~Kawiarnia~

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: ~Kawiarnia~

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 5:15 pm

- Cieszę się zatem, że mogę należeć do tego wąskiego grona osób, które znasz - powiedziałem, po czym dopiłem na raz resztki herbaty z dna filiżanki i odsunąłem ją nieco od siebie. - I jednoczeście cieszę się, że mogłem ciebie poznać.
Gilbert

Liczba postów : 284

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 5:18 pm

- Też się cieszę. To spotkanie było zupełnie przypadkowe, ale niczego nie żałuję - oznajmił, oczywiście zgodnie z prawdą. Przekrzywił nieco głowę, mrużąc swoje oczy.
- Naprawdę przypominasz mi lwa. Twój charakter też do tego pasuje - stwierdził dopiero po chwili, gdy wyrwał się z zamyslenia.
Hikaru

Liczba postów : 292

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 5:20 pm

Uniosłem jedną brew, jakby nieco rozbawiony.
- Naprawdę? - spytałem, opierając ramiona na stole i delikatnie, bardzo delikatnie, nachylając się do Hikaru. - Cóż, wcześniej nikt mi czegoś takiego nie powiedział. Może się... bali?
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 5:24 pm

- No popatrz, masz grzywę zupełnie jak lew. Jasną i rozrzuconą. I lubisz czuć się władczy i ważny, tak jak te zwierzęta. Są w końcu królami - stwierdził z rozbawieniem, z uwagą na niego patrząc.
- Bali się? Wątpię. Może po prostu tego nie zauważyli - oznajmił w końcu, dopijając do końca swoją herbatę, jaka już zdążyła wystygnąć.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 5:26 pm

Odetchnąłem głęboko, rozważając w myślach jego słowa. Chyba coś w tym było, nawet jeśli dla mnie stanowiło całkowitą nowinę.
Spojrzałem ukradkowo na jego pustą filiżanką, potem na moją i podniosłem na niego wzrok.
- Czy chcesz może... To znaczy, masz jeszcze trochę czasu? - zapytałem powoli.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 5:28 pm

-Jasne, mam. W końcu miałem zamiar cały dzień włóczyć się po mieście, ale tak jest o wiele ciekawiej. Czy mam to rozumieć jako jakąś propozycję? - zapytał w końcu, mając szczerą nadzieję, iż uda mu się pogadać z chłopakiem chociaż jeszcze trochę. Musiał się przed sobą przyznać, że Gilbert go zaintrygował.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 5:31 pm

- Propozycję, może być. Ale tak szczerze to nie wiem, co konkretnie mógłbym ci zaproponować - odparłem spokojnie, bawiąc się odruchowo srebrnym suwakiem mojej skórzanej kurtki. - Po prostu chciałbym... jeszcze trochę... czasu... zeyśmy spędzili razem.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 5:34 pm

- Możemy się gdzieś przejść - zasugerował, narzucając na siebie swoją kurtkę. Nawet w pomieszczeniu zrobiło mu się zimno, miał szczerą nadzieję, że się nie przeziębi.
- Albo wracać do tego całego bloku mieszkalnego - dodał po chwili namysłu.
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gilbert on Sob Gru 07, 2013 5:36 pm

- Możemy wracać. - zerknąłem na swoją walizkę, stojącą przy nogach mojego krzesła. - Raczej niewygodnie byłoby mi szwędać się w po mieście z tym... właściwie z całym moim dobytkiem.
Gilbert

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hikaru on Sob Gru 07, 2013 5:38 pm

- Masz rację, będziesz to musiał zostawić w swoim pokoju - oznajmił, zerkając na walizkę, jaka wydawała się dość ciężka. Wstał z miejsca, prostując nogi.
- Więc prowadź - uśmiechnął się lekko, kierując się w stronę wyjścia za chłopakiem.

z/t
Hikaru

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hayen on Pon Gru 23, 2013 6:29 pm

Od razu po wejściu poczuł zmianę temperatury, ale ta zmiana należała to tych bardziej miłych, co widać było po jego lekkim jak zawsze uśmiechu. Nie pytając się nikogo o nic usiadł przy jednym ze stolików i czekał aż ktokolwiek przyjdzie po cokolwiek, czyli znowu siedział na tyłku i się nudził. Nie przestawał nucić sobie piosenki pod nosem i był ciekawy co jego ukochany współlokator zrobi.
Hayen

Liczba postów : 63

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Einaudi on Pon Gru 23, 2013 6:37 pm

Usiadł obok Niego, a płaszcz zarzucił na oparcie. Od tego nagłego ciepła, dotarła do Niego różnica między temperaturą lokalu, a jego dłoni, więc tylko ścisnął je w piąstki i położył sobie na kolanach, rozglądając się dyskretnie po kawiarni. Spojrzał po chwili, kątem oka na Współlokatora. Westchnął, teraz wlepiając spojrzenie w czubki butów, jak przez pół drogi tutaj. No cóż, nie chciał niczego palnąć, więc milczał.
Einaudi

Liczba postów : 64

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hayen on Pon Gru 23, 2013 6:40 pm

-Trochę zbyt cicho siedzisz... Chory jesteś?- cały czas bacznie mu się przyglądał, myślał że jak na takie niegrzeczne dziecko okaże się bardziej gadatliwy, bo sam trochę zbyt dużo paplał więc druga taka osoba to nawet lepiej, bo pogadać zawsze można, i o wszystkim. Poprawił się na swoim siedzeniu i westchnął, bo akurat tu było zbyt cicho, on nie lubił ciszy, no chyba że spał, wtedy nie lubił.
Hayen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Einaudi on Pon Gru 23, 2013 6:48 pm

-A co mam mówić?-mruknął patrząc teraz na swoje ręce. No cóż. -I nie, nie jestem chory, dzięki-i znów dyskretnie rozejrzał się po pomieszczeniu. Co miał mówić... A tak to nawet nie wiedział jak ten się nazywa -Jak masz na imię?-zapytał spoglądając na Niego dziwnie, jak to zawsze, gdy się o to pytał. No cóż. Jak za pierwszym razem nie chciał mu powiedzieć, to może przynajmniej tu mu powie. Może...
Einaudi

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hayen on Pon Gru 23, 2013 6:54 pm

-Hayen- nie lubił się przedstawiać ale chyba aby dobrze się poznać trzeba to znać, bo to może się czasem przydawać... Znowu się znudzony poprawił i przestał nucić, już skończyła się era nudy, bo jakieś... coś?, przyszło ich zapewne obsłużyć. Nie czekał i od razu zamówił pierwszą lepszą kawę, i spojrzał na niego czekając aż coś wymyśli, w końcu stawiał.
Hayen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Einaudi on Pon Gru 23, 2013 7:02 pm

Poprosił o herbatę, też w sumie pierwszą lepszą, bo wydawała mu się obiecująca. -Einaudi, jak ten kompozytor-odparł jak już owa kelnerka odeszła i znów na Niego spojrzał, tym razem znów, z dziwnym uśmiechem. Śmiesznie się tak z Nim siedziało, z prawie obcym gościem, z którym teoretycznie od dzisiaj mieszkasz, a dopiero teraz poznajesz jego imię, i w ogóle, jest to jedyna informacja którą o Nim wiesz.
Einaudi

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hayen on Pon Gru 23, 2013 7:05 pm

-Nie znam się na takich rzeczach więc mi o tym nawet nie mów- czekał na to aż tamto coś ruszy zadek i wykona swoje zadanie, bo mu już ręce powoli zamarzały. Nie chciał jednak tak szybko wracać, bo nie wiedział co go napadnie i co wpieprzy mu się do łba i postanowi robić sobie z nim co chce, bo czemu by nie?
Hayen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Einaudi on Pon Gru 23, 2013 7:16 pm

Już chciał coś powiedzieć na temat oryginalnego Einaudiego, ale się powstrzymał, i tak czeka razem z Nim, już nic nie mówiąc. Poruszał zmarzłymi palcami, i wcisnął je do kieszeni czarnych spodni. Powinien kupić sobie jakieś rękawiczki, ale jakoś wcześniej na to nie wpadł. Zamyślił się właśnie, jak to się stało, że wcześniej radził sobie bez rękawiczek, a chodził w większy mróz. Mocniej zachciało mu się herbaty..
Einaudi

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hayen on Pon Gru 23, 2013 7:20 pm

Mruknął tylko coś pod nosem gdy w końcu otrzymał swoje zamówienie. Nawet tu odczuwał zimno, a jeszcze zimy na serio nie było. Zaczął powoli, aby się nie poparzyć, pić swoją kawę i co jakiś czas cicho pomrukiwał, w końcu dla niego to były już luksusy, bo tam gdzie żył nie było nawet skąd kawy ukraść, a co dopiero się napić.
Hayen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Einaudi on Pon Gru 23, 2013 7:27 pm

Ten tylko podziękował cicho i ujął w dłonie filiżankę, próbując ogrzać sobie dłonie, bo było mu w nie na serio lodowato. Później nieosłodzoną szybko wypił, parząc sobie przy tym lekko gardło i znów podziękował, trzymając wciąż ciepłą filiżankę. Czasem zerkał na Hayen'a, a później bez słowa odwracał wzrok na drugi koniec kawiarni. Rozgrzał się już, i było mu już całkiem fajnie.
Einaudi

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hayen on Pon Gru 23, 2013 7:33 pm

-Wracamy czy chcesz jeszcze gdzieś pójść?- mruknął i odłożył pusty już kubek po kawie. Zimno mu nie było ale nadal nie ciepło, a szkoda bo ciepło zawsze fajne. Co jakiś czas znów wracał do niego wzrokiem, jakby nie mógł się oderwać, ale nie dziwił się bo w końcu dawno nie widział kogoś innego oprócz swojej niedorozwiniętej paczki.
Hayen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Einaudi on Pon Gru 23, 2013 7:39 pm

-Wątpię aby o tej godzinie można było gdzieś kupić rękawiczki...-odparł odkładając filiżankę na spodeczek -Więc nie wiem czy chcę gdzieś jeszcze iść. Ale jeżeli ty chcesz, to spoko-dodał jeszcze -Jest już ciemno-mruknął już sam do siebie, wykazując się niesamowitą spostrzegawczością, bo przecież tylko on widzi tutaj okna
Einaudi

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hayen on Pon Gru 23, 2013 7:44 pm

-Jak chcesz to możemy do kina pójść, nocne seanse chyba tu istnieją- mruknął i zaczął dziabać paznokciem stolik przy którym siedzieli.
-Jeśli Ci zimno w ręce to może pomogę?- uśmiechnął się do niego jak zboczeniec i czekał, czekał na coś, i na pewno czekał aż będzie już dzień, bo trochę czasu minęło.
Hayen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Einaudi on Pon Gru 23, 2013 7:49 pm

-Możemy iść do kina-odpowiedział ignorując drugą część Jego wypowiedzi, i tylko spojrzał na Niego dziwnie. Kino to był chyba spoko pomysł, o ile nie będzie zmuszony oglądać dramatów wojennych, to będzie fajnie. I znów sobie przypomniał, że nie ma przy sobie hajsu, i trochę głupio mu się zrobiło -Ale nie chcę Ciebie naciągać- dodał szybko prostując się na krześle.
Einaudi

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hayen on Pon Gru 23, 2013 7:52 pm

-To żaden problem, w życiu nakradłem tyle że na coś muszę tą kasę wydać. W końcu to ja ci to proponuję.- mruknął i wstał. Zapłacił za to wszystko i szykował się do wyjścia, czyli tylko poprawił kurtkę i zaczął nucić jakąś rockową piosenkę, której nie znał ale chuj z tym, i stanął przy wejściu czekając aż szanowny pan ruszy swój tyłeczek i będzie chętny na wyruszenie w podróż.
Hayen

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry