~~~Park~~~

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

~~~Park~~~

Pisanie by Barlar on Nie Lip 14, 2013 12:03 pm

Duża ilość drzew produkuje tyle świeżego powietrza że bez problemu można odpocząć od zgiełku miasta. Spokojnie można odpocząć sobie na ławce, których jest tu mnóstwo. Przez sam środek prowadzi udeptana ścieżka, wokół której rosną liczne krzaki, krzaczki no i oczywiście różne kwiaty, których woń czuć prawie wszędzie. Co jakiś czas znajdzie się wypalona trawa na której miejscu można robić ognisko oraz miejsca z krótszą roślinnością, które aż zachęcają do niedzielnego pikniku na łonie natury. Rośnie tu chyba z kilkanaście rodzajów drzew, od tych znanych po te o których rzadko kto wie. Czasem nawet można spotkać te owocowe, z czego jabłonie są najliczniejsze. Przez gęsto zrośnięte korony drzew przenikają tylko nieliczne promienie słońca, ale na tyle mocne aby nie panowała ciemność. Dobre warunki sprzyjają rozwojowi, o czym najlepiej wiedzą zarówno zwierzęta jak i owady i ptaki, które swoje siedliska budują wszędzie gdzie się da. Wcześniej wspomniana ścieżka prowadzi do zamkniętego lasu.
Barlar
Admin

Liczba postów : 160

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: ~~~Park~~~

Pisanie by Nmuro on Pon Sie 12, 2013 3:33 pm

Chyba go zgubiłem, mam taką nadzieję, wkurzał mnie, i to bardzo. Dopiero teraz zauważyłem że wkroczyłem na teren czegoś co z wyglądu przypominało park, trawa, jakieś istoty, zwierzęta, prawie jak z książki. Miałem nadzieję że gdzieś tu będzie jakaś fontanna, rozczarowałem się ale podobało mi się tu. Cisza, spokój, wszystko czego mi potrzeba. Usiadłem na pierwszej lepszej ławce, wyciągnąłem z torby książkę, założyłem okulary i zacząłem czytać.
Nmuro
Admin

Liczba postów : 200

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Pon Sie 12, 2013 4:33 pm

(Wiatr cichnie, pszczoły porzucają właśnie zapylane kwiaty i odlatują. Idzie jedną ze ścieżek, z torbą przerzuconą przez ramię. Obserwuje uważnie otoczenie, kto wie, co się może czaić w cieniu? Zatrzymuje się tuż przed siedzącym na jednej z ławek chłopaku. Zlustrował go szybkim spojrzeniem i uśmiechnął się, obnażając ostre kły.) Cześć, pytanko, pomógłbyś? Chyba znowu się zgubiłem...
Zenoox

Liczba postów : 176

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Pon Sie 12, 2013 4:35 pm

Spojrzałem na niego, byłem trochę zdezorientowany, poza tym mało przez te okulary widziałem więc je zdjąłem i schowałem do torby. Zgubić się? W parku? Trochę głupie ale każdemu się zdarza, no może oprócz mnie, moja doskonała pamięć pozwalała mi na zapamiętywanie jak i usuwanie ważnych informacji. Nie byłem pewien czy jestem zdolny pomóc więc tylko się na niego gapiłem.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Pon Sie 12, 2013 4:41 pm

-Wiesz, gdzie jest ten cały hotel, czy tam blok mieszkalny, gdzie są pokoje przydzielane? (Od kilku godzin próbuje go znaleźć, ale ni jak mu nie wychodzi... to nic, że pytał ludzi, mówili mu... on po prostu nie umiał znaleźć tego miejsca...)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Pon Sie 12, 2013 4:45 pm

-Wiem.- Chciałem być miły ale i tak użyłem tego lodowatego wzroku i akcentu którym odpędzałem od siebie każdego który chciał ze mną pogadać. Schowałem książkę, wstałem i od razu poszedłem ścieżką w stronę budynku w którym z resztą sam też miałem pokój.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Pon Sie 12, 2013 5:01 pm

(Nie zraził się tonem jego głosu. Zaraz ruszył za chłopakiem, szybko go doganiając.) Dzięki ^^ Tak w ogóle, Zenoox jestem. (Szczerz i idzie obok niego. Przypatrywał mu się uważnie. Nowa osoba, nowy zapach, nowa dusza... choć z tym ostatnim skończył dawno temu. Miał nadzieję, że się zaprzyjaźnią, chciałby się mu w przyszłości odwdzięczyć, za tą przysługę.)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Pon Sie 12, 2013 5:04 pm

-Nmuro.- Teraz myślałem po co ktoś taki jak on chciałby dotrzeć do miejsca którego od początku nie lubiłem. Samo wyobrażenie że nade mną, pode mną, po bokach może ktoś być i coś robić od razu mnie denerwowało.
-Który pokój?- Byłem ciekawy do kogo został przydzielony, ja tam cieszyłem się że na razie mieszkałem sam i nie musiałem się martwić o nic, ale inni czasem godzinami czekają na swoich współlokatorów którzy i tak po jakimś czasie sobie kogoś znajdą, albo nawet zdradzą z pierwszą lepszą osobą. Niedorzeczność.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Pon Sie 12, 2013 5:12 pm

-Na strychu, mieszkanie 0 . ( Uśmiechnął się. Już rozmyślał nad tym, kto zostanie jego współlokatorem... będzie go znał, czy ktoś nowy? oby nie lubił Kucyków Pony, a będzie dobrze... Przechodzą pod jedną z jabłoni. Wyciąga rękę w górę i zrywa sobie jabłko. Trochę zgłodniał, prawie cały dzień nic nie jadł.)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Pon Sie 12, 2013 5:20 pm

-Czyli ze mną.- Westchnąłem, nie byłem przestraszony ni zdziwiony, po prostu wiedziałem już z kim będę mieszkał i nie ruszało mnie to. Niektórzy gdyby byli na moim miejscu pewnie zemdleliby, zdziwiliby się albo jakoś zareagowali a ja nic, zero jakiejkolwiek reakcji. Ja już taki byłem, po co zwracać uwagę na to co się dzieje skoro można mieć to wszystko gdzieś.
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zenoox on Pon Sie 12, 2013 5:42 pm

-To super, będziemy razem! (Wyszczerzył się do niego, poprawiając torbę na ramieniu) Powiesz mi, jak się nazywasz? (Rozgląda się wokół. Pierwszy raz tu jest, wszystko go ciekawi.)
Zenoox

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nmuro on Pon Sie 12, 2013 5:48 pm

-Już mówiłem.- Westchnąłem.
-Nmuro, Nmuro Kagarishma.- Mruknąłem i poprawiłem kołnierz płaszcza tak aby nadal zakrywał mi usta. Było mi zimno, nawet bardzo ale nie dałem tego po sobie poznać. Przyśpieszyłem kroku, co wydawałoby się cudem i po chwili byliśmy już pod budynkiem.
z/t

Ostatnio zmieniony przez Nmuro dnia Wto Sie 13, 2013 1:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Nmuro
Admin

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sro Lis 27, 2013 3:12 pm

Po chwili spokojnego spaceru wraz z Amim znaleźli się w parku. Skoro już tu byli nie było sensu wychodzić, więc Akihito ścisnął mocniej jego dłoń i zerknął na twarz swojego chłopaka.
- Mam nadzieję, że może być tutaj. Jest całkiem ładnie - mruknął pogodnie, rozglądając się.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Sro Lis 27, 2013 3:17 pm

Skinąłem powoli głową i rozejrzałem się dookoła, jak zwykle zapoznając się z okolicą.
- Masz rację, jest ładnie - przytaknąłem i nieco przysunąłem się do Akiego. - Jak długo ze sobą jesteśmy, tak chyba jeszcze nigdy nie odbyliśmy takiego romantycznego spaceru po parku...
Amadeusz

Liczba postów : 46

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sro Lis 27, 2013 3:21 pm

- To dlatego, że mało jest takich zielonych, naprawdę ładnych parków. Wszędzie dominują budynki, a szkoda - posłał mu szeroki uśmiech.
- Uwielbiam chodzić po parkach, tutaj jest fajnie o każdej porze roku. Jak spadnie śnieg ulepimy bałwana - zdecydował.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Sro Lis 27, 2013 3:24 pm

Uśmiechnąłem się szeroko.
- Oczywiście. Kiedyś nie lubiłem zimna, ale teraz właściwie... nie jest mi ono żadną przeszkodą. Już chyba zimniejszy nie będę - stwierdziłem z lekkim zastanowieniem, patrząc przed siebie.
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sro Lis 27, 2013 3:26 pm

- Więc nie ma żadnych przeszkód. Zima zdecydowanie jest moją ulubioną porą roku, a teraz będziesz mógł spędzać bez problemu ze mną czas na śniegu - klasnął zadowolony w dłonie.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Sro Lis 27, 2013 3:29 pm

- I niewątpliwie oboje będziemy mieli z tego furę zabawy - przytaknąłem skinieniem głowy i zwróciłem się w stronę Akiego. Dałem mu buziaka w policzek.
- Śliczny jesteś.
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sro Lis 27, 2013 3:31 pm

Zarumienił się nieznacznie i z cichym chichotem objął go za szyję, szybko cmokając w usta.
- Mówiąc takie rzeczy, gdy się tego nie spodziewam zawstydzasz, ale dziękuję - uśmiechnął się szeroko.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Sro Lis 27, 2013 3:33 pm

Popatrzyłem mu głęboko w oczy i uśmiechnąłem się szeroko.
- Nie ma za co. A zawstydzanie ciebie to część mojej pracy - odparłem cicho.
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sro Lis 27, 2013 3:36 pm

- Dostaniesz premię, jeśli dalej będziesz osiągał takie idealne wyniki - zażartował i pociągnął go za rękę na jedną z ławek.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Sro Lis 27, 2013 3:39 pm

Usiadłem obok i od razu objąłem go ramieniem.
- Jak ci się zrobi zimno, to mów - przestrzegłem. - Bo ja to tego w sumie nie poczuję, a nie chcę, żebyś z mojej winy tutaj zamarzał.
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sro Lis 27, 2013 3:41 pm

- Nie jest jeszcze tak źle, ciepło się ubrałem a ten futrzak w moim kapturze dodatkowo mnie ogrzewa - stwierdził rozbawiony, mając na myśli kota. Przytulił się do Amisia.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeusz on Sro Lis 27, 2013 3:47 pm

- Ach, to dobrze... - mruknąłem, po czym przez dłuższą chwilę milczałem, patrząc gdzieś przed siebie. Wreszcie odetchnąłem głęboko (jakby mi to było w ogóle potrzebne!) i utkwiłem spojrzenie w Akim.
- Znowu nas rozrzucili po dwóch różnych pokojach - przypomniało mi się. - I gdzie teraz... będziemy...
Amadeusz

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sro Lis 27, 2013 3:50 pm

- Zawsze jest opcja, że się zamkniemy i nikt nam nie przeszkodzi - wymamrotał cicho, obserwując okolicę.
- Coś się wymyśli. Właśnie, ciekawe kto jest moim współlokatorem - zamyślił się, stukając palcem w dolną wargę.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics