Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie nr 1

5 posters

Strona 6 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Wto Gru 17, 2013 3:20 pm

Pokiwałem skwapliwie głową, słysząc jego słowa. Zrzuciłem z ramion kurtkę i walnąłem ją gdzieś tam.
- Właśnie, za zimno. Już wolę, jak mi jest ciepło. - mruknąłem, siadając na łóżku obok niego. W jednej chwili mocno się do niego przytuliłem.
- O na przykład tak, jak teraz. - powiedziałem cicho.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Wto Gru 17, 2013 3:22 pm

- Tak jest zdecydowanie najlepiej - wymruczał cicho i przytulił mocno chłopaka, muskając go ustami w czoło z lekkim uśmiechem.
- Teraz mnie nie puszczaj, jest mi za dobrze - oznajmił, starając się, żeby nie zabrzmiało to jak rozkaz. Przymknął swoje oczy.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sro Gru 18, 2013 1:06 pm

- Oczywiście, że nie puszczę - wymruczałem, pozawalając sobie delikatnie oprzeć mu głowę na ramieniu. W końcu dla mnie samego była to wyjątkowo przyjemna chwila. Przez chwilę siedziałem tak, obejmując go w milczeniu. Przymknąłem lekko powieki.
- Czyli zostaniesz na noc, tak? - upewniłem się, chociaż pytanie było rzucone raczej w powietrze.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sro Gru 18, 2013 1:29 pm

- Oczywiście, że zostaję. Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz - wytknął mu rozbawiony język, zaraz jednak tylko mocniej wtulając się w ciało chłopaka. Zupełnie mimowolnie wydał z siebie ciche westchnięcie.
- Czuję, że właśnie tak powinno być. Że wszystko jest na swoim miejscu - oznajmił w końcu, zerkając na niego z szerokim uśmiechem.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sro Gru 18, 2013 1:32 pm

Uśmiechnąłem się łagodnie, przenosząc na niego spojrzenie.
- Żeby jeszcze tylko zawsze było tak, jak mówisz. Na swoim miejscu - powiedziałem odrobinę niemrawo. - Zwykle nie ufam ludziom. Ale tobie zaufam tylko dlatego, że jesteś inny od tych, których dotychczas spotykałem na swojej drodze.
Pocałowałem go w policzek.
- Jesteś najlepszy.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sro Gru 18, 2013 1:36 pm

Podniósł głowę z jego ramienia tylko po to, żeby móc delikatnie musnąć swoim nosem odpowiednika chłopaka. Nie mogąc się powstrzymać jeszcze szybko musnął ustami jego wargi.
- Inny? W jakim sensie? - spojrzał na niego wyraźnie zaciekawiony, układając się przodem do Gilberta, żeby nie musieć dość boleśnie wykręcać w jego stronę głowy.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sro Gru 18, 2013 1:39 pm

- Wiesz, bo... Nie wiem, co jest ze mną nie tak, ale nie każdemu odpowiada mój charakter. Wiem, jest trudny. Ale tobie to najwyraźniej nie przeszkadza. - uśmiechnąłem się nieco szerzej, patrząc na niego niemal z wdzięcznością.
- Dlatego wróżę nam świetlaną przyszłość.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sro Gru 18, 2013 1:43 pm

- Właśnie dlatego, że masz inny od reszty charakter się w tobie zakochałem. Nie jesteś zły. Jesteś po prostu bardzo interesujący - oznajmił z łagodnym uśmiechem.
- Poza tym, ja też wiele ci zawdzięczam. Przy tobie mogę być naprawdę sobą, przestają przeszkadzać mi moje wady - stwierdził i dał mu lekkiego pstryczka w nos.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sro Gru 18, 2013 1:48 pm

- Jakie znowu wady - rzuciłem, drobinę rozbawiony. W momencie, gdy strzelił mnie palcami po nosie, złapałem go momentalnie za rękę. Każdy inny straciłby właśnie palce w moim stalowym uścisku, ale tylko przyciągnąłem dłoń Hikaru do swojej twarzy i delikatnie przyłożyłem ją do własnego policzka. Uśmiechnąłem się.
- Wiesz co ci powiem? Mógłbym tak sobie siedzieć i patrzeć na ciebie wiekami.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sro Gru 18, 2013 1:50 pm

- Nie pozwolę ci na mnie tak długo patrzeć. Za szybko znudzi ci się wtedy mój wygląd - zażartował, delikatnymi muśnięciami gładząc go po policzku. Zaraz jednak zasłonił jego oczy z cichym chichotem.
- Twój czas patrzenia na mnie się skończył - oznajmił, starając się zachować poważny ton głosu.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sro Gru 18, 2013 1:55 pm

- Nie masz prawa ograniczać mi tego czasu - powiedziałem z rozbawieniem, bez problemu zabierając jego dłonie z mojej twarzy. Przez chwilę patrzyłem na niego w milczeniu, po czym nagle poderwałem rękę do twarzy i stłumiłem ziewnięcie.
- Przepraszam. Chyba jestem już zmęczony...
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sro Gru 18, 2013 1:59 pm

- Kładziemy się spać - zarządził, słysząc chłopaka. Od razu wskoczył do jego łóżka, z wrednym uśmiechem, zakopując się w pościeli.
- Zajęte, musisz podać hasło - zażartował, zaraz ściągając z siebie koszulkę tak, żeby zostać w samym podkoszulku. Oczywiście ciuch odłożył gdzieś na bok, a raczej rzucił na podłogę. Za bardzo przyzwyczaił się do bałaganienia.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sro Gru 18, 2013 2:03 pm

- Hasło? - uniosłem wysoko brwi, podczołgując się do niego na pościeli. - Z tego, co wiem, to jest moje łóżko i nie potrzebuję żadnego hasła.
Oparłem się rękami po jego dwóch stronach i pocałowałem go długo w usta.
- Chyba, że coś takiego wystarczy - mruknąłem.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sro Gru 18, 2013 2:08 pm

- Hasło to chleb i masło, ale pocałunek z pewnością wystarczy - wymruczał cicho, odwzajemniając gest. Objął go za szyję i przyciągnął na chwilę do siebie.
- Mam nadzieję, że mnie nie zrzucisz w nocy z łóżka, gdy będę chciał się trochę poprzytulać - zachichotał cicho, po chwili go puszczając i podpierając się na łokciach.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sro Gru 18, 2013 2:13 pm

- Postaram się przezwyciężać ten odruch - odpowiedziałem spokojnie, odsuwając się na chwilę i ściągając z siebie spodnie. Pozostając w samych bokserkach i koszulce, wskoczyłem pod kołdrę i przysunąłem się blisko do Hikaru.
- Ostatnio samotne noce zaczęły być mi uciążliwe, wiesz? - powiedziałem cicho i cmoknąłem go w czoło. - Teraz już się nie mam co martwić.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sro Gru 18, 2013 2:16 pm

- Widzisz, jak dobrze, że masz mnie, lewku~ - zachichotał cicho, samemu ściągając z siebie jeszcze spodnie, czego nie zdążył zrobić, próbując wcześniej zabronić wejścia Gilbertowi do łóżka. Gdy już wreszcie nakrył się kołdrą, niemal od razu wtulił twarz w jego klatkę piersiową, przymykając oczy.
- Raju, momentalnie zrobiłem się senny - wymruczał cicho.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sro Gru 18, 2013 2:18 pm

- No to sobie śpij - powiedziałem cichutko, patrząc na niego niemalże z troską. Objąłem go jednym ramieniem i pogładziłem lekko po głowie.
- I wiedz, że całą noc będziesz przy mnie bezpieczny.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sro Gru 18, 2013 2:19 pm

- Dziękuję, to dla mnie wiele znaczy - oznajmił, jeszcze na dobranoc cmokając go w usta. Zaraz jednak wrócił do poprzedniej pozycji. Nie potrzeba było dużo czasu, żeby całkowicie odpłynął, przytulając się do swojego lwiątka jak do pluszaka.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Sro Gru 18, 2013 2:23 pm

Minęło dużo czasu, zanim ja sam pozwoliłem sobie zasnąć. Z początku długo po prostu gapiłem się na Hikaru, nie do końca jeszcze wierząc w to wszystko, co się działo wokół mnie i ze mną samym. W końcu jednak zmęczenie wzięło górę. Odpłynąłem zupełnie.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Sro Gru 18, 2013 2:27 pm

Rano obudził się, leżąc na klatce piersiowej Gilberta. Za to wyspał się jak nigdy, co u niego było rzadkością. Nie chcąc budzić chłopaka, cicho zsunął się z łóżka i wszedł do łazienki, z zamiarem porannego prysznicu. Kąpiąc odruchowo spojrzał na skorpiona, wytatuowanego po lewej stronie jego klatki piersiowej. Uwielbiał tatuaże, być może powinien sobie jeszcze kiedyś jakiegoś dorobić.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Czw Gru 19, 2013 2:21 pm

Obudził mnie szum wody dobiegający z łazienki. Najpierw odrobinę mnie to zaskoczyło, ale już po chwili zaczęły docierać do mnie fakty. Uśmiechnąłem się mimowolnie na wspomnienie wczorajszego wieczoru i odetchnąłem głęboko. Podniosłem się do siadu, przeciągnąłem i dopiero po chwili odrzuciłem kołdrę. Wstałem nieco niechętnie z łóżka i podszedłem do szafy, w poszukiwaniu ubrań.
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Czw Gru 19, 2013 2:27 pm

W końcu po długim moczeniu się pod prysznicem, zakręcił wodę i dokładnie wytarł się ręcznikiem. Na szczęście swoje ubrania miał przy sobie, więc nie musiał nago biegać po pokoju chłopaka. Nie trudząc się suszeniem włosów wyszedł z łazienki i automatycznie uśmiechnął się szeroko, widząc że Gilbert już nie śpi.
- Dzień dobry, lewku. Jak się spało? - spytał, jeszcze leniwie siadając na łóżku.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Czw Gru 19, 2013 2:31 pm

Akurat wciągałem na siebie spodnie, kiedy Hikaru wyszedł z łazienki. Odruchowo odgarnąłem włosy z twarzy i uśmiechnąłem się do niego blado.
- Dzień dobry. - podszedłem do niego bliżej, objąłem go i delikatnie pocałowałem. - Doskonale mi się spało. Tymbardziej, że ty spałeś na mnie. Pozwoliłeś sobie skorzystać z mojej łazienki?
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Hikaru Czw Gru 19, 2013 2:34 pm

- Nie moja wina, musiałem się na ciebie wdrapać przez sen - zachichotał cicho i sam jeszcze raz musnął jego wargi. Skinął powoli głową.
- Tak, spałeś jeszcze gdy wstałem i nie chciałem cię budzić. Chyba nie masz nic przeciwko temu, że z niej skorzystałem? - uśmiechnął się w jego stronę, musząc unieść głowę lekko w górę, żeby w ogóle spojrzeć na twarz chłopaka.
Hikaru
Hikaru

Liczba postów : 292
Join date : 04/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Gilbert Czw Gru 19, 2013 2:37 pm

- Nie, skąd. Przecież ci nie bronię - powiedziałem szybko. Uśmiechnąłem się lekko, widząc, jak Hikaru podnosi do góry podbródek, żeby móc spojrzeć mi w oczy.
- Wiem, że tego pytania nie powinno się nigdy zadawać, ale co dziś robimy?
Gilbert
Gilbert

Liczba postów : 284
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Mieszkanie nr 1 - Page 6 Empty Re: Mieszkanie nr 1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach