~~~Park~~~

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Amadeusz on Czw Lis 28, 2013 3:05 pm

- O rany, całkiem zapomniałem, że ja pewnie też mam jakiegoś... współlokatora. - mruknąłem, wywracając oczyma. Stęknąłem głucho. - Żeby chociaż był jakiś ludzki. O ile w ogóle się pojawia.
Amadeusz

Liczba postów : 46

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Lis 28, 2013 3:09 pm

- Zobaczymy, jak to będzie. Ale myślę, że wszystko okaże się całkiem spoko - oznajmił optymistycznie, machając lekko swoimi nogami.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Czw Lis 28, 2013 3:11 pm

Uśmiechnąłem się szeroko, zerkając na niego z lekkim rozbawieniem.
- Oczywiście, w przyszłości należy widzieć pozytywy - odparłem pogodnie, przyciskając go lekko do siebie. - Zazdroszczę ci tego wiecznego optymizmu...
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Lis 28, 2013 3:12 pm

- Nie masz czego, sam nie jesteś pesymistą. Ale za to wszystko ma swoją cenę, jeśli jesteś optymistą i gorliwie wierzysz, że coś się spełni, zawód dotyka jeszcze mocniej - uśmiechnął się w jego stronę lekko.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Czw Lis 28, 2013 3:17 pm

- Filozoficznie prawisz - stwierdziłem z uśmiechem, znowu wpatrując się martwo w dal.
- Jesień jest fajna tylko na początku, gdy jeszcze drzewa mają liście - mruknąłem nagle.
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Lis 28, 2013 3:20 pm

- Masz rację. Teraz jest strasznie ponuro. Ale zobaczysz, rozjaśni się gdy tylko spadnie pierwszy śnieg, a wierząc prognozom będzie to niedługo - stwierdził i zapatrzył się na jedno z drzew.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Czw Lis 28, 2013 3:25 pm

Skinąłem powoli głową na jego słowa i przez chwilę milczałem, pogrążając się w zamyśleniu.
- Wiesz co? - odezwałem się w końcu, nachylając blisko do Akiego. - Mam na ciebie dziką ochotę.
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Lis 28, 2013 3:29 pm

Słysząc Amiego najpierw się zawstydził, mając zamiar mu wyrzucić, że jest zboczony. Zaraz jednak zrezygnował z tego i przybrał wredny uśmieszek.
- Więc musimy wrócić się do pokoju, jeszcze będziesz musiał poczekać - oznajmił, z całkowitą powagą.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Czw Lis 28, 2013 3:31 pm

- To w sumie nie tak daleko, możnaby... wziąść... taksówkę? - rzuciłem swobodnie, wzruszając ramionami. - No bo jednak ta filmowa, nadzwyczajna szybkość wampirów to ściema.
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Lis 28, 2013 3:34 pm

- Więc dobrze, możemy wziąć. Chodź, coś złapiemy - uśmiechnął się do niego szeroko, wstając z ławki. Wyciągnął w stronę chłopaka rękę, chcąc pomóc mu się podnieść.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Czw Lis 28, 2013 3:36 pm

- Om. Serio? - zapytałem, mrugając szybko. Zaraz jednak uśmiechnąłem się szeroko, złapałem Akiego za rękę i także wstałem. - Nie sądziłem, że weźmiesz to tak na serio - powiedziałem. - Ale w sumie nie narzekam...
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Lis 28, 2013 3:38 pm

- Mówiłeś to poważnym tonem, nie mogłem wyczuć, że żartujesz - nadął mocno policzki, jednak trzymając go za rękę skierował się w stronę wyjścia z parku.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Czw Lis 28, 2013 3:40 pm

Zachichotałem i skinąłem mu głową.
- No tak, znaczy... oczywiście, że mam na ciebie ochotę. Wielką. Zawsze. Ale nie sądziłem, że tak szybko zareagujesz - cmoknąłem go w policzek.
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Lis 28, 2013 3:42 pm

- Nie jestem flegmatyczny, żeby reagować po godzinie, a nie powiem, że po twoich słowach nie nabrałem też ochoty - wymamrotał cicho, rozglądając się za jakimś postojem taksówek.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Czw Lis 28, 2013 3:45 pm

- Bardzo mnie to cieszy - pokiwałem z zadowoleniem głową. Chociaż postoju taksówek samego w sobie nie było, to udało mi się złapać jedną i ruszyliśmy z powrotem do domu.

[z/t]
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Lis 28, 2013 3:49 pm

Całe szczęście, że jednak znaleźli jedną z taksówek, bo Akihito zaczął już się niecierpliwić. Wsiadł do samochodu zaraz za Amim.

[z/t]

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 1:32 pm

Do ulubionego miejsca trafił po kilku minutach. Pamiętał drogę tu ponieważ chyba kiedyś już tędy przechodził, jakoś dotarł do tego wszystkiego w końcu. Chodził dróżką jakiś czas a gdy już się dostatecznie zmęczył usiadł na pobliskiej ławce. Podobało mu się tu, bardzo, wiedział że są lepsze miejsca, bardziej do natury, jednak tu było tak...interesująco że aż chciał tu przesiedzieć jeszcze kilka godzin. Ale niestety zaczął padać deszcz przez który po kilku sekundach był już mokry. Była burza. Nie mógł więc schować się pod drzewem. Siedział więc tak i moknął wyobrażając sobie co byłoby gdyby został w pokoju.
Karen

Liczba postów : 37

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 1:36 pm

Wkroczył na chodnik, i oczywiście jak na nieogarniętego człowieka przystało, uderzył niechcący głową w drzewo. Nie zrobił tego celowo, po prostu się zagapił. Warknął cicho, zły sam na siebie i usiadł pod tym drzewem, które według niego dawno już powinno służyć za opał bądź za deski. Rzucił niedbale swój plecak obok siebie, tak żeby widzieć, co się z nim dzieje, ale znając życie, znowu o nim zapomni. I tak nie miał tam nic ciekawego, chyba że ktoś kolekcjonuje zbite butelki po czerwonym winie.
Maegengripthyrel

Liczba postów : 34

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 1:39 pm

Moknął sobie dalej wlepiając wzrok w chodnik. Wszystko już mu zmokło i wyglądał bardziej jak ściera do podłogi, ale i tak według znajomych wyglądał wtedy ładniej niż normalnie. Chwilę na jego twarzy widniał uśmiech, bo wiedział że nie zachoruje tak jak ludzie, przez wyziębienie i tym podobne, chociaż tak jak oni czuł niezwykłe zimno które mu dokuczało. Nie był niestety w stanie iść bo buty już dawno mu przemokły, a i tak niedługo powinno przestać padać.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 1:43 pm

Skulił się, jeszcze w gorszym nastroju. Był już przyzwyczajony do swojego niezbyt fajnego losu, ale ten deszcz dopełniał wszystkie jego smutki doszczętnie, na tyle, aby znów się czegoś napić. Oczywiście, alkoholu, ale zaczynając od tego, że nie miał pieniędzy, to i tak pewnie nikt mu by nie sprzedał. Wyglądał bardziej niż bluzgający pan który uczęszcza do sklepów monopolowych, niż porządny mag.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 1:49 pm

Deszcz nadal nie przechodził a on zaczynał się denerwować. Było tu tyle ludu ale oczywiście żaden dżentelmen się nie znajdzie co biednemu dziecku pomoże bo Zeus zły nie chciał pozwolić mu wrócić do pokoju. Zaczął się denerwować ale zamiast pokazywać to w należyty sposób zaczął po prostu... płakać, bo co innego mógłby zrobić.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 1:54 pm

Usłyszał ten płacz. Czy to kobieta?...a w sumie to i tak go to nie obchodziło zbytnio. Jakoś nie przejmując się swoim plecakiem, wstał i ruszył do tego osobnika, co tak płakał. Pomyślał w sumie, że to...coś...może mu coś da, jak ładnie poprosi? Nie, nie dupy, tylko trochę pieniędzy. Postanowił jednak że się wstrzyma ze swoimi inteligentnymi pomysłami, i po prostu usiadł obok niego...chyba niego. Raczej bardziej wygląda na chłopaka.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 1:56 pm

Przez deszcz nie zwracał na nic uwagi, przez zimno przestał czuć cokolwiek i ledwo trzymał się w pozycji pół-siedzącej, bo nie chciał utonąć. Zaczął żałować że mógł chociaż pomyśleć o wyjściu z ciepłego, bezpiecznego pokoju gdzie miał te wszystkie grube i ciepłe ubrania, żałował też że założył kimono które było cieńsze od nitki, a pod tym miał chyba tylko i wyłącznie samą bieliznę, więc nie za ciekawie, bo wszystko po przemoczeniu wiadomo co zrobiło.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maegengripthyrel on Nie Gru 08, 2013 2:00 pm

-Te, dlaczego tak płaczesz? - Uniósł pytająco brew. Przed chwilą ten ktoś jeszcze się uśmiechał, a teraz nagle płacze? Może to kobieta w ciąży? Zachwianie hormonów? No, nie ważne. Tak czy inaczej, nie spyta się o płeć, to by było niegrzeczne. Nie był jeszcze takim tłukiem, aby się wypytywać o takie rzeczy. Gdyby to zrobił, mógłby zapomnieć o rozmowie, a co dopiero dalszym poczynaniom.
Maegengripthyrel

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karen on Nie Gru 08, 2013 2:02 pm

-Nie twoja sprawa...- ledwo mówił, ale skoro nawet mózgu prawie nie czuł to jak mógłby powiedzieć że jest cały mokry, pod tą szmatą nic nie ma, a do pokoju nie wróci bo ma buty rozwalone. Myślał że każdy się domyśli bo przecież była ulewa, a dziecko siedzące na ławce to jakaś nowość, i każdy powinien się zainteresować.
Karen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics