Centrum handlowe

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Centrum handlowe

Pisanie by Zenoox on Sob Sie 24, 2013 8:50 pm

(Spojrzał na niego, słysząc ten jęk, wyrywający się z jego ust. Nie namyślając się długo, podszedł do jednej z ławek, zdjął z siebie Nmu i posadził na niej. Ukląkł na niej jednym kolanem i złapał go lekko za krocze. nie zdawało mu się... był podniecony.)
Zenoox

Liczba postów : 176

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Sob Sie 24, 2013 8:53 pm

-Prze-przestań....- Mruknąłem jednak nie byłem w stanie jakoś temu zaradzić. Wycieczki pozbawiały mnie sił i energii więc ani ręcznie ani mocą nic nikomu nie zrobię, musiałbym odpocząć. Nie byłem pewien o czym myśleć, chociaż tak szczerze...to przecież miałem powód i proste że tak zareagowałem.
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Sob Sie 24, 2013 9:01 pm

(Nie, teraz nie mógł przestać. Jako, że chłopak nie miał spodni, łatwo mu było zsunąć z niego bieliznę i uwolnić z niej naprężonego już członka. Oblizał wargi i zaczął go pocierać)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Sob Sie 24, 2013 9:05 pm

Zasłoniłem usta dłonią i trochę rozsunąłem nogi, nie chciałem aby zrobił mi krzywdę czy coś w tym rodzaju, po prostu wolałem być bardziej uczynny i nie narażać się na niebezpieczeństwo.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Sob Sie 24, 2013 9:12 pm

(Nadal obciąga mu dłonią, czując pod palcami, jak jego członek robi się coraz bardziej twardy i zaczyna pulsować. Drugą dłoń wkłada mu pod koszulkę i zaczyna pocierać i podszypywać jego suta)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Sob Sie 24, 2013 9:14 pm

Próbowałem powstrzymywać jęki ale coś mi nie wychodziło.
-Przestań!- Odsunąłem się od niego i prawie zacząłem płakać, już nawet zapomniałem jakie to było uczucie kiedy się płakało...
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Sob Sie 24, 2013 9:28 pm

-Przecież nic ci nie zrobię. Ale skoro już jesteś taki podniecony, to chyba lepiej, żebyś sobie ulżył, niż miał się męczyć, aż wrócimy do domu, prawda? (Przysunął się i pocałował go w polik.)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Sob Sie 24, 2013 9:30 pm

-Kupmy co mamy kupić i wracajmy...- Szybko się ogarnąłem i wstałem, każda czynność, każdy ruch powodował że byłem coraz słabszy. Ledwo utrzymywałem się na nogach.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Sob Sie 24, 2013 9:35 pm

-Eh... (Westchnął i wziął go z powrotem na barana. Poszli do jakiegoś sklepiku z ciuchami, po coś dla Nmu) No, wybierz coś sobie. (Uśmiechnął się do niego.)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Sob Sie 24, 2013 9:36 pm

Jakoś z niego zszedłem i ręką pokazałem aby sobie poszedł czy coś, nie lubię gdy ktoś patrzy się na to co robię, trochę to takie niezręczne, zwłaszcza że muszę kupić wszystko, dosłownie wszystko.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Sob Sie 24, 2013 9:40 pm

(No to se poszedł, okazało się, że muzyczny był po drugiej stronie, zaszedł do niego i ogląda gitarki, czekając na Nmu)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Sob Sie 24, 2013 9:43 pm

Trochę tu tego było, w końcu, po przejściu całego sklepu kilka razy, znalazłem wszystko to, czego szukałem. Ale przecież nie miałem przy sobie pieniędzy. Pozostało mi tylko czekać aż wróci.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Sob Sie 24, 2013 9:46 pm

(Wszystkie gitarki, które mu się spodobały, jak na złość musiały być za drogie. Westchnął ze zrezygnowaniem. Nazbiera sobie i wtedy tu wróci. Z rękami w kieszeniach poszedł do sklepu, gdzie był Nmu. Podszedł do niego.) I jak? Wybrałeś już sobie coś?
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Sob Sie 24, 2013 9:47 pm

-Wszystko co miałem wcześniej.- Pokazałem mu moje skarby i upadłem na ziemię, zapomniałem o tym że muszę myśleć o tym aby się utrzymać.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Sob Sie 24, 2013 9:53 pm

-Huh? Hej, nie padaj mi tu! (Podniósł go i wziął na ręce.) Kasę mam w lewej kieszeni, wyciągniesz?
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Sob Sie 24, 2013 9:55 pm

Nie słuchałem go, zmęczenie się zwiększyło i musiałem zemdleć, inaczej źle by się to skończyło.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Sob Sie 24, 2013 9:59 pm

(No to kupił mu co tam sobie wziął, zapłacił i wrócił z nim do pokoju. Musiał odpocząć.)
(z/t)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Wrz 12, 2013 7:50 pm

Kinto spokojnie wszedł na teren centrum handlowego. Brakowało mu ubrań i tego co zawsze miał przy sobie...przenośnej konsoli do gier, ale to co zobaczył przytłoczyło go. Tyle sklepów, sklepików, pomieszczeń i zakamarków. -I ja mam tutaj znaleźć sklep z grami i konsolę, a do tego cokolwiek do ubrania?- zapytał siebie na głos i zaczął łazić od szyby do szyby, wypatrując tego czego szukał. Ale to było jak szukanie igły w stosie siana, albo kilku stosach i nie wiadomo w którym ta igła ma niby być.
Kinto

Liczba postów : 178

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Czw Wrz 12, 2013 7:57 pm

Chyba przyczepiła się do mnie amnezja, pamiętałem tylko moment kiedy siedziałem gdzieś z kimś i padał deszcz a ja debil niczego nie zrobiłem i narzekałem że pada... Szedłem powoli przez ulice, robiło się ciemno, znów zbierało się na deszcz, ha, może nawet na burzę. Nie byłem tym faktem ucieszony ni zadowolony, jeśli byłaby burza to nie byłoby zasięgu, a ja bez telefonu jak bez ręki, po za tym teraz też coś tam w nim grzebałem. Zatrzymałem się pod jakimś wielkim budynkiem, pewnie centrum czy coś takiego. Nie miałem pomysłu na resztę dnia więc wszedłem do środka. Rozglądałem się w poszukiwaniu czegoś interesującego ale jakoś czegoś takiego nie było.
Shikono

Liczba postów : 218

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Wrz 12, 2013 8:04 pm

Szukał niestrudzenie lecz po chwili zatrzymał się, delikatnie ugiął swoje kolana i westchnął. Nie podobało mu się to że nie mógł niczego znaleźć, ani sam fakt że zaczęło padać. Teraz jeszcze jakiś głupi deszcz? Czy może być gorzej? Jego myśli przerwało coś co każdego by wyrwało z myślenia. Ktoś w mokrych butach przeszedł tędy, a on jak ostatnia ciapa i niezdara poślizgnął się i upadł, uderzając plecami w posadzkę. -I co jeszcze?- powiedział zrezygnowany i starał się podnieść. Jego torba wylądowała gdzieś na boku, a część jej zawartości się wysypała obok. Jednak nie mógł się zwyczajnie podnieść, a skrzydeł nie wyciągnie tutaj bo za dużo ludzi. Dlaczego akurat mnie to musiało spotkać do tego w takim momencie i miejscu?
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Czw Wrz 12, 2013 8:07 pm

Usłyszałem wszystko ale byłem złym demonem do tego stopnia że tylko nieznacznie się odwróciłem i spojrzałem na ,,to coś'' istnie rozbawiony. Dawno nie widziałem czegoś dziecko-podobnego (na razie nie chciałem widzieć...) i byłem raczej nie mile zaskoczony, ale chociaż miałem powód aby się chwilę pośmiać.
-Coś ci młody nie wyszło.- Zaśmiałem się i uśmiechnąłem.
-Powinieneś uważać.- Usiadłem na najbliższej ławce i obserwowałem cóż to on robi.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Wrz 12, 2013 8:11 pm

-Jakbym co najmniej nie wiedział- odrzekł zirytowany i wsparł się nieznacznie na skrzydłach a po chwili stał już na równych nogach. Nie podobało mu się to co się stało, dlatego zlustrował szybko wzrokiem obcego mężczyznę.
-Uważać? Moja wina że jakiś pajac wlazł tutaj w mokrych buciorach? Widziałeś kogoś przed sobą gdy wchodziłeś? Bo to możliwe że był on- zamyślił się ponownie i zastanawiało go, kim może być mężczyzna przed nim.
-Kim jesteś?- zapytał otwarcie i ziewnął cichuteńko, mając nadzieję na szybką odpowiedź.
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Czw Wrz 12, 2013 8:14 pm

-O, jestem pajacem. Jak fajnie!- Zaśmiałem się i jeszcze bardziej rozbawiony zrobiłem przysłowiowego i stylowego ,facepalm'a'. Spotkałem się już z dużą ilością wyzwisk ale to, to było mistrzostwo, aby tak szczerze mówić obcej osobie o innej którą on jest. Trzeba umieć przewidzieć to że ktoś może być osobą o której mówimy.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kinto on Czw Wrz 12, 2013 8:19 pm

-No nie wiem czy wcale tak fajnie, ktoś mógłby sobie zrobić w ten sposób krzywdę- westchnął i schował skrzydła najlepiej jak umiał. To nie było trudne.
-Mniejsza z tym. Wiesz może gdzie tutaj jest jakiś sklep z grami i gdzie również będę mógł zakupić konsolę do gry?- zapytałem z nadzieją że dowiem się chociaż tej jednej rzeczy. Bo w taką pogodę zajęcie jest najważniejsze. Oby wiedział gdzie to jest...bo jeśli nie to chyba będę tutaj szukał wieczność....
Kinto

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shikono on Czw Wrz 12, 2013 8:21 pm

-Nie wiem, jestem tu pierwszy raz.- Zignorowałem pierwszy tekst, nie miałem zamiaru wyobrażać sobie tego że ktoś przeze mnie zrobiłby sobie coś złego, to raczej zawsze przeze mnie coś złego się dzieje. Po co się czymś takim przejmować.
Shikono

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics