Działka nr 3

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Działka nr 3

Pisanie by Barlar on Czw Sie 08, 2013 4:34 pm

Działki zostały stworzone dla osób które chciałyby mieszkać gdzieś indziej niż w przypisanym im mieszkaniu, oraz dla tych którzy chcieliby zamieszkać z kimś kto mieszka w innym miejscu.
Działka ta jest bardzo zadbanym i porządnym miejscem. Przed budynkiem mieszczą się grządki gotowe do zasadzania roślin, warzyw lub też drzew. Sam domek, jeśli można to tak nazwać, pomalowany jest na biało, w drewnianych oknach powiewają błękitne firanki. Wnętrze jest podobne. Ściany korytarza również pomalowane są na biało i kontrastują z ciemnymi deskami na podłodze. Następnym pomieszczeniem jest mały salon. Ściany są pokryte błękitną tapetą. Na samym środku mieści się stół dla dwóch osób wykonany z ciemnego drewna a obok niego dwa ratanowe krzesła. Ściany dekorują różne kolorowe obrazy. Jeszcze kolejnym pomieszczeniem jest skromna kuchnia. Domek ten ma dwa piętra, na tym drugim jest łazienka i sypialnia, a prowadzą na nie strome schody na korytarzu. Łazienka jest jeszcze mniejszym pomieszczeniem niż kuchnia. Ściany również są białe a na podłodze wyłożone są jasno-błękitne kafelki, reszty chyba nie muszę opisywać. Sypialnia nie różni się od reszty domu. Ściany są błękitne, na podłodze leży błękitna wykładzina. Pod frontową ścianą jest duże, dwu-osobowe łóżko z błękitną pościelą. Pod jedną ze ścian znajduje się duża szafa, a w niej pościele, poszwy, ręczniki i firanki różnych kolorów.
Barlar
Admin

Liczba postów : 160

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Działka nr 3

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 3:04 pm

Na wynajętej sobie działce byłem może dwadzieścia minut później, w końcu było to na obrzeżach normalnego miasta. Razem z nim na rękach stanąłem przed furtką, po czym jakoś ją otworzyłem i wszedłem na teren posesji. Wydawało mi się że ktoś tu wcześniej był, ale to najwidoczniej tylko dziwne przeczucia. Nie budząc go wszedłem do środka, potem do sypialni i ze zdziwieniem położyłem go na łóżku, w końcu nadal spał. Zdziwiony byłem że użyto tu takich jasnych kolorów, mi bardziej pasowały te ciemne, ale nie chciałem tego zmieniać. Usiadłem na brzegu łóżka i gapiłem się w okno.
Aamon

Liczba postów : 198

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 3:12 pm

Nic nie przerwało mojego snu, przekręciłem się tylko na drugą stronę, i otworzyłem jeszcze szerzej buzię, skuliłem się i zacisnąłem delikatnie dłonie na pościeli. Moje włosy, poleciały na różne kierunki świata, i pierwszy raz, odsłoniły w całości moją buzię, szczupła i białą jak mleko skórę. Tylko policzki miałem troszeczkę zaczerwienione.
Sanjuro

Liczba postów : 202

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 3:14 pm

Akurat przez 'to' musiałem sam siebie powstrzymywać, obiecałem sobie że nigdy już nie będę wykorzystywać nikogo dla krwi, ale chyba sam nie wiedział jak bardzo o to prosi. Siedziałem tak dalej i trochę tęskniłem zarówno za moją książką, jak i za tym że sam nie mogę iść spać.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 3:21 pm

Otworzyłem leniwie oczy, i przekręciłem się na drugi bok. Spojrzałem na niego, poprawiłem momentalnie włosy, czując, że nie zasłaniają mojej buzi, i usiadłem. -D-dzień dobry..-mruknąłem cicho, i ściągnąłem marynarkę i poluźniłem delikatnie krawat. Przymknąłem przy tym oczy.. Jeszcze korciło mnie do snu.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 3:24 pm

-Jeszcze jest noc.- nawet na niego nie spojrzałem, zaczynał mnie drażnić już wszystkim, i aż sobie przypomniałem kiedy brałem kogoś tylko po to aby siebie nasycić, czyli jakieś osiem lat temu. Mruknąłem coś pod nosem starając się uspokoić, ale tak aby niczego nie zauważył.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 3:33 pm

Usiadłem obok niego, i ułożyłem marynarkę na kolanach, a dłonie na niej, ściskałem ją mocno. Spoglądałem to raz na niego, to raz na okno... -Jesteś inny, niż reszta. Prosiłbym..-przełknął głośno ślinę, i zawiesił wzrok na swoich dłoniach-żeby Pan, powiedział mi, jak być dla Pana dobrym niewolnikiem.-zacisnął mocno dłonie na marynarce.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 3:37 pm

-Nie zasługujesz na to aby to usłyszeć.- przypomniałem sobie swoją przeszłość i odsunąłem się od niego. Może i był niewolnikiem ale wiedziałem że jak zajdę za daleko to prędzej czy później umrze, wolałbym aby wszyscy umierali w wypadkach a nie przez głupotę i lekkomyślność innych, ale nadal czułem niezmierny głód którego raczej nie zbiję niczym przez następny tydzień.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 3:43 pm

Ściągnąłem koszulę, już sam siebie czułem. Było to nieprzyjemne. Odsunąłem się od niego, jak najdalej umiałem i postanowiłem, że zamknę się w sobie, nie chciałem go dalej denerwować. Czy prowokować do jakichkolwiek czynów.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 3:46 pm

Nie wiem czy mi się wydawało czy on zaczynał się rozbierać. Gdy już sobie pomyślałem objąłem go w pasie i przyciągnąłem do siebie. Po posadzeniu go sobie na kolanach tak jakby się do niego przytuliłem nadal starając się ten cholerny głód jakoś załagodzić.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 3:53 pm

Zrobił szerokie oczy. C-czy on... zacząłem myśleć, ale po dłuższej chwili, przytuliłem się do niego, i schowałem buzię w jego włosach. Był taki ciepły, zamknąłem na chwilę oczy. Wiedziałem, że nie może przegiąć. Nie pozwoliłem sobie na wtulenie się w niego, w schowaniu twarzy w jego delikatnych włosach..
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 3:58 pm

Chwilę błądziłem dłońmi po jego ciele, zatrzymałem się dopiero na szyi, nie chciałem mu tego robić ale sam się przystosowywał, zapomniałem zupełnie o tym że jako niewolnik powinien zgadzać się na wszystko, więc już raczej nie musiałem się powstrzymywać, albo raczej chciałem ale nie mogłem. Objąłem go mocniej starając się zrobić tak, aby nie wiedział o co chodzi i aby nie miał mi tego za złe.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 4:04 pm

Przełknąłem głośno ślinę. Za..mocno.mrukałem w sobie, ale musiałem jakoś to wytrzymać, wtuliłem buzię w jego włosy, i otworzyłem delikatnie usta, by nabrać powietrza. Jego włosy nieco mi tą czynność nie umożliwiały. Ale jakoś dałem radę.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 4:11 pm

Odsunąłem go odrobinę do siebie i przekręciłem tak, aby siedział plecami do mnie, dzięki temu miałem idealny dostęp do chyba jedynego źródła pożywienia które ktoś mógłby mi dać. Chciałem coś powiedzieć, jakoś podnieść na duchu ale zapomniałem i niełagodnie się w niego wgryzłem, wiedziałem że przy mnie to się dobrze nie skończy, ale i tak od początku tego chciałem i to tylko przez to go kupiłem.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 4:19 pm

Wydarłem się, w niebo głosy, i wyprostowałem wychylając głowę w tył, a łzy same opadały, leciała jedna po drugiej. Zamknąłem mocno, oczy miałem taką nadzieję, że za raz przestanie. Że ten okropny ból przejdzie..
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 4:21 pm

Nie przestawałem a nawet jeszcze mocniej się w niego wgryzę, za jakiś czas powinien się przyzwyczaić. Jednak starałem się nie brać zbyt dużo na początku, bo potem ominęłaby mnie cała ta zabawa kiedy już przestałby się drzeć, chociaż i tak bardziej mnie to motywowało niż odtrącało, takie małe dziecko...
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 4:27 pm

Zaciskałem mocno dłonie na kolanach, i próbowałem jakoś opanować łzy, potworny ból, aż kuło. Otworzyłem delikatnie oczy i widziałem jak za mgłą. Chciałbym zasnąć.pomrukiwałem w sobie cicho.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 4:29 pm

Oderwałem się od niego dopiero gdy już wyczuwałem że niedługo zemdleje, a tego nie chciałem. Ogarnąłem się szybko i obróciłem go tak, jak było wcześniej, ale wiedziałem że wszystko może się zniszczyć gdy znowu zacznie się na przykład rozbierać, albo nie będzie reagować, czyli jeśli coś zrobi będzie źle, a jeśli niczego nie zrobi jeszcze gorzej.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 4:34 pm

Spojrzałem na niego, załzawionymi oczami, i oparłem czoło o jego tors, czułem się słaby. Czy mogę zasnąć? pociągałem nosem, dałem dłonie na jego tors, obok głowy, i patrzyłem tępo, nie wiedziałem co mam zbytnio robić, marzyłem o śnie.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 4:36 pm

-Pewnie zmęczony już jesteś...- westchnąłem zażenowany, puściłem go i pozwoliłem aby się położył. Miałem chęć na co innego ale też nie chciałem aby był na samym krańcu, po co miałbym go kupić i zabić prawie tego samego dnia, bezsens, ale też wiedziałem że jeśli ciągle będę robić o co tylko poprosi to się to dobrze dla mnie nie skończy.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 4:39 pm

-Jestem tylko trochę zmęczony.-mruknąłem cicho, i usiadłem, spojrzałem na niego pytająco...-C-czy mógłby skorzystać z łazienki?-mruknąłem przerażony przez łzy, i przetarłem policzki dłonią. Nie będę przecież prosił, o czyste odzienie.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 4:46 pm

-Powinieneś iść spać, ale jeśli nie chcesz to rób co chcesz- wstałem i podszedłem do okna. Na zewnątrz była totalna wichura, jakby niebo pękło a jako że zima to zamiast deszczu śnieg. Nie lubiłem śniegu, była to jedna z tych wielu rzeczy która przeze mnie topiła się, nawet gdy nie używałem mocy. Nie chciałem okna tego otwierać, było zbyt zimno możliwe że nawet dla mnie.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 4:54 pm

Wstałem i pobiegłem wręcz do łazienki, załtawiłem swoją potrzeba, ale coś czułem, że przesiedzę w wannie, dużo czasu, napuściłem, więc do niej wody, i nie czekając, aż wanna się wypełni usiadłem już w niej, i przyzwyczajałem. -Mmm...-aż wyrwało mi się cichutkie mruknięcie, było przyjemnie. W końcu mogłem się wykąpać. Nie muszę być już chlustany wodą z beczki i se radź później sam. Gdy już zacząłem się myć, uśmiechałem się sam do siebie.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Sob Gru 14, 2013 4:57 pm

Dopiero gdy już wyszedł z pokoju zacząłem cieszyć się z tego że go z tamtego miejsca wyciągnąłem, chociaż wyobrażenie sobie akurat go w na przykład jakimś filmie nie było takie trudne jakie się wydaje. Uśmiechnąłem się sam do siebie i odszedłem od okna i myślałem sobie do momentu gdy nie znalazłem się w progu drzwi do łazienki, nawet nie pamiętałem kiedy je otworzyłem. Ale raczej martwić się nie musiałem, w końcu był moim niewolnikiem i w razie czego mogłem go ukarać we właściwy sposób, jaki już miałem.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Sob Gru 14, 2013 5:03 pm

W tym momencie, akurat zakręcałem wodę, z czego nie usłyszałem, jak wszedł do łazienki, niczego nie świadomy, wróciłem do mycia, umyłem się dokładnie w każdym miejscu. W końcu byłem czysty, wyszedł z wanny, i zauważyłem go w drzwiach, chwyciłem szybko coś do miałem pod ręką i zasłoniłem się, nie miałem jak schować się za włosami, były mokre, a grzywka była zaczesana na bok, zalał się totalnym szarłatem, i spojrzał an swoje stopy.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics