pochwalić, jak ja to miałem w zwyczaju. Chwilę jeszcze tak przyglądałem się krajobrazowi za oknem i na chwilę zamknąłem oczy. Musiałem przyzwyczaić się do panującej tu atmosfery i myśli, że jak zrobię coś źle to może się to dla mnie niezbyt dobrze skończyć, zwłaszcza że tu co kilka metrów jest okno, i to takie duże, a ja nie chcę umrzeć przez swoją głupotę. Przez następne kilka minut zastanawiałem się nad pomysłem aby trochę pozwiedzać, po drodze widziałem jakiś cmentarz, i to dosyć spory, więc fajnie byłoby tam pójść, i poprzeszkadzać nieboszczykom.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 3:38 pm

Przewróciłem oczami, chociaż niezbyt to było widoczne z powodu braku źrenic. Uznałem to raczej za kiepską prowokację, a po resztą, co mi tam jakiś demoniczny książę...W sumie, wiadome mi to było, że byłem niższy rangą, ale jakoś niezbyt bardzo. Jakoś mnie moja sława nie obchodziła, w przeciwieństwie do niego. A jakby na to nie patrzeć, to i lepiej, bo i tak skończyłem marnie.
Zerwałem się z krzesła, może zbyt gwałtownie, i przeciągnąłem się. Nie chciało mi się co prawda spać, bądź co bądź, znów mnie bolały plecy.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 3:43 pm

Przeczesałem dłonią włosy i w końcu się zdecydowałem. Swoją torbę odłożyłem gdzieś w kąt, po czym nałożyłem na nią jedną z pieczęci zabezpieczających której nauczyłem się od mojej równie głupiej siostry, która całe dnie mogła pokazywać wszystkim czego się nauczyła, chociaż i tak przecież mieli to gdzieś. Potem chwilę tak stałem i spokojnie zacząłem iść w stronę drzwi. Dziś był jeden z tych lepszych dni, wiec prawie cały czas, lekko ale jednak, się uśmiechałem. Nie byłem pewien co zrobię jak już tam pójdę.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 3:48 pm

- Gdzie idziesz?- Spytałem zainteresowany. Miałem ochotę się przejść z kimś. Nie chciałem się dalej narzucać, więc wolałem zrobić to jakoś dyskretnie. Obejrzałem się za nim, chowając dłonie w kieszeniach. Zacząłem delikatnie się kiwać w przód i w tył odruchowo. Lubiłem to, ale potem nie wiem dlaczego kręciło mi się w głowie. Ocknąłem się i zrobiłem energiczny krok w kierunku drzwi. Przygarbiłem się delikatnie, opuszczając głowę i udając zainteresowanie baaardzo ciekawą podłogą.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 3:53 pm

-Na cmentarz. Jak chcesz to możesz iść ze mną.- kiedyś w końcu musiałem przyzwyczaić się do tego że nie jestem sam, a jego zachowanie i tak było na tyle dziwne że chciałem go jakoś bardziej, nie w tym sensie, poznać, a nie pokłócić i mieć pierwszego tu wroga, już dużo ich miałem. Gdy już doszedłem do drzwi otworzyłem je i równie spokojnie co wcześniej wyszedłem. Takim wolnym spacerkiem zacząłem iść w stronę wyjścia, a potem już cmentarza na który właściwie się wybierałem.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 6:40 pm

Byłem widocznie zadowolony. Na początku myślałem że takie głupie rozmowy to tania rozrywka, jednak teraz doszedłem do wniosku, że dalej ze mnie ćwok. Ruszyłem za nim beztrosko z wesołą ekspresją na twarzy. Chciałem dotrzymać mu kroku, więc przyśpieszyłem troszeczkę i spojrzałem na niego z ukosa.
Dlaczego cały czas ja mu się do jasnej cholery przypatruję...?
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 6:48 pm

z/t
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 6:49 pm

[z/t]
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Gość Sob Lis 23, 2013 4:14 pm

Wszedł do kuchni, mając nadzieję, że kogoś tu spotka. Był zbyt leniwy, żeby wprowadzić się do swojego pokoju, więc walizkę zostawił opartą o ścianę pomieszczenia, w którym się znalazł. Biała kupka sierści w jego kapturze poruszyła się, jednak Akihito nie zwrócił uwagi na budzącego się kota. Nie spotkawszy tu nikogo postanowił poczekać, a dla zabicia sobie czasu zrobił kawę, siadając przy stole i popijając ją. Pogłaskał zwierze, jakie wskoczyło mu na kolana.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Amadeusz Sob Lis 23, 2013 4:58 pm

Chociaż zwykle człowiek idzie do kuchni, kiedy jest głodny, to ja chyba stanowiłem od tej reguły jakiś wyjątek. Po pierwsze: nie zdarza mi się być głodnym w taki normalny sposób, a po drugie: w sumie to nazywanie siebie człowiekiem od pewnego czasu zaczynało mi być nie na rękę. W kańcu nawet jeśli człowiek, to chyba tak trochę umarły.
W każdym razie do kuchni zawitałem, bo tak. I jak zwykle, moja decyzja okazała się być piękną decyzją!
- Akihito! - rzuciłem z dziką radością, niemalże całkiem odruchowo. Rzucając to, co zapewne miałbym do rzucenia, gdybym coś trzymał, prawie doń podbiegłem.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Gość Sob Lis 23, 2013 8:51 pm

- Amiś? - zamrugał oczami gdy tylko usłyszał znajomy głos. Zachichotał cicho i odłożył futrzaka delikatnie na krzesło, niemal skacząc na chłopaka i obejmując go mocno za szyję. Wciągnął jego zapach z cichym pomrukiem.
- Cieszę się, że cię widzę. Trochę czasu minęło, a ty znowu wyprzystojniałeś - oparł się czołem o jego, posyłając mu lekki uśmieszek.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Amadeusz Nie Lis 24, 2013 10:57 am

Na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech, także objąłem Akiego i przycisnąłem go mocno do siebie, przymykając na moment powieki.
- I kto to mówi - stwierdziłem łagodnie, lustrując go ostentacyjnie wzrokiem. - Nawet, jeżeli wyglądam lepiej, to chyba jest to tylko kwestia mojej dokończonej, nazwijmy to, metamorfozy.
Nie mogąc się dłużej powstrzymać, pocałowałem Akiego namiętnie.
- Tęskniłeś? - wymruczałem.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Gość Nie Lis 24, 2013 7:46 pm

- Wreszcie masz swoje kiełki? - zachichotał cicho, oczywiście nie mogąc się powstrzymać i przy pocałunku przejeżdżając języczkiem po jego kłach. Zaraz oderwał się od chłopaka, żeby móc mówić.
- Oczywiście, że tęskniłem! Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo, ale to się nie liczy, skoro znowu się widujemy - uśmiechnął się do niego szeroko, gładząc delikatnie policzek Amiego.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 1:59 pm

- No to pięknie się składa, mamy wreszcie ten czas dla siebie - uśmiechnąłem się i delikatnie przychyliłem głowę do jego dłoni. Od pewnego czasu zaczynało mi powoli brakować prawdziwego ciepła czyjegoś ciała.
- No i widzę... że masz ze sobą koty? - zapytałem, mimowolnie szczerząc zęby w szerokim uśmiechu.
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Gość Wto Lis 26, 2013 2:04 pm

- Nie mogłem ich przecież zostawić! Są jeszcze małe, nie poradziłyby sobie nigdzie beze mnie - oznajmił od razu, bo naprawdę przywiązał się do tych kotów. Drugi poszedł zwiedzać, ale Akihito wiedział, że zaraz wróci.
- Mam nadzieję, że ty też polubiłeś je tak jak ja - przejechał nosem po jego policzku.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Amadeusz Wto Lis 26, 2013 2:08 pm

- Naturalnie. Uwielbiam wszystko, co tylko ma związek z tobą - odpowiedziałem z delikatnym uśmiechem, nie odrywając od niego spojrzenia.
- A, em... będziemy miziać się w kuchni, czy może chcesz się gdzieś przejść i tam pomiziać?
Amadeusz
Amadeusz

Liczba postów : 46
Join date : 23/11/2013

Powrót do góry Go down

~~Kuchnia~~ Empty Re: ~~Kuchnia~~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach