Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~.~Klif~.~

3 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

~.~Klif~.~ Empty ~.~Klif~.~

Pisanie by Barlar Czw Sie 01, 2013 11:26 am

Drugie najwyższe miejsce na tym świecie.
Mierzy on ponad tysiąc metrów wysokości. Na górze rośnie wiele roślin, często tych o właściwościach magicznych oraz leczniczych. U dołu natomiast fale wyryły dosyć dużą dziurę w której dom stworzyły sobie zwierzęta wodno-lądowe.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 7:23 pm

Zauważyłem w jakiej postaci za mną... szedł... więc postanowiłem że nie będę się wyróżniać i nie wrócę do swojej zwierzęcej, po prostu mi się nie chciało. Uznałem że odwiedzenie jednego z najwyżej położonych miejsc będzie dla mnie idealne, więc gdy byłem już na miejscu mogłem spokojnie odetchnąć. Usiadłem na samym skraju i kilka minut przyglądałem się wodzie, której przede mną było mnóstwo, jednak musiałem uważać aby nie spaść.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 7:27 pm

Przysiadłem na jego ramieniu, trzepocząc skrzydłami dalej. Gdy już wreszcie udało mi się jakoś utrzymać równowagę, spocząłem spokojnie. Wiedziałem że mnie już zauważył, to pomyślałem, że nie będę robić z siebie debila i wydziobywać jakieś tam robaki z ziemi. Zacząłem układać me pióra, wkładając w to wiele wysiłku. Lubiłem mieć wszystko poukładane, a tym bardziej jeżeli chodziło o mój wygląd. Odruchowo zakrakałem głośno. Nie umiałem nigdy tego powstrzymać, to jest bardzo głupie uczucie...
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 7:29 pm

-Koniec zabawy...- zaśmiałem się i szybko ,,wyrzuciłem'' z siebie kłęby dymu podczas czego zdążyłem zamienić się w tą ulubioną formę, której i tak niezbyt lubiłem. Gdybym tylko w ciele nietoperza nie miał umiejętności...
W tej formie nie zwracałem już na niego uwagi, poleciałem w dół klifu i uczepiłem się jednej z gałęzi drzewa które prawdopodobnie rosło w ziemi, albo było częścią jego korzenia, skąd mogłem to wiedzieć.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 7:33 pm

Opadłem na ziemie, nie mogąc przestać krakać...Nosz cholera...Zacząłem nerwowo skakać z łapki na łapkę, machając przy tym skrzydłami. Pewnie wyglądałem jak idiota, no ale cóż, wszystko ma swe plusy i minusy. Gdy udało mi się wreszcie uspokoić, zleciałem na dół, do niego, i uczepiłem się gałęzi. Szturchnąłem go swoim grubym i czarnym dziobem, przypatrując mu się z bliska. Wyglądał dość zabawnie, taki mały skrzydlaty, owłosiony kurdupelek...
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 7:37 pm

Uderzyłem go swoim prawie metrowym łapo-skrzydłem i zleciałem jeszcze niżej, do jednej z jaskiń, która była dziwnie pusta, zapewne zamieszkiwana przez jakiegoś ducha, który akurat mi nic nie zrobi. Gdy tak sobie siedziałem... wisiałem... nie wiem co robiłem to zastanawiałem się czemu ten demon tak za mną łaził, przecież chyba sam w całym budynku nie byłem, i chyba raczej zauważył że mnie wkurza. Kto wyobraża sobie demona takiego jak ja w obecności czegoś takiego jak on.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 7:53 pm

Pojawiłem się niedaleko niego, już w swojej pierwotnej postaci.- Szlachta się obraziła, co?- Uśmiechnął się do niego delikatnie, widząc, jak mnie unikał. Albo przynajmniej tak mi się zdawało, lecz wiedziałem, że moje odczucia często mają jakieś powiązanie z mym myśleniem. Oparłem się o głaz, a z pomiędzy mych włosów wyrosły me czarne rogi. Lubiłem je, czułem się w nich jakoś tak bardziej potężnie.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 7:55 pm

