Centrum handlowe

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Centrum handlowe

Pisanie by Kinto on Czw Wrz 12, 2013 8:29 pm

Zasmuciło go to że i ta osoba mu nie pomoże przy szukaniu tego głupiego sklepu. Mimo to starał się wyciągnąć jakieś korzyści z tego losowego spotkania. Tylko jak to obrócić na własną korzyść?
-Pomożesz mi szukać tych sklepów? W pojedynkę jest ciężko, dlatego we dwóch szybciej to zleci, no nie?- uśmiechnął się i pozbierał rzeczy które wypadły z jego torby i schował je ponownie, po czym samą torbę założył na swoje ramię. Zastanawiał się jeszcze co takiego zrobić by podtrzymać rozmowę.
-To jak? Pomożesz mi, czy nie?- zrobił błagalne oczka, ale po chwili zaśmiał się, stwierdzając że takie minki to nie w jego stylu i to może wyglądać dość dziwnie tak na środku centrum handlowego pełnego zwykłych, szarych ludzików.
-Może lepiej bez tej miny, bo sam uśmiech chyba jest lepszy- zachichotał i przymknął delikatnie oczy które nadal go bolały od chloru z Aquaparku z którego dopiero niedawno wrócił przecież.
Kinto

Liczba postów : 178

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 2:05 pm

-Mogę, ale nie za darmo.- Zaśmiałem się i wstałem.
-Kasa znikąd się nie bierze, trzeba kombinować.- Spojrzałem na niego znowu nieźle rozbawiony sytuacją, te z minami było trochę mniej śmieszne, ale gościu wydawał się być kimś...normalnym? I po za tym wydawało mi się że moglibyśmy się dogadać.
Shikono

Liczba postów : 218

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 2:53 pm

-O tym wiem, i nie martw się. Nazbierałem przez te lata, więc nie ma problemu- zaśmiał się, ale po chwili spoważniał.
-A o co dokładnie chodziło?- zapytał z zakłopotaniem i podrapał się z tyłu głowy. To było żałosne....niestety.... Otrzepał się z kurzu i zachichotał, uśmiechając się szeroko do mężczyzny przed nim.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 2:55 pm

-O nic.- Ruszyłem przez siebie.
-Rusz się bo w tyle zostaniesz.- Zaśmiałem się i szedłem przed siebie najwolniej jak się dało, chciałem z nim pogadać, chociaż chwilę.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 3:02 pm

-Przecież idę. Mam krótsze nogi niż ty przecież, więc idę wolniej- zaśmiał się i przeciągnął, w chodzie. Kawałeczek podbiegł i spojrzał na niego. Co mu chodzi po głowie?
-Chcesz poznać moje imię? Bo tego raczej nie znasz- zasłonił szybko, choć lekko niezdarnie napis na torbie "Kinto"
-Bez oszukiwania najlepiej, no nie? Chociaż delikatnie mi nie wyszło i o tym wiem- wypowiedział.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 3:05 pm

-Mów sobie co chcesz, wszystko wysłucham.- Schowałem swój telefon do kieszeni i trochę przyśpieszyłem. Cały czas wydawało mi się że ten młody nie zbyt mnie lubi.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 3:09 pm

-Czemu ciągle mi uciekasz? Mam krótsze nogi, przecież mówiłem to przed chwilą- uśmiechnął się spokojnie i przymknął oczy, dorównując mu kroku.
-Dobrze, no to się przedstawię. Jestem Kinto Saitama i jestem.....wampirkiem- zaakcentował całe ostatnie słowo. Tak żeby było śmieszniej, ale to nie było wcale śmieszne.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 3:11 pm

-Oprócz tego że dziecko, to jeszcze wampir. Ciekawe.- Spojrzałem na niego i oczywiście się zaśmiałem, teraz jeszcze bardziej chciałem z nim normalnie pogadać, bo raczej ta rozmowa nie była zbyt normalna...
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 3:25 pm

-I co z tego że jestem dzieckiem? Każdy kiedyś nim przecież był, no nie?- nadął lekko policzki, ale po chwili wrócił do normalności. To było dziwne.....naprawdę dziwne....
-A teraz ty coś o sobie powiedz, proszę~- zrobił wielkie oczy bo chciał uzyskać odpowiedź.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 3:29 pm

-Nie.- Przyśpieszyłem kroku. Nie opowiadałem o sobie pierwszej lepszej osobie z którą gadałem, a co dopiero jakiemuś dziecku które nie rozumie że nie można rozmawiać z obcymi, gdyż można trafić na osobę która...no cóż...wolałaby zrobić coś innego niż tylko gadać.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 4:09 pm

-A to nie tam? Bo przecież szukam konsoli i gier- wskazał na sklep z elektroniką i uśmiechnął się szeroko oraz podskoczył z radości. Nareszcie.....udało się....ziemia obiecana
-Dziękuję ci mój zbawco, dziękuję- uścisnął mocno jego dłoń i uśmiechnął się z łzami radości w oczach.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 4:11 pm

-Ogarnij się dziecko...- Mruknąłem i rozejrzałem się w poszukiwaniu ''czegoś'' do czego mógłbym iść. Zauważyłem tylko jakąś kawiarnię, coś w tym stylu tylko nieco mniejsze, więc od razu tam poszedłem. Usiadłem na którymś z krzeseł i czekałem na ''cud''.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 4:16 pm

Pobiegł do sklepu i kupił to co chciał. A w tym między innymi była konsola Nintendo, gry Pokemon White, Pokemon Platinum, Pokemon White 2 oraz kilka gier Mario, zamówił również sobie Nintendo3DS i Pre-order gry Pokemon Y. Szybko pobiegł do kawiarni gdzie siedział tajemniczy mężczyzna i podszedł do niego.
-Już kupiłem, co teraz?- uśmiechnął się radośnie i pokazał swoje ząbki. Wtem głośno zaburczało w jego brzuchu co oznaczało głód krwi.
-Ojoj....- powiedział cicho.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 4:18 pm

-Idź do domu, bo jeszcze spotkasz jakiegoś debila który: albo cię zgwałci, albo porwie, albo i to i to a potem sprzeda cię na czarnym rynku.- Spojrzałem na telefon, pewnie jest już dawno po zmroku, postanowiłem jeszcze trochę tu posiedzieć, wolałem nie używać swoich mocy tylko po to aby dojść bezpiecznie do swojego pokoju.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 4:21 pm

-Ale chciałem się jakoś odwdzięczyć, przecież pomógł mi pan bardzo. A tak na marginesie.....Zgwałci? Serio? Porwie? Wampira? To chyba byłby najgorszy błąd w życiu tej osoby- zaśmiał się i ponownie przeciągnął. Myślał co teraz zrobić, miał ochotę na ofiarę.
-Jestem głodny....widzisz tu kogoś z tętnicami pełnymi krwi?- zapytał z ciekawością i dalej się szczerzył.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 4:25 pm

-Nie znam się na tym, jestem tylko biednym demonkiem.- Trochę się wkurzyłem, wkurzało mnie to..dziwne zachowanie z jego strony, rozumiałem że był dzieckiem i niektórych rzeczy mógł nie ogarniać, ale nie do tego stopnia.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 4:31 pm

-Nauczy mnie pan co wolno a czego nie? Nikt mnie tego nie nauczył...bo nie miał kto- powiedział ciszej i nakreślił nerwowo nogą krąg na podłodze. Złączył ręce za plecami ze skrępowania.
-Proszę......- głos mu się załamywał i ciągle nerwowo się wiercił. Nie potrafił kogoś o coś prosić. A tym bardziej o coś takiego.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 4:33 pm

-No ja pierdole.- Serio się wkurzyłem...
-Jest tyle innych osób ale to akurat mnie musiałeś sobie obrać na cel? Nie mam dla ciebie czasu.- Wstałem i ruszyłem do wyjścia, uznałem że z wielką chęcią wrócę do swojego pustego pokoju.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 5:12 pm

-Nie obrałem sobie ciebie za cel, jestem ci tylko wdzięczny za pomoc. Jest w tym coś złego? To przecież chyba normalne..- powiedział i poszedł za nim. Ale gdy tylko przyspieszył to Kinto rozłożył swoje skrzydła i ruszył za nim.
-Chcę ci towarzyszyć- uśmiechnął się z powietrza i delikatnie go wyprzedził by później się nie męczyć.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Pią Wrz 13, 2013 5:14 pm

-Nie jesteś normalny.- Chwilę po tym zacząłem go ignorować, po co mam przejmować się jakimś szczylem, który nie wie z kim zadziera, i nie wie też że mnie wkurza i mam chęć mu zajebać. Znacznie przyśpieszyłem i chwilę później byłem już na miejscu.
z/t
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Pią Wrz 13, 2013 5:18 pm

Spokojnie leciał za nim, a gdy ponownie przyspieszył również zwiększył swoją prędkość lotu, nie lubił być ignorowanym, to było jak sugerowanie że chłopak nie istnieje. Poleciał spokojnie za nim i wylądował po cichu, chowając się i czekał na to co zrobi mężczyzna. Jego głód coraz bardziej się odzywał a jego oczy stawały się powoli czerwone. Chciał jeść, bardzo jeść, a może ktoś go poczęstuje?

z/t
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 15, 2013 3:12 pm

Tak właściwie to trafiliśmy tu całkiem przypadkiem, bo zachciało mi się skręcić w stronę wyspy szkła i świateł w centrum miasta. Nie, żeby centra handlowe były moim ulubionym miejscem na spokojne spędzenie wolnego czasu z bliską osobą, ale w sumie tu pewnie było wszystko, czego dusza zapragnie. Także i jakieś kawiarnie i restauracje...
- Em... może być? - zapytałem niepewnie, zerkając na Hikaru i rozglądając się krótko dookoła.
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 15, 2013 3:16 pm

- Centrum handlowe? - rozejrzał się zaskoczony po różnych sklepach, jednak zaraz uśmiechnął się lekko do chłopaka i skinął głową.
- Pod warunkiem, że nie będę musiał za tobą nosić torb z zakupami - zażartował, jednocześnie zastanawiając się, gdzie powinni pójść.
- Chodźmy najpierw do zoologicznego pooglądać zwierzaki- zaproponował.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Nie Gru 15, 2013 3:20 pm

- Ja nie kupuję w takich miejscach - mruknąłem, dokańczając w myślach: niczego poza obcisłymi ubraniami z czarnej skóry. Skinąłem mu głową i zerknąwszy krótko na plan budynku zaprowadziłem go do wspomnianego sklepu zoologicznego. Rzuciłem krótkie spojrzenie na wielkie akwaria, stanowiące całą jedną ścianę, ale już po chwili bardziej byłem skupiony na terrarium z wielkim wężem.
- Pewnie szukasz... kotków? - zgadywałem, przenosząc z powrotem wzrok na Hikaru.
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Nie Gru 15, 2013 3:23 pm

- Rzadko kiedy w takich miejscach są koty czy psy. Bardziej gryzonie, typu chomiki - oznajmił, a gdy zauważył terrarium z wężem, sam zaczął się przyglądać uważnie zwierzęciu.
- Takiego pupilka mógłbym mieć - zażartował, chociaż wcale nie miałby nic przeciwko posiadaniu węża. Tylko ciekawe, ile takie bydle zje małych mysz.
- Mimo wszystko jest ładny, prawda?
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics