Mieszkanie nr 3

Strona 4 z 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 7:51 pm

-Nie przesadzasz?- Przestałem martwić się o to że może uznać że jestem zboczeńcem, takie rzeczy po prostu mi się podobały i nie miałem zamiaru tego ukrywać.
Shikono

Liczba postów : 218

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 7:51 pm

- Z czym? - spojrzał na niego lekko zdziwiony - myślałem,że śpisz.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 7:55 pm

-Z tym co masz w ręce.- Westchnąłem.
-Jak chcesz to mogę cię zastąpić. No chyba że w związku z tym że nie śpię chcesz zrobić coś innego.- Pogłaskałem go po policzku i się uśmiechnąłem. Potem położyłem się na plecach i przykryłem tak aby nie widział że sam jestem już podniecony do granic.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 7:59 pm

- W sumie.. chcę.. - odgarnął z niego kołdrę i wziął jego męskość w dłoń. Delikatnie nim poruszył i obciągnął skórkę.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 8:01 pm

Chyba serio bierze to na poważnie...myślałem że będę mógł się nim pobawić...ale skoro tak chciał to nie będę się kłócić. Westchnąłem i próbowałem wczuć się w sytuację, nie byłem jeszcze w takiej więc było to nieco niezręczne jednak trochę się znałem więc wiedziałem o co chodzi, po prostu nie wiedziałem jak się zachować.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Barlar on Czw Wrz 12, 2013 7:48 pm

FABUŁA ZABLOKOWANA!
Shikono przeniesiony do Centrum Handlowego, zaś Lusutien powinien udać się do swojego pokoju.
Powodem jest stojąca w miejscu fabuła, a ponieważ są użytkownicy którzy chcą kontynuować własne fabuły a nie mają z kim, również ponieważ Shikono ma już osobę z którą może pisać, zmieniam fabułę i ustalam że tej części nie było, a postacie niczego nie pamiętają.

Wszystko dla dobra forum.
Barlar
Admin

Liczba postów : 160

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 5:21 pm

Tuż po wejściu po schodach byłem na miejscu, albo raczej byliśmy bo ten szczyl nadal nie dawał mi spokoju. Nie bawiłem się w zabawę kluczami, więc dotknąłem drzwi i pozwoliłem aby zamek sam się otworzył, umiejętności czasem były jednak przydatne. Wszedłem do środka i położyłem się na moim, mimo że oba były moje, łóżku i zamknąłem na chwilę oczy. Ta wycieczka mnie zmęczyła.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 6:03 pm

Wszedł spokojnie za mężczyzną i rozejrzał się. Nie wiedział nawet jak tu wyglądają pokoje bo nie miał własnego, więc położył się spokojnie na podłodze gdzieś w kącie jak jakiś pies lub kot a w jego brzuchu zaburczało jeszcze głośniej niż wcześniej. Oczy chłopaka przybrało kolor szkarłatny i powoli tracił panowanie nad sobą.
-Jeść.....jeść.....- wydusił z siebie głucho i zaczął się wić w miejscu gdzie leżał. U normalnego człowieka nazywa się to drgawkami u narkomana głodem narkotykowym, a u wampira głodem krwi.
Kinto

Liczba postów : 178

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 6:05 pm

-Zamknij się bo zaraz wylecisz przez okno.- Za oknami była noc więc próbowałem zasnąć, ale ten szczyl nie dawał mi poczucia bezpieczeństwa (czy innego ch......) i jakoś nie mogłem. Po za tym byłem ciekawy co zrobi jeśli straci nad sobą kontrolę a ja zamknę okna, drzwi, ściany i wszystko przez co mógłby wyjść.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 6:19 pm

-Ale....jestem tak strasznie głodny....- uderzył ręką o podłogę bo nie mógł już wytrzymać. Zaczął się rzucać na boki i uderzać o ściany. To był straszny widok, "zwykły" dzieciak z jakimś dziwnym atakiem. Ale on niestety nie był zwykły.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 6:22 pm

Westchnąłem.
-Skoro już nie możesz wytrzymać to skorzystaj z osoby która jest niedaleko ciebie, sądzę że się zgodzi.- Kurde, wkurzał mnie do tego stopnia że sam mógłbym oddać mu trochę siebie aby się ode mnie odjebał.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 6:54 pm

-Ale kto jest blisko mnie niby? Bo raczej ty mi byś nie dał krwi....dlatego jestem smutny- podrapał podłogę i syknął.To jest straszne.....bardzo......taki głód i nikt nie da się najeść....potworne.... Westchnął i starał się uspokoić swój głód i nerwy, ale średnio mu to wychodziło.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 7:01 pm

-Skoro tak sądzisz...- Westchnąłem.
-Dobranoc.- Zamknąłem oczy i przeszedłem w stan prawie uśnięcia, odpoczywałem ale jednocześnie wiedziałem co dzieje się naokoło.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 7:45 pm

-Branoc- zaczął się kiwać w rogu ale po chwili wstał i z drżącymi rękoma podszedł do niego.
-A nie mogę chociaż troszeczkę? Bo jestem straszliwie głodny...tylko troszkę i idę spać...- miał już całe czerwone oczy.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 8:06 pm

''Obudziłem się'' usiadłem i oparłem się o ścianę. Gdyby nie to że byłem trochę zmęczony zacząłbym się śmiać że od razu nie zrozumiał o co mi chodzi.
-Możesz.- Gdybym nie był demonem pewnie bym mu na nic nie pozwolił...no ale no cóż, rasy się nie wybiera.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 8:27 pm

Uradowany ukłonił się w wyrazie wdzięczności i odkrył jego szyję. Chwilę patrzył na nią z radością, ale potem delikatnie ugryzł go i zaczął pić krew. Rozkoszował się każdą kroplą czerwonej posoki, jego oczy powoli zaczynały przybierać normalny kolor, a gdy skończył się pożywiać, oblizał ranę i uśmiechnął się.
-Bardzo panu dziękuję za pyszny posiłek, nie pamiętam kiedy jadłem coś tak dobrego, bo krew piłem ostatni raz około miesiąca temu...- zachichotał cicho, ale po chwili zamilkł i poszedł do kąta gdzie się ułożył.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 8:31 pm

-Więc w końcu mogę iść spać...- Westchnąłem uradowany i zmęczony.
-Możesz tu zostać tyle, ile chcesz. I tak na razie sam mieszkam więc mi to nie przeszkadza.- Uśmiechnąłem się i położyłem tak jak wcześniej. Nie miałem zamiaru iść spać, ale po prostu uzupełnienie sił się przyda, więc leżałem i zastanawiałem się co dalej.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 8:37 pm

Chwilę leżał tak zwinięty w kłębuszek w tym kącie, lecz szybko stwierdził że mu zimno i nakrył się swoimi skrzydłami. Powiercił się jeszcze trochę by znaleźć wygodną pozycję do snu i uśmiechnął się szeroko.
-Dobranoc panu, i jeszcze raz dziękuję- powiedział ciszej i ziewnął z podobnym natężeniem. Po czym położył sennie głowę na swojej torbie który pełniła funkcję poduszki i usnął spokojnie a Morfeusz przyjął go w swoje zacne objęcia bardzo ochoczo. Zamknął do końca oczy i już całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Wrz 14, 2013 8:48 am

Kilka minut później uznałem że nie będę się dłużej męczyć i zasnąłem.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Sob Wrz 14, 2013 8:53 am

Nikt się nie spostrzegł a już był ranek i zaczynało się przejaśniać. Chłopak już się obudził dość szybko, ale wolał dać pospać osobie na łóżku Poleżymy i poczekamy Ziewnął bardzo cichutko i zwinął się mocniej, ale starając się nie zasnąć.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Wrz 14, 2013 8:57 am

Nie wiem czemu, ale się obudziłem. Pierwszą rzeczą na jaką spojrzałem było okno. No oczywiście że słońce musiało świecić akurat na mnie i wywołać u mnie bóle głowy, przez które prawdopodobnie się obudziłem. Nadal śpiący usiadłem i westchnąłem, było za wcześnie na pobudkę.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Sob Wrz 14, 2013 9:12 am

Delikatnie uchylił swoje oczy i spojrzał na mężczyznę. Ale nie miał zamiaru się podnosić póki druga osoba nie wykona swojego kroku. Ale mimo wszystko podniósł się do siadu i spojrzał na niego. Przetarł oczy i uśmiechnął się, chociaż nie odezwał się nawet słowem. Ciekawe czy się odezwie, będzie lepiej
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Nie Wrz 15, 2013 2:06 pm

Nie zwracając na nic i na nikogo uwagi szybko wstałem, i poszedłem zasłonić to okno. Przez słońce z rana strasznie bolała mnie głowa, a chciałem jak najlepiej zacząć nowy dzień, który mi ten szczyl pewnie zniszczy.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Nie Wrz 15, 2013 3:02 pm

Chłopak przeciągnął się ponownie i uśmiechnął do mężczyzny. Chciał sprawić by ten był szczęśliwy, ponieważ go nakarmił a mało kto by to zrobił z własnej woli. Dlatego jego radość była wielka i chciał tylko być grzeczny i równie miły.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Paź 11, 2013 8:07 pm

Od razu zasłoniłem zasłony, dzięki czemu trochę humoru do mnie powróciło. Uśmiechnąłem się i zastanowiłem nad sensem życia, sensem tego dlaczego wstałem i ogólnie. Pomyślałem że fajnie byłoby z samego rana się umyć, sięgnąłem więc po moją torbę, w drodze do łazienki spojrzałem na mojego gościa, uśmiechnąłem się i po wejściu do łazienki oczywiście, jak zresztą zawsze, nie domknąłem drzwi.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics