Centrum handlowe

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Centrum handlowe

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 2:50 pm

- Na wyższy poziom? - uniósł lekko brwi w górę, patrząc na niego z niemałym zainteresowaniem. Przez chwilę zupełnie go zatkało i nie wiedział co powiedzieć, jednak zaraz uśmiechnął się, czując coraz szybsze bicie serca.
- Jestem jak najbardziej za - oznajmił w końcu, chociaż sądząc po głosie Gilbert nie zniósłby sprzeciwu. I dobrze, bo Hikaru był tak samo chętny.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 2:53 pm

- Jesteśmy od teraz razem - zawyrokowałem dość sztywno, chociaż w środku skakałem ze szczęścia. Nie mogąc się powtrzymać, uśmiechnąłem się szerzej i wziąłem Hikaru delikatnie za rękę.
- I co, będziemy chodzić spleceni dłońmi, albo przytuleni jeden do drugiego? I całować się publicznie? I robić różne inne rzeczy, jakie robią pary?
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 2:57 pm

- Oczywiście, no bo czemu nie? - spytał, patrząc na ich splecione palce. Zaraz z lekkim uśmieszkiem cmoknął chłopaka w wierzch jego dłoni.
- Rzecz jasna nie musimy tego robić na każdym kroku, to byłoby trochę przesłodzone, ale od czasu do czasu przydadzą się takie gesty - oznajmił, przenosząc wzrok na jego twarz.
- Nawet nie wiesz jaki jestem szczęśliwy.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 3:00 pm

- Chyba mogę się domyśleć - zapewniłem go, wciąż lekko uśmiechnięty. Zerknąłem krótko na swoją filiżankę, wzruszyłem ramionami i wypiłem pozostałą kawę. Popatrzyłem na Hikaru z delikatnie uniesionymi brwiami.
- To co, potem wracamy od razu do, nazwijmy to, domu? Rany, miałbym spędzić noc bez twojej obecności? Nie da mi to w ogóle spać.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 3:05 pm

- Jasne, wrócimy. Nie ma co się włóczyć bez celu, jest za zimno - oznajmił, sam dopijając kawę. Odruchowo spojrzał za okno, zaczynało się powoli robić ciemno. Zadziwiające, jak im czas szybko zleciał.
- Będziesz miał na noc lokatora, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko - uniósł z rozbawieniem jedną brew w górę.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Wto Gru 17, 2013 3:08 pm

Wyprostowałem się, słysząc jego słowa.
- Ja... nie śmiałbym mieć czegokolwiek przeciwko - powiedziałem szybko. Wstałem od stolika jako pierwszy i, po krótkiej chwili wahania, wyciągnąłem rękę do Hikaru.
- To chodź. Będziemy chodzić, jak para - powiedziałem, odrobinę rozbawiony.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Wto Gru 17, 2013 3:10 pm

- To chyba będzie mój najprzyjemniejszy spacer w całym życiu - oznajmił, splatając swoje palce z jego dłonią. Nie przejmując się nikim i niczym innym, wyszedł z kawiarni, a potem z całego centrum handlowego.

[zt]
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 4:28 pm

Po dość długim błąkaniu się po mieście, w końcu doszli, do dość oświetlonego budynku, zwanego " Centrem Handlowym". Zerknął na pana, i zrównał z nim kroku. I poprawił włosy.
Sanjuro

Liczba postów : 202

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 4:35 pm

-Wchodzisz do środka czy mam wysłać Ci zaproszenie?- złapałem go za rękę i zaciągnąłem do środka, po co czekał skoro nie jestem taki jak on i zdążam na wszystko. Sam nawet lubiłem takie miejsca, chociaż były o dużo za duże i było w nich za dużo jedzenia... ale ogólnie to że nie były takie miejsca specjalnie drogie i można było w nich znaleźć wiele rzeczy, jedyne plusy.
Aamon

Liczba postów : 198

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 4:41 pm

Spojrzał na niego przerażony, i skulił się w sobie. I schował buzię w włosach, miał to gdzieś, że prawie nic nie widział, grunt, że go nie było widać. Miał szczęście, że miał taką grzywkę. -Panie, to gdzie najpierw?-zaczął się rozglądać.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 4:44 pm

-To ty wszystkiego potrzebujesz, powinieneś wiedzieć gdzie co powinno być- nie wiem czemu ale zawsze lubiłem gdy inni się mnie bali, więc uśmiechnięty stanąłem na środku przejścia i czekałem gdzie chce pójść. Chociaż najbardziej potrzebował ubrań, ale chyba nie myślał że będę na niego całą kasę wydawał, był niewolnikiem, a ich nie można rozpieszczać.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 4:49 pm

Nie puszczając dłoni właściciela, pociągnął go najbliższego sklepu. I spojrzał na niego pytająco, wytrzeszczając te swoje niebieskie oczy. - P..Panie... Czy ja mogę....?-zaciął się w jednym miejscu, i zacisnął mocniej jego dłoń, po czym ją puścił.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 4:51 pm

-Rób co chcesz, tylko pamiętaj że jesteś niewolnikiem, no i przy mnie ubrania same się niszczą- zaśmiałem się i stanąłem gdzieś pod ścianą z chęcią pomyślenia jakiś czas. Miałem nadzieję że zrozumie o co chodzi, i weźmie więcej, za mniej, bo na ubrania uwagi podczas kar nie uważałem, więc wszystko mogło się zdarzyć, heh.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 4:59 pm

-Dziękuję.-skinął głową, i aby długo nie czekał, wybrał kilka nadzwyczajnych koszulek wszystkie w rozmiarze M, lubił jak koszulki były luźne, dwie pary czarnych rurek, i najgrubszą bluzę, jaką znalazł w odpowiedniej cenie. Zostały mu tylko, bokserki... I bynajmniej kilka wsuwek. Spojrzał na właściciela, trzymają w dłoniach rzeczy.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 5:01 pm

-Chyba zapomniałeś koszyka wziąć- chyba specjalnie nie chciało mi się myśleć dlaczego tak przestał nagle.
-Za mało, musi Ci wszystkiego na minimalnie miesiąc wystarczyć- dopiero przed tym zauważyłem co tam wziął, mógł brać co chciał, mało mnie to obchodziło, ale miał być niewolnikiem, moim niewolnikiem.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 5:10 pm

Zabrał koszyk, wrzucił ubrania do niego, i zaczął się toczyć po sklepie, jak beczka, wziął jeszcze z dwie bluzki, jakieś 3 koszulę, i zwykły sweter wciągany przez głowę. No i znalazł w końcu te nieszczęsne bokserki jak i skarpetki, napakował tego po 10 par, i wjechał na wsuwki, wziął z 20 sztuk, i wrócił do właściciela.. -To raczej wystarczy..-uśmiechnął się delikatnie. Był zdziwiony, że tak o samemu pozwolił wybrać, w czym ma chodzić.. Zazwyczaj po przedni właściciele kupowali dla niego, jakieś korąkowe lub falbaniaste sukienki, spódniczki.. Wiele tego było.. Był po prostu, ubierany jak kobieta..
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 5:19 pm

-Masz chęć na koniec wpaść do sklepu innego typu?- każdy dekiel by się domyślił, a on jako niewolnik powinien sam domyśleć się, i nie zaprzeczać, chyba że miałby powód, na przykład do że niedługo będzie dzień czy coś, po prostu karać go musiałem, a tylko wcześniej nie używałem niczego do pomocy. Powinien cieszyć się że jest człowiekiem.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 5:22 pm

-Taaaam?!-zrobił duże oczy, i wychylił się zza koszyka, patrząc w oczy właściciela. Nie wierzył.. Znów sukienki? Prychnął cichutko.. -Ma Pan konkretny, sklep na myśli?-miał wielką na dzieję, że się mylił... Że to tylko jego chora głowa.. Ale postanowił, że jak coś.. To właściciel, będzie mu to wybierał, nie on sam!
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 5:26 pm

-Powinieneś zgadnąć. Chyba nie myślisz że zawsze sam będę Cię karał, sam masz sobie kary wybierać, więc sam masz wszystko wiedzieć.- mruknąłem. Uważałem że coś takiego to sprzeciw albo coś podobnego, znów mnie wkurzał.
-Skończyłeś? Musimy jeszcze po jakieś jedzenie iść.- jedzenie też będzie mi wybierał, ja nie miałem zamiaru, zbyt stary byłem aby myśleć co będę jeść i nawet chodzić mi się nie chciało.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 5:29 pm

-Czemu akurat tam...-mruknął cichutko, i schował się w włosach, cały zawstydzony.... Nie chciał.. tak bardzo nie chciał. Lubił tego.. Najgorsze co chyba, mogło go spotkać.. -To nie jest żaden sprzeciw czy coś.. Ale czemu?-spojrzał mu prosto w oczy.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 5:36 pm

-Jeśli wolisz abym ranił Cię i krzywdził w ramach kary to proszę bardzo, potem tylko nie marudź bo chcę dla Ciebie dobrze. Zauważyłeś że nie chcę Cię zabić, nie po to tyle płaciłem.- mruknąłem wkurzony już prawie w stu procentach. Jak mógł być tak bardzo głupi.
-Bierz to wszystko i chodźmy gdzieś indziej bo zaraz Cię ukarzę za denerwowanie swojego pana- wyszedłem ze sklepu i usiadłem na czymś w rodzaju ławki, musiałem chwilę odpocząć, najwidoczniej nadal nie byłem w pełni sił.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 5:42 pm

Pobiegł do niego szybko, i spojrzał.-Ale Pan wybierze.-mruknął poważnie, i przetarł policzki, i zacisnął mocno dłonie na koszyku..-Proszę...-zaczął gryźć się mocno po wargach, aż do krwi.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 5:46 pm

-Nie, sam sobie kary wymyślasz to też wybierzesz to, czym będę Cię karał. Pamiętaj kim jesteś. I czy to co powiedziałeś to nie był czasem rozkaz?- uśmiechnąłem się złośliwie i czekałem nadal siedząc i odpoczywając. Sam nie wiedziałem dlaczego jestem taki zmęczony, mimo że i spałem, i się żywiłem, więc powinno być normalnie.
-Co myślisz o tym aby pójść zjeść coś normalnego nim kupimy resztę? Powinieneś się zdrowo odżywiać, samym słodkim się nie najesz- chciałem coś zrobić ale miał kończyć te swoje zakupy.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sanjuro on Wto Gru 17, 2013 5:50 pm

-Przepraszam..-mruknął cichutko, i spojrzał jeszcze raz na niego. -Pójdzie Pan ze mną?-zaczął "kopać" powietrze, i machać koszyczkiem w tą i we tą. -Powinienem, ale najadłem się słodkim, z resztą, mój żołądek, nie mieści tyle co kiedyś.-pociągnął nosem.
Sanjuro

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aamon on Wto Gru 17, 2013 5:53 pm

-Jakbyś nie zauważył to cały czas za tobą chodzę- mruknąłem.
-Kończ te zakupy i po żarcie idziemy...- dziwiłem się że wyszedł poza sklep, ale co ja mogłem o tym świecie wiedzieć, ja takich miejsc często nie odwiedzałem, częściej tylko słuchałem jakie to wspaniałe i tak dalej.
Aamon

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics