Fabuła i rasy.

Go down

Fabuła i rasy.

Pisanie by Barlar on Sob Lip 13, 2013 1:58 pm

Us: Od razu uprzedzam że nie umiem łączyć słów w logiczne zdania, wybaczcie~

Fabuła:
Fabuła kręci się wokół ziemi znajdującej się pomiędzy trzema największymi krainami. cdn.

Krainy:
1. Kraina/Świat Eregarda- Najbardziej oddalona kraina (północ). Nazwa wzięła się od najbardziej sławnego króla Eregerda który swoje stanowisko zawdzięczał swej rasie oraz umiejętnościach bojowych. Zmarł zabity przez jednego z wrogów.
2. Nimvor- Kraina opanowana przez istoty świadome umysłowo oraz zajmujące się magią. Stworzona w nieznany sposób przez nieznaną osobę.
3. Świat Ermy- Krainy rządzone przez jedną z najbardziej surowych władczyń pobliskich i nienazwanych krain. Mieszkańcami są najczęściej wojownicy i ci którzy nie boją się nagłej wojny. Jest to jeden z najstarszych Światów.

Ciąg dalszy fabuły:
Otóż jeden ze szlachciców o imieniu Nandorth uświadomił sobie że jest inny od reszty rówieśników i gdy skończył osiemnaście ludzkich lat postanowił wyruszyć w podróż w poszukiwaniu szczęścia. Podczas swej drogi napotkał różne istoty posiadające magiczne moce, które postanowiły mu pomóc.
Kilka lat później odkrył zupełnie pustą, niezamieszkaną, opuszczoną krainę i uznał że się tam osiedli. Ermie nie spodobało się to że ziemia którą chciała przejąć nagle znalazła sobie mieszkańców więc ogłosiła wojnę. Nandorth umarł z jej ręki jednak jego pomocnicy przeżyli i aby pomścić swojego Mistrza stworzyli nowy świat w miejscu zamieszkanego im terenu, przez co została stworzona rada Trzech Królów Najsilniejszych Krain.
Podczas jednego z zebrań nie obyło się bez tematu nowej Krainy oraz kłótni na temat wojny. Eregard i Erma postanowili że podbiją Nimvor a następnie połączą wszystkie krainy w jeden wielki Świat, a w tym również przyłączą tą nową Krainę.
Wszyscy sprzymierzeńcy nieżyjącego już Nandortch'a stworzyli rasy. Stworzyli również pierwszą ludzko-podobną istotę która mogłaby nimi rządzić oraz przeprowadzać wojny, zbudować miasto i tworzyć kolejne istoty które pomogłyby im przetrwać. Jednak ten plan się nie udał, bo okazało się że Ten którego stworzyli nie przyjął umiejętności tworzenia życia więc nie mógł rozwijać ich Krainy. Lecz jako że był jedynym który mógł pomóc swoim sprzymierzeńcom pogodził wszystkie Krainy, pomógł stworzyć Nowy Świat i dzięki niemu ich krainę zamieszkało wiele różnych istot, tych ludzko-podobnych jak i istoty boskie.

Gatunek:
-Demon
-Anioł
-Człowiek
-Elf
-Mutant (Hybryda więcej niż dwóch istot)
-TEN który zapoczątkował stworzenie Nowego Świata.

Rasa (Wywodzące się z gatunków lub mieszanek):
-Wampir
-Duch

Inne:
-Zdrajcy (Ci, którzy zdradzili swą Krainę i szukają swojego miejsca. Mogą należeć do każdego gatunku jednak żaden nie uzna go za sprzymierzeńca.)
-Hybrydy (Hybrydy dwóch ras)
-Boskie istoty (Połączenie dwóch istot, nie Mutant. Boska istota musi być w połowie aniołem.)
avatar
Barlar
Admin

Liczba postów : 160
Join date : 13/07/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach