Działka nr 3

Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro on Nie Gru 22, 2013 1:03 pm

-Zrobi Pan jak będzie uważał, nie będę Pana do niczego zmuszał...-mruknął cicho, i usiadł dając nogi za łóżku. Patrzył się tępo na podłogę i ściany, omijając go wzrokiem..
Sanjuro

Liczba postów : 202

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Nie Gru 22, 2013 1:05 pm

Zapałem go za włosy i pociągnąłem tak, aby leżał.
-Chyba nie rozumiesz że masz robić to co Ci rozkażę, więc jak mówię że masz sobie karę wymyślić, to masz to zrobić...- już się mu dobre dni skończyły, więc na dobre kary liczyć nie może. Przesadzał jeśli myślał że nie będę zwracać uwagi na to, że ma gdzieś moje rozkazy, i jeśli tak dalej pójdzie to go po prostu oddam.
Aamon

Liczba postów : 198

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Nie Gru 22, 2013 1:11 pm

Pisnął, a z jego oczu popłynął "strumyk" łez, ale zaczął się na niego patrzeć.. Zaczął dusić w sobie ból, przelać to na coś innego. Da radę, nie raz go tak traktowano, teraz widział to jak na dłoni. Nie różnił się niczym od nich.. Ale.. może i jednak miał coś innego niż inni. -Dobrze. Odpowiedziałem, Panu grzecznie. Że chcę tą samą karę co ostatnio.-mruknął, i pociągnął nosem delikatnie.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Nie Gru 22, 2013 1:13 pm

-To nie była kara, to była nagroda...- znów go objąłem i przyciągnąłem do siebie po czym pocałowałem, tym razem zupełnie inaczej. Nie chciałem go nigdzie zamykać, bo co miałbym wtedy robić i skąd dowiedziałbym jak żyją normalni ludzie w normalnych światach, po za tym po co miałbym go kupować skoro i tak siedziałby cały czas w klatce.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Nie Gru 22, 2013 1:17 pm

-Y..yhm..-najchętniej uciekłby teraz z jego uścisku, schował by się w kącie i rozpłakał. Tak go potraktował, a teraz go całuje. Ale jako grzeczny niewolnik, odwzajemnił pocałunek i wtulił się w właściciela, zaciskając dłonie na jego płaszczu.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Nie Gru 22, 2013 1:22 pm

Pogłaskałem go po głowie i pogłębiłem pocałunek, nie chciałem aby się bał, ale nie chciałem aby wszystko zrzucał na mnie mimo rozkazów. Chciałem go ukarać tak, jak chciał, abym nie musiał doprowadzać go do dziwnych stanów których nie rozumiałem, jednak nie chciał tego i najwidoczniej był przyzwyczajony. Objąłem go mocniej i wolną ręką zacząłem go rozbierać, wolałem nie marnować czasu bo znowu trafiłem w porę dzienną.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Nie Gru 22, 2013 1:28 pm

Miałknął cichutko, i wsunął dłonie na jego ramiona pod płaszczem, i zsunął je na jego plecy, oddając się właścicielowi, i tak by nie miał innej możliwości.. Ale nie chciał nikogo innego, niż swojego aktualnego Pana. Nie chciał nikogo innego, pasowało mu życie przy jego boku. Zacisnął delikatnie dłonie na jego koszulce, czując, że zostały rozebrany, ale wtulił swoje nagie ciało do właściciela.. Te przyjemne ciepło..
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Nie Gru 22, 2013 1:31 pm

Położyłem go obok siebie a sam nachyliłem się nad nim i go przytuliłem, nie chciałem od razu go gwałcić, nie po to był mi przydatny. Zastanawiałem się nad czymś jednak postanowiłem poczekać aż sam się na to zdecyduje, może zauważy że wydawałem na niego kasę i nie można niczego marnować.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Nie Gru 22, 2013 10:51 pm

Zaczął mu się bacznie przyglądać, ale wtulił buzię w jego tors, chcąc się w nim schować... Było ciepło, i miło... No ale cóż, takie coś nigdy nie będzie trwało..
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Pon Gru 23, 2013 6:59 pm

-Czyli chcesz tą karę czy wolisz jeszcze pomyśleć?- mruknąłem mu do ucha jakoś specjalnie i trochę się podniosłem. Traciłem wszelkie pomysły, bo ostatnie użyłem ostatnio i mój umysł co do tego był pusty, i jako już starzec nie mogłem tego co młodsi, a szkoda.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 23, 2013 7:11 pm

-Ch..chce Panie.-mruknął i wyłonił oczy zza grzywki, patrząc nimi.. Były teraz jak kocie oczy, proszące o coś.. Lubił patrzeć na swojego właściciela. Złapał go za kosmyk włosów, i zaczął się nim bawić z dużym uśmiechem.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Pon Gru 23, 2013 7:18 pm

-Nie wiem z czego ty się tak cieszysz...- mruknąłem sam do siebie i wpiłem się w jego usta. Lubiłem być blisko niego, lubiłem nawet zadawać mu ból, po prostu jakbym od narodzenia potrzebował kogoś kto by mi służył i zawsze się ze mną zgadzał. Podniosłem się jeszcze trochę i zacząłem dłonią masować go gdzieś w okolicach podbrzusza. Nie chciałem być miły, łagodny, chciałem w końcu pokazać że jestem jego właścicielem a nie czymś w rodzaju szefa, miał być posłuszny i robić co zechcę, a nie zgadzać się ze wszystkim dosłownie i zwalać wszystko na mnie, nawet najlepszemu niewolnikowi czasem coś nie pasuje.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 23, 2013 7:22 pm

-Lubię Pana włosy.-uśmiechnął się w usta właściciela, i zrobił się czerwony jak burak, więc schował się w włosach jak zawsze, przyciągnął do siebie delikatnie nogi, i uchwycił mocniej jego kosmyk.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Pon Gru 23, 2013 7:29 pm

Zaśmiałem się i poprzednie pocałunki przeniosłem na szyję, mimo że nie byłem głodny. Nie dziwiłem się że je lubił, każdy normalny człowiek to lubił, każdy normalny którego spotkałem. Objąłem go po czym usiadłem i pozwoliłem aby usiadł na mnie okrakiem, nie miałem zamiaru robić wszystkiego tak samo bo po co. Rękę z wcześniejszego miejsca przeniosłem na jego tyłek, chociaż niczego szczególnego robić nie chciałem, po prostu znałem już jakieś czulsze ludzkie punkty i chciałem to wykorzystać.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 23, 2013 7:34 pm

Pisnął przeciągle, i uniósł trochę tyłek z jego kolan, i wplótł dłonie w jego czarne długie włosy, i zaczął się nimi bawić, pomrukując cichuteńko.. Były takie fafne.. Spojrzał mu w oczy, i uśmiechnął się czule, mając chęć musnąć jego nos.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Pon Gru 23, 2013 7:38 pm

Chyba nie myślał że jeszcze trochę kar dostanie i się z nim ożenię, bo z tego co widziałem to trochę przesadzał, więc ja też będę przesadzał. Nie bawiłem się z nim tylko od razu ściągnąłem z niego spodnie a przy okazji i moje, po czym podniosłem go trochę i spojrzałem mu w oczy jakoś chcąc pokazać swoją wyższość i to że na jego miejscu demona bym się bał.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 23, 2013 7:45 pm

Zasłonił oczy grzywką, i patrzał przez nią, i dał dłonie na jego ramiona, i odsunął od niego swój tułów. Po dłuższej chwili, zsunął dłonie na jego tors, dalej się na niego patrząć.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Pon Gru 23, 2013 7:49 pm

Już się nie śmiejąc dla zabawy wgryzłem się w jego szyję, lubiłem te reakcje chociaż ich nie rozumiałem, no ale to nie miało być przyjemne. Po kilku takich minutach wsadziłem w niego jeden palec, to było jedyne prawdopodobnie przygotowanie które mogłem mu dać, nie zasłużył na więcej.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 23, 2013 7:57 pm

Jak zwykle popłakał się, a jego mięśnie zacisnęły się w okół jego palca, bolało jak cholera. Było to takie nagłe, z resztą on zawsze robił wszystko tak nagle, będzie musiał się do tego przyzwyczaić. No ale cóż. .
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Pon Gru 23, 2013 8:02 pm

Nie chciałem się już bawić więc znów go podniosłem tym razem jednak automatycznie opuściłem, przy czym po prostu, z uśmiechem na ustach, nabiłem go na siebie i tylko czekałem na reakcję, w końcu bez przygotowania to trochę inaczej. Przestałem jeszcze go trzymać, dzięki czemu dałem mu całkowitą samowolkę, i to od niego zależało jak będzie.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 23, 2013 8:09 pm

Zaciągnął mocno powietrze, i usiadł na nim całkowicie, i zacisnąl dłonie na jego koszulce. Boli...cholernie.Z jego oczy, wypłynęły pojedyńcze łyz, ale po dłuższejc hwili czekania, dał dłonie na jego szyję, i zaczął się po woli na nim unosić*
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Pon Gru 23, 2013 8:12 pm

Co jakiś czas się cicho śmiałem, w końcu widziałem prawdziwego niewolnika a nie jakieś dziecko które tylko czeka na to aż ktoś się z nim pobawi czy porozmawia. Usiadłem tak, aby było mu jakoś wygodniej, bo jednak kara karą, więc jeśli nie chciał jej wymyślić to musiał ją wykonać.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 23, 2013 9:58 pm

Co jakis czas zaczal unosic i opadac sie szybciej. Jeczal, mialczal i sapal... A jego dlonie wyladowaly pod jego koszulka drapiac je delikatnie.. Nie wiedzial co robic.. Mial juz zamglony wzrok, jedna dlon zsunal do swojego krocza i zaczal piescic swoje przyrodzenie, dalej sie na nim unoszac i opadajac szybko.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Pon Gru 23, 2013 10:18 pm

-Grzeczny- zsunąłem się jeszcze odrobinkę, aby mu nie przeszkadzać, wcześniej oczywiście pogłaskałem go po głowie pokazując że nie będę go za nic już karać, co najmniej póki nie skończy, potem jeszcze zobaczę. Zauważyłem że po jakimś czasie prawdopodobnie przestaje kontaktować i robi raczej to co chciałby, a nie to co mu każę, albo po prostu chce odebrać mi przyjemność.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Pon Gru 23, 2013 10:31 pm

Polozyl obie dlonie na jego ramionach, i nie patrzac na niego, wrecz na nim podskakiwal, a jego dlobie wedrowaly po jego ramionach i szyji.. Byl juz zmeczony, krecilo mu sie z przyjemnosci w glowie, byl jus bliski konca.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics