Centrum handlowe

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Re: Centrum handlowe

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 5:55 pm

Nie wiedział z zbytnio, czym ma być karany. Nie wiedział.. Nie umiał wybrać, on nie umiał! Westchnął i wkulał się, tam gdzie powinien, i zmierzył wzrokiem właściciela. Aff, jak ja kocham ją grzywkę.Czasem mu się przydawała. Nikt nic nie widział po za nim.
Sanjuro

Liczba postów : 202

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 5:57 pm

-Chyba skończyłeś więc oprowadzaj mnie dalej. Nie wiem gdzie w takich miejscach można jedzenie kupić.- u mnie nie było jedzenia, to były czasy kiedy samemu się polowało, a nie szło do sklepu i miało gotowe. Ale były plusy, bo skoro mogę żywić się ludzkim to dlaczego miałbym nie korzystać.
Aamon

Liczba postów : 198

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 6:03 pm

Tak bardzo nie chciał.. Westchnął cicho.. -Sam jestem tu pierwszy raz.-mruknął, i zaczął szukać, kasy by w końcu z tond wyjść... I iść po jedzenie. I znaleźć, "zabawkę", którą będzie mnie karał.. W końcu, zabawka właściciela.. . Wpełznął do kasy, i wystawił wszystko na taśmę, bał się ceny..
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 6:06 pm

Poszedłem za nim i bez patrzenia zapłaciłem za te zakupy, nie chciałem nawet wiedzieć, bo cena nie miała znaczenia.
-Skoro nie wiesz gdzie to się dowiedz, mało mnie to obchodzi- mruknąłem i wyszedłem ze sklepu, mało obchodziło mnie to że wszystko będzie musiał nieść. Był młodszy, a ja nie, skoro nawet seksu nie wytrzymywałem to najwidoczniej albo byłem zmęczony samą podróżą i innymi, albo stałem się starym demonem którego nawet anioł może zabić, żałosne.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 6:12 pm

Wytłoczył, się z zakupami, za właścicielem. I mruknął coś nie wyraźnie. I zaczął szukać sklepu spożywczego. Musiał tu być.. W końcu to centrum handlowe, prawda? Hulał się na boki, i mrukał sobie cichutku, byle jakie piosenki, które przyszły mu na myśl.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 6:14 pm

-Chyba jest...- nie byłem pewien więc wskazałem na sklep który był... no wyróżniał się więc to powinno być to, czego szukamy. Powoli zaczynało mi się takie chodzenie nudzić, ale chociaż nie tak szybko tu wrócę.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 6:20 pm

-Taak.-mruknął, i wtoczył się tam. Wziął tym razem wózek, włożył tam zakupy, i zaczął go pchać, wziął to co było im potrzebne na całe miesiąc. Aby wyżywić demona, przez miesiąc, na pewno trzeba dużo..., m-i-ę-s-a? Spojrzał na niego z dziwną miną, i co jakiś czas zatrzymywał koszyk, by wziąć to cukier, to mąkę, to mleko.. I prze różne inne produkty. -Ma Pan ochotę, na coś konkretnego?-jedną nogę postawił gdzieś tam na pręcie wózka, a drugą się odpychał..
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 6:26 pm

-Nie- rozglądałem się i widziałem chyba już wszystko.
-Możesz wszystko brać, ale pamiętaj że ty będziesz część nosić, ogólnie nie masz ograniczeń.- część i tak byłaby dla mnie więc trochę głupio byłoby mi zostawiać to dziecku, które i tak było moim niewolnikiem więc mogło pomóc.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 6:35 pm

-W końcu jestem niewolnikiem.-miałknął, i jechał dalej, aż w końcu miał to co chciał, tak na miesiąc, i jeszcze tydzień? przejechał obok słodyczy, i się aż oblizał, ale minął to alejkę, przecież niewolnik, to niewolnik.. Prychnął coś cicho pod nosem, i zaczął szukać kas..
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 6:37 pm

-Powiedziałem że możesz brać wszystko, aby wystarczyło na miesiąc. I powiedziałem abyś brał wszystko o czym pomyślisz-zastanowiłem się i uznałem że trochę mało wziął, nie chciałem mieć za niewolnika jakiegoś szkieletu, ja chciałem kogoś o ładnym, zgrabnym ciele, a nie skóra i kości.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 6:43 pm

-To jeszcze?!-mruknął cichutko, i obrócił się, i zaczął penetrować wszystkie półki, uzupełniając koszyk, do granic możliwości. -Jaką Pan lubi czekoladę?-uśmiechnął się, i podjechał pod półkę za słodyczami oblizując się, przy tym wyrwało mu się cichutkie mruknięcie. -O! Albo jakie Pan ciasto lubi najbardziej? Ucieszyłbym się, gdyby Pan mi odpowiedział.. Wiedział bym coś w końcu o Panu. Ja osobiście kocham szarlotkę i sernik z brzoskwiniami.. Ale karpatką, nie pogardzę..-zaśmiał się cicho. I wziął trochę słodyczy.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 6:45 pm

-Nie przesadzaj- to chyba była groźba... Poszedłem od razu do kasy i czekałem aż skończy. Zaśmiałem się na samą myśl że będzie większość tego wszystkiego nosić, po co miałem jeszcze bardziej się męczyć skoro jest aż taki podekscytowany i jest w stanie więcej niż ja.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 6:55 pm

Podjechał do kasy, już wcześniej się schował się za włosami, i wyłądował wszystko na taśmę jak wcześniej, oprócz tamtych zakupów, ujął je w dłoń, i czekał na resztę, już delikatnie zmęczony.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 6:56 pm

Zapłaciłem i wziąłem to wszystko, siła mi wróciła, heh.
-Więc już możemy 'tam' iść...- dałem akcent na słowo 'tam' idąc powoli w stronę wyjścia z tego wszystkiego.
-Zmiana tematu-
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 6:58 pm

-T..tak..-czemu akurat tam?! Mruknął cichutko sam do siebie, i poszedł za nim, już delikatnie zmęczony, tłok się za nim, znów coś sobie śpiewając pod nosem.

( Zmiana tematu. )
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Powrót do góry

- Similar topics