Nowy Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

~Cmentarz~

3 posters

Go down

~Cmentarz~ Empty ~Cmentarz~

Pisanie by Barlar Nie Lip 14, 2013 12:08 pm

Stare i poniszczone nagrobki, niektóre zarośnięte trawą, inne już całkowicie rozkruszone i porozwalane naokoło. Są bardzo słabo widoczne głównie przez wieczną mgłę która osiedliła się w tym miejscu. Od dawna nikt tu już nie przychodzi, a pochowani tutaj mają spokój, choć można by powiedzieć, że zostali zapomniani. Cały cmentarz ogrodzony jest dwumetrowym ceglanym murem na którym często siedzą liczne gromady różnorodnych ptaków, które swoim śpiewem prawie ranią uszy. Przy jednym z większych nagrobków zapadła się ziemia, przez co kanały znajdujące się pod nią zostały zniszczone. Dzięki temu pomiędzy rzadkimi kępami traw biegają wielkie, tłuste szczury które są nawet bardziej odrażające niż otwarte groby i ich mieszkańcy. Młodszym osobom nikt nie poradziłby odwiedzenia tego miejsca, jeśli jednak ktoś lubi horrory i momenty mrożące krew w żyłach powinien przyjść tu w nocy.
Barlar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Powrót do góry Go down

~Cmentarz~ Empty Re: ~Cmentarz~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 6:51 pm

Po kilku, kilkunastu minutach byliśmy już na miejscu. Ta mgła... aż się ucieszyłem, nawet przed przejściem przez bramę już mi się tu podobało, sam ten klimat, jakbym się kilkanaście razy w takich miejscach narodził. W każdym nowym miejscu musiało być miejsce tego typu, ciemne, puste, trochę straszne, to mnie interesowało najbardziej, a tu było wszystko o czym mógłbym marzyć jako demon. Nie mówiąc nic przeszedłem przez bramę i usiadłem na pierwszym lepszym nagrobku, jakbym chciał nacieszyć się tym jak najszybciej.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~Cmentarz~ Empty Re: ~Cmentarz~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 6:57 pm

Zauważyłem jego radość, i muszę przyznać, że ja sam byłem uradowany z tego powodu. Nie rozumiałem jednak, dlaczego inne istoty, zwanymi ludźmi, tak bardzo dbają o zwłoki swych najbliższych.
Usiadłem na bruku, tuż obok niego. Lubiłem to zimne powietrze, które rankiem lub nocą miałem zwyczaj wdychać. Uniosłem głowę, aby spojrzeć na swój ukochany księżyc, który by delikatnie przysłonięty szarymi chmurami, nadającymi jeszcze lepszy klimat.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~Cmentarz~ Empty Re: ~Cmentarz~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 7:00 pm

Jak tak obok mnie usiadł poczułem się trochę niepewnie, wydawało mi się że nawet światło księżyca mi przeszkadza, więc wstałem. Chodziłem sobie pomiędzy tym wszystkim trochę ogłuszony, nie chciałem niczego słyszeć. Nie wiem nawet dlaczego nadal tu jestem skoro czuję się gorzej niż na początku, prawdopodobnie zapomniałem czegoś co mogłoby być dla mnie bardzo ważne.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~Cmentarz~ Empty Re: ~Cmentarz~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 7:05 pm

Po chwili ułożyłem się na zimnej ziemi. Z nosa wylatywały mi kłęby pary. To też takie śmieszne...
Rozprostowałem się i ułożyłem na boku, właśnie tak, żeby było mi wygodniej. Obrócony byłem twarzą do nagrobka. Z przyzwyczajenia, znudzony zacząłem skrobać po jego marmurowej płycie, która i tak wyglądała, jakby zaraz miała się rozlecieć w drobny pył. Znowu wyczułem jego poddenerwowanie, ale jakoś nie brałem sobie zbytnio tego do serca. Wolałem się rozkoszować chwilą. Mógłbym tak cały czas.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~Cmentarz~ Empty Re: ~Cmentarz~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 7:07 pm

-Zgaduje że chcesz tu zostać.- znowu coś mi przeszkadzało, czułem się tak... dziwnie, jakby coś było do mnie źle nastawione, już prawie się dusiłem, pamiętam że kiedyś miałem nawet omamy... uznałem że lepiej byłoby zmienić miejsce, najlepiej na jakieś położone gdzieś wyżej, tak samo jak w zamku musiałem siedzieć w najwyżej położonym miejscu bo tylko tam nic mnie nie ruszało, i tak musiałem kupić albo znaleźć coś co by mi z tym wszystkim pomogło.
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~Cmentarz~ Empty Re: ~Cmentarz~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 7:12 pm

Zignorowałem jego pytanie. -Co Cię tak trapi?- Zaśmiałem się cicho. -Może boisz się tych pogniłych i zagrzybiałych ciał, co? -Moja wrodzona złośliwość znowu dawała mi się we znaki. Nie miałem zamiaru jednak jej tłumić, będąc w przekonaniu, że nie jestem zbyt bardzo wkurzający.
Usiadłem sztywno i machnąłem swoim długim ogonem, na znak kpiny. Tak właśnie ogoniaści wyrażali swoje emocje, nie używając do tego słów.
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~Cmentarz~ Empty Re: ~Cmentarz~

Pisanie by Erin Wto Lis 12, 2013 7:16 pm

-Dobrze mi mówili abym nie ufał, nie rozmawiał i nie łaził za ogoniastymi...- westchnąłem. Nie miałem zamiaru go niańczyć ani o nic prosić więc bez słowa opuściłem teren cmentarzu, dopóki nie powrócę do normalnego stanu mej duszy raczej szybko się tu nie pojawię.

z/t
Erin
Erin

Liczba postów : 77
Join date : 10/11/2013

Powrót do góry Go down

~Cmentarz~ Empty Re: ~Cmentarz~

Pisanie by Ziz Wto Lis 12, 2013 7:20 pm

Wstałem szybciutko, nie mogłem go opuścić chociażby na krok. Przemieniłem się w kruka, po czym poleciałem za nim trzepocząc swymi dość dużymi skrzydłami. [z/t]
Ziz
Ziz

Liczba postów : 86
Join date : 11/11/2013

Powrót do góry Go down

~Cmentarz~ Empty Re: ~Cmentarz~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach