~.~Klif~.~

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz on Pią Lis 22, 2013 2:25 pm

-No to sobie pójdę...- Wzruszyłem obojętnie ramionami. Tak, zrzędziłem, wiem to, ale lubię to robić, jednak ta jego dociekliwość umiała się dać we znaki. Tym bardziej komuś, komu nerwy mogą bardzo łatwo popuścić.
Ziz

Liczba postów : 86

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Pią Lis 22, 2013 2:27 pm

-Rób co chcesz.- miałem trochę gdzieś co będzie się dalej dziać. Sądziłem że do tej wyczekiwanej śmierci zapewne będę sobie siedzieć w jakiejś jaskini i czekać, bo po co żyć wśród podobnych, i stanie się tak pewnie tak samo jak u moich przodków, którzy nie lubili przebywać z innymi, a zwłaszcza z podobnymi sobie.
Erin

Liczba postów : 77

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 24, 2013 10:18 am

-Serio...?- Zagryzłem wargi. Pff, jeszcze taki obojętny, no.
Wyprzedziłem go, troszkę zły, i ruszyłem dalej. Jak taki jest, to fajnie. I tak będzie za mną latał...Chyba. A przynajmniej mam taką nadzieję. Może tak naprawdę nie jest taki obojętny na wszystko. Fajnie by było, bo by można było go jeszcze kiedyś tam podręczyć.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 24, 2013 10:21 am

-Raczej nie zależy ci na tym aby mi na tobie zależało, prawda?- widziałem przecież jak się zachowuje, gdyby wszystko było dobrze to by było inaczej, a nie tak jakby się obraził. Przestawałem go rozumieć już zupełnie.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 24, 2013 10:24 am

Zatrzymałem się i odwróciłem głowę, tak, aby móc spojrzeć na niego. Uniosłem pytająco brew i delikatnie się zarumieniłem, no bo to co przed chwilą powiedział zabrzmiało dość...ekscentrycznie.
-Nie prawda...- Odburknąłem, zawstydzony. Tak, chyba pierwszy raz byłem zawstydzony właśnie, a tym bardziej czymś tak głupim. Chyba za bardzo sobie to wszystko biorę do serca. Dzieciak ze mnie.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 24, 2013 10:29 am

-Już to widzę...- zaśmiałem się, chociaż cicho. Aż przestałem zwracać uwagę na to jak się zachowuje, sam nie wiem dlaczego, po prostu miał w sobie coś przez co raczej bym sobie bez powodu nigdzie nie poszedł. Aby trochę mu to wszystko wynagrodzić, tak aby nie widział, podszedłem do niego i objąłem, miałem przy tym nadzieję że się nie wkurzy czy coś takiego, nie o to mi chodziło.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 24, 2013 10:32 am

Chciałem coś powiedzieć, zatkało mnie. Ale muszę jednak przyznać, że zdziwiłem się i to dość bardzo. Zauważyłem tylko że nie pomyliłem się do niego zbytnio. Uśmiechnąłem się delikatnie, tak od serca, co rzadko gościło na mej twarzy.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 24, 2013 10:36 am

-No to gdzie idziemy?- znowu się uśmiechnąłem i dosyć ,,delikatnie'' pogłaskałem go po głowie. Sam nie wiem dlaczego nagle się taki dobry zrobiłem, przecież równie dobrze mogłem robić to co lubię i mieć gdzieś to kto będzie się do mnie przyczepiał i za mną łaził. Bezsensu.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 24, 2013 10:40 am

-Byle gdzie, tylko żeby nie było tego durnego słońca...- Dalej się uśmiechałem. Gdy jego dłoń dotknęła mych włosów, zamruczałem cicho, jak kot. Kurde, co my odwalamy?
Spuściłem głowę, trochę zamyślony.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 24, 2013 10:42 am

Ledwo powstrzymałem się od śmiechu widząc tą jego reakcję.
-Nie mam pojęcia gdzie może nie być słońca, no chyba że w mieście jakieś miejsce się znajdzie.- nie byłem pewien gdzie można pójść, zapewne znowu wolałem się jego ,,trzymać'', prawie jak w tamtej formie, i dalej go głaskać, trochę żem się zakręcił.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 24, 2013 10:45 am

Podrapałem się po głowie, i odchrząknąłem. Ale nie chodziło mi o to, żeby go odgonić. Nie, po prostu bolało mnie gardło. Ale nawet fajne było to przytulanie.
-Jakaś kawiarnia, albo coś takiego...Nie, tylko nie kawiarnia...- Wzdrygnąłem się na samą myśl o tym miejscu.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 24, 2013 10:47 am

-Czemu nie? Podobno jest w mieście jakaś fajna, kiedyś trzeba pozwiedzać...- zastanawiałem się jakie miejsca jeszcze po drodze tutaj mijałem, ale nie mogłem sobie czegokolwiek już przypomnieć, najwidoczniej stało się tak dużo ciekawych rzeczy że aż wszystko prawie zapomniałem, łącznie z drogą do tamtego budynku.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 24, 2013 10:53 am

-Jak tak bardzo chcesz, to możemy...- Westchnąłem cicho. Nie lubiłem kawiarń...One są...Takie dziwne. Po prostu. Ale jak już miał tam iść, to trudno, pójdę z nim, przecież nie umrę od tego. Przynajmniej taką mam nadzieje. Ciekawe, czy kogoś zabiła kawiarnia...
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 24, 2013 10:55 am

-No, no to idziemy. Mam nadzieję że zdążymy przed wschodem słońca.- niechętnie spojrzałem na niebo. Na razie jeszcze była noc, powinna wytrzymać przez jakieś dwie godziny, więc zdążymy. Puściłem go i ruszyłem.

[z/t]
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 24, 2013 10:56 am

Ruszyłem za nim, próbując go dogonić. Nie miałem zamiaru witać się rankiem z panem słoneczkiem, więc wolałem jak najszybciej się przed nim zabezpieczyć. [z/t]
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics
» Klif.