~.~Klif~.~

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin on Sob Lis 16, 2013 1:08 pm

-Jak się gdzieś śpieszysz to droga wolna, nie mam zamiaru łazić za kimś aby mnie spowalniał.- wkurzył mnie ale nadal starałem się być w miarę spokojny, w końcu się udawało. Byłem tu zbyt krótko aby od razu zacząć wszystko niszczyć, a co dopiero za krótko aby nie być przygotowanym na to że jak go wkurzę to będzie mógł mnie zabić, a akurat teraz to chyba dla każdego dobry moment.
Erin

Liczba postów : 77

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Sob Lis 16, 2013 1:12 pm

Spowalniał? Nie rozśmieszaj mnie...Póki co to Ty cały czas...Wisiałeś, czy coś tam...- Machnąłem na niego lekceważąco dłonią. Nie miałem w zamierzeniach się denerwować, a tym bardziej jeszcze przez tą lalunię, co całe dnie i noce przesiaduje śpiąc. No co to jest? Śpiąca królewna?
Ziz

Liczba postów : 86

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Sob Lis 16, 2013 1:16 pm

-Ktoś kto jest tak nisko jak ty nie będzie mi mówił co robię nie tak, no i teraz to ty siedzisz, bo przecież gdyby ci się śpieszyło to już dawno byś sobie poszedł. Sam siebie spowalniasz.- zaśmiałem się i wstałem, ledwo ale jakoś udało mi się iść, a dokładniej to szedłem przed siebie, chciałem pójść już do tego swojego pokoju ale coś jakby mnie odpychało.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Sob Lis 16, 2013 1:21 pm

Moje ciało w ułamku sekundy rozbłysło niebieskim płomieniem. Wkurzył mnie teraz doszczętnie, nikt nie będzie mi wypominał tego, że niby jestem gorszy od kogoś. A już tym bardziej on...Ruszyłem sprintem w jego kierunku i rzuciłem się na niego, bez wahania...
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Sob Lis 16, 2013 1:55 pm

-Ojejciu... dzieweczka się wkurzyła... Tak mi przykro...- nie wierzyłem że mógłby mnie chociaż drasnąć, przecież byłem oprócz tego że nietykalny to jeszcze nieśmiertelny, wolałem udawać że coś mi robi aby już zupełnie się nie wkurzył, obiecałem że na kogoś takiego nawet grama swojej mocy nie użyję.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Sob Lis 16, 2013 1:58 pm

Szkoda było mi na niego słów wręcz. Chwyciłem go za rękę, unosząc go do góry. Wbiłem przypadkowo w jego skórę szpony, ale już na to nie zwracałem uwagi. Jak jest taki pewny siebie, to niech pokaże co umie, albo ginie.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Sob Lis 16, 2013 2:02 pm

-Uprzedzam że nie mam zamiaru walczyć z tobą bo Ci się chce, walczę tylko o porządne rzeczy, już nawet honor mnie nie obchodzi.- gdy zwróciłem uwagę na to że mnie zranił aż musiałem odwrócić wzrok, w końcu byłem na pograniczu demona i wampira, no bo skoro wampiry wywodzą się od demonów a ja należałem do jednych z pierwszych na tym świecie to proste że coś tam z nich miałem, a jako że byłem ze szlachty wolałem nie myśleć nawet o tym do czego byłbym skory gdybym mu coś zrobił.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Sob Lis 16, 2013 2:05 pm

Bo mi się chce...? Nie, nie chciało by mi się, gdybyś mnie nie wkurzył...- Wysyczałem. Zdziwił mnie jednak fakt, że nie zrobił nic, aby się uwolnić z mego uścisku, ale nie dałem po sobie tego poznać. Zacisnąłem palce mocniej, wbijając swe szpony coraz głębiej.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Sob Lis 16, 2013 2:08 pm

-Jak chcesz to możesz ze mną walczyć. Ale wiedz że mocno można zranić mnie tylko gdy pragnie się mojej śmierci bardziej niż swojej.- jak dobrze że jednak miałem tego jednego brata... może i był wkurzający ale te jego teksty coraz częściej mi się przydawały, a zwłaszcza wtedy gdy chciałem kogoś wkurzyć, skoro ja się przez nie denerwowałem to chyba każdy zrobiłby to samo.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 17, 2013 8:14 am

Jakoś na razie nie mam myśli samobójczych...- Zrozumiałem, co miał mi od przekazania, ale i tak wątpiłem w to, że jest silniejszy ode mnie. Moje płomienie rozbłysły jeszcze bardziej. Jakiż on irytujący...jak wrzód na dupie...
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 17, 2013 11:54 am

-Nie mówiłem o tym w takim sensie ale myśl co tam chcesz...- skrzywiłem się nieco gdy przestałem czuć tą biedną rękę.
-Mam lepszy pomysł. Wiesz co? Puść mnie, pójdziemy sobie gdzieś, nie wiem, napijemy się herbaty i o tym wszystkim zapomnimy... nie chcę znowu w tamtej głupiej formie siedzieć, no i nie wierzę że chcesz mnie zabić. Bo gdybyś chciał to już dawno byś to zrobił, no i tak nie jesteś moim wrogiem bo nie wybrałeś momentu gdy się przemieniłem tylko moment kiedy zacząłem mówić, czyli się spóźniłeś, i teraz dajesz mi czas na uzupełnienie sił, a to jest bezsensu.- czasem naprawdę zachowywałem się jak pacyfista, ale ja po prostu nie chciałem każdemu pokazywać co tam potrafię, zwłaszcza że moje umiejętności nawet jak na szlachcica są dosyć słabe, oczywiście jeśli bym je z czyimś porównał, chociaż jakby jednak nie wybrał tego lepszego to potrafiłbym się obronić, bo raczej nie chcę niczego mu robić.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 17, 2013 12:51 pm

Pić herbatę?...Widać, że naprawdę marny z Ciebie demon...Nie rozumiem, dlaczego mój Pan daje takim szansę...Są po resztą gorsze rzeczy niż śmierć, radziłbym Ci to zapamiętać...- Gdybym chciał, mógłbym naprawdę go zabić, ale wolałem po prostu, żeby cierpiał. Trzymałem go tak dalej, niech sobie uświadomi, co tak naprawdę oznacza ból. Nie miałem najmniejszego zamiaru puszczać tego mizernego demonka.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 17, 2013 12:55 pm

-Czyli jednak nie chcesz mnie puścić...- tak trochę się wkurzyłem i postanowiłem zacząć działać. Jakoś tak podpaliłem jedno z drzew i swoimi godnymi jednak nieprzydatnymi umiejętnościami teleportowałem się w powstałe ognisko, które raczej szybko nie zgaśnie, i przy okazji spali cały las. Od razu wyciągnąłem nie wiem gdzie zdobyty kawałek materiału i szybko zatamowałem krwawienie, które wkurzało mnie do tego stopnia że ledwo ukrywałem swe kły, których niestety jeszcze nie kontrolowałem, bo po co mam kontrolować coś czego nie używam.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 17, 2013 12:59 pm

Kiepskie masz wyczucie...Jakbyś nie zauważył, również władam ogniem...- Spojrzałem na płomienie wytworzone przez niego, a tamte w jednym momencie zgasły bez żadnych problemów. Ruszyłem powoli w jego stronę, machając ogonem bardzo szybko. Chciałem przy okazji zobaczyć, na co go stać, a jak zauważyłem, to mamy bardzo podobne moce.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 17, 2013 1:02 pm

-Kurde...- złapałem się za włosy.
-Przecież nawet jak sobie pójdę to nie mam gdzie, a do pokoju nie wrócę...- mówiłem tak do siebie kilka minut i dosłownie miałem gdzieś to co chciał zrobić. Po chwili odwróciłem się i ruszyłem w stronę miasta, fajnie byłoby odwiedzić jakąś kawiarnię, oczywiście jeśli jeszcze będzie otwarta, u ludzi jest to rzadkość, ale tu chyba powinno być inaczej.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 17, 2013 1:13 pm

Ignorancki szczeniak...- Moje płomienie zgasły, ruszyłem powoli za nim. Normalnie to jest niewyobrażalne...Ale cóż, i tak jeszcze będę mieć zapewne wiele okazji, aby go sprowokować, więc nie będę się zamartwiał taką bzdurą.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 17, 2013 1:15 pm

-Nie masz prawa nazywać tak jednego z najstarszych demonów w historii... Jaka szkoda że papiery nie przetrwały do tych czasów...- przeczesałem sobie dłonią włosy i stanąłem na chwilę.
-To gdzie idziemy? Ja tak szczerze to nie mam pojęcia, bo wrócić gdzie to nie mam na pewno...- czekałem w spokoju na odpowiedź, pewien że już raczej nie będzie się rzucać.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Nie Lis 17, 2013 1:19 pm

Ta, pewnie, najstarszy...Chyba w snach...- Prychnąłem pogardliwie.
- A dlaczego niby nie masz gdzie wracać, co?- Uniosłem brew. Przecież co dopiero zawitał ponoć do swego pokoju.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Nie Lis 17, 2013 1:21 pm

-Tam gdzie powinienem był być jest zbyt niebezpiecznie, nie mam zamiaru siedzieć w miejscu gdzie słońce może być wszędzie, a wszyscy są swoimi panami i mają gdzieś to kogo spotkają. Bezsensu.- westchnąłem.
-Jeśli nie wierzysz w mój wiek to tego swojego ,,Pana'' zapytaj, na pewno ci odpowie.- przecież byłem jednym z najstarszych więc znałem więcej ważnych istot niż można sobie wyobrazić.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Czw Lis 21, 2013 5:01 pm

-Po co mam się go pytać? To widać...-Spojrzałem niechętnie w bok. Jak jest taki mądry, to niech sam sobie...teraz gada do siebie...czy coś tam takiego. Jak się tak dalej mądrzyć będzie, to chyba sobie powyrywam wszystkie włosy z głowy. Nie mam chęci na jego zrzędzenie, i taki tym podobne...
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Czw Lis 21, 2013 5:04 pm

-No to w końcu przestań się czepiać.- znów zacząłem spokojnie sobie iść w głąb lasu.
-Masz pomysł gdzie możemy pójść przed wschodem słońca? Ja jakoś nie mam żadnego pomysłu...- spojrzałem na niego kątem oka i powstrzymałem westchnięcie. On serio stawał się irytujący.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Czw Lis 21, 2013 5:08 pm

No to w końcu sralala, chodźmy do lasu, no bo przecież jeszcze się opalę, i ktoś to zauważy...Musiałem sobie jakoś odreagować to, więc zacząłem go parodiować w myślach.
-Nie wiem gdzie możemy iść, jeszcze nie miałem czasu na przejście się po tych tutejszych miejscówkach...- Przymrużyłem oczy, bo się jakoś tak trochę jasno zrobiło.
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Czw Lis 21, 2013 5:11 pm

-No to trzeba coś wymyślić... no chyba że w końcu znudziłem ci się i masz mnie w dupie bo ci przeszkadzam i chcesz sobie iść, jeśli tak to idź teraz bo nie mam zamiaru ciągnąć za sobą niepotrzebnego balastu.- specjalnie chciałem go trochę wkurzyć aby sprawdzić po co za mną tak łazi, i czemu mimo że tak bardzo nie podoba mu się moje zachowanie nie chce sobie pójść w swoją stronę.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ziz on Czw Lis 21, 2013 5:19 pm

-To tak trochę głupio mi twierdzić, ale zdaje mi się, że to ja za tobą łażę...No, ale jeżeli nie chcesz mojego towarzystwa, to spoko...- Uniosłem dłonie w geście zaprzeczenia. Co on chce, się mnie pozbyć, czy jakiś teścik się szykuje na przyjaźń?
Ziz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on Czw Lis 21, 2013 5:23 pm

-Nie o to mi chodzi, po prostu zastanawiałem się chwilę dlaczego właśnie za mną łazisz, mimo że podobno tak ci przeszkadzam, i jakoś nadal nie mogę domyślić się o co chodzi...- trochę zwolniłem, nadal nie wiedziałem gdzie iść, a nowy dzień był coraz bliżej, więc czułem że nie będzie zbyt fajnie jeśli szybko gdzieś nie pójdę.
Erin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics
» Klif.