Jakoś tak.... zapiszczałem? I znów poleciałem w inne miejsce, miałem go już dość, a chociaż myślałem że wszystko inaczej wyjdzie. Uwiesiłem się u ,,sufitu'' jaskini i pozostałem tak przez kilka minut, musiałem zregenerować siły aby móc wrócić do prawdziwej formy, chociaż na razie o tym nie myślałem.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 8:03 pm

Uklęknąłem, troszkę zrezygnowany. Liczyłem na to, że ten gościu jest troszeczkę inny...no ale cóż, może uda mi się do niego przekonać. Te dzisiejsze demony, są jakieś...Za poważne. Bieg czasu? A może chęć wzbudzenia podziwu? Nie wiem, a w sumie to nawet gdybym o tym myślał cały czas to i tak był się nie domyślił. Zapewne to sprawa personalna...Tak, to najlepsze wytłumaczenie.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Sro Lis 13, 2013 12:34 pm

Wisiałem tak jeszcze z kilkanaście minut do czasu aż zasnąłem. Miałem nadzieję że po jakimś czasie będę mógł wrócić do właściwej formy, do której nie chciałem wracać, ale w tej byłem bardziej podatny na wszystko, a nie chciałem sobie czegokolwiek zrobić, bo kto by mnie zastąpił w moich obowiązkach.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Sro Lis 13, 2013 2:19 pm

Znudzony, usiadłem wreszcie na kamieniach. Troszkę mi się chciało spać, ale osądziłem, że w tej chwili niezbyt było by to poważne. Zacząłem klepać rytmicznie w kolana, nucąc jakąś melodię, na tyle cicho, aby przypadkiem nie obudzić mojego kompana. Jeszcze mi tego brakowało, żeby bardziej niż teraz chciał mnie unikać.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Sro Lis 13, 2013 3:15 pm

Po około piętnastu minutach już się obudziłem, jednak jakoś nie chciało mi się zamieniać. Wolałem bardziej rzucić się na niego i nie odczepiać, sam nie byłem pewien dlaczego, może w końcu przyzwyczaiłem się do tego że tu wszystko będzie inaczej, że zawsze będzie ktoś kto będzie za mną łaził i tego nie zmienię.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Sro Lis 13, 2013 3:25 pm

Spojrzałem na niego zażenowany.-No wreszcie, ile można spać...A tym bardziej w towarzystwie...- Burknąłem. W sumie jak sobie tak teraz myślę, to mogłem go obudzić wcześniej. Ależ oczywiście głuupi ja musiałem czekać, aż królewna się obudzi. Dobra, już sobie nie będę tak narzekać...Przynajmniej nie zahibernował się, czy coś tam podobnego...
Wstałem, już nie mogłem wytrzymać tego siedzenia w jednym miejscu.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Sro Lis 13, 2013 3:30 pm

Przyczepiłem się do niego mocniej i czekałem na to co zrobi. Miałem jakąś tam nadzieję że nic głupiego nie wymyśli, nie chcę znowu ucierpieć przez moją głupotę, która raczej granic nie ma. Chociaż i tak w razie czego mogłem wrócić do ,,ludzkiej postaci'', więc przestałem się martwić.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Sro Lis 13, 2013 3:35 pm

Jakoś nie chciałem go odganiać, a przynajmniej teraz nie zanosiło mi się na to.- Dlaczego nie przemienisz się z powrotem w swą ludzką postać...?- Zapytałem, ale dopiero po zadaniu tego pytania, zdałem sobie sprawę, że to głupie o to pytać kogoś, kto tymczasowo nie może nic powiedzieć.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Sro Lis 13, 2013 3:40 pm

Nie miałem jak odpowiedzieć na jego pytanie ale sam sobie je zadałem, i ciągle nie miałem pojęcia o odpowiedzi. Może to dlatego ze w tej formie mogłem robić co chcę bo nadal byłem zwykłym, najzwyklejszym zwierzęciem na które nie można niczego zrzucić no bo zwierzątka takie niewinne, a nawet jeśli to co ktoś mógłby mi niby zrobić, no i mogłem robić rzeczy których w tym drugim ciele bym nie zrobił, na przykład tego co robiłem teraz.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Czw Lis 14, 2013 1:33 pm

Dobra, a teraz złaź... -Mruknąłem. Zresztą sam wcześniej uciekł sobie, więc ja nie będę lepszy. Wstałem szybko, i zmierzyłem ku wyjściu z jaskini-
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Czw Lis 14, 2013 3:25 pm

Nie miałem nawet jak tego skomentować więc równie spokojnie ruszyłem za nim, tak samo jak on jeszcze na górze. Sam nie wiem dlaczego to robiłem, po prostu nie umiałem przestać, albo nawet sprawiało mi to przyjemność której nie mogłem się oprzeć.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Pią Lis 15, 2013 3:13 pm

Nie chciało mi się już zmieniać w moją jakąś inną formę, więc użyłem teleportacji żeby dotrzeć na górę. Ciekawi mnie, czy zauważy gdzie jestem...I tak zresztą poleci na górę, znając życie, więc nie będę sobie robić nadziei na zgubienie go, tym bardziej że jakoś nie specjalnie chciałem go gubić.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Pią Lis 15, 2013 4:42 pm

Chwilę jeszcze zastanawiałem się gdzie zniknął, potem poleciałem na górę i ruszyłem... poleciałem... w stronę tego cholernego budynku, co chwilę jednak stawałem. Zatrzymałem się na jednym z drzew bo uznałem że bez sensu jest wracać do tamtego miejsca, zwłaszcza że znowu idzie dzień, a tam wszędzie jest słońce.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Sob Lis 16, 2013 6:29 am

Uniosłem głowę, aby spojrzeć na niebo...No tak, jest już ranek...Trzeba się było się gdzieś ewakuować, bo nie przepadałem jakoś specjalnie za słońcem, a to uczucie dopełniały jego promienie, które mają w zwyczaju powodować ból mych oczu przystosowanych raczek do widzenia w nocy, aniżeli w dzień. Usiadłem więc w cieniu pobliskiego drzewa, woląc oszczędzić sobie niepotrzebnych wrażeń.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Sob Lis 16, 2013 12:50 pm

Wisiałem sobie na jednej z gałęzi aż do zapadnięcia zmroku, nie przeszkadzało mi już słońce, po prostu nadal nie byłem w stanie zamienić się ze swoją prawdziwą formą, która była mi potrzebna do przeżycia w nocy.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Sob Lis 16, 2013 12:53 pm

Już całkowicie załamany, patrzałem na niego. Ileż tak można wisieć? Zaraz chyba podpalę to drzewo, bo normalnie nie mam najmniejszej ochoty czekać na niego ani chwilę dłużej...
Wstałem i oparłem się plecami o korę drzewa.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Erin Sob Lis 16, 2013 12:57 pm

Gdy już poczułem iż słońce zaszło zleciałem na ziemię i cofnąłem zamianę. Chwilę jeszcze tak siedziałem sobie na ziemi, nienawidziłem tego dziwnego uczucia, musiałem od nowa przyzwyczaić się do tego ciała, w końcu minęło dobre dwadzieścia lat kiedy nie musiałem używać przemiany, i to tylko po to aby polatać za jakimś tępym gościem.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Ziz Sob Lis 16, 2013 1:04 pm

No nie wierzę, wreszcie się przemieniłeś...- Westchnąłem ciężko, widząc, że znowu siedział na tyłku.Zmrużyłem oczy. Co z nim jest? Jest na coś chory, że cały czas siedzi, czy po prostu głupi? Chyba to drugie...Trudno, chyba sobie jeszcze poczekam aż księżniczka łaskawie wstanie.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~.~Klif~.~ Empty Re: ~.~Klif~.~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach