Mieszkanie nr 3

Strona 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Shikono on Czw Paź 31, 2013 3:40 pm

-Nie o to mi chodzi...- Powoli się denerwowałem. Zaczynał wkurzać mnie swoim zachowaniem, nie rozumiałem nawet co chciał mi niby wytłumaczyć.
Shikono

Liczba postów : 218

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Paź 31, 2013 4:50 pm

-Jestem gotowy...nie jestem dzieckiem! A nawet jeśli jestem to nie chcę nim już być!- powiedział to dość głośno po czym spojrzał w podłogę. Wypowiedzenie tego zdania było dla niego dość krępujące.
Kinto

Liczba postów : 178

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Czw Paź 31, 2013 4:58 pm

-Zamknij się, jeśli o czymś nie wiesz to nie próbuj tego zdobyć...- Odwróciłem się i zamknąłem oczy, próbowałem się uspokoić. Teraz na serio zaczął mnie wkurzać.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Paź 31, 2013 5:03 pm

W ciszy poszedł do kąta i zaczął cichutko szlochać. Starał się to robić tak żeby mężczyzna nie widział ani nie słyszał. Na darmo jednak, bo łzy zaczęły moczyć podłoże w pokoju.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Czw Paź 31, 2013 5:04 pm

Westchnąłem i po chwili zastanowienia podszedłem do okna. Tylko trochę odsunąłem zasłonę, aby słońce nie wdarło się do środka i abym mógł chociaż wiedzieć która jest pora dnia.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Paź 31, 2013 5:07 pm

Rozglądał się za swoim kocem, po chwili znalazł go i nakrył się tak, by nie przeszkadzać drugiej osobie w tym co robi.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Czw Paź 31, 2013 5:10 pm

Poczułem się nieco zaniepokojony, i niepewien czym spojrzałem na niego kątem oka. Nie byłem zdziwiony tym że zdziwiłem się tym że wydawało mi się że płakał, a przecież nie było powodu. Westchnąłem, spokojnie do niego podszedłem i nie chcąc słyszeć choć słowa sprzeciwu mocno go przytuliłem.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Paź 31, 2013 5:12 pm

Zakaszlał głośno z głową w kocu, gdy tylko wyjrzał spod przykrycia wyglądał dość upiornie. Zatarte, czerwone oczy, mokre od łez policzki i grzywka bo leżał we łzach i oczywiście standard, delikatnie przemoczona koszula.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Czw Paź 31, 2013 5:17 pm

-Nie rozumiem o co ci chodzi...W ogóle nie rozumiem...- Mruknąłem i mocniej go objąłem, nie mogłem pozwolić aby robił sobie taką krzywdę, przecież nie było powodu, albo tylko ja go nie widziałem.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Paź 31, 2013 5:20 pm

-C...ciągle nie mogę znaleźć sobie m..miejsca....k..kto raz coś stracił ten nigdy n..nie będzie taki s..sam- powiedział cichutko, pociągając co chwila nosem. Czuł się jak park rozrywki, który został zamknięty i przeznaczony do rozbiórki.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Czw Paź 31, 2013 5:38 pm

-Uspokój się...- A teraz to w ogóle nic nie rozumiałem, nic a nic. Chciałem mu jakoś pomóc, ale niby jak skoro nie rozumiałem o co mu chodzi. Zamiast tego jeszcze, jeszcze, jeszcze mocniej go objąłem.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Paź 31, 2013 5:42 pm

Wtulił się bardzo mocno w mężczyznę i powoli zaczął się uspokajać. Po pewnym czasie szloch ustał jak i drżenie głosu co ułatwiało bardzo konwersację.
-Szukam kogoś z kim mógłbym rozmawiać, przesiadywać....kiedyś taką osobą była mama, ale nie jestem już dzieckiem- wyjaśnił, widząc zdezorientowaną minę drugiej osoby.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Lis 22, 2013 7:15 pm

Już dosłownie nie wiedziałem co mam odpowiedzieć, zrobić, po prostu siedziałem cały czas go obejmując, jednak zaczynało mi to powoli przeszkadzać. Puściłem go i podszedłem do okna, była noc, jedna z tych nocy kiedy dzieje się coś złego, nieprzewidywalnego, miałem nadzieję że to nie będzie mnie dotyczyć.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Lis 22, 2013 7:25 pm

Siedział sobie tak w miejscu i wytarł nosek. Podłożył sobie coś pod głowę i próbował usnąć. Miał nadzieję że nic się nie stanie, i będzie mógł tak przespać noc. Kątem oka spojrzał na mężczyznę i westchnął.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Lis 22, 2013 7:27 pm

Nie byłem do końca pewien co właściwie teraz się działo... nie wiedziałem co mam robić, jak na cokolwiek zareagować. Chwilę tak myślałem dalej stojąc przy oknie i wywnioskowałem że dzieje się to prawdopodobnie przez pełnię księżyca, która akurat teraz musiała się pojawić, i momentami bałem się że mój demonek nie wytrzyma.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Lis 22, 2013 7:51 pm

Pomrukiwał cichutko, poprawiając to co miał pod głową. Po chwili otworzył na chwilę oczy, po czym podrapał się w plecy, delikatnie zdejmując ramię od bluzki.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Lis 22, 2013 7:55 pm

Po kilku, może nawet kilkunastu minutach zasłoniłem to cholerne okno i poszedłem do łazienki. Musiałem się uspokoić, chociaż wiedziałem że sama pełnia nie wystarczy abym się obudził, to za mało. Kiedy tak sobie myślałem zrobiłem się głodny, ale nie jako człowiek, raczej jego ciało... to było coś innego... Aby stłumić wszystkie te myśli znów wróciłem do pokoju i usiadłem na wolnej części, nadal niepewny tego co mógłbym zrobić.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Lis 22, 2013 8:18 pm

Leżał odwrócony plecami do niego i wpatrywał się w ścianę, lecz po chwili je zamknął by ich nie męczyć. Podrapał się po ramieniu ponownie, jeszcze mocniej je zdejmując.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Lis 22, 2013 8:20 pm

-Możesz przestać się rozbierać?- chyba myślał że nie widzę, akurat teraz wszystko raczej się zmieniało, chciałem aby nadszedł już dzień i abym wrócił do normalności, no chyba że stanie się coś czego się nie spodziewam i z szoku sam wrócę.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Lis 22, 2013 8:38 pm

-Ramię mnie swędzi i to było przypadkowe, przepraszam, widzę że ci to przeszkadza- powiedział, nakładając ramiączko i ziewając dość głośno. Niestety teraz jak na złość zaczął mieć na całym ciele mrówki.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Lis 22, 2013 8:40 pm

-Nie przeszkadza.- położyłem się obok niego, jednak w bezpiecznej odległości. Nigdy nie sądziłem że będę chciał zrobić coś osobie która w pewnym sensie jest do mnie rasą podobna, mimo iż swoje potrzeby powinienem kierować ku ludziom, w końcu demony zawsze zabijały ludzi, nie inne demony czy podobne im istoty.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Lis 22, 2013 9:10 pm

-Dobrze- podwinął większą część koszuli nocnej i zaczął delikatnie skrobać się po ciele. TO uczucie było nie do zniesienia pod żadnym pozorem normalności.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Lis 22, 2013 9:46 pm

Skryłem twarz w dłoniach i próbowałem się uspokoić, chociaż było to coraz trudniejsze, a nie chciałem zrobić czegoś złego. To chyba była jakaś klątwa... albo po prostu nie używałem mocy i zaczynała mi zanikać...
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Lis 22, 2013 9:55 pm

Kątem oka zauważył że coś się dzieje i obrócił się do niego przodem.
-Coś się stało? Nie wygląda pan za dobrze, mogę w czymś pomóc?- powiedział niewinnie i starał się odkryć twarz mężczyzny.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Lis 22, 2013 9:57 pm

-Nie, nic...- szybko usiadłem i dalej próbowałem się opanować, nie chciałem aby komukolwiek cokolwiek się stało, ale też nie miałem pojęcia co zrobić aby jednak niczego nie zrobić, nigdy nie byłem w takiej sytuacji... aż takiej trudnej i dla mnie niezrozumiałej do stopnia kiedy nie wiedziałem o co mi chodzi.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics