Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Działka nr 3

3 posters

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Nie Gru 15, 2013 2:15 pm

Jego klatka unosiła się szybko jak i opadała tak samo. Oczami błądził po jego ciele. Miał takie cudowne marzenie, żeby go rozwiązał. Nadgarstki piekły go niemiłosiernie. Ale postanowił, że da jakoś radę, przecież, nie będzie go prosił, o to by go rozwiązał, było by to nie dorzeczne.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Nie Gru 15, 2013 2:19 pm

Kiedy już się jakoś z tym uporałem i me odzienie tak jak jego wylądowało na podłodze nachyliłem się nad nim i musnąłem go ustami gdzieś w okolicach obojczyka. Znów złapałem go za biodra tym razem jednak nastawiając idealnie, tak że zdołałem w kilka sekund w niego wejść, uznawałem że im szybciej tym lepiej, bo będę mógł dać mu więcej czasu aby się przystosował, chociaż i tak po jakimś czasie zacząłem się w nim poruszać, tym razem jednak delikatniej, tak, aby go nie poranić.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Nie Gru 15, 2013 2:24 pm

Jęknął głośno, i aż się uniósł, a sznur (?) zacisnął się mocnije na jego nadgarstkach, co spowodowało, u niego łzy bólu, i spojrzał na właściciela, proszącym wzrokiem, tak jak kot, czy pies proszący o coś. On prosił, o rozwiązanie sznurów. Po jakimś czasie zamknął oczy. Przy każdym jego pchnięciu, ciągnął dłonie do siebie.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Nie Gru 15, 2013 2:29 pm

Przestając być łagodnym nachyliłem się nad nim i poluźniłem więzy, wiedziałem że go to boli ale kara karą, nie mogłem, nawet nie chciałem, być dla niego milszy. Wchodziłem w niego coraz głębiej i mocniej, nie zwracając uwagi na cokolwiek, był taki ciepły w środku. Ale sam zaczynałem się męczyć, zapomniałem że taki stary demon jak ja już nawet seksu nie wytrzymuje o czym świadczyły ciche pomruki od czasu do czasu.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Nie Gru 15, 2013 2:45 pm

-P..Panie!-wyjęczał zza otwartych ust, starając się jakoś opanować oddech. Jego klatka nie nadążała już opadać. Ale wiedział, że jest już bliski spełnienia, nie wiedział, jak długo jeszcze będzie to trwało. Ale wiedział, że jak tylko przestanie, od razu padnie. W końcu to demon.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Nie Gru 15, 2013 2:49 pm

To jego zachowanie tylko motywowało mnie do robienia tego mocniej i mocniej, już sam za sobą nie nadążałem, ale przestałem chociaż czuć to cholerne zmęczenie które czułem wcześniej. Dopiero teraz zwróciłem także uwagę na to że i mi jest coraz lepiej, jednak raczej nie było tego po mnie widać, raczej po tym że byłem delikatniejszy ale nie zwalniałem. Uśmiechnąłem się tylko łagodnie do niego, ale nie oczekiwałem niczego wielkiego.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Nie Gru 15, 2013 3:42 pm

Chciałbym odwzajmnić uśmiech dla właściciela. Ale nie umiał, bo doszedł. Zalał się totalnym szkarłatem, wstydził się. Jak mógł, dojść, bez pomocy dłoni... Spoglądał na Pana zamglonymi niebieskimi oczami, i jęczał jeszcze głośniej, niż wcześniej.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Nie Gru 15, 2013 3:46 pm

Skończyłem może kwadrans później gdy w nim doszedłem, nie chciałem zakańczać tego tak szybko, miałem jeszcze tyle pomysłów, ale i tak nie był w stanie nic zrobić więc to było głupie. Wyszedłem z niego i odsunąłem się aby chwilę odsapnąć bo oprócz ataku ze strony słońca znów męczył mnie głód i wątpiłem w to że wytrzymam bez czegokolwiek, chyba że zasnę co było dla mnie w dzień normalne, tylko ciekawe co on na to powie. Odwiązałem go po chwili i czekałem na coś z jego strony.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Nie Gru 15, 2013 3:50 pm

Nie umiał, uspokoić oddechu, spoglądał na demona. Jego oczy zamykały się same, ale otwierał je co chwilę, odsunął się ze środka łóżka, i obrócił tyłem do właściciela kuląc się przy tym w kłębek. Gładził delikatnie swoje nadgarstki.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Nie Gru 15, 2013 3:56 pm

Westchnąłem. Wyciągnąłem spod niego kołdrę, przykryłem nią go a sam położyłem się na drugim końcu po czym szybko zasnąłem, ale zapomniałem o czymś, o czymś bardzo ważnym.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Nie Gru 15, 2013 4:17 pm

Po wymasowaniu nadgarstków, nie męczył się długo z zaśnięciem. Poszło mu to gładko. "Jak po maśle". Nie umiał spać w jednym miejscu, ciągle się wiercił. Jak nie tu to tam. I tak w kółko. Ale w końcu się zatrzymał za plecami Pana.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Nie Gru 15, 2013 4:19 pm

Na szczęście spałem tak, że wiedziałem co dzieje się wokół, taka jedyna dobra nowina. Bałem się że nie ukarałem go do końca i będzie chciał uciec kiedy będę spał, bo spałem tylko wtedy, gdy nie byłem w stanie robić niczego, i byłby to dobry moment, chociaż gdyby to zrobił to możliwe że miałby źle, bo i tak bym go znalazł jakby co. Ale nic się nie działo więc spałem sobie dalej, chciałem przespać cały dzień.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Nie Gru 15, 2013 5:04 pm

Przekręcał się na boki z cichymi stęknięciami, tyłek bolał go niemiłosiernie, a nadgarstki miał zdarte.. Usiadł, i zaczął przecierać oczy, chciał się chociaż troszeczkę rozbudzić.. Chciało mu się pić, a jego organizm domagał się jedzenia. Ale nie wyjdzie, przecież tak o z łóżka. Nawet by się z niego nie wytoczył. Tak bolało.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Nie Gru 15, 2013 5:08 pm

Obudziłem się gdy tylko poczułem że się podniósł, jednak specjalnie nie wstawałem ani nie reagowałem, chciałem coś sprawdzić. Ale znowu po samym zapachu, krwi jego oczywiście, wiedziałem że dziś trzeba będzie gdzieś pójść, bo jeszcze trochę i z głodu umrzemy a ja sam z siebie nie umiem gotować, nigdy mnie tego nie nauczono.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Pon Gru 16, 2013 6:13 am

Zaczął błądzić wzrokiem po pokoju, ale ustał na właścicielu. Puknął się porządnie w czoło, i położył się na boku wpatrując w pustą ścianę przed sobą. Ciekawe, czy kiedyś coś o sobie powie... Zadawał sobie pytania, bez żadnej odpowiedzi, od tak sobie.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Pon Gru 16, 2013 11:49 am

Nie wstawał więc sam to zrobiłem. Podniosłem się i widziałem że na pewno nie śpisz.
-Mam nadzieję że się wyspałeś, sam sen mi nie pomoże.- mruknąłem i pogłaskałem go po głowie. Powinien domyśleć się o co mi z tym chodziło. Ale i tak będąc niewolnikiem sam powinien domyślać się czego potrzebuje, i sam powinien oferować pomoc.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Pon Gru 16, 2013 1:07 pm

-T..tak owszem, wyspałem się. A Pan, spał?-mruknął tylko cicho. I spojrzał na niego, wiedział mniej więcej o co chodzi. Obrócił się do właściciela tyłem, i wyprostował się, oblizując nerwowo wargi, i schował buzię w włosach.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Pon Gru 16, 2013 2:20 pm

-Niedługo ale jakoś mi się udało. Mam nadzieję że coś oferujesz aby pomóc mi przeżyć.- przez tamtą jego odpowiedź skumałem że rozumie o co mi chodzi, a ja jak cham nie chciałem już niczego na siłę mu zabierać. Miałem już plan gdzie pójdziemy, i gdzie wrócimy.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Pon Gru 16, 2013 3:07 pm

-Mam nadzieję, że jako tako, smaczny jestem.- uśmiechnął się delikatnie ku właścicielowi, i wytrzeszczył swoje niebieściutkie oczka zza grzywki patrzą w prost jego buzię.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Pon Gru 16, 2013 3:09 pm

-Nie umiem tego określić, ale cieszę się że rozumiesz.- objąłem bo i przyciągnąłem do siebie po czym łagodnie przytuliłem. Nie chciałem aby zakończyło się tak jak wcześniej, bo był jedyną osobą która aż tak gwałtownie reagowała na samo ugryzienie, porównując z niektórymi istotami którym coś takiego się podoba.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Pon Gru 16, 2013 3:12 pm

Uśmiechnął się sam do siebie, i wtulił w pana. Te przyjemne bijące od niego ciepło. Ale wiedział, że i tak to długo nie potrwa. Zaczął nieco głębiej oddychać, przygotowując się na to, co ostatnio.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Pon Gru 16, 2013 3:15 pm

-Obyś się za to nie gniewał...- westchnąłem i ułożyłem go tak aby był do mnie przodem. Następnie zupełnie bez przygotowania ugryzłem go w przeciwne do ostatniego miejsce, to nie miało być przyjemne, to miało boleć, jak najbardziej.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Pon Gru 16, 2013 3:20 pm

Syknął z bólu. Tak jak za pierwszym razem, poleciały mu łzy, wychylił się w tył, próbują, powstrzymać łzy. Tak bardzo bolało... Z bólu, dał dłonie na barki właściciela, i zacisnął na nich swoje drobne palce, były bardzo kościste jak on sam.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon Pon Gru 16, 2013 3:24 pm

Wiedziałem że jak zemdleje to długo po mieście sobie nie pochodzimy, więc wziąłem z niego tyle, ile ogólnie byłoby mi potrzebne do przetrwania dwunastu godzin, czyli po dwóch minutach już go zostawiłem a sam wziąłem się za ubieranie, bo czemu by nie spać nago w obecności swojego niewolnika.
Aamon
Aamon

Liczba postów : 198
Join date : 11/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sanjuro Pon Gru 16, 2013 3:29 pm

Pogłaskał się delikatnie tam, gdzie go ugryzł. Chcąc wstać, zrezygnował. -Przepraszam.. ale mógłbym..się ubrać...?-dał grzywkę gdzieś na bok, zaczynała mu powoli przeszkadzać, ale nie chciał jej skrócić. Była idealna, ale nie na taką porę roku jak zima.
Sanjuro
Sanjuro

Liczba postów : 202
Join date : 06/12/2013

Powrót do góry Go down

Działka nr 3 - Page 5 Empty Re: Działka nr 3

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach