Mieszkanie nr 3

Strona 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Mieszkanie nr 3

Pisanie by Gość on Sro Sie 14, 2013 5:52 pm

Tuż po wejściu mieszkańców witają duże okna przez które do pokoju zagląda światło słoneczne. Ściany pomalowane są na biało a podłogę stanowią panele wykonane z jasnego drewna. Po obu stronach pomieszczenia znajdują się dwa łóżka z czarną pościelą, każde z nich ma własną półkę przytwierdzoną do ściany. W rogu pokoju jest duża szafa zrobiona z ciemnego drewna. Pod każdym z łóżek jest coś w rodzaju podłużnej wysuwanej szafki w której jest pusta drewniana szkatułka.
W tym mieszkaniu znajduje się również dosyć duża łazienka, a w niej obszerna wanna, prysznic i umywalka a nad nią duże lustro. Jest tu także mała szafeczka wypełniona różnymi ręcznikami.

~Shikono
~Kinto Saitama

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Re: Mieszkanie nr 3

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 4:20 pm

Po chwili już byliśmy pod drzwiami mojego pokoju. -Wszystkie pokoje chyba są takie same więc nie ma co chwalić, nie lubię jak ktoś na siłę się do czegoś takiego zmusza. Poza tym jestem tu pierwszy raz więc chyba wiadomo.- Pokazałem swoją torbę i wszedłem do środka.
Shikono

Liczba postów : 218

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 4:22 pm

Wszedł za nim. Rozejrzał się.
- Rzeczywiście każdy jest taki sam..
Spojrzał na niego, czekając aż wskaże mu jakieś miejsce gdzie może usiąść.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 4:25 pm

Zwróciłem uwagę na to że się na mnie patrzy. -Coś...nie tak?- Nie, nie martwiłem się, po prostu dawno nie przebywałem w niczyjej obecności i trochę trudno było mi zrozumieć o co chodzi. Usiadłem na łóżku po prawej stronie po czym poklepałem miejsce obok siebie, lepiej byłoby dobrze zająć się gościem, bez podtekstów.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 4:28 pm

Usiadł obok niego i uśmiechnął się promiennie.
- Nie, wszystko jest dobrze.
Miał okazje przyjrzeć się z bliska Shi'emu, więc to wykorzystał. Lekko przymrużył oczy i całego zmierzył wzrokiem. Tak jak myślał, podobał mu się.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 4:31 pm

-No to dobrze.- Westchnąłem i spojrzałem na okno. Akurat wyszło słońce, jakby chciało to wszystko sprowadzić. Musiałem ręką przysłonić sobie oczy, byłem trochę wrażliwy na światło, zwłaszcza od czasu opanowania ostatniej umiejętności.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 4:32 pm

- Co Ci jest? - spojrzał na niego trochę zdziwiony.
Poczuł na sobie promienie słońca i od razu się rozweselił. Uwielbiał to ciepło,światło.. Zaczął bez przerwy patrzeć na słońce.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 4:36 pm

-Nic.- Wstałem i zasłoniłem zasłony które na szczęście tu już były. Jeszcze kilka minut a bym nie wytrzymał, może nawet zacząłbym parować, kto wie. Po tym jak usiadłem z powrotem obok niego sięgnąłem do mojej torby, zawsze coś tam miałem. Wyciągnąłem z niej paczkę czegoś co chyba było czymś w rodzaju herbatników, czyli mojej ulubionej przekąski, jeszcze zdatnej do zjedzenia.
-Chcesz?- Pokazałem mu opakowanie tuż po tym jak otworzyłem ją i zjadłem jednego herbatniczka z lekkim, trochę uwodzicielskim zarówno uśmiechem, jak i wzrokiem.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 4:40 pm

- Tak,dzięki - odwzajemnił uśmiech i wziął jednego.
Ugryzł część herbatnika i na chwilkę przymknął oczy. Światło już na niego nie padało. Słabiej przez to widział.
- Mieszkasz sam,tak?

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 4:43 pm

-Nooo...nikogo jeszcze mi nie przydzielili, i chyba na razie nie mają zamiaru.- Westchnąłem chociaż pasowało mi to że na razie nikt nie musiał cały czas obok mnie siedzieć, a co dopiero mieszkać ze mną w jednym pokoju. Wolałem pochodzić sobie po mieście i spotykać coraz to nowe osoby z którymi można spokojnie pogadać.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 5:16 pm

- Rzeczywiście ciemno się robi.. Naprawdę mogę tu przenocować? - mruknął dość zmartwiony.
Nie lubił nocy. A na pewno nie chciał już chodzić w nocy na zewnątrz.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 5:18 pm

-Nie mam nic przeciwko, no może martwi mnie to że musiałbyś spać w ubraniach bo nie sądzę że masz coś ze sobą. Jak coś to mogę ci coś swojego na jedną noc dać.- Zaśmiałem się dalej patrząc się w okno.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 5:20 pm

- Zawsze mogę przecież w bokserkach iść spać - uśmiechnął się.
Spojrzał na drugie łóżko. Gdzie miał spać? Trochę go to nurtowało.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 5:22 pm

-Skoro tak...- Odłożyłem paczkę do torby i schowałem ją w szafce pod łóżkiem. -Skoro nie mam współlokatora to możesz spać na drugim łóżku.- Ziewnąłem i na momencik zamknąłem oczy, byłem troszkę zmęczony.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 5:26 pm

- Okej. - kiwnął głową.
Trochę się do niego przybliżył.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 5:31 pm

Chyba domyślałem się co mu chodzi po głowie. -Eee...pozwól że skorzystam z tego że w końcu tu jestem i pójdę się odświeżyć.- Uśmiechnąłem się i wolno poszedłem do łazienki, od dawna pragnąłem kąpieli, ale takiej porządnej. Stałem tak chwilę i zastanawiałem się co i jak.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 5:34 pm

Podniósł się i spojrzał na drzwi od łazienki. Podszedł od okna by nie pokazywać,ze jest zainteresowany. Cicho westchnął i wsunął głowe za zasłony.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 5:37 pm

Myślałem. I tak nie było żadnego fajnego tematu do rozmowy, ja chciałem się umyć, gościa trzeba przecież obsługiwać czy coś, no i to wszystko. A chuj. Napuściłem wody do wanny i zacząłem się rozbierać. Nigdy nie robiłem tego szybko przez co wyglądało to jak striptiz. Chwilę tak stałem jak debil i w końcu wszedłem do wanny. Wszystko było chyba po mojej stronie i nawet nie myślałem że coś mi przeszkodzi. Przeczesałem ręką włosy, westchnąłem, zamknąłem oczy i zacząłem myśleć, albo raczej obmyślać plan.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 5:41 pm

Zobaczył uchylone drzwi. Uśmiechnął się i ostrożnie zajrzał do łazienki. Zobaczył go nagiego i delikatnie podniósł kąciki ust widząc jego ciało.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 5:44 pm

Westchnąłem. Mimo że władałem wodą to jednak przyjemność sprawiała mi sama myśl że mogę sobie w niej posiedzieć, i nie muszę walczyć, ciepła woda była bardzo, bardzo przyjemna co chyba można było zobaczyć po tym że cały czas lekko (uwodzicielsko) się uśmiechałem.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 5:50 pm

Chwilę na niego jeszcze patrzał a potem wrócił na łóżko. Wolał nie być przyłapany. Westchnął na wspomnienie tego widoku.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 5:53 pm

Usłyszałem skrzypienie łóżka więc przyciągnąłem do siebie ręcznik, owinąłem się nim tak aby...no wiadomo i wyszedłem z łazienki. Spojrzałem na niego, wyglądał trochę...dziwnie? Westchnąłem i podszedłem do swojego łóżka. Ukucnąłem i wyciągnąłem swoją torbę, przecież chyba bez ubrań spać nie będę, ale jego pomysł też był fajny, poza tym w nocy jest strasznie ciepło i duszno.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 5:57 pm

Spojrzał na jego ciało i przygryzł wargę.
- Jesteś w dobrej formie widzę..
Uśmiechnął się i oparł o ścianę

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Sob Sie 24, 2013 5:59 pm

-Ja tak nie sądzę, po prostu próbuję nie być jak te koksy co całe dnie na siłowni siedzą.- Przerzucałem wszystkie ubrania w torbie i nadal nie wiedziałem co założyć do spania, albo raczej nie miałem pomysłu.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Sie 24, 2013 6:01 pm

- Skoro masz taki problem to może śpij nago? - zakpił - jestem pewny,że to ciekawy widok.
Uśmiechnął się.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics