~Sex shop~

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: ~Sex shop~

Pisanie by Hikaru on Sro Gru 25, 2013 11:31 am

- Zwariowałbym chyba, gdybym go miał w tyłku. Nie wpuściłbym cię do pokoju, dopóki nie wziąłbyś do tego czegoś żelu - podsumował tylko, udając, że szuka jeszcze wzrokiem jakichś ciekawych rzeczy.
- Masz coś jeszcze na oku? - spytał w końcu, odwracając się w jego stronę.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sro Gru 25, 2013 11:35 am

- Tak - stwierdziłem, podchodząc do niego bliżej. Objąłem go i uśmiechnąłem się lekko. - Ale nie w tym sklepie, tylko o tutaj. Ciebie mam na oku.
Cmoknąłem go w usta.
- I narazie ty sam mi wystarczysz. - stwierdziłem, zerkając jeszcze na moment dookoła. - Ale wiesz, na urodziny możesz kupić mi coś wypasionego.
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sro Gru 25, 2013 11:38 am

- Mówiłem już, jaki jesteś uroczy? - wymruczał cicho, odwzajemniając jego pocałunek. Uniósł brew lekko w górę.
- Wypasionego. Co takiego byś chciał? Może bicz, jakim mógłbyś mi wymierzać kary, gdy ci się sprzeciwię? - zachichotał cicho rozbawiony, podając mu zabawkę, o jakiej wspomniał.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sro Gru 25, 2013 11:41 am

- O tak, ten bicz byłby idealny - stwierdziłem z uśmiechem. - Muszę przecież wprowadzić jakieś kary, bo ty bywasz zadziorny. Ale na ten moment raczej nic nie potrzebuję. No i zawsze mogę cię bić ręką po prostu.
Chociaż powinno to brzmieć jak żart, przypominało raczej groźbę. Ściągnąłem brwi.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sro Gru 25, 2013 11:44 am

- No wiesz? Masz zamiar zmaltretować mój tyłek? - spytał z rozbawieniem, zerkając na niego. Jak na razie mieli tylko kajdanki i prezerwatywy.
- To jak, idziemy do kasy? - spytał w końcu, nie widząc już nic ciekawego. Stłumił dłonią ziewnięcie.
- Chyba, że masz coś jeszcze na oku.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sro Gru 25, 2013 3:28 pm

- Raczej nic więcej mnie tu póki co nie kręci. Nie tak, jak ty - rzuciłem spokojnie. Skinąłem mu głową, zapłaciliśmy i wyprowadziłem nas z tego szalone miejsca rozpusty i nierządu.
- To jak, wracamy i sprawdzamy, czy dokonaliśmy słusznego zakupu? - zapytałem, uśmiechając się do niego.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sro Gru 25, 2013 3:30 pm

- Czemu nie. Nie mogę się doczekać - uśmiechnął się lekko, łapiąc chłopaka za rękę.
- Więc kurs pokój - wymruczał tylko cicho, pociągając go w odpowiednią stronę.

[zt]
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry