Schludność to moje drugie imię.

Go down

Schludność to moje drugie imię.

Pisanie by Shikono on Sro Sie 14, 2013 5:46 pm

Imię: Shikono
Nazwisko: Nieznane
Ksywa/Przezwisko: Nie ma ale chce mieć
Wiek: 20 lat ludzkich
Gatunek: Demon
Szlachcic: Nie wiadomo
Typ: Zależy
Swoboda: Wolny

Charakter: Przeważnie jest on spokojny i wydaje się że obojętny na to co dzieje się wokół niego. Schludność to jego drugie imię, całe dnie mógłby opowiadać o tym co i jak robił, lubi również chwalić się swoją wiedzą która niestety jest nieco uboga. Sprawia wrażenie miłego, sprawiedliwego i dobrego demona, jednak jego natura czasem wychodzi na światło dzienne, ale tylko kiedy musi obronić kogoś sobie bliskiego. Uważa że zmuszanie kogoś do czegoś jest niestosowne i każdy ma prawo wybierać, nawet jeśli wybór jest zły i może zniszczyć komuś życie. Nie nadaje się do związku, woli się z kimś zaprzyjaźnić niż zmuszać się do miłości, nawet nikogo sobie nie szuka, woli być sam, szczęśliwy. Chwilami jest nieco wredny i bardzo wrażliwy, jedno słowo i już ktoś jest dla niego wrogiem, jednak nie mści się, woli pokazać komuś że źle zrobił. Jest bardzo tolerancyjny, według niego wszystkie rasy są równe i nikt nie powinien oceniać kogoś ani po wyglądzie, ani po rasie, ponieważ jest to trochę głupie gdyż nawet jeśli ktoś rasą jest taki i taki to na prawdę może być inny.

Zainteresowania: Rozwijanie umiejętności. Nauka.

Wygląd: Shikono ma krótkie, czarne włosy których dłuższe kosmyki opadają na jego kark. W jego wyglądzie najbardziej wyróżniają się połyskujące szkarłatem oczy, czasem świecące w ciemności. Ma również bardzo łagodne, można rzec że kobiece rysy twarzy. Nie jest ani wysoki, ani niski, mierzy ponad metr i sześćdziesiąt pięć centymetrów. Waga chyba nie jest potrzebna. Trzeba wspomnieć również o tym że jest szczuły, w końcu dba o siebie dzięki czemu nie musi się siebie wstydzić, jednak nie lubi siłowni i tego typu miejsc. Ubiera się bardzo schludnie, ogólnie jest bardzo schludny, najczęściej stawia na luźne koszule i tylko i wyłącznie czarne, czasem za długie spodnie. Nie posiada żadnych tatuaży jednak łatwo zauważyć że w lewym uchu ma mały, fioletowoczerwony, świecący kolczyk.

Lubi: Słodycze. Wymyślać przezwiska. Imprezy. Alkohol.
Nie lubi: Oceniania po wyglądzie lub rasie. Naśmiewania się.
Fetysze: Nieznane
Ciekawostki: Nie ma

Historia: Nie znał swoich rodziców ponieważ prawdopodobnie został podrzucony ludzkiej rodzinie przez problemy. Wychowywał się więc wśród ludzi którym nie przeszkadzało to jaki on jest, a co dopiero rasa, i to właśnie dzięki nim zrobił się tolerancyjny. Przez prawie całe swoje życie uczył się jak 'być' człowiekiem głównie przez uczęszczanie do szkoły, uczenie się obowiązków domowych i czytaniu książek napisanych przez ludzi. Jednak jego opiekuni wiedzieli że nie jest człowiekiem i powinni zrobić coś aby przez przypadek nie zabił ich jedną ze swoich umiejętności, które nawet jak na dziecko były silne i nieobliczalne. Wysłali go więc do wioski w której nauczył się między innymi sztuk walki oraz tego jak kontrolować to co zostało mu dane jeszcze przed narodzinami. Później, gdy już uznał że jest na tyle silny aby sobie poradzić opuścił swoją wioskę i wybrał się w podróż. Wędrował kilka lat przy czym jeszcze bardziej udoskonalił swoje umiejętności. Skończył osiemnastkę i zrozumiał że całe życie nie może cały czas wędrować i powinien osiąść gdzieś na stałe, tuż po tym od razu udał się do tej nowej krainy, dokładniej oczywiście Nowego Świata.

Umiejętności: 'Edytowanie' przedmiotów (zmiana: kształtu, koloru, temperatury przedmiotu, otwieranie, zamykanie, składanie, rozkładanie, niszczenie, odnawianie itp, itd.) poprzez dotyk. Telekineza. Odporność na magię (tylko najsilniejsze ataki mogą cokolwiek mu zrobić). Hydrokineza.
avatar
Shikono

Liczba postów : 218
Join date : 14/08/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Schludność to moje drugie imię.

Pisanie by Gość on Sro Sie 14, 2013 5:54 pm

ŚWIETNIE SIĘ CZYTAŁO, DOBRE KP.

KP ZAAKCEPTOWANA, MIESZKANIE NR 3 NA DRUGIM PIĘTRZE

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach