Centrum handlowe

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Centrum handlowe

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 15, 2013 3:26 pm

- Owszem. Wygląda na upojonego życiem, jakby leżał sobie z uśmiechem i mógł spokojnie powiedzieć, że każdy jest mu posłuszny - rzuciłem wyjątkowo spokojnie, unosząc lekko do góry brwi. Wsunąłem dłonie do kieszeni i mimochodem zerknąłem na cenę węża. No, tyle akurat przy sobie nie miałem.
- Ale lwy i tak są lepsze.
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 15, 2013 3:30 pm

- Lwy są najlepsze - podkreślił z lekkim uśmiechem, oglądając tym razem kolorowe ryby. Po chwili kucnął przy klatce z małymi królikami i uśmiechnął się lekko.
- A te już są słodkie, nie uważasz? - zerknął na Gilberta, zaraz ponownie zwracając uwagę na króliki.
- Ogólnie bardzo lubię zwierzęta - oznajmił, odwracając głowę w stronę kolorowych papug.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 15, 2013 3:33 pm

Stanąłem nad nim, patrząc tylko w dół.
- Widzę, że lubisz - stwierdziłem, zerkając raczej Na Hikaru, niż na zwierzęta.
- Ale póki co masz tylko jednego fantastycznego lwa, na którym możesz polegać.
Sam nie wiem, czemu to powiedziałem. Dopiero po jakimś czasie dotarł do mnie sens tych słów. Odetchnąłem głęboko, czekając na jego reakcję.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 15, 2013 3:36 pm

Słysząc Gilberta uśmiechnął się szeroko, wstając. Otrzepał jeszcze swoje kolana, na których się podpierał i spojrzał na niego.
- Cieszę się, że mam tego lwa, bo jest on jedyny w swoim rodzaju i z pewnością najlepszy - przyznał bez namysłu, zaraz delikatnie pociągając go za rękaw w stronę wyjścia.
- A teraz mój lwie, chodźmy dalej. Nie będziemy jak głupi stać nad królikami.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 15, 2013 3:40 pm

Uff. Nie najgorzej przyjął ten nagły wylew uczuć z mojej strony. Dałem mu się wyciągnąć ze sklepu, szybko dorównując mu kroku i idąc teraz tak blisko, że prawie stykaliśmy się ramionami. Dłonie uparcie dalej trzymałem w kieszeniach.
- To gdzie teraz? - zapytałem, patrząc dookoła. - Nie za bardzo chce mi się łazić po sklepach, ale jest też opcja, żeby gdzieś tu sobie usiąść i na przykład napić się szegoś ciepłego.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 15, 2013 3:44 pm

- Gdzieś tu widziałem taką mini kawiarnię z fajnymi pufami zamiast krzeseł. Tam możemy sobie usiąść, bo szczerze powiedziawszy sam nie lubię łazić bez celu po sklepach - przyznał, rozglądając się. Gdy już mniej więcej zorientował się, gdzie owa kawiarnia może się znajdować, zaprowadził do niej chłopaka.
- To tutaj. Może być? - zerknął na niego, wchodząc do środka.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 15, 2013 3:48 pm

- Oczywiście - uśmiechnąłem się delikatnie, wchodząc za nim do lokalu. Pomieszczenie było ciasnawe, ale całkiem przyjemne. I ciepłe.
Zająłem jedną z puf przy wybranym stoliku, starając się usiąść jak najmniej sztywno i zabębniłem palcami po blacie stolik. Zerknąłem na wiszącą w pobliżu tablicę, na której wypisano kredą jakie-takie menu.
- To na co miałbyś ochotę? - zerknąłem na Hikaru, wyjmując z kieszeni portfel.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 15, 2013 3:57 pm

Usiadł naprzeciwko chłopaka, lustrując przez chwilę wzrokiem menu. Nie musiał długo się zastanawiać, co wybrać, więc po kilku sekundach znów zwrócił uwagę na Gilberta.
- Zadowolę się kawą. A ty? - spytał, głównie po to, żeby móc złożyć zamówienie. No i to dobra okazja do poznania gustów chłopaka.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 1:52 pm

- Espresso macchiato. Ale ja płacę - zastrzegłem szybko, uprzedzając Hikaru i jako pierwszy składając zamówienie. W oczekiwaniu na napoje, złożyłem ręce na stoliku i znowu zacząłem cicho uderzać rytmicznie palcami w blat stolika. Wbiłem spojrzenie w twarz chłopaka, jakbym starał się zrozumieć, co autor miał na myśli, tworząc swoje dzieło w taki, a nie inny sposób. Chociaż to trochę chore. Myśleć o osobie, jak o dziele sztuki.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 1:59 pm

- No wiesz? Chciałem zaproponować to samo - oznajmił z rozbawieniem, jednak mimo wszystko nie prowokował go do kłótni i pozwolił za siebie zapłacić, czego z jednej strony nie lubił. Ale tym razem postanowił zrobić ten mały wyjątek.
- Chciałbyś jeszcze gdzieś potem iść? - spytał, jednocześnie składając zamówienie. Zaraz z powrotem ułożył się wygodnie na swoim miejscu, bez powodu obserwując wchodzących ludzi.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 2:02 pm

- Nie wiem. Chociaż po samym centrum raczej średnio chce mi się chodzić. A na dworzu jest zimno. - stwierdziłem powoli, wciąż na niego patrząc. Jak chory zboczeniec.
- Ale w sumie bez względu na to, co będziemy robić, grunt, żebyśmy robili to razem.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 2:05 pm

- Więc na razie cieszmy się ciepłem i przytulnością tego lokalu, bo chyba już wspominałem, że na łażenie po sklepach nie dam się wyciągnąć - zażartował, sam zwracając większą uwagę na chłopaka. Ten lew wydał mu się jeszcze przystojniejszy niż przy pierwszym spotkaniu, ale postarał się, aby nie dać nic po sobie poznać.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 2:08 pm

Skinąłem mu delikatnie głową. Przez chwilę siedziałem w milczeniu, mimowolnie odwracając w pewnej chwili spojrzenie. Odchrząknąłem.
- Co, ładny jestem, nie? - zapytałem z odrobinę zadziornym uśmiechem, wracając spojrzeniem na Hikaru.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 2:11 pm

- Ładny? Coś ty - uśmiechnął się wrednie, nie odwracając od niego wzroku. Zaraz jednak złagodniał.
- Jesteś piekielnie przystojny - przyznał, a w tym momencie dostali swoje zamówienia. Podziękował i upił łyka swojego nektaru bogów, jakim była kawa.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 2:15 pm

Ściągnąłem wargi, patrząc na niego nieprzerwanie nawet w momencie otrzymania zamówionej kawy. Dopiero po chwili jakby oprzytomniałem, przysuwając sobie bliżej filiżankę i zgarniając łyżeczką trochę pianki z wierzchu. Pewnie gdyby ktoś inny powiedział mi, że jestem przystojny, rzuciłbym coś w stylu "No ba!". Ale tutaj poczułem, że to głębsza sprawa.
- Dzięki - mruknąłem wreszcie. - Staram się jakoś wyglądać. No i... nieczęsto ktoś mówi mi coś tak miłego.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 2:19 pm

- Gdybyś zaczął się częściej uśmiechać, pewnie w momencie napadłaby cię gromada dziewczyn proponująca randkę - stwierdził z rozbawieniem, zaczynając bawić się swoją łyżeczką. Kawa była jeszcze gorąca, więc jeszcze nie zamierzał jej pić.
- Musiałbym cię chronić przed takimi nastolatkami, kto wie gdzie by cię zaciągnęły - zażartował, cicho chichocząc.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 2:21 pm

- Nie lubię dziewczyn. Są chałaśliwe, wszędzie ich pełno i nie rozumieją pojęcia "przestrzeń osobista" - stwierdziłem spokojnie, zaraz unosząc delikatnie jedną brew.
- Ja miałbym się częściej uśmiechać? Ale to trudne. I jak narazie tylko ty umiałeś wywołać u mnie szery uśmiech, który nie byłby wcale kpiący.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 2:24 pm

- I kochają zakupy. Duużo zakupów - mruknął, niemal niezauważalnie wzdrygając się na samą myśl. Chyba naprawdę miał jakąś fobię, dotyczącą tego typu spędzania czasu.
- Widzisz, ale jednak wywołałem. Możesz być pewien, że kiedyś będę chciał zrobić to jeszcze raz - uśmiechnął się szeroko do chłopaka, jak to miał w zwyczaju.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 2:28 pm

- Cały czas, przynajmniej w moim odczuciu, starasz się to zrobić - stwierdziłem, wreszcie podnosząc do ust swoją filiżankę. Upewniłem się, że pianka nie została mi nad wargami, po czym nagle wychyliłem się przez stolik i krótko pocałowałem Hikaru w policzek.
- Przez ciebie zaczynam się robić dobry - powiedziałem, zupełnie jednak bez cienia wyrzutu.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 2:31 pm

Jego uśmiech automatycznie się poszerzył, gdy poczuł jak chłopak cmoka go w policzek. Poczuł się dziwnie szczęśliwy, więc spojrzał na niego wręcz błyszczącymi oczami.
- Jeśli twoja dobroć będzie objawiała się tego typu gestami, zaczynam się od niej uzależniać - oznajmił pogodnie, zaraz upijając łyka swojej już nieco chłodniejszej kawy.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 2:33 pm

- Będzie. Ale nie przyzwyczajaj się zbytnio. - mruknąłem, sam nie do końca wierząc w to, że mogłoby się skończyć na takich iście błahych, urywanych pocałunkach.
- Albo... może właśnie zacznij się przyzwyczajać. - dodałem po chwili namysłu.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 2:36 pm

- Zacznę, bo jeśli nie będziesz mi dawał pocałunków sam zacznę je brać - oznajmił, w tym momencie rzucając chłopakowi swój firmowy uśmieszek. Owo uczucie było za przyjemne, żeby tak po prostu się go nie domagać.
- Zacząłeś się bać moich gróźb? - zażartował, podpierając swój podbródek na dłoni, jak to miał w zwyczaju.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 2:40 pm

- Skąd. To ja tu jestem od grożenia - stwierdziłem lakonicznie, upijając kolejny łyk kawy. Przez chwilę milczałem, po czym uśmiechnąłem się jakby ze skruchą i podniosłem na niego wzrok.
- Po prostu mi twoja bliskość i każdy najmniejszy, czuły gest sprawiają ogromną radość. Nie wiem, jak dotychczas wytrzymywałem w samotności.
Wszelkie wyznania zwykle przychodziy mi z trudem, ale to poszło wyjątkowo gładko.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 2:42 pm

- Są ludzie lubiący samotność, ale jak widzę tobie lepiej jest w towarzystwie. I cieszę się, bo sam uwielbiam z tobą przebywać. Więc myślę, że w tej kwestii idealnie się dopełniamy - oznajmił po chwili namysłu, patrząc na chłopaka uważnie. Ani na chwilę nie potrafił zdjąć z ust lekkiego uśmieszku, jaki był skutkiem tamtego, niby zwykłego, całusa w policzek. Dziwne rzeczy się z nim dzieją.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 2:47 pm

- Idealnie - powtórzyłem, patrząc na niego łagodnie. Mógłbym tak sobie siedzieć wiecznie, w tej kafejce, w środku ruchliwego centrum handlowego, mając przed sobą tylko stolik i całego Haikru. Już tego bym mu nie powiedział.
- Wczoraj powiedziałem, że jesteśmy przyjaciółmi z nutą zauroczenia. Podnieśmy to na wyższy poziom. - powiedziałem, unosząc delikatnie podbródek do góry, tonem nieznoszącym sprzeciwu.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics