Opisy ras i gatunków

Go down

Opisy ras i gatunków

Pisanie by Barlar on Sob Lip 13, 2013 2:34 pm

Demon: Gatunek który specjalizuje się w wojnach i podbojach większych Krain. Najczęściej jest chciwy i podstępny, w każdej chwili gotowy zaatakować niczego nie spodziewającą się ofiarę (najczęściej Boskie istoty i Anioły) jednak czasami zdarzają się wyjątki.
         
         -Wampir: Rasa wywodząca się z połączenia nietoperza i Demona jednak nie zaliczana do Boskich istot. Żywi się głównie krwią. Charakteryzuje się dosyć dziwnym stylem walki głównie przez to że gdy tylko ktoś będzie chciał je zaatakować ten od razu ucieka. Jego strategią jest atakowanie znienacka najczęściej w ciemnych miejscach.

Anioł: Czyli rasa która zapoczątkowała Boskie istoty. Jego moce są zróżnicowane jednak najczęściej dotyczą światła i uzdrawiania. Zamieszkuje dobrze ukryte wioski w górach.

        -Duch: Istota której ciało zostało zniszczone jednakże dusza ma swój cel który za wszelką cenę chce spełnić. Potrafi się materializować oraz jest nieśmiertelne. Można zabić ją wiatrem (rozdmuchiwanie cząsteczek duchowych) oraz silnymi zaklęciami.

Człowiek: Istota czysto ludzka. Nie posiadająca umiejętności jednak niektórzy przedstawiciele nazywają siebie magami, dzięki świadomości duchowej oraz znawstwa magii i zaklęć.

Elf: Charakteryzuje go:
-długowieczność
-związki z naturą i lasem, a zazwyczaj także morzem;
-uzdolnienia magiczne;
-piękny wygląd;
-długie włosy (najczęściej blond lub srebrzyste albo czarne);
-piękny i melodyjny głos;
-niezrównane umiejętności łucznicze;

Mutant: (czyt. Rasy z których postać jest stworzona)

Hybryda: (czyt. Rasy z których postać jest stworzona)
avatar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